Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

τα μουτράκια έληξαν, ζυγίστηκα και είμαι 64,5!

όλα καλά.

μόνο που σέρνομαι.

Κοιτα, αμα ειναι να κατηφοριζει η ζυγαρια να συνομωτησουμε ολες οι γοργονες με τον Στεφ, να σου κανει μουτρα για να αδυνατισεις. (Πλακιτσα κανω)!!!!

Ολες τα περναμε. Μην απελπιζεσαι!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Οι άλλες δύο ποιες είναι; Δεν το θυμάμαι καθόλου;;:confused::confused::confused:

1η Συμβουλή : Για ό,τι δε σε μέλει να μη ρωτάς.

2η Συμβουλή : Ποτέ να μην αλλάζεις το δρόμο που πας.

3η Συμβουλή : Τον αποψινό θυμό, φύλαγέ τον το πουρνό.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

GoodMorning.jpg

χρονια πολλα στοΝ αντωνη , αντωνια , τονια κλπ ..... ΒΑΣΙΚΑ

χρονια πολλα μπαμπακα μου και τον ανιψιο μου !!!

να σας κερασω και εγω αν και ειναι πρωι για τους καλους μου .... χαχαχαχα!!

glika.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γοργονίτσες και καλή εβδομάδα!!!!!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!!!

Και εγώ έχω τον μπαμπά μου και τον κουμπάρο μου!!!!!!

Jenia να χαίρεσαι και εσύ τον δικό σου!!!!

Τί χάλια καιρός είναι αυτός βρε κορίτσια;;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .......χρονια πολλα ......σε οσους γιορταζουν...η'εχουν καποιον πυ γιορταζει να τον χαιρεστε......ντινακι μου χρονια πολλα ...για το μπαμπα σου ...και

ταρα να χαιρεσαι τον γιοκα σου.........ειμαι λιγο ψιλοχαλια...γιατι μ'επισκεφθηκε η κοκκινοσκουφιτσα επιτελους......γιατι.....η αληθεια ειναι οτι ορμονικα με τσακισε ...αυτη τη φορα......τωρα ελπιω να βρω τα ισια μου......αυτα....φιλακια γοργονες μου ...τρεχω για δουλειες.......και βαριεμαι........θα προσπαθησω να μπω μετα .....παλι!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντινάκι να χαίρεσαι τον μπαμπά σου!

χρόνια πολλά σς όλους τους εορτάζοντες!

την κάνω με ελαφρά καθώς είδα φαγητάααααααα....

χαχαχαχαχαχα!! παρε βρε ενα κομμάτι αυτο δεν παχαίνει :lol::lol::lol:

καλημερα σε ολα τα κοριτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

2923157m8gcup2hpi.gif

Kαλημερα! Χρονια πολλα και καλα! Να τους χαιρομαστε!

Χρονια πολλα και στον Γιαννακη που εχει γενεθλια σημερα!:D

21378.jpg

ταρονι μου να χιαρεσαι τον κουκλο σου !! να ειναι παντα καλα και να εχει δυναμη για την ζωη !!! μακια

%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%A9%CE%9D%CE%97%CE%A3.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν. Ντίνα μου, αφού επιμένεις, μη σε προσβάλω, να πάρω ένα κομματάκι...:P. Άντε νέα εβδομάδα, νέοι στόχοι για δίαιτα...λέμε τώρα...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ποιος είναι ο γιαννάκης βρε κοριτσάκι? χρονια του πολλά!!!!!!

Ο γιος της μαεστροπουλας!!!

ταρονι μου να χιαρεσαι τον κουκλο σου !! να ειναι παντα καλα και να εχει δυναμη για την ζωη !!! μακια

Ευχαριστω πολυ! Κι εσυ να χαιρεσαι τον πατερα σου...ασε που πρεπει να κανεις και αλλον ενα γιο τωρα για να τιμησεις το ονομα...!!!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπέλες μου, τι κάνετε; Σας διάβασα γρήγορα-γρήγορα. Περαστικά σε όσες έχετε παιδιά /συζύγους άρρωστους. Εγώ έχω άρρωστο το μικρό μου το Μιχάλη και προβλέπεται ξενύχτι. Έτυχε και Σ/Κ, άστα να πάνε, πολλή γκρίνια, υποφέρει ο μικρούλης από βήχα και δύσπνοια. Με το αερολίν και φλιξοτάιντ ανα χείρας είμαστε...

Σεβούλα μου, έτσι ήταν πάντα ο Στέφανος, εσωστρεφής, ή τώρα τελευταία του βγαίνει; Μήπως κάτι τον απασχολεί; Εντάξει, παίξτο δύσκολη στη συζήτηση αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να μιλήσετε με ανοιχτά χαρτιά. Άσε που αμα δεν τα πεις εσύ, θα σκάσεις!:-)Μήπως, λέω μήπως, έγινε κάτι με τους γονείς του και έχει βαρεθεί την κόντρα σας; όπως και να'χει, σου εύχομαι να συμφιλιωθείτε γρήγορα γιατί δεν αντέχεται τέτοια κατάσταση μέσα στο ίδιο σπίτι. Άσε που -τουλάχιστον έτσι είμαι εγώ- δεν μπορείς να λειτουργήσεις γενικώς όταν δεν είναι καλά τα πράγματα με το σύζυγο.

καλημέρα σε όλες τις όμορφες!

χρόνια πολλά σε Αντώνηδες, Αντωνίες,

χρόνια πολλά στον Γιαννάκη της Μαεστρίας, στον Αντωνάκη της τάρας και στον μπαμπάκα της Ντίνας. κάνε μαρή κι έναν Αντωνάκη!

Ειρήνη, Αρετή, Γεωργία, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

πάντα εσωστρεφής ήταν, εγώ το ακριβώς αντίθετο.

παλιά όμως δεν την εκτόνωνε με γκρίνια-κήρυγμα-ξερολίαση. δεν ήταν τόσο εγωκεντρικός.

καμία σχέση Αρετούλα οι γονείς του.με ταξύ μας ήταν το θέμα.

τα είπαμε ένα χεράκι και αφού πονοκεφάλιασα κι εγώ κι εκείνος κάναμε αγκαλίτσες.

το συμπέρασμα (Ντίνα αυτά τα ιδιαίτερα μην τα αναβάλλεις άλλο:lol:) είναι ότι είμαι μπούτυρο στις σχέσεις μου γενικά, και με τον Στεφ πολύ περισσότερο.

μέχρι και ο ίδιος το παραδέχτηκε.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...