Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερααααααααααααααααααααα...

δεν εχω διαβασει τιποτα...

δεν προλαβαινω να παρω ανασα...

ετοιμαζω την αυριανη εκπληξη για τα γεννεθλια του χαζμπαντουλη μου και τρεχω και δεν φτανω...πρεπει να σκεφτω τι μπορω να φτιαξω σημερα να μην τα εχω ολα αυριο και να δω που θα τα κρυψω να μην τα παρει χαμπαρι...

και σαν να μην φτανουν αυτα μου εφερε και ενα ψαρι απο την ανδρο το οποιο πρεπει να φτιαξω και αυτο σημερα...

ουφφφφφφφφφφφφ

βικουλα το γλυκο να το φτιαξω σημερα να τελειωνω??? αραγε πως θα κρυψω ενα ολοκληρο ταψι κουζινας με γλυκο???

ελπιζω να εισαστε ολες πολυ καλα και ελπιζω να προλαβω να σας ξαναδω αργοτερα...

φιλακιαααααααααααααααα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα και απο μενα....και καλη μας εβδομαδα.......

τι κανετε...γοργονες μου;;;ετρεχα στο ικα πρωι πρωι...και τωρα ειπα να σας δω πριν ξεκινησω μαζεματα....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες!!!!!!!!!!!

πρώτη μέρα στη δουλειά μετά από 10 περίπου μέρες......

...και εννοείται ότι δεν άκουγα το ξυπνητήρι και εννοείται ότι άργησα!!!!!!!

Να χετε μια όμορφη μέρα γοργονίτσες!!!!!!!!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

βικουλα το γλυκο να το φτιαξω σημερα να τελειωνω??? αραγε πως θα κρυψω ενα ολοκληρο ταψι κουζινας με γλυκο???

ελπιζω να εισαστε ολες πολυ καλα και ελπιζω να προλαβω να σας ξαναδω αργοτερα...

φιλακιαααααααααααααααα

ελιζακι ναι βρε ...δε παθαινει τπτ....βεβαια πως θα το κρυψεις ειναι ενα ερωτημα......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια! Σήμερα το πρωί εμείς είχαμε κλάματα. Έφυγε ο Βασίλης μου. Πήγε στο Σοχό (δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά) Θεσ/νίκης να παρουσιαστεί. Ααααχ... μόνη μου τώρα με τα παιδιά. Πώς θα τα καταφέρω...; Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι πολύ για να μην ψυχοπλακωθώ. Το βράδυ θα είναι η δοκιμασία για μένα. Τώρα στη δουλειά και στο καφέ κάπως ξεχνιέμαι...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια! Σήμερα το πρωί εμείς είχαμε κλάματα. Έφυγε ο Βασίλης μου. Πήγε στο Σοχό (δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά) Θεσ/νίκης να παρουσιαστεί. Ααααχ... μόνη μου τώρα με τα παιδιά. Πώς θα τα καταφέρω...; Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι πολύ για να μην ψυχοπλακωθώ. Το βράδυ θα είναι η δοκιμασία για μένα. Τώρα στη δουλειά και στο καφέ κάπως ξεχνιέμαι...

πού είναι το Σοχό;

πότε επιστρέφει;

έχει βρει σπίτι εκεί;

είναι εφοριακός τώρα; έχουμε μέσον για ψώνια;

αν δεν το αντέχεις, ξεκουβάλα και πήγαινε κι εσύ με τα παιδιά, το συντομότερο.

έλα ρε σου λείπει; μπράβο Αρετούλα! έτσι είναι ο έρωτας!

Link to comment
Share on other sites

Ναι... Εφοριακός (εγώ πάντως τους βρίζω ακόμα!). κάθε ΣΚ αλλά ελπίζουμε να πάρει άδεια ανατροφής.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

πού είναι το Σοχό;

πότε επιστρέφει;

έχει βρει σπίτι εκεί;

είναι εφοριακός τώρα; έχουμε μέσον για ψώνια;

αν δεν το αντέχεις, ξεκουβάλα και πήγαινε κι εσύ με τα παιδιά, το συντομότερο.

έλα ρε σου λείπει; μπράβο Αρετούλα! έτσι είναι ο έρωτας!

Αν μου λείπει;! Πεθαίνω φιλενάδα....! Που να πάω μωρέ; και η δουλειά μου. Αν φύγω τώρα, νιώθω ότι τους προδίδω εδώ...Αν δεν ήταν η δουλειά, ειλικρινά θα τα παράταγα όλα και θα πήγαινα εκεί και ας κλεινόμουν στο σπίτι να μεγαλώσω τα παιδιά μου. Αρκεί να ήμουν κοντά του....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Το Σοχό είναι 35χλμ από Λαγκαδά. Δεν έχει ψάξει για σπίτι γιατί θέλει να βολιδοσκοπήσει την κατάσταση για άδεια ανατροφής. Ίδωμεν....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιδ. υπάλληλος. Ναι μπορεί... 6 μήνες για τον μικρό και 2 για το μεγάλο. Το έχουμε ψάξει...Από το ολότελα...Μετά τα 2 χρόνια θα κοιτάξει να πάρει καμιά μετάθεση μπας και έρθει πιο κοντά, αλλά χλωμό το βλέπω...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα τα βρόνταγα στη δουλειά μου.

ίσως ψάχνω αφορμή να το κάνω.

Σεβούλα εμένα μου έχουν φερθεί πολύ καλά εδώ. Σαν οικογένεια τους νιώθω εδώ...Γι'αυτό κωλύομαι...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ιδ. υπάλληλος. Ναι μπορεί... 6 μήνες για τον μικρό και 2 για το μεγάλο. Το έχουμε ψάξει...Από το ολότελα...Μετά τα 2 χρόνια θα κοιτάξει να πάρει καμιά μετάθεση μπας και έρθει πιο κοντά, αλλά χλωμό το βλέπω...

ιδέα!

κάνετε τώρα ένα τρίτο και πάτε όλοι μαζί Σαλονίκη!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...