Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα.......

σημερα την εχω κατσει στο ποδαροδρομο ......ειμαι χωρις αμαξι ...και εχω 6 πηγαινε ελα...σχολειο σπιτι.......ωρα γυμναστικης.....χαχαχ!!!!!

μονο που κρυωνω πολυυυυυυ

culte σιδερενια κοπελα μου......μπραβο σου που μετα απο χειρουργειο ...καταφερες και βολτιτσα.....ομως γενικα μη υπερεκτιμας τις δυναμεις σου και ξεκουρασου.....δε παυει ...να περασε ο ο ργανισμος σου μια δοκιμασια ...που ευχομαι να ειναι και η τελευταια.........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

σε ευχαριστώ βίκυ μου, το ξέρω είμαι θεότρελη...

καλημέρα Ντινάκι!!

ααα!! μωρακι περαστηκα καλο μου εεε!! μην μου περνεις την τιτλο χαχαχαχα!! να σου πω παιδι μην το ξανα κανεις αυτο θελει λιγο την προσοχη εεε!! ..

κατα τα αλλα καλημερα!!! βικυ και ARNIKOL :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

2191344xl557hxlld.gif

Καλημερα! Πολλα θελω να σχολιασω, αλλα εχω το μικρο θηριο που μου κραταει τα χερια και παιζω κυνηγητο στο πληκτρολογιο με το ενα δαχτυλο...!

Culte, ο πολυποδας ηταν εσωτερικος ή εξωτερικος? Σου εκαναν αναισθησια?

Περσι ειχα αφαιρεσει εναν εξωτερικο και δυο εσωτερικους, κατα τη διαρκεια ληψης τεστ παπ. Χωρις αναισθησια, ειχα παει και γυμναστηριο μετα!:mrgreen: Φετος δεν υπηρχε κανενας εξωτερικος, εκκρεμει να κανω ενα υπερηχογραφημα να δουμε αν υπαρχει τιποτα μεσα.

Επισης να σχολιασω οτι εχω αποθυμησει τρελα καφε στο Καστρο στο Πορτο Ραφτη και οσο για τα παϊδακια, επειδη μενουμε στα μεσογεια και εχουμε δοκιμασει πολλες ταβερνες, τα καλυτερα τα τρωμε εδω στην Παιανια, δε μυριζουν ποτε και ειναι πεντανοστιμα. Επισης το συγκεκριμενο μαγαζι φτιαχνει μοσχαρι χωρις κοκκαλο σε λεπτες φετες στα καρβουνα και αν και δεν τρωω μοσχαρι καθολου, αυτο το τσακιζω! Και μανιταρια στα καρβουνα επισης!

Μηπως να οργανωσουμε κανενα τσιμπουσι?:mrgreen:

Ελιζα μου νομιζω κι εγω πως το μεγαλο προβλημα ειναι το θεμα του υπνου. Αν κοιμοντουσαν πιο νωρις, θα προλαβαινα να παρω μια ανασα. Χθες ο Αντωνης δεν κοιμηθηκε καθολου για μεσημερι, αλλα αν και ενιωσα λιγο ασχημα, δεν υποχωρησα. Ηθελε να κανουμε πολλα πραγματα οσο κοιμοταν η μικρη, αλλα του ειπα οτι ειναι η ωρα που η μαμα ξεκουραζεται και θα πρεπει να ασχοληθει με κατι μονος του. Ετσι, αραξα στον καναπε με το βιβλιο μου και αν και μιλουσε ακαταπαυστα, δεν κουνηθηκα καθολου. Ακομη και κατω απο αυτες τις συνθηκες, ηταν ξεκουραση για μενα.

Η γιαγια ειναι με ιωση, οποτε και σημερα μεσα. Μου΄χει λειψει απιστευτα η γυμναστικη μου και θα συμφωνησω για τους κοιλιακους οτι κανουν καλη δουλεια. Δυστυχως απο τις γιορτες και μετα δεν εχω κανει καθολου γιατι ποναει η μεση μου. Συνηθως κανω 120 ανω και 80 κατω κοιλιακους.

Γεωργια χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενη απο τον γιατρο αυτον και ελπιζω να σε ρυθμισει σωστα. Ειναι σημαντικο να υπαρχει χημεια μεταξυ γιατρου και ασθενους.

Μαεστροπουλα τι σαβουριασες παλι και σε επιασε γαστρεντεριτιδα? Φωναζει αυτο το καημενο το στομαχι σου και διαμαρτυρεται, αλλα ποιος το ακουει?:tongue::tongue::tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου.....

χθες ητανε μια παρα πολλη ωραια μερα....ο μικρος μου δεν γκρινιαξε καθολου και με τον αντρουλη μου θυμηθηκαμε τα παλια..ηταν ολο αγκαλιτσες και χαδακια :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σημερα ειμαι λιγο αγχωμενη...θα παμε σε παιδοοφθαμιατρο να δει τον μικρο....εχει ακομα στραβισμο και θελουμε να δουμε τι μπορουμε να κανουμε ..ελπιζω να ξεπερνιεται...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

2191344xl557hxlld.gif

Καλημερα! Πολλα θελω να σχολιασω, αλλα εχω το μικρο θηριο που μου κραταει τα χερια και παιζω κυνηγητο στο πληκτρολογιο με το ενα δαχτυλο...!

Μηπως να οργανωσουμε κανενα τσιμπουσι?:mrgreen:

το μαρτη που θ'ανεβω.....:mrgreen::mrgreen:

Αν κοιμοντουσαν πιο νωρις, θα προλαβαινα να παρω μια ανασα. Χθες ο Αντωνης δεν κοιμηθηκε καθολου για μεσημερι, αλλα αν και ενιωσα λιγο ασχημα, δεν υποχωρησα. Ηθελε να κανουμε πολλα πραγματα οσο κοιμοταν η μικρη, αλλα του ειπα οτι ειναι η ωρα που η μαμα ξεκουραζεται και θα πρεπει να ασχοληθει με κατι μονος του. Ετσι, αραξα στον καναπε με το βιβλιο μου και αν και μιλουσε ακαταπαυστα, δεν κουνηθηκα καθολου. Ακομη και κατω απο αυτες τις συνθηκες, ηταν ξεκουραση για μενα.

η αληθει αειναι οτι και μενα δε κοιμοντουσαν μεσημερι ....αλλα και εγω ειχα πεσμενες μπαταριες ...εκεινη την ωρα ...οποτε καθομουν στο καναπε και αυτα επαιζαν ....η'βλεπαν τιβι......ομως για να ειμαι ειλικρινης κοιμοντουσαν νωρις το βραδυ .....9 η ωρα ειχαν πεσει ξερα!!!!!μαζι και εγω....:-D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου.....

χθες ητανε μια παρα πολλη ωραια μερα....ο μικρος μου δεν γκρινιαξε καθολου και με τον αντρουλη μου θυμηθηκαμε τα παλια..ηταν ολο αγκαλιτσες και χαδακια :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σημερα ειμαι λιγο αγχωμενη...θα παμε σε παιδοοφθαμιατρο να δει τον μικρο....εχει ακομα στραβισμο και θελουμε να δουμε τι μπορουμε να κανουμε ..ελπιζω να ξεπερνιεται...

ναι βρε λεττακι ...μην αγχωνεσαι ...πηγαινε να τον δει ο γιατρος ...και θα σου πει....ποσο ειπαμε ειναι ο μικρος;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όμορφες!

Ειρήνη μου, καλά έκανες! σιδερένια!

Ελίζα μου, μ' αρέσεις!

Γεωργία, εδώ είμαστε η μία για την άλλη.

Αρετή, ωραία εικόνα, κοιλιακοί με παλτό και κασκόλ! ζούπερ!

Ντινάκι, κοιλιακούς δεν έκανα, έκανα ...όμως ιδιαίτερη γυμναστική. πιάνεται;

Βικάκι, καλημέρα όλη μέρα!

φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια!

Link to comment
Share on other sites

ταρονι μου εγω να πω την αληθεια τα μπιζελια μου εχω την καλη τυχει το μεσημέρι να κοιμούνται για να αντέχουν και οι αλλοι βεβαια τα ψιλο ζόρισα λιγο στην αρχη αλλα τα καταφερα ημουν πολυ αστηρη στο θεμα υπνου και ειμαι η ζουζου μου καμια φορα κανει τσαλιμια αλλα την μαστιγώνω :mrgreen: και τα καταφέρνω χιχιχιχιχι !! να σκεφτεις ουτε στην γιορτη τους οταν ηταν ποιο μικρος ο σπυρος δεν καθοταν πανω απο τις 10:30 και μια θεια του αντρα μου μου θυμωσε χαχαχαχαχα !! και τωρα ακομα μεχρι της 10-10:30 εχουν ταβλαστει !!:mrgreen::mrgreen:

καλημερα σε καταλαβενω πολυ πολυ υπομονή μωρακι μου !!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντινάκι, κοιλιακούς δεν έκανα, έκανα ...όμως ιδιαίτερη γυμναστική. πιάνεται;

Χαχαχα... Άρχισες πρωι-πρωί! :lol:Τι θα επακολουθήσει άραγε;;;; :o


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όμορφες!

Ειρήνη μου, καλά έκανες! σιδερένια!

Ελίζα μου, μ' αρέσεις!

Γεωργία, εδώ είμαστε η μία για την άλλη.

Αρετή, ωραία εικόνα, κοιλιακοί με παλτό και κασκόλ! ζούπερ!

Ντινάκι, κοιλιακούς δεν έκανα, έκανα ...όμως ιδιαίτερη γυμναστική. πιάνεται;

Βικάκι, καλημέρα όλη μέρα!

φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια!

χαχαχαχαχαχαχα!! καλημερα σεβη βρε ολα κανουν καλο και οι συγκεκριμένοι κανουν και καλο στην ψυχολογία επομενως 2 σε 1 χαχαχαχαχα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε λεττακι ...μην αγχωνεσαι ...πηγαινε να τον δει ο γιατρος ...και θα σου πει....ποσο ειπαμε ειναι ο μικρος;;

6μιση μηνων ειναι βικακι.....

ειναι γεγονος οτι εχει στραβισμο απλα θελω να πιστευω οτι ειναι ψευδοστραβισμος και οτι με μερικες ασκησεις θα διορθωθει......


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

λέτα μου, μη μου αγχώνεσαι. όλα καλά θα πάνε. να σκέφτεσαι θετικά.

είσαι μανούλα.

χάρηκα που πέρασες όμορφα με τον αντρούλη σου.

μαεστρία μου, περαστικά σου κοριτσάκι! ωραίο το κέρασμα, θα αυτοσερβιριστώ.

τάρα μου, μπράβο!

εγώ χθες σε σκεφτόμουν, με αφορμή τα όρια, το βιβλίο. δεν έχω όρια, κάνω τα χατήρια όλων, γίνομαι πτώμα και κανείς δεν υπολογίζει τη φθορά μου.

πρέπει ν το αγοράσω.

πώς γίνεται στο τέλος να είναι όλα μέλι γάλα κι εγώ να έχω περάσει όλη τη μέρα σαν να είμαι ο οδυσσέας με την κίρκη, με τους κύκλωπες, με με με με

αλλά όταν έρθει η ώρα που κοιμάται η Χρυσπούλα μου, έχω φτάσει στην ιθάκη μου, στην αγκαλιά του άντρα μου.

κι ας ήταν ο ίδιος που παρίστανε τους κύκλωπες λίγες ώρες πριν.

Link to comment
Share on other sites

τάρα μου, μπράβο!

εγώ χθες σε σκεφτόμουν, με αφορμή τα όρια, το βιβλίο. δεν έχω όρια, κάνω τα χατήρια όλων, γίνομαι πτώμα και κανείς δεν υπολογίζει τη φθορά μου.

πρέπει ν το αγοράσω.

Κι εγω πρεπει να το ξαναδιαβασω γιατι με ειχε βοηθησει παρα πολυ.

Η Βικη θελει να με παρασυρει για παϊδακια μεσα στη σαρακοστη...εγω θα φταιω αν υποχωρησω ε?:mrgreen:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...