Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ρε κορίτσια όλο λέω να αγιάσω και όλο δεν μπορώ....

εδώ στο γραφείο έχουμε σύστημα όποιος γιορτάζει ή έχει γενέθλια να κερνάει....

τωρα εδώ μια συνάδελφος εγκυούλα έχει γενέθλια και θα κεράσει πίτσες!

τι τρώω μαμώ το κέρατό μου????

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια όλο λέω να αγιάσω και όλο δεν μπορώ....

εδώ στο γραφείο έχουμε σύστημα όποιος γιορτάζει ή έχει γενέθλια να κερνάει....

τωρα εδώ μια συνάδελφος εγκυούλα έχει γενέθλια και θα κεράσει πίτσες!

τι τρώω μαμώ το κέρατό μου????

πιτσα δεν τρως παντως !!!

παραγγελνεις μια σαλατα μονη σου απο το everest ή κατι παρομοιο και αστους να φανε πιτσες ...αα..λες και χρονια πολλα χαχαχαχχαχαχ :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καιρο εχουμε να δωσουμε νεα tips....

γοργονες το ξερετε ειμαι σιγουρη πως οτι κανουμε...καταναλωνουμε θερμιδες!...λοιπον ας το κανουμε στην υπερβολη :mrgreen:

*μασατε τσιχλες και ταυτοχρονα κουνατε ποδι νευρικα στην καρεκλα??? αν ναι ....Το μάσημα μιας τσίχλας χωρίς ζάχαρη μπορεί να κάψει από μόνη της 11 θερμίδες, ενώ το νευρικό κούνημα των ποδιών καίει αποτελεσματικά άλλες 9.

* αυτο θα ευχαριστησει πολλες....:tongue:...σεξ !!!

Το σεξ κάνει καλό και στη σιλουέτα καθώς μπορεί να βοηθήσει να κάψετε μέχρι και 350 θερμίδες ανά ώρα. Μην ξεχνάτε όμως και τα προκαταρκτικά. Ένα sexy αισθησιακό μασάζ μιας ώρας μπορεί να σας απαλλάξει από 80 περιττές θερμίδες.

*βγαινετε εξω για ποτακι και μου θρονιαζεστε στο σκαμπο του μπαρ?

Η ορθοστασία συμβάλλει αποτελεσματικά στην προσπάθεια απώλειας βάρους. Αντί λοιπόν να πιάσετε μια θέση στο μπαρ, σταθείτε όρθιες. Σε μία ώρα, 36 ολόκληρες θερμίδες φεύγουν αμέσως από πάνω σας !..προσθεστε κ αλλες χαμενες θερμιδες εαν κουνησετε και λιγο το κορμακι σας στο ρυθμο της μουσικης :cool:

*ασανσερ V σκαλες...εστω και κοιλιομενες!....το εχουμε πει....ας το ξαναπουμε με αριθμους...αν προτιμήστε τις κυλιόμενες σκάλες μην περιμένετε νωχελικά να σας ανεβάσουν, ανεβείτε τις εσείς όπως θα κάνατε και με τις τυπικές σκάλες. Το ίδιο συμβαίνει και με την κατάβαση. 144 θερμίδες σε 5 λεπτά. για σκεφτείτε το.:lol:

*ΜΑΕΣΤΡΟΟΟΟ αυτο ειναι για σενα...και για τις λοιπες φαν του αθλητισμου :tongue: Οι διαφωνίες αποδεικνύονται μάλλον εποικοδομητικές. Διαφωνήστε για έναν αγώνα ποδοσφαίρου και θα απαλλαγείτε αμέσως από 50 ενοχλητικές θερμίδες ανά ώρα. ...βεβαια θα πρεπει να μαλωνετε 1 ωρα ...αλλαααααα θα εχετε αποτελεσμα χαχαχαχαχαχα :tongue:

*ειστε σπιτι και σας παιρνει τηλ η κολλητη και πιανετε το μπουρου-μπουρου με τις ωρες??? :tongue:Περπατάτε όσο μιλάτε. Θα κάψετε 6 θερμίδες το λεπτό. 20 λεπτά στο κινητό θα σας απαλλάξουν από 120 ολόκληρες θερμίδες, δηλαδή ένα ποτήρι κρασί.

γενικα ακομα και με τον αντρα σας να μιλατε...καντε ενα περα δωθε !!!:wink:

*παππουτσια...θελετε να αγορασετε νεα αθλητικα???Ορισμένα αθλητικά παπούτσια έχουν την ικανότητα να σας γυμνάζουν, βοηθώντας σας παράλληλα να καίτε τις περιττές θερμίδες. Και όλα αυτά χωρίς να πάτε καν στο γυμναστήριο.


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να φας 2 κομμάτια λεπτή πίτσα μαργαρίτα...θυμάμαι μου το είχε πει η διαιτολόγος!!

ναι σωστα μπορει να φαει....ομως ΔΕΝ θα χορτασει και μετα θα φαει και 3ο και 4ο....εκτος και αν ειναι εγκρατης...εκει παω πασσο:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι εγινε σημερα????

γιατι δεν ειχε πολλη μπιρι μπιρι????

να ανησυχησω????

εγω ετοιμαζω το καφεδακι μου και αραζω στον υπολογιστη για κανενα μισαωρο μεχρι να παμε στο γιατρο...οι αντρες της ζωης μου κοιμουνται,,,,


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καιρο εχουμε να δωσουμε νεα tips....

γοργονες το ξερετε ειμαι σιγουρη πως οτι κανουμε...καταναλωνουμε θερμιδες!...λοιπον ας το κανουμε στην υπερβολη :mrgreen:

*μασατε τσιχλες και ταυτοχρονα κουνατε ποδι νευρικα στην καρεκλα??? αν ναι ....Το μάσημα μιας τσίχλας χωρίς ζάχαρη μπορεί να κάψει από μόνη της 11 θερμίδες, ενώ το νευρικό κούνημα των ποδιών καίει αποτελεσματικά άλλες 9.

χαχαχαχαχα!! λεω και εγω πως χανω κιλα

* αυτο θα ευχαριστησει πολλες....:tongue:...σεξ !!!

Το σεξ κάνει καλό και στη σιλουέτα καθώς μπορεί να βοηθήσει να κάψετε μέχρι και 350 θερμίδες ανά ώρα. Μην ξεχνάτε όμως και τα προκαταρκτικά. Ένα sexy αισθησιακό μασάζ μιας ώρας μπορεί να σας απαλλάξει από 80 περιττές θερμίδες.

αααααααααααααααααα!! δεεν το ηξερα :confused::confused::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

*βγαινετε εξω για ποτακι και μου θρονιαζεστε στο σκαμπο του μπαρ?

Η ορθοστασία συμβάλλει αποτελεσματικά στην προσπάθεια απώλειας βάρους. Αντί λοιπόν να πιάσετε μια θέση στο μπαρ, σταθείτε όρθιες. Σε μία ώρα, 36 ολόκληρες θερμίδες φεύγουν αμέσως από πάνω σας !..προσθεστε κ αλλες χαμενες θερμιδες εαν κουνησετε και λιγο το κορμακι σας στο ρυθμο της μουσικης :cool:

αυτο εχω χρονια να το κανω κριμα :(

*ασανσερ V σκαλες...εστω και κοιλιομενες!....το εχουμε πει....ας το ξαναπουμε με αριθμους...αν προτιμήστε τις κυλιόμενες σκάλες μην περιμένετε νωχελικά να σας ανεβάσουν, ανεβείτε τις εσείς όπως θα κάνατε και με τις τυπικές σκάλες. Το ίδιο συμβαίνει και με την κατάβαση. 144 θερμίδες σε 5 λεπτά. για σκεφτείτε το.:lol:

γιαυτο εχω καλο ποπο καλε σκαλα και δοξα το θεο :twisted:

*ΜΑΕΣΤΡΟΟΟΟ αυτο ειναι για σενα...και για τις λοιπες φαν του αθλητισμου :tongue: Οι διαφωνίες αποδεικνύονται μάλλον εποικοδομητικές. Διαφωνήστε για έναν αγώνα ποδοσφαίρου και θα απαλλαγείτε αμέσως από 50 ενοχλητικές θερμίδες ανά ώρα. ...βεβαια θα πρεπει να μαλωνετε 1 ωρα ...αλλαααααα θα εχετε αποτελεσμα χαχαχαχαχαχα :tongue:

αμαν δεν διαφωνω ποτε για αθληματα ηρθε η ωρα και οποιος μου πει γιατι θα πω για να χανω θερμιδες :lol::lol:

*ειστε σπιτι και σας παιρνει τηλ η κολλητη και πιανετε το μπουρου-μπουρου με τις ωρες??? :tongue:Περπατάτε όσο μιλάτε. Θα κάψετε 6 θερμίδες το λεπτό. 20 λεπτά στο κινητό θα σας απαλλάξουν από 120 ολόκληρες θερμίδες, δηλαδή ένα ποτήρι κρασί.

γενικα ακομα και με τον αντρα σας να μιλατε...καντε ενα περα δωθε !!!:wink:

κουρουμπελο τον εχω κανει τον ντινο απο το περα δωθε :mrgreen::mrgreen:

*παππουτσια...θελετε να αγορασετε νεα αθλητικα???Ορισμένα αθλητικά παπούτσια έχουν την ικανότητα να σας γυμνάζουν, βοηθώντας σας παράλληλα να καίτε τις περιττές θερμίδες. Και όλα αυτά χωρίς να πάτε καν στο γυμναστήριο.

:confused::confused::confused::confused::confused::confused:!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα!!

Goofy___Mick_fishtank_PC_good_Morning.gif

133486-Phenomenallyrr.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααα

θερμιδες πληκτρωλογόντας απλά στον υπολογιστή δεν?????? ;)

καλημερα ναι γμτ τι γινεται εκει δεν εχει χιχιχιχιχιχιχι!!! εγω καιω πολλες θερμιδες εκει !!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...