Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα ερι και τζενυ.....

διονυσια θα συμφωνησω και εγω οτι τετοιες διαιτες μονο κακο μπορουν να κανουν....κατι σε πιο ισορροπημενη διατροφη νομιζω οτι θα ειναι καλυτερο ....και σε συνδυασμο μετο γυμναστηριο απαιχτο.......ποσα κιλα θελεις να χασεις..;;;;

culte ....κανα δευτερο παιζει ;;;

καλο μου οσα λενε οι κουκλες ειναι σωστα κατι τετοιο δεν ειναι καλο μωρο .... εγω ειμαι αλλης τακτικης αργα και σταθερα .... μακια

καλημερα σε ολα τα γοργονακια :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε Βίκυ αφού σου λέω.....μπαγιάτικα είναι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::tongue::tongue::tongue:Πετάξτε τα κορίτσια....!!!!!

χμ!!!!!!καλο!!!!χαχα!!!!εγω βεβαια μιλαω για μπεμπε!!!!:D:D:D:tongue::tongue::tongue:


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ερι μου .....βρε μην το προδικαζεις......θα τα βρειτε ..καλη θεληση να υπαρχει....και συζητηση....σε ηρεμους τονους!!!...

Κοίτα ήρεμους τόνους έχουμε δεν μπορώ να πω....Κανένας δεν είναι φωνακλάς από τους δύο μας ευτυχώς....Δυστυχώς όμως θέληση για συζήτηση έχω μόνο εγώ πάντα....Ο άντρας μου κατεβάζει μούτρα και δεν μιλάει καθόλου,αρνείται να ακούσει οτιδήποτε ή να συζητησει και δυστυχώς το κρατάει πολύ.....!!!!!:(:(:(


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερι τα μελομακάρονα έίναι φρεσκότατα μου τα στέλνει η πεθερά από μυτιλήνη!

όλο τον χρόνο φτιάχνει για την μικρή γιατί είναι τα μόνα γλυκά που τρώει..έχει αλλεργία στο αυγό.....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δεύτερο δεν παιζει....

και τη Ζωίτσα με εξωσωματική την έκανα..και την τρίτη πάω ιασω να βγάλω έναν πολύποδα που μου βγήκε από τα φάρμακα που πήρα.....

Culte και εγώ έχω πάρει πολλά φάρμακα γονιμότητας και έχω κάνει 2 εξωσωματικές εκ των οποίων η μία μόνο πέτυχε....Δυστυχώς αυτά τα φάρμακα έχουν διάφορες παρενέργειες.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

ερι τα μελομακάρονα έίναι φρεσκότατα μου τα στέλνει η πεθερά από μυτιλήνη!

όλο τον χρόνο φτιάχνει για την μικρή γιατί είναι τα μόνα γλυκά που τρώει..έχει αλλεργία στο αυγό.....

Ε τότε είσαι τυχερή ....άτυχη!!!!!χαχαχα!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονοκοριτσα μου...

Σήμερα με επισκέφτηκε η κοκκινοσκουφιτσα μάλλον για αυτο αισθανόμουν πρησμενη τόσες μέρες αφού είχα απογοητευτεί έβλεπα την κοιλιά μου και έλεγα αποκλείεται εγω θα έπρεπε να χανω...δεν ζυγιζομαι τώρα μετα που θα μου φύγει...

Ερη και εγω οταν μαλωνω με τον άντρα έτσι αισθάνομαι πολυ χάλια......

Ελπίζω να είμαι τιποτα και να τα βρείτε γρήγορα...

Διονυσία σταματά αμέσως για να χάσεις κιλά χρειάζεται μια ισορροπημένη διατροφή......


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γοργονοκοριτσα μου...

Σήμερα με επισκέφτηκε η κοκκινοσκουφιτσα μάλλον για αυτο αισθανόμουν πρησμενη τόσες μέρες αφού είχα απογοητευτεί έβλεπα την κοιλιά μου και έλεγα αποκλείεται εγω θα έπρεπε να χανω...δεν ζυγιζομαι τώρα μετα που θα μου φύγει...

Ερη και εγω οταν μαλωνω με τον άντρα έτσι αισθάνομαι πολυ χάλια......

Ελπίζω να είμαι τιποτα και να τα βρείτε γρήγορα...

Διονυσία σταματά αμέσως για να χάσεις κιλά χρειάζεται μια ισορροπημένη διατροφή......

Θέλω και εγώ να μου έρθει η κοκκινοσκουφίτσα!!!!!!Ανησυχώ μήπως έγινε τίποτα με τα φάρμακα που πήρα τότε.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Culte και εγώ έχω πάρει πολλά φάρμακα γονιμότητας και έχω κάνει 2 εξωσωματικές εκ των οποίων η μία μόνο πέτυχε....Δυστυχώς αυτά τα φάρμακα έχουν διάφορες παρενέργειες.....

το πρώτο ή το δεύτερο έπιασες φυσιολογικά κοριτσάκι????

Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!

Το μωρό θα μου το κρατάει η μαμά μου και κανά δυο φορές και ο Πεθερός μου.,..

Πως να νιώθω;;; Από τη μια θέλω να γυρίσω και από την άλλη δεν θέλω να αφήσω τον μικρό..... Έχω δεθει παρά πολύ μαζί του.... Και ξέρω πως και στην δουλειά θα είναι δύσκολα και άντε ξανά άγχος και στόχοι...

Λέττα, με το καλό το νέο σου ξεκίνημα!

Ναι καλά

Μέχρι και πρίν λίγο καιρό η greenpeace έβγαζε το γάλα της Δέλτα σκάρτο.Τώρα το εκθειάζει και βάζει κατώτερο το Ολυμπος.Ε ρε παιχνίδια που παίζονται παντού

Σοβαρολογείς; δεν ενημερώθηκα...έχω μείνει στον Όλυμπο! με προβλημάτισες πολύ....όταν έχετε τέτοια νέα θα΄θελα να τα μαθαίνω...

νεράκι!!!! αχ προσπαθώ πολύ να πίνω, αλήθεια! (δεν το καταφέρνω πάντα)

Έλα κιουρία μου, κι εσύ βρήκες το ρυθμό σου πάλι!!!!

Ήπιες το νεράκι σου;;;;

.προχθες επαθα κατι εγκεφαλικααααα ανευ προηγουμενου....:?

τουλάχιστον θα πάμε μαζί εντατική, κάτι είναι κι αυτό....:rolleyes:

παω σπίτι για μαραθώνιο σίδερου και να δώ πως θα τα καταφέρω με τον τύραννο στα πόδια μου.εχει να πέσει bebe lilly και gummy bear φούλ!!!!

Πόσο χαίρομαι που ξεπέρασα αυτή τη φάση, δε λέγεται....εμείς μέχρι πριν έξι χρόνια είχαμε τα ζουζούνια...να θέλω να οδηγήσω ζουζούνια, να θέλω να σιδερώσω ζουζούνια, έλεοοοοοοοοςςςςςςςςςς..........

Ο μεγαλος γιος μου 2 Μαρτιου!!!

Εσυ δηλαδη τωρα τι το "φωναζεις" ετσι????? για να μας παιε οτι εισαι μικρουλα????????

Αααα, φοβερό!!!!!!!!!!! αποκριάτικα παιδάκια!!!!!!!!!!

Ναι Γιωργία, η Ντινούλα μας είναι πιπινάκι! :P

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα δεν είμαι στα καλύτερά μου γιατί χθες τσακώθηκα με τον άντρα μου.....Ακόμα τσακωμένοι είμαστε και δεν μου αρέσει καθόλου....Ελπίζω να τα βρούμε γρήγορα γιατί δεν μπορώ να κάνω τίποτα με τέτοια ψυχολογία....

απλώς χαμογέλασα.....:)

Άσε....και το άσχημο είναι ότι δεν θα βρεθούμε μέχρι το βράδυ και έτσι θα είμαι σε αυτήν την κατάσταση μέχρι το βράδυ....Εντομεταξύ πολύ φοβάμαι ότι ούτε το βράδυ θα τα βρούμε γιατί το θέμα......

δεν πιστεύω στα μάτια μου....:shock::-D

Κοίτα ήρεμους τόνους έχουμε δεν μπορώ να πω....Κανένας δεν είναι φωνακλάς από τους δύο μας ευτυχώς........Ο άντρας μου κατεβάζει μούτρα .....!!!!!:(:(:(

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ....:shock::shock::lol:....φιλενάδα έλα να κλάψουμε μαζί......:roll::(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονοκοριτσα μου...

Σήμερα με επισκέφτηκε η κοκκινοσκουφιτσα μάλλον για αυτο αισθανόμουν πρησμενη τόσες μέρες αφού είχα απογοητευτεί έβλεπα την κοιλιά μου και έλεγα αποκλείεται εγω θα έπρεπε να χανω...δεν ζυγιζομαι τώρα μετα που θα μου φύγει...

Ερη και εγω οταν μαλωνω με τον άντρα έτσι αισθάνομαι πολυ χάλια......

Ελπίζω να είμαι τιποτα και να τα βρείτε γρήγορα...

Διονυσία σταματά αμέσως για να χάσεις κιλά χρειάζεται μια ισορροπημένη διατροφή......

λεττα πρώτη φορά σου ήρθε μετά από την εγκυμοσύνη?

εμένα μου ήρθε στις 50 μέρες και θήλαζα φουλ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ήρεμους τόνους έχουμε δεν μπορώ να πω....Κανένας δεν είναι φωνακλάς από τους δύο μας ευτυχώς....Δυστυχώς όμως θέληση για συζήτηση έχω μόνο εγώ πάντα....Ο άντρας μου κατεβάζει μούτρα και δεν μιλάει καθόλου,αρνείται να ακούσει οτιδήποτε ή να συζητησει και δυστυχώς το κρατάει πολύ.....!!!!!:(:(:(

χμ!!!αυτο ειναι μια δυσκολια.....η αληθεια ειναι...!!!!!

κορίτσια δεύτερο δεν παιζει....

και τη Ζωίτσα με εξωσωματική την έκανα..και την τρίτη πάω ιασω να βγάλω έναν πολύποδα που μου βγήκε από τα φάρμακα που πήρα.....

ωχ!!!εισαι για χειρουργειο;;περαστικα.....
ερι τα μελομακάρονα έίναι φρεσκότατα μου τα στέλνει η πεθερά από μυτιλήνη!

όλο τον χρόνο φτιάχνει για την μικρή γιατί είναι τα μόνα γλυκά που τρώει..έχει αλλεργία στο αυγό.....

α!!!!και ο γιοςμου ολο το χρονο τα ζηταει!!!!

γεια σου λεττακι.....

ερι μου μπραβο κοπελα μου που και ανμε δυσκολο τροπο καταφερες και εκανες τρια παιδακια........μπραβο σου!!!!που δε το εβαλες κατω!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...