Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

η μαεστρο ελπιζω να ειναι στο γυμναστηριο :tongue:

Λυσσάξατε καλέ, πήγα χθες!!! Αύριο πάλι.

Σήμερα πήγα αγορά! Ξεκίνησαν εκπτώσεις και τη ΡΗΜΑΞΑ :mrgreen:!

Αλλά γυμνάστηκα παίδες γιατί ΨΟΦΙΑ νιώθω τώρα, κ*λο δεν έβαλα κάτω.

η μαέστρω νομίζω ότι εναι πολύ κιΟΥρία τελευταία.... :o:o:o

Έτσι, αδελφική αλληλεγγύη! Κι εγώ σ' αγαπώ. :-D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Το κλειδωσαν γιατι εκει λεει ειναι ενημερωτικου περιεχομενου κι εμεις ειμαστε ψυχαγωγικου.

Και

Ειμαι καλα, περναω μια χαρα και θελω να χασω τα περιττα κιλα (κτα το ρυθμο του ασματος του λαικου)

Λαλαλαλαλαλαλαλαλαααααλαλλαλα


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ, αν δεν κοιμηθώ 7 - 8 ώρες ειμαι να με κλαις! και 10 να με αφήσεις θα κοιμηθώ! λατρεύω τον ύπνο και δη τον πρωινο!!!!!!!

χαχαχαχαχαχααααααααααααααααα.... πάλι πάρτυ αποφοίτησης θα σου κάνω!!!!!!!

Όσον αφορά τον ύπνο συμφωνώ μαζί σου...είμαι ο ύπνος αυτοπροσώπως...βέβαια, θαυμάζω Ντίνα!!!!!!!!!!!!!! αλλά δε μπορώ να την ακολουθήσω....

Όσον αφορά παρτάκι, φιλενάδα ετοιμάσου, δεν ξέρω τι θα κάνεις, οργανώσου....1 Φεβρουαρίου θέλω να καούν τα κάρβουνα.........βάλε το μυαλό να δουλεύει από τώρα, ξέρεις εσύ, κανόνισε....έχω τυφλή εμπιστοσύνη!!!!!!!!!

την 3! δεν ζυγίζομαι με τίποτα.

είμαι θκατά από ψυχολογία και το μυαλουδάκι μου είναι σε συνταγές όπως της έλλης!

αν ζυγιστώ θα πέσω σε πιο βαριές συνταγές!:P

Για Σεβουλίνι!

ρε σεις, για πλάκα την έγραψα :roll: νόμιζα ότι μόνο που θα τη διαβάζατε θα σας ερχόταν αναγούλα....

ζυγίσου, παιδάκι μου...κι εγώ ζυγίστηκα, δεν πονάει:mrgreen: ένας νταμπλάς σου΄ρχεται, βέβαια, αλλά να μην ξέρουμε πού βαδίζουμε;

Να σας πω το νεο?

Κλειδωσαν το παλιο θεματακι μας στο παρεντς. Το "Κανεις για διαιτα???"

:( δε μου άρεσε, κρίμα....ήταν το μαγαζί που πρωτοανταμώσαμε και τώρα το γκρεμίζουν....:(

Λυσσάξατε καλέ, πήγα χθες!!! Αύριο πάλι.

Σήμερα πήγα αγορά! Ξεκίνησαν εκπτώσεις και τη ΡΗΜΑΞΑ :mrgreen:!

Αλλά γυμνάστηκα παίδες γιατί ΨΟΦΙΑ νιώθω τώρα, κ*λο δεν έβαλα κά

Βρε Μαέστρο! φτου σου κοπελάρα μου! τρόμαξα να σε γνωρίσω, καλέ! εσύ είσαι η ίδια; γυμνασμένη, ανανεωμένη, σούπερ!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.......το κλειδωσαν...;;;;:(κριμα!!!!....απο τη μια να μου πεις αναμενομενο ηταν...και το περιμεναμε....και αν ειμασταν εκει ακομα θα μας ειχαν κλεισει πολυυυυυυυυ νωριτερα...με αυτα που γραφουμε....οποτε παλι καλα!!!!;).........

μαεστρια μη μας ακους κοπελα μου .....γυμνασου εσυ να γινεις κορμαρα...και εμεις θα σε κοιταμε ετσι......:shock:χχαα!!!!.....να σου πω ενα ταξιδακι ....για το δευτερο σκ του........νομιζω 11...μαρτιου......δε μπορεις να κανονισεις;;;;......ειδες ποσο νωριτερα στο λεω.....να οργανωθουμε κοριτσια για β' επισημη συναντηση;;;;θελετε;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

_MG_1392.jpg

καλημερα σε ολες τις ομορφες παρουσιες του κλαμπ μας !!!:D

εχω να πω πως ειμαι με οχι ----1 κιλα αλλα με --1 δοντι χαχαχαχαχαχαχα!! καλο εεε!! δεν πονεσα καθολου ημουν γοργονοΚυρια χαχαχαχαχα!! ολα ρτελεια ηταν σε 2 λεπτα μου το εβγαλε η φιλη μου η αναστασια (οδοντιατρος εεε). χαχαχαα!! και σημερα ηρθε και η καλη μου φιλεναδα η κυρια κοκκινοσκουφιτα ετσι οχι μονο το δοντακι δεν με αφεινει να φαω αλλα και η κυρια απο εκει χαχαχαχα! ! δυο με τρεις μερες πριν τσακιζω τα παντα μετα δεν το ανοιγω το ατοιμο το στωμα με τιποτα συρρικνώνομαι μια χαρα μετα χαχαχα!!

να κανω τωρα σχολια χιχιχιχι!!ΕΛΛΗ τι να πω μωρο μου ελιωσα πρωι πρωι στα γελεια οσο για τον αντρα σου εχω να κανω τα εξης σχολια πρωτον κυριος γιατι σου μαγειρεψε αλλα και σε περιποιηθηκε αλλα θα πω και το εξης αλλο και πολυ πονυρος βρεεεεεεεεεεε!! σε ειδε θεα κουκλαρα μονδελο 3μετρο και σου λεει σιγα εγω να μην την αφησω να μου την παρουν αλλοι για να φτιαξει τετοια συνταγη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:tongue::mrgreen::tongue::tongue:

οσο γωγω μου για το παλιο μας μαγαζι κριμα και εμενα μου αρεσε πολλες φορες του εκανα επισκεψη και διαβαζα τα καλα μας νεα τα παλια και ειδικα την μαεστρο με τις αυγοφετες χαχαχαχαχα:lol::lol::lol: !!!

μαεστρο βρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! τι εγινε μονδελακι μωρο τα τσακισαμε και τα γυμναστηρια αλλα και τα μαγαζια και εγω λεω για αυγοφετες χαχαχαχαχαχα!!! ΚΟΡΥΦΗ μπραβοοοοοοοοοο!!!!:P

τωρα σε ολα τα κοριτσια ταρα , τσιπουρα , σεβη, λετα ,del , ζωη(που δεν σε λενε ζωη χαχαχα), ερη,culte , ARNIKOL , mpap, βικυ , μαριλινα σας λεω ολες μια γλυκια γλυκια καλημερα και οποιο κουλι ξεχασα σας λατρευω ολες !!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

685139w319gpogrn.gif

Σεβούλα εσύ πιό νούμερο θέλεις;

Oλα τα νουμερα για τη Σεβουλα παρακαλω! Αδημονει να ξεκινησει διαιτα!:mrgreen:

θα σας δώσω τη συνταγή του την οποία είδα να εκτελείται με τα ίδια μου τα μάτια:

πέρνουμε ένα τηγανάκι και το γεμίζουμε μέχρι τη μέση με ελαιόλαδο...

εκεί μέσα τηγανίζουμε λουκάνικα χωριάτικα...τα βγάζουμε στο πιάτο...

στο ίδιο τηγάνι με το ίδιο λάδι (που έχει βγάλει στο μεταξύ και το λουκάνικο το λίπος ) ρίχνουμε δυο τακούνια κεφαλοτύρι (περίπου μισό κιλό τα έκανα) και τα ξεροτηγανίζουμε κι απ΄τις δυο πλευρές...

έπειτα σπάμε από πάνω 4 αυγουλάκια, μάτια να γίνουν για να βουτάμε ψωμάκι....

αφού τηγανιστούν (εδώ είναι το καλύτερο μέρος της συνταγής) τα αφήνουμε να απορροφήσουν το λάδι όλο και μετά σερβιριζόμαστε....:twisted:....και μην πείτε ότι δε γίνεται, το είδα σας λέω το ρουφάνε, μένει ελαχιστότατο λάδι στο τηγάνι!!!!!!!!!!!

άντε και καλή χώνεψη.......

Μαεστρο, βρες σε παρακαλω το εμοτικον που ξερναει...!!!

ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ....ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗ...οσες διαβασατε την παραπανω συνταγη ΜΗΝ την κανετε ΜΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:.....αλλιως ψαξτε βρειτε που ψωνιζει βρακια ο Παγκαλος χαχαχαχαχαχαχα

Εμενα παλι μου ηρθαν στο νου οχι τα βρακια του Παγκαλου, αλλα αρτηριες φραγμενες με λιπος...μπλιαχ...!

Λυσσάξατε καλέ, πήγα χθες!!! Αύριο πάλι.

Σήμερα πήγα αγορά! Ξεκίνησαν εκπτώσεις και τη ΡΗΜΑΞΑ :mrgreen:!

Αλλά γυμνάστηκα παίδες γιατί ΨΟΦΙΑ νιώθω τώρα, κ*λο δεν έβαλα κάτω.

Γυμναστηκες απο το shopping therapy? Μπραβο, και εις ανωτερα!:tongue:

Όσον αφορά παρτάκι, φιλενάδα ετοιμάσου, δεν ξέρω τι θα κάνεις, οργανώσου....1 Φεβρουαρίου θέλω να καούν τα κάρβουνα.........βάλε το μυαλό να δουλεύει από τώρα, ξέρεις εσύ, κανόνισε....έχω τυφλή εμπιστοσύνη!!!!!!!!!

Καλε η τσιπουρα θα αναλαβει τα ξυδια και εγω τη μουσικη! Τι αλλο θελεις?:mrgreen:

να σου πω ενα ταξιδακι ....για το δευτερο σκ του........νομιζω 11...μαρτιου......δε μπορεις να κανονισεις;;;;......ειδες ποσο νωριτερα στο λεω.....να οργανωθουμε κοριτσια για β' επισημη συναντηση;;;;θελετε;;

Πολυ αργα βρε παιδι μου! Το πρωτο σκ μετα την Καθαρα Δευτερα? Και ολοκληρος Φλεβαρης θα περασει ετσι?

εχω να πω πως ειμαι με οχι ----1 κιλα αλλα με --1 δοντι χαχαχαχαχαχαχα!!

Σουπιτσα γλυκια μου σημερα και αυριο, να συρρικνωθεις για τα καλα, να μη μεινει τιποτα απο σενα!!!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

tara το αυγό με το ψωμάκι είναι διαίτης??????

ΟΧΙ βρε δεν ειναι διαιτης αλλα κατα της χοληστερίνης χαχαχαχαχα!!

καλημερα κοπελιες !!!

οσο για την σουπιτσα θα την τιμήσω παρακαλω για κανενα μηνα χαχαχαχαχα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λυσσάξατε καλέ, πήγα χθες!!! Αύριο πάλι.

Σήμερα πήγα αγορά! Ξεκίνησαν εκπτώσεις και τη ΡΗΜΑΞΑ :mrgreen:!

Αλλά γυμνάστηκα παίδες γιατί ΨΟΦΙΑ νιώθω τώρα, κ*λο δεν έβαλα κάτω.

:-D

καλημέρα!:D

για πες, καλές εκπτώσεις; να ανέβω με τον χάζμπαντ το Σάββατο; :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες!!!!:P

Να μπω κι εγώ σιγά-σιγά και πάλι στο παρεάκι, ένεκα ότι άνοιξαν και πάλι τα σχολεία........

μου΄ρθε κι εμένα ο ντουβρουτζάς πρωινιάτικο....73+....

images?q=tbn:ANd9GcQTf-ppbQKCjdnvk6BuB0U76ELS2Ku6VsbW7wTy_iHR7I1x9j3L5g

ΕΓΩ ΚΙ Ο ΠΑΓΚΑΛΟΣ.............

Κι εγώ................... Αν και το +2 άρχισε να μειώνεται!!!

Ειμαι καλα, περναω μια χαρα και θελω να χασω τα περιττα κιλα (κτα το ρυθμο του ασματος του λαικου)

Λαλαλαλαλαλαλαλαλαααααλαλλαλα

Έτσι μπράβο, να πιάνουμε ρυθμό!!!

Έρι μου,

συγχαρητήρια!!! Είσαι πολύ δυναμική, συνέχισε έτσι!!!

Σεβούλα,

καλύτερα να περιμένεις το νούμερο, δεν σου έρχεται ταμπλάς!!! Φαντάζεσαι να μην το περιμένεις;;; Εγώ πάντως το περίμενα (και καλά που ήτανε μόνο +2 με το ξεκοίλιασμα που έκανα!!!)

Να ρωτήσω κάτι;;;

Μου λέει η διαιτολόγος μήλο + γιαούρτι για βράδυ. Πειράζουν δύο πράγματα; Το πρώτο ότι προσθέτω κανέλα και γίνεται σα γλυκό και το καταβροχθίζω, και το δεύτερο ότι σκεφτόμουνα να ψήσω το μήλο, ε;;;

Ειδικά σήμερα που το βραδυνό είναι + 1 κ.γλ. μέλι, σκεφτόμουνα μήλο ψητό με κανέλα και με το μέλι από πάνω... τι λέτε; το ψήσιμο και η κανέλα επηρεάζουν σε τίποτα;;;

Φιλάκια!!

Έλλη,

τι είναι 1 Φεβρουαρίου;;;


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...