Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

κορίτσια γεια σαςςςςςςςςςςςςςςςς

σήμερα έκανα την επέμβαση που σας έλεγα στο ιασώ...ξεμπερδεψα στις 11.30

τώρα αν σας πω ότι μετά πήγαμε για καφέ στο πόρτο ράφτη και για παϊδάκια στα καλύβια μην βαρέσετε ε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κορίτσια γεια σαςςςςςςςςςςςςςςςς

σήμερα έκανα την επέμβαση που σας έλεγα στο ιασώ...ξεμπερδεψα στις 11.30

τώρα αν σας πω ότι μετά πήγαμε για καφέ στο πόρτο ράφτη και για παϊδάκια στα καλύβια μην βαρέσετε ε!!!!

περαστικά σου!

δεν βαράμε καλά εκανες! σίγουρα μια βολτίτσα την χρειαζόσουν!

να σου πω ότι στα καλύβια εχει υπεροχη μπριζόλα μοσχαρίσια καθώς και τέλειο μπιφτέκι που ειναι μονο από κρεας! αρα την επόμενη φορά που θα πας θα είσαι μια κιΟΥρία :)

Link to comment
Share on other sites

αυτό αυτό το μπιφτέκι χτύπησα τσιπουρίτσα!!!!

αλλά και παταούλες τηγανιτές και τζατζικάκι και ψημένο ψωμάκι....

ααααα..σήμερα μου έδωσα το ελεύθερο ολοκληρο χειρουργείο έκανα!

Link to comment
Share on other sites

αυτό αυτό το μπιφτέκι χτύπησα τσιπουρίτσα!!!!

αλλά και παταούλες τηγανιτές και τζατζικάκι και ψημένο ψωμάκι....

ααααα..σήμερα μου έδωσα το ελεύθερο ολοκληρο χειρουργείο έκανα!

καλά έκανες κουκλα μου! ειναι κάποιες μέρες που επιβάλλεται να ξεφύγουμε και λίγο!

να εισαι καλά, περαστικά σου και τα λέμε αύριο!

καλό απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σαςςςςςςςςςςςςςςςς

σήμερα έκανα την επέμβαση που σας έλεγα στο ιασώ...ξεμπερδεψα στις 11.30

τώρα αν σας πω ότι μετά πήγαμε για καφέ στο πόρτο ράφτη και για παϊδάκια στα καλύβια μην βαρέσετε ε!!!!

σιδερενια κοριτσι!!!!

καλα εκανες!!!!....μια στο τοσο ...και ειδικα σημερα καλα εκανες!!!:mrgreen:

καλο απογευμα γοργονες!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κουκλες.

culte περαστικα σου κοπελα μου.

DEL το εφαγα που λες το ατιμο το ρυζοτο.(μικρη μεριδα φυσικα)

κοιλιακους δεν εκανα ακομα,αλλα θα κανω,να χωνεψω λιγο πρωτα!!!!!!!

η αληθεια ειναι οτι ΠΡΕΠΕΙ να χασω αυτα τα κιλα εστω και 5,μπας και ξαναμπω στα ωραια μου τζινακια!!!!!!!!

λες να παιζει κανενα ρολο το οτι εκανα καισαρικη????

που δεν φευγει η κοιλια ευκολα εννοω!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Επειτα απο την καθιερωμενη πλεον βραδυνη αναγνωση (παλι γλυστριδες φαγατε μαρΕΣ??), εχω να πω τα εξης και παρτε κανενα ποτηρι νερο διπλα σας.

TARA, νομιζω καπου μπερδεψα τους αντρες σου. Τελικα γιορταζε τα μικρο αντρακι σου και παλι να τον χαιρεσαι!!!!

εμενα η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της...ο μικρος μου ειναι αρκετα γκρινιαρης και κλαιει πολυ και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...αρχισα να αισθανομαι και τυψεις που θα τον αφησω και θα παω στη δουλεια....γενικα αισθανομαι οτι δεν ειμαι σωστη μανα.....δεν ξερω γιατι....χαζα αλλα τι να κανω...

Ο καλυτερος και πιο σωστος τροπος να αντιμετωπισεις αυτου του ειδους τις γκρινιες ειναι η σταθεροτητα των αποψεων σου. Μιλας, εξηγεις και δεν αθετεις τα λογια σου. Πιστεψε με!!! Εχω πειρα στο θεμα!!!

Γεωργία μου, κάτι εξετάσεις είχες κάνει;; Βγήκανε;; Έχασα πολλά ποστ και δεν το είδα;;!

Τις εκανα καλο μου και ολα ΟΚ. Αλλαξα γιατρο, αλλαξα χαπι, αλλαξα δοση και εφοσον περασαν οι γιορτες.... προχωρω δυναμικα για την βελτιωση της υγειας μου.

καλημερα.

5 κιλα εως 7 θελω να χασω`.....................:mrgreen:

αυτη η ριμαδοκοιλια δεν λεει να γινει οπως πριν:(

Η λυση ειναι μια : ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ!!!!!!!! οπως θα δεις παρακατω ........!!!!!

εδω φωναζω χαχαχα!! κοιλιακους αυτη ειναι λυση για την κοιλια και το εγγυώμαι 1000 %%

Ξερει η Jenia καλυτερα απο ολες μας. Αλλα οχι σκετους κοιλιακους!!!!!! Πρεπει να κανεις και τους αλλους κοιλιακους, εκεινους που γιονονται .... με ... δυο ..... ατομα. Με πιανς????????

κι αυτο το πετυχε με κοιλικους????

αχ ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

θελω κι εγω πλακα κοιλιααααααααααααα:mrgreen:

Κανε κι εσυ κοιλιακους, απλους συνθετους και τους αλλους!!!!!!!!!!

καλα καλεεεεε δεν ειναι και το τελος του κοσμου....φαε σε μικρο πιατο μια μικρη μεριδα...και κοψε και μια σαλατα ΝΑΑΑΑ με το συμπαθειο και ολα μια χαρα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:...θα πιεις και το νερο σου ...ΣΟΥΠΕΡ!!!!

Χαχαχαχχαχαχαα!!! Χαιρομαι που ξαναβλεπω την Μpap, που ηξερα!!! Που ειχες χαθει εσυ τοσο καιρο??? (η αλλη εννοω). Μου ελειψες μαρΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!

εαν πεινασεις μετα....καθαρισε 2-3 καροτα...και φατα σκετα...σαν τον μπαγκς μπαννυ!!!!...πιες και νερακι...μετα φαε και καμια μπαρα....μια χαρα θα εισαι!!!

τα καροτα κοριτσια σχεδον μηδενικες θερμιδες...τα τρωμε...βοηθουν στ θεμα κυταριτιδα, μας χορταινουν και το πιο βασικο ξεγελανε τη λιγουρα μας γιατι μασουλαμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα που μου το θυμισες. Εχω καιρο να γευματισω απογευματινο καροτακι!!!!

Μαράκι φτού μη σε ματιάσω καιρό έχω να σε δώ έτσι χαλαρή!!!

Κι εγω αυτο σκεφτηκα μαρΗΗΗΗ για την μαρΗΗΗΗΗΗ μας!!!!!

το απογευμα θα κάνω κοιλιακους υπόσχομαι....

Εκανες????? ή τεμπελιασες????? Δε θελω δικαιολογιες, εεεε!!!!!!

Πως δημιουργήθηκε το τσουνάμι...

pws-dimiourgeitai-to-tsounami_preview.jpg

Φοβερη φωτο!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

κορίτσια γεια σαςςςςςςςςςςςςςςςς

σήμερα έκανα την επέμβαση που σας έλεγα στο ιασώ...ξεμπερδεψα στις 11.30

τώρα αν σας πω ότι μετά πήγαμε για καφέ στο πόρτο ράφτη και για παϊδάκια στα καλύβια μην βαρέσετε ε!!!!

Culte, δεν ξερω τι επεμβαση εκανες, αλλα σου ευχομαι περαστικα και να μην ξαναμπεις ποτε ξανα σε χειρουργειο. Εκτος απο την περιπτωση του bebe αν επιθυμεις!!!!

Τον τελευταιο καιρο σας εχω χασει και μουλειπετε πολυ. Η αληθεια ειναι οτι με το που ανοιγω τα πισια μου (εχω και μπολικα τρομαρα μου) ανοιγω τις σελιδες μου και μετα τσουπ... μπαινω, διαβαζω στα πεταχτα οτι αρπαξει το ματι μου και βουρ ξανα στο καθηκον. Το βραδακι εχω περισσοτερο χρονο για μπλα μπλα αλλα μου την κοπανατε!!!!!

Να σας πω για τη σημερινη επισκεψη μου στον doctor.

Ξεκινησαμε πολυ καλα με τη θεραπεια και θα μας παρει χρονο να φτασουμε στο επιθυμητο σημειο. Ενα σημαντικο ειναι οτι εμαθα ακομη περισσοτερα απο οσα ηξερα και δευτερο οτι βρηκα στο προσωπο του γιατρου μου αυτο που χρειαζομουν. Υπεροχος ανθδωπος. Κανουμε σταδιακες αυξησεις της δοσης ωστε να φτασουμε στο ικανοποιητικο.

Το σοκαριστικο της υποθεσης μου ηταν οτι α)εμαθα οτι δεν ειναι δυνατον να γινει τελειως ολικη αφαιρεση του αδενα και οτι σε μενα τα μικρουλια κομματακια που απεμειναν καπου εκει στα κρισιμα σημεια του λαιμου, εχουν αρχισει να ξαναδημιουργουν αδενα. Πραγμα που δεν πρεπει να συμβει σε καμια περιπτωση γιατι αυτος που ειχα και τον πεταξα ηταν τοξικος!!!!

Αρα ... τον καταστρεφουμε τελειως για να μην ξαναχρειαστω χειρουργειο.

Σορι αν σας ζαλισα. Εχω τετοια υπερενταση με το θεμα αυτο, που θα μπορουσα να μιλω .... ωρες μονο και μονο για ν αμην ξαναταλαιπωρηθει αλλο ατομοα απο λανθασμενη δοση!!!!

Σας φιλω ολες


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααα στις ομορφες...

ενταξει εκανα μια ωρα περιπου για να σας διαβασω και πειτε μου τωρα τι να πρωτοσχολιασω...

θα αρχισω με την αγαπημενη ταρα...αααααα θα σε μαλωσω δεν σε εχω συνηθησει ετσι πεσμενη...εσυ εισαι γυναικα και μαμα με τα ολα σου...δυναμικη, επιβλητικη, τα σπας που λενε και οι νεοι χιχιχιχι...

καταλαβαινω βεβαια οτι τωρα που ειναι αρρωστα ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα και εγω γνωριζω πολυ καλα τι σημαινει κλεισουρα...ουφφφφφ

λοιπον αυριο να δεν δω πιο απππππ ενταξει???

και βαλτε και μενα στο κλαμ των μαμαδων που δεν θελει να ειναι ολη μερα με τα παιδια...τα αγαπαω τα λατρευω αλλα κοντευω να χτυπησω την πορτα του Δαφνι...

ενα καλο εχουν τα σκασμενα μου...κοιμουντε νωρις...τωρα με το σχολειο η μαρια στανταρ 8:30 μπορει και 8:00 και ο νικολας οταν δεν πηγαινε σχολειο 9:00 το αργοτερο κοιμοτανε τωρα βαδιζει στα χναρια της μαριας...οποτε απολαμβανουμε ησυχιαααααααααα...

ενταξει γοργονοντινα δαγνωτο θεααααααααααα απιστευτη...

τι να σχολιασω τωρα...δεν υπαρχουν λογια...

το ιδιο ισχυει και για το λιτσακι καλε εγω θα το ξαναπω...κοριτσακι...πιτσιρικα και κουκλααααααααααα...

γιωργια μου καλη αρχη στην θεραπεια σου...ολα να πανε τελειααααααααααα...

μαρακι κεφακια βλεπω σημερα και μου αρεσει αυτο γιατι σε ειχα συνηθησει στο πηξιμο τον τελευταιο καιρο...

παμε ζουμπααααααααααααααααααααααα...:mrgreen:

τσιπουρακι μου γλυκο...εμπενε γιουτσο να φυγουν τα σκασμενα τα κιλα...τα πας σουπερ και μακαρι και εγω να φτασω στα κιλα σου για αρχη...:roll::roll:μη ρωτησετε ποσα εχω φτασει εχω χασει πια το λογαριασμο...παντως χειροτερα δεν γινετε...

λετακι, ντελακι, σεβουλα, μαριλινα , βικουλα, ξεχναω σιγουρα καποιες αλλα διαβασα πολλα και θυμαμαι λιγα...ειμαι ξανθια να μην ξεχνιομαστε ετσι???

ελληηηηηηηηηηηηηη που εισαι δεν σε ειδα σημερα απο το μπαλκονι?????

μια γλυκια καληνυχτα απο εμενα σε ολες...ετσι ξερη θα παω σε λιγο να πεσω για υπνο σαν το αρκουδακι απο κατω...σαν αρκουδιτσα και εγω χαχαχχαχαχαχχα

σας φιλω και σας αγαπω...

2672025scxc8plbtw.gif


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Ο μικρός έκανε πάρτυ στον παιδικό και πέρασε τέλεια. Εγώ πάλι ... ήμουν ένα μάτσο χάλια λόγω γαστρεντερίτιδας!!!

Σήμερα συνήλθα καπως, αλλά και πάλι φοβάμαι να φάω, αλλά και ν' απομακρυνθώ απ' το μπάνιο!

Είδες Γκουρού; Ευκαιρία για δίαιτα.

Κεραστείτε, κεραστείτε!!!

meyer-muffins-left.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


cultάκι μου, δεν ξέρω τι επέμβαση έκανες, αλλά σου εύχομαι καλή ανάρρωση. Πάντως το ηθικό ήταν ακμαιότατο μετά το τσιμπούσι ε; Έτσι να είσαι πάντα!

Γεωργία μου, να τα λες εδώ να εκτονώνεσαι, δε μας ζάλισες καθόλου, μην το ξαναπείς! Πολύ ύπουλος ο θυρεοειδής πάντως... έκανε ο άντρας μου πριν 2 χρόνια ολική αφαίρεση.

Μαεστράκι περαστικά! Έξαντλημένη φαντάζομαι ε; Όντως ευκαιρία για δίαιτα αλλά το θέμα είναι πώς να τα διατηρήσεις μετά...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μωρέ, τα ίδια. Α όχι! Έκανα και κάτι διαφορετικό: κοιλιακούς σήμερα το πρωί μπας και μπεί λίγο μέσα η κοιλιά. Εντωμεταξύ, το θυμήθηκα λίγο πριν φύγω, οπότε να μ'έβλεπες με παλτό και κασκόλ να κάνω κοιλιακούς και θα ξεκαρδιζόσουν... Το ρυζότο μου το παχυντικό πάντως χθες το έφαγα...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...