Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

2528506e7vs3xb8q0.gif

εγω να μην παραπονιεμαι καθολου λοιπον για υπνο, απο 3 μηνων κοιμαται σερι, τωρα κοιμαται απο τις 9.30 μεχρι τις 7.30 και το μεσημερι ενα διωρακι, διακοπες υπνου εχουμε μονο οταν ειμαστε αρρωστουληδες

Nα παραπονιεσαι? Αυτο σου ελειπε!

Η κορη μου κοιμηθηκε τα μεσανυχτα και ξυπνησε στις 8,30! Και οχι σερι εννοειται... Ξυπνησε και τη νυχτα και κελαηδουσε αρκετη ωρα...:roll:

Καλημερα! Καλη εβδομαδα!

Βικη κι εγω τα τσιμπησα τα κιλακια, αλλα δε θα σκασω! Θα τα χασω! Τοσα εχασα, στα 2 θα κολλησω?:tongue:

Stin@ μπραβο που εμεινες στασιμη και περαστικα!

Ελληηηηηηηηηηηηηη!!! Χαθηκες!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

σχόλιο κυρια culte να φύγει απο το κλαμπ τα ετοιμα μοντελα δεν τα θελουμε και δε εκεινα που λενε οτι ειναι 38 και φαίνονται για 28 χαχαχαχαχαχαχαχα!! μωρη παλαβη τι θα χασεις εσυ !! μακια σε λατρευω !!!:lol::lol::lol::lol::lol:

σεβακι μου μου το ντισηματακι σου πολυ καλο μου φενεται !!!:D αλλα αμα θες βαλε μια φωτ. να δουμε οσο για το φορεμα των 200 ευρω ερχονται εκπτωσεις λαλαλαλαλαλαλαλα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σχόλιο κυρια culte να φύγει απο το κλαμπ τα ετοιμα μοντελα δεν τα θελουμε και δε εκεινα που λενε οτι ειναι 38 και φαίνονται για 28 χαχαχαχαχαχαχαχα!! μωρη παλαβη τι θα χασεις εσυ !! μακια σε λατρευω !!!:lol::lol::lol::lol::lol:

τα μοντέλα τα θέλουμε για πρότυπο!:tongue:

σεβακι μου μου το ντισηματακι σου πολυ καλο μου φενεται !!!:D αλλα αμα θες βαλε μια φωτ. να δουμε οσο για το φορεμα των 200 ευρω ερχονται εκπτωσεις λαλαλαλαλαλαλαλα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φωτό δεν καταφέρνω.

αλλά αν δεν το κατεβάσει, δεν πρόκειται με τίποτα.

προσπαθούσα τις προάλλες να ανεβάσω μία με την όρκα... μάταια. δεν μπορούσε να την σηκώσει μάλλον:mrgreen:!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Από σήμερα μέσα τα κεφάλια, και για δουλειές, και για δίαιτες, όλα μαζί!!!

απολογισμος δικος μου ........+ 2 κιλα!!!!!ωχ!!παναγια μου!!!!!

Κι ο δικός μου το ίδιο, αλλά δεν μασάμε... συνεχίζουμε ακάθεκτες!!!

το ξέρω ότι το καθόλου άδεια είναι χάλια...

όμως το να γυρνάς μετά από άδεια είναι........τα χάλια του τα μαύρα

δεν κάνει τίποτα σεβη μου...να πάτε με το καλό!!

Πως μου το λέγανε μία εποχή:

Παίρνεις άδεια, ξεκινάνε οι διακοπές, αγχώνεσαι να περάσεις καλά, αγχώνεσαι να ξεκουραστείς, να κοιμηθείς, και αγχώνεσαι καθώς μετράς τις μέρες αντίστροφα...

Ω ναι Ναι ....το σκ περασα πολυ ωραία αν και είμαι λίγο άρρωστη.....

Περαστικά συμπεθέρα, τι έχεις;;;

Nα παραπονιεσαι? Αυτο σου ελειπε!

Η κορη μου κοιμηθηκε τα μεσανυχτα και ξυπνησε στις 8,30! Και οχι σερι εννοειται... Ξυπνησε και τη νυχτα και κελαηδουσε αρκετη ωρα...:roll:

Δηλαδή εγώ να μη μιλήσω που και τα δύο μου τέκνα κοιμόντουσαν από την αρχή συνεχόμενα, ε;;; Ο γιος μου 6 ώρες από την ημέρα που τον φέραμε από το μαιευτήριο, η κόρη μου άργησε να πιάσει τις 6 ώρες... δύο εβδομάδων το ξεκίνησε :lol::lol::lol:

Τώρα κάτι μου χαλάνε και τα δύο, αλλά... πταίσματα...

Βικη κι εγω τα τσιμπησα τα κιλακια, αλλα δε θα σκασω! Θα τα χασω! Τοσα εχασα, στα 2 θα κολλησω?:tongue:

Συμφωνώ, επαυξάνω και συνεχίζω από σήμερα ουσιαστικά... Άσε που αυτά τα δύο χάνονται εύκολα... ελπίζω...

Για σήμερα, λοιπόν, λέω να έχει φακές το μενού... όχι πάλι κρέας κλπ.

Για δώστε κάποιες ιδέες στην ανίδεη:

Θέλω να δοκιμάσω καινούριο κρεοπώλη, που λένε όλοι ότι είναι φανταστικός και πολύ κοντά μου. Τι κρέας να πάρω;;; Με ποιο λέτε γίνεται η καλύτερη δοκιμή;;;

Φιλάκια!!!!! Θα επανέλθω αργότερα!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Από σήμερα μέσα τα κεφάλια, και για δουλειές, και για δίαιτες, όλα μαζί!!!

Κι ο δικός μου το ίδιο, αλλά δεν μασάμε... συνεχίζουμε ακάθεκτες!!!

Πως μου το λέγανε μία εποχή:

Παίρνεις άδεια, ξεκινάνε οι διακοπές, αγχώνεσαι να περάσεις καλά, αγχώνεσαι να ξεκουραστείς, να κοιμηθείς, και αγχώνεσαι καθώς μετράς τις μέρες αντίστροφα...

Περαστικά συμπεθέρα, τι έχεις;;;

[/color]

Για σήμερα, λοιπόν, λέω να έχει φακές το μενού... όχι πάλι κρέας κλπ.

Για δώστε κάποιες ιδέες στην ανίδεη:

Θέλω να δοκιμάσω καινούριο κρεοπώλη, που λένε όλοι ότι είναι φανταστικός και πολύ κοντά μου. Τι κρέας να πάρω;;; Με ποιο λέτε γίνεται η καλύτερη δοκιμή;;;

Φιλάκια!!!!! Θα επανέλθω αργότερα!!!

για ζήτα του φιλέτο, νουά! εγώ από εκεί πιάνω σήμα!

κατά τα άλλα, ωραία αρχή με φακούλες!:)

καλημερούδια!:D

Link to comment
Share on other sites

φωτό δεν καταφέρνω.

αλλά αν δεν το κατεβάσει, δεν πρόκειται με τίποτα.

προσπαθούσα τις προάλλες να ανεβάσω μία με την όρκα... μάταια. δεν μπορούσε να την σηκώσει μάλλον:mrgreen:!

XAXAXAXAXAXAXA!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι φωτ που ειναι απο κιν. αναβενουν καλα οι αλλες ειναι μεγαλες και θελουν επεξεργασεια χιχιχι!!

οσο για το μοντελο προτυπο συμφωνω και εγω μακια !!!:D

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXA!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι φωτ που ειναι απο κιν. αναβενουν καλα οι αλλες ειναι μεγαλες και θελουν επεξεργασεια χιχιχι!!

οσο για το μοντελο προτυπο συμφωνω και εγω μακια !!!:D

στο κινητό μου έχω μπόλικες φωτό, κυρίως από κλινική, όταν γεννήθηκε η μικρή. ακόμα δεν τις πέρασε κανείς στον υπολογιστή.:(

εγώ δεν ξέρω να το κάνω.;)

πώς γίνεται η επεξεργασία;:roll:

και με επεξεργασία οι φωτός της όρκας κάτι μου λέει ότι δεν θα ανεβαίνουν. μόνο για κατέβασμα προορίζονται:mrgreen::rolleyes::tongue::lol:

αν τα καταφέρω κάποια στιγμή, σας επιτρέπω να τις δείχνετε στα μη φαγανά παιδάκια σας, όσες έχετε δύσκολα παιδάκια στο φαγητό.

θα γλείψουν τα πιάτα τους σε χρόνο ρεκόρ!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μαριλινα, και ο γιος μου τα ιδια. Βρεφος, ξυπνουσε μονο στις 5 το πρωι και απο 40 ημερων κοιμοταν ολη νυχτα. Η κορη μου απο 50 ημερων κοιμοταν σερι. Τωρα που μεγαλωσαν μου τα χαλανε. Ο Αντωνης ερχεται στο κρεβατι μας γιατι θελει "παρεα" και η Μαριαλενα αν οχι καθε βραδυ, βραδυ παρα βραδυ ξυπναει με κλαψουρισματα και ξανακοιμαται μονο στο κρεβατι μας κι αυτη...:evil:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριλινα, και ο γιος μου τα ιδια. Βρεφος, ξυπνουσε μονο στις 5 το πρωι και απο 40 ημερων κοιμοταν ολη νυχτα. Η κορη μου απο 50 ημερων κοιμοταν σερι. Τωρα που μεγαλωσαν μου τα χαλανε. Ο Αντωνης ερχεται στο κρεβατι μας γιατι θελει "παρεα" και η Μαριαλενα αν οχι καθε βραδυ, βραδυ παρα βραδυ ξυπναει με κλαψουρισματα και ξανακοιμαται μονο στο κρεβατι μας κι αυτη...:evil:

η Χρύσπα κοιμάται μαζί μας από τις 11.30-12.30 ως το πρωί.

πέφτει για ύπνο στις 9.30 συνήθως στο κρεβάτι της.

πώς είναι ο ύπνος με δύο παιδιά στο ίδιο κρεβάτι;

εγώ σήμερα ξύπνησα στις 7.00, αλλά δεν μπορούσα να σηκωθώ, γιατί η μικρή με κρατουσε σφιχτά στις χουφτίτσες της. όταν την άφησα, υποτίθεται με τρόπο:roll:, αμέσως σηκώθηκε κι αυτή;).

Link to comment
Share on other sites

στο κινητό μου έχω μπόλικες φωτό, κυρίως από κλινική, όταν γεννήθηκε η μικρή. ακόμα δεν τις πέρασε κανείς στον υπολογιστή.:(

εγώ δεν ξέρω να το κάνω.;)

ελα καλο μου ο αντρουκλα σου με το καλο καλωδιακή απο το κινητό σου που εχει εεε!!

πώς γίνεται η επεξεργασία;:roll:

και με επεξεργασία οι φωτός της όρκας κάτι μου λέει ότι δεν θα ανεβαίνουν. μόνο για κατέβασμα προορίζονται:mrgreen::rolleyes::tongue::lol:

αν τα καταφέρω κάποια στιγμή, σας επιτρέπω να τις δείχνετε στα μη φαγανά παιδάκια σας, όσες έχετε δύσκολα παιδάκια στο φαγητό.

θα γλείψουν τα πιάτα τους σε χρόνο ρεκόρ!:rolleyes:

χαχαχαχα!! δεν θα παρω δηλαδή του σκασμού τρώνε τα δικα μου αστα !!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

η δικιά μου έκοψε το να κοιμάτι μαζί μας ένα μήνα πριν τις γιορτές.....

δυστυχώς τώρα στις γιορτές το ξανάρχισε πάλι.....εντωμεταξύ θέλει να κοιμάται κάθετα με το κεφάλι της στο κεφάλι μου και τα πόδια της στο κεφάλι του μπαμπα (τον έρημο)

τώρα αν είχα και δεύτερο τι να πω.......μάλλον θα την έκανα στρωματσάδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

η δικιά μου έκοψε το να κοιμάτι μαζί μας ένα μήνα πριν τις γιορτές.....

δυστυχώς τώρα στις γιορτές το ξανάρχισε πάλι.....εντωμεταξύ θέλει να κοιμάται κάθετα με το κεφάλι της στο κεφάλι μου και τα πόδια της στο κεφάλι του μπαμπα (τον έρημο)

τώρα αν είχα και δεύτερο τι να πω.......μάλλον θα την έκανα στρωματσάδα!!!!

η ανηψιά μου, 3 χρόνων και 3 μηνών έτσι κοιμάται ακόμα, κάθετα στους γονείς της.

η Χρύσπα, σπάνια, αλλά το κάνει κι αυτή, πότε σε εμένα τα πόδια, πότε στον "μπούλη" της.:tongue:

συνήθως χώνεται στην αγκαλιά του πατέρα της!

εγώ είμαι μόνο μέχρι να κοιμηθεί και κυρίως το πρωί. στο ενδιάμεσο παίζει η λατρεία της, "μπούλης"!;):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...