Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

γεια σας και απο μενα......

λιζακι και εγω παθαινω διαφορα με τα ποδια μου....τα παππουτσια ισως παιζουν ρολο οπως σου λεει και η σεβη μας.....και το πιο σωστο παλι η σε βουλα το ειπε.......για κλεισε ενα ραντεβου,,,σε ορθοπαιδικο.......:wink:

λετακι ....μαλλον το παιζουμε σε πολλα ...ταμπλω...χιχιχιχι!!!!:tongue::tongue:....μας ματιασανε.....για φερτε τον παπα και απο'δω...και σκορδα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcRnPWcqN_BU8XdcLUzyx5KkW0SksbkkTO9lspPFpbBKeTfPB2UP&t=1

ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ γοργονακια μου σημερα ειμαι πολυ πολυ απ απ!! χαχαχα!! χθες παρέδωσα τεκνα στην πεθερα και την εκανα για γήπεδο τελέια ετρεξα ! ετρεξα !! 1 ωρα αλλα το υπερευχαριστήθηκα χαχαχα!!!

οσο για την μασα τα παω πολυ καλα χιχιχι! να σκεφτειτε χθες ο ντινος για να με καλοπιάσει λογο ενος ντερμπι που ειχαμε κανει το προηγούμενο βραδυ χιχιιχι!! μου εφερε πιτογυρους και εγω κυρια να τους μονο σου ειπα που θες να με ξανα κανεις χοντρη χαχαχαχαχαχααχχα!! γκλου ο ντινος :shock: .:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Rain.gif

καλημερα ....απο τη βροχερη πατρα...........και εχω να παω κεντρο για 2 δωρακια γενεθλειων........κλαψ!!!!!....εχουμε παρτυ αυριο .....να παμε .....και τρεχω...γιατι πρεπει να παρω δωρο ....που να αρεσει στον γιαννη μου....τι να πω.....;;!!!χαχα!!!!

εγω απο κιλα δυστυχως στα ιδια ....δεν εχασα ακομα τπτ απο αυτα που πηρα .....ειμαι και στο φουλ του κυκλου οποτε ....χαλια!!!!.......αλλα επανερχομαι στη διατροφη μου σιγα...σιγα .....μου χαλαρωσε και η αρχηγος μαμωτο πολυ.....και δε βαζει τιμωριες και εχω καλομαθει!!!!......χαχαχα!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

images?q=tbn:ANd9GcRnPWcqN_BU8XdcLUzyx5KkW0SksbkkTO9lspPFpbBKeTfPB2UP&t=1

ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ γοργονακια μου σημερα ειμαι πολυ πολυ απ απ!! χαχαχα!! χθες παρέδωσα τεκνα στην πεθερα και την εκανα για γήπεδο τελέια ετρεξα ! ετρεξα !! 1 ωρα αλλα το υπερευχαριστήθηκα χαχαχα!!!

οσο για την μασα τα παω πολυ καλα χιχιχι! να σκεφτειτε χθες ο ντινος για να με καλοπιάσει λογο ενος ντερμπι που ειχαμε κανει το προηγούμενο βραδυ χιχιιχι!! μου εφερε πιτογυρους και εγω κυρια να τους μονο σου ειπα που θες να με ξανα κανεις χοντρη χαχαχαχαχαχααχχα!! γκλου ο ντινος :shock: .:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερούδια!

μπράβο γοργονοπρότυπο.

εγώ δυστυχώς, κάτι με λουκάνικα, κάτι με αβγουλάκια, κεφτέδες... 65 πάλι.

σαν ασανσέρ νιώθω.:roll::mrgreen:

καλημέρα βίκυ! κι εδώ ψιχαλίζει, γκρι παντού.

δεν έχω κέφια. όλα ίδια.

εγώ στη θέση σου θα πήγαινα χαρωπή για ψώνια. σόπινγκ θέραπυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ntinaki δεν έφαγες πιτογυρο εχτές καθόλου???

αααααααααα...δεν ξέρω αν μπορώ να αντισταθώ σε τέτοια!!!!!!

ΟΧΙχαχαχαχαχαχαχα!!:tongue::tongue::tongue::tongue: δεν θελω να ξανα δω τον εαυτο μου 96 κιλα μα με τιποτα !!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

1941005c7sdxx9dxr.gif

Καλημερα!

Βικη μη λες για κιλα, ουτε ζυγιζομαι ουτε τιποτα. Εχω να παω γυμναστηριο μια βδομαδα, οι ασθενειες συνεχιζονται, η γιαγια ειναι ακομη χαλια και δεν υπαρχει διαθεση για τιποτα. Μολις ανεβει η ψυχολογια, θα επανελθω δριμυτερη.

Βαρεθηκα σας το ειπα? Θελω να ερθει η ανοιξη...οχι το καλοκαιρι, μονο η ανοιξη. Ουτε το καλοκαιρι μου αρεσει πλεον με τοσο υψηλες θερμοκρασιες.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

1941005c7sdxx9dxr.gif

Καλημερα!

Βικη μη λες για κιλα, ουτε ζυγιζομαι ουτε τιποτα. Εχω να παω γυμναστηριο μια βδομαδα, οι ασθενειες συνεχιζονται, η γιαγια ειναι ακομη χαλια και δεν υπαρχει διαθεση για τιποτα. Μολις ανεβει η ψυχολογια, θα επανελθω δριμυτερη.

Βαρεθηκα σας το ειπα? Θελω να ερθει η ανοιξη...οχι το καλοκαιρι, μονο η ανοιξη. Ουτε το καλοκαιρι μου αρεσει πλεον με τοσο υψηλες θερμοκρασιες.

ταρονι μου καλημερα καλο μου υπομονουλα !!! :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα! Τι κάνετε; Μια μουνταμάρα που έχει σήμερα...Πάνε οι Αλκυονίδες, ωραία ήταν όσο κράτησαν, κάναμε και οικονομία στο πετρέλαιο.χιχι

Το πρόγραμμα μου με τους κοιλιακούς προχωράει κανονικά, αλλά μου φαίνεται βουνό ρε παιδιά... Νιώθω ότι δεν θα πέσει ποτέ αυτή η κοιλιά...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα! Τι κάνετε; Μια μουνταμάρα που έχει σήμερα...Πάνε οι Αλκυονίδες, ωραία ήταν όσο κράτησαν, κάναμε και οικονομία στο πετρέλαιο.χιχι

Το πρόγραμμα μου με τους κοιλιακούς προχωράει κανονικά, αλλά μου φαίνεται βουνό ρε παιδιά... Νιώθω ότι δεν θα πέσει ποτέ αυτή η κοιλιά...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: βρε δεν θα μαζεψει μεσα σε 10 ημερες βρε θελει χρονο ολα βασικα !! χαχαχαχαχα!! καλημερα :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...