Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

βρε κορίτσια, ξέρω πως θ ασας χαλάσω το ωραίο κλίμα, αλλά θέλω να το μοιραστώ μαζί σας.

νιώθω πολύ πεσμένη τελευταία.

φταίει που πήρα κιλάκια, που νιώθω πρησμένη στο σώμα μου, αλλά και η διάθεσή μου είναι υπόγειο.

έγινε και κάτι προχθες που με πλήγωσε. θα σας το περιγράψω και πείτε μου αν είμαι υπερβολική.

γυρίζοντας από καφέ με τον αντρούλη μου έβλεπα σε μια βιτρίνα ένα πολύ ωραίο φόρεμα μίνι παγιετέ ασημί με χοντρή τιράντα, υπέροχο.

-σου αρέσει; τον ρωτάω.

-καλό είναι και μου δείχνει το δίπλα, ένα άθλιο πράγμα κλειστό ως το πηγούνι, μακρύ ως τις φτέρνες, μανίκια ως τα νύχια των χεριών.

-όχι αυτό αγάπη μου, το δίπλα λέω.

-κατάλαβα ποιό κοίταζες, αλλά μήπως να συνειδητοποιήσεις ότι δεν είσαι μπεμπέκα;

από τότε έχω πέσει απίστευτα. θέλω να τρώω, δεν θέλω να είμαι όμορφη, δεν νιώθω καλά και δεν του κάνω τα χατήρια... με εννοείτε.

πόσο βλάκες είναι οι άντρες; πέτάνε μια βόμβα και μετά το ξεχνάνε. εγώ δεν ξεχνάω ούτε τα καλά, αλλά με τίποτα τα άσχημα.

νιώθω πολύ.....θκατά.

μωρο χιχιχιχιχι!! βρε μην τα περνεις ολα τις μετρητής χιχιχι! τα μωρο μας εχουν ενα θεμα με τις γυναικουλες τους οταν αρχιζουν και βλεπουν αλλαγες και δε απότομες χιχιι!! το οτι πηρε δυο η τρία κιλα σιγα καλε μην αλλαξε τοσο η διαθεση σου αυτο εξαλου αλλαζει και γρηγορα .... απλα τι εγινε οταν ο καλο σου ειδε οτι θες ενα φορεμα που θα τραβήξεις πολύ την προσοχή σου λεει οπα !! μισο η γυναικα ειναι μονο δικη μου και συγνωμη που θα το πω αυτο αλλα ολοι οι αντρες μας θεωρουν κτημα τους ασχετα αν δεν θελουν να το παραδεχτούν . ετσι σου λεει θα πω εγω το αλλο και δεν θα παρει τιποτα χιχιι!! μη νομιζεις πονηρά μυαλά και αυτοι ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

΄Βαριέμαι απίστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εγώ δεν έχω μάθει σε τέτοιους χαλαρούς ρυθμούς!!!!!!!!!!!!

Καλά με τπτ δεν είμαστε ικανοποιημένες εμείς οι γυναίκες. :)Πότε θα μάθουμε να απολαμβάνουμε τις στιγμές....;:((και για μένα το λέω, έτσι;)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Σεβουλα, δε νομιζω πως ηθελε να σε προσβαλλει ή να σε κανει να νιωσεις ασχημα, και σιγουρα το σχολιο αυτο δεν ειχε στοχο τα λιγα παραπανω κιλα σου. Απλα, ειναι γεγονος οτι οι αντρες θελουν οι γυναικες τους να ειναι κομψες μεν, οχι ομως προκλητικες. Και αντι να σου το πει ετσι, σου ειπε οτι δεν εισαι τοσο μικρη για να το φορεσεις. Εσυ νομιζω αισθανεσαι πεσμενη, περισσοτερο γιατι δε νιωθεις καλα με τον εαυτο σου οπως ειπες στην αρχη. Αλλα μη σε παιρνει απο κατω, οι γιορτες τελειωσαν, φαγαμε οτι φαγαμε, τα κεφαλια μεσα τωρα. Χανεις ευκολα, οποτε δεν εχεις προβλημα.;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

βρε σεβουλα τι ειναι αυτα τι λες???

εγω ξερεις τι θα καταλαβαινα???οτι με ζηλευει και δεν θελει οι αλλοι να με χαζευουνε.....ακου εκει να αισθανεται ασχημα....ζηλιαρης ειναι ο κυριος....

καλε μην του κανεις το χατηρι.....keep going...ελα να τον τρελανουμε απο τη ζηλια λεμε...;););););););)

οσο αφορα τα χατηρια μην του τα κανεις και ολα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

οριστε ενα τραγουδι που λατρευω και μου ανεβαζει την διαθεση...ειναι πολυ δυνατο....

μα χτυπιεμαι οταν το ακουω....

αν και νομιζω οτι η ταρα θα το καταλαβει καλυτερα.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα γοργονάκια!!!!

Τις τελευταίες μέρες είχα λίγη κατάθλιψη, γιατί τελειώσαν οι γιορτές. Τις σχεδίαζα τόσον καιρό, μου κακοφαίνεται που περάσανε. Έχω ήδη αρχίσει να μαζεύω διάφορα γιορτινά. Το δέντρο δεν το έχουμε ξεστολίσει, αλλά το αργότερο την Τετάρτη θα γίνει κι αυτό... Εγώ θα ήθελα να γίνει τώρα, αλλά ο αντρούλης μου δίνει εργασία στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο και δεν ξέρω αν θα προλάβουμε...

Από σήμερα μπαίνω κανονικά σε ρυθμούς δίαιτας, με στόχο να μην κάνω καμία παρασπονδία μέχρι να φτάσω σε κανονικά επίπεδα!!!! Εννοείται ότι το +2 το έχω τσιμπήσει στις γιορτές!!!

σας ευχομαι και για χθες Φώτη, Φωτινη , θεοφανη και για σημερα τους Γιαννη και Γιαννες .....

Ταρονι για τον αντρουλι σου

μαεστρο για τον γιοκα σου

βικυ για τον γιοκα σου

και όσους έχετε να τους χαίρεστε μακια μακια !! πολλα

Χρόνια πολλά και από μένα σε χθεσινούς και σημερινούς εορτάζοντες!!!!!

αφου το ειπα μεχρι και να το χαρτζιλικωνω που θα γινει η νταντα του γιου μας...:D:D:D:D:D:Dχαχαχαχα

Συμπεθέρα, ο δικός μου ο άντρας, μιας και τον πιέζουν πολύ στη δουλειά με παρακαλάει να πάρει εκείνος το εννιάμηνο να προσέχει τα παιδιά και να γυρίσω πίσω εγώ... ή και να παραιτηθεί και να τα προσέχει και να τον πληρώνω...

βρε κορίτσια, ξέρω πως θ ασας χαλάσω το ωραίο κλίμα, αλλά θέλω να το μοιραστώ μαζί σας.

νιώθω πολύ πεσμένη τελευταία.

φταίει που πήρα κιλάκια, που νιώθω πρησμένη στο σώμα μου, αλλά και η διάθεσή μου είναι υπόγειο.

έγινε και κάτι προχθες που με πλήγωσε. θα σας το περιγράψω και πείτε μου αν είμαι υπερβολική.

γυρίζοντας από καφέ με τον αντρούλη μου έβλεπα σε μια βιτρίνα ένα πολύ ωραίο φόρεμα μίνι παγιετέ ασημί με χοντρή τιράντα, υπέροχο.

-σου αρέσει; τον ρωτάω.

-καλό είναι και μου δείχνει το δίπλα, ένα άθλιο πράγμα κλειστό ως το πηγούνι, μακρύ ως τις φτέρνες, μανίκια ως τα νύχια των χεριών.

-όχι αυτό αγάπη μου, το δίπλα λέω.

-κατάλαβα ποιό κοίταζες, αλλά μήπως να συνειδητοποιήσεις ότι δεν είσαι μπεμπέκα;

από τότε έχω πέσει απίστευτα. θέλω να τρώω, δεν θέλω να είμαι όμορφη, δεν νιώθω καλά και δεν του κάνω τα χατήρια... με εννοείτε.

πόσο βλάκες είναι οι άντρες; πέτάνε μια βόμβα και μετά το ξεχνάνε. εγώ δεν ξεχνάω ούτε τα καλά, αλλά με τίποτα τα άσχημα.

νιώθω πολύ.....θκατά.

μωρο χιχιχιχιχι!! βρε μην τα περνεις ολα τις μετρητής χιχιχι! τα μωρο μας εχουν ενα θεμα με τις γυναικουλες τους οταν αρχιζουν και βλεπουν αλλαγες και δε απότομες χιχιι!! το οτι πηρε δυο η τρία κιλα σιγα καλε μην αλλαξε τοσο η διαθεση σου αυτο εξαλου αλλαζει και γρηγορα .... απλα τι εγινε οταν ο καλο σου ειδε οτι θες ενα φορεμα που θα τραβήξεις πολύ την προσοχή σου λεει οπα !! μισο η γυναικα ειναι μονο δικη μου και συγνωμη που θα το πω αυτο αλλα ολοι οι αντρες μας θεωρουν κτημα τους ασχετα αν δεν θελουν να το παραδεχτούν . ετσι σου λεει θα πω εγω το αλλο και δεν θα παρει τιποτα χιχιι!! μη νομιζεις πονηρά μυαλά και αυτοι ...

Θα συμφωνήσω με την Ξένια. Το πιο πιθανό είναι ότι ο άντρας σου σκέφτεται που θα το βάλεις αυτό και πόσοι θα σε κοιτάνε κλπ... Οι άντρες σε αυτά τα θέματα είναι χαζοί. Του δικού μου του έκανε εντύπωση που μία φορά που θα πήγαινε στην ξαδέλφη του αργά το βράδυ του πρότεινα να πάρει μαζί και την κολλητή μας να την πάει στη δουλειά της... "Με έστειλες με μία γυναίκα στο αυτοκίνητο..." Μιλάμε για τρελό κόλλημα.

Επίσης, ο δικός μου τις πετάει άκρως αθώα αυτές τις χοντράδες, χωρίς να καταλαβαίνει ότι ενοχλούμαι... πλέον έχω συνηθίσει... Αλλά όταν ήμουνα ξανά αδύνατη τις πέταγε και από ζηλια, μιας και εκείνος είναι τσουπωτούλης... για την ακρίβεια μου είχε πει: "αν αδυνατίσεις πολύ δεν θα ταιριάζουμε..." τα συμπεράσματα δικά σας... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλημέρα και στις υπόλοιπες γοργονίτσες!!!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

οριστε ενα τραγουδι που λατρευω και μου ανεβαζει την διαθεση...ειναι πολυ δυνατο....

μα χτυπιεμαι οταν το ακουω....

αν και νομιζω οτι η ταρα θα το καταλαβει καλυτερα.....

Βεβαιως βεβαιως...!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρααααααααααααααααααα!

Σήμερα γιορτάζει το πιο όμορφο αγόριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χθες ήμασταν στης κουμπάρας απ' το μεσημέρι, φάγαμε, ήπιαμε καφέ, κλπ, όλοι φίλοι, ο νουνός του, παίζανε όλοι μαζί του, αυτός ΚΥΡΙΟΣ, ούτε γκρίνιες, ούτε τπτ, τους ξετρέλανε όλους κι εμένα μαζί!!!!

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Να κεράσω;;; Και χαλάστε τη δίατά σας, δε με νοιάζειιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

woodhouse-chocolates-m.jpg?300:300

ΤΑΡΑ στη γιορτή του γιου σου, έχει ο δικός μου γενέθλια!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Σέβη μου. Την κακή σου διάθεση την καταλαβαίνω... Μια απ'τα ίδια, κιλά, πρήξιμο, τέλος εορτών... ε πόσο να αντέξουμε;!

Με τον άντρα σου δεν καταλαβαίνω γιατί τα έβαλες...δεν είπε και κάτι το τόοοσο τραγικό. Γιατί θίχτηκες; Κι εγώ σήμερα φόρεσα πρώτη φορά μπλουζοφόρεμα με κολάν... "Τι έτσι θα βγεις" "Ε γιατί πώς είμαι;""Δε σου 'χω πει ότι δεν θέλω να κάνεις τέτοια;" (όπου τέτοια=δώστε τις δικές σας ερμηνείες). "Άσε με μωρέ, όλος ο κόσμος τα φοράει και κακώς δεν είχα φορέσει έως τώρα, γιατί και και άνετο και ζεστό είναι."(Τέλος διαλόγου). Ξέρω ότι δεν του αρέσει αυτό το στυλ. Ε και; Χέστηκα! Αν ελάμβανα υπ'όψιν μου όολα όσα λέει ο Βασ., θα έπλεκα πουλόβερ από την τρίχα στο πόδι. Γιατί έχει πει και το άλλο το θεϊκό (μια φορά που είχα πάει για αποτρίχωση):Καλά, πάτε καλά εσείς ποι γυναίκες; Πάτε σε ξένα σπίτια αι ανοίγετε τα πόδια σας;!":lol::twisted::shock:

:eek:

έτσι, έ;:mad:

εγώ ούτε αποτρτίχωση πάω ούτε πουθενά. φαντάσου να πήγαινα τί θα άκουγα.:(

κατά τα άλλα μου παραπονιέται ότι φερόμαστε ως γέροι, με την κλεισούρα.

σ'οιχτήρια.:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μωρο χιχιχιχιχι!! βρε μην τα περνεις ολα τις μετρητής χιχιχι! τα μωρο μας εχουν ενα θεμα με τις γυναικουλες τους οταν αρχιζουν και βλεπουν αλλαγες και δε απότομες χιχιι!! το οτι πηρε δυο η τρία κιλα σιγα καλε μην αλλαξε τοσο η διαθεση σου αυτο εξαλου αλλαζει και γρηγορα .... απλα τι εγινε οταν ο καλο σου ειδε οτι θες ενα φορεμα που θα τραβήξεις πολύ την προσοχή σου λεει οπα !! μισο η γυναικα ειναι μονο δικη μου και συγνωμη που θα το πω αυτο αλλα ολοι οι αντρες μας θεωρουν κτημα τους ασχετα αν δεν θελουν να το παραδεχτούν . ετσι σου λεει θα πω εγω το αλλο και δεν θα παρει τιποτα χιχιι!! μη νομιζεις πονηρά μυαλά και αυτοι ...

άμα σου πω ότι δεν το είχα σκεφτεί αυτό, θα με θεωρήσεις βόδι;:roll:

γιατί αν είναι αυτό, τότε δεν θέλω άλλο φόρεμα. αυτό θα πάρω. τέλλλλλοςςςς!:rolleyes::cool::lol::tongue:

Link to comment
Share on other sites

:eek:

έτσι, έ;:mad:

εγώ ούτε αποτρτίχωση πάω ούτε πουθενά. φαντάσου να πήγαινα τί θα άκουγα.:(

κατά τα άλλα μου παραπονιέται ότι φερόμαστε ως γέροι, με την κλεισούρα.

σ'οιχτήρια.:mad:

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!! μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μην του λεες σε ολα τι κανεις οσο αφορα δε γυναικείο καλουπισμο χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σεβουλα, δε νομιζω πως ηθελε να σε προσβαλλει ή να σε κανει να νιωσεις ασχημα, και σιγουρα το σχολιο αυτο δεν ειχε στοχο τα λιγα παραπανω κιλα σου. Απλα, ειναι γεγονος οτι οι αντρες θελουν οι γυναικες τους να ειναι κομψες μεν, οχι ομως προκλητικες. Και αντι να σου το πει ετσι, σου ειπε οτι δεν εισαι τοσο μικρη για να το φορεσεις. Εσυ νομιζω αισθανεσαι πεσμενη, περισσοτερο γιατι δε νιωθεις καλα με τον εαυτο σου οπως ειπες στην αρχη. Αλλα μη σε παιρνει απο κατω, οι γιορτες τελειωσαν, φαγαμε οτι φαγαμε, τα κεφαλια μεσα τωρα. Χανεις ευκολα, οποτε δεν εχεις προβλημα.;)

ευχαριστώ τάρα μου. χάνω εύκολα, αλλά δεν λέω να το ράψω. όσο πέφτω, τρώω.

μήπως να το αγοράσω για να έχω ένα κίνητρο να του μπω στο μάτι;:roll:

Link to comment
Share on other sites

βρε σεβουλα τι ειναι αυτα τι λες???

εγω ξερεις τι θα καταλαβαινα???οτι με ζηλευει και δεν θελει οι αλλοι να με χαζευουνε.....ακου εκει να αισθανεται ασχημα....ζηλιαρης ειναι ο κυριος....

καλε μην του κανεις το χατηρι.....keep going...ελα να τον τρελανουμε απο τη ζηλια λεμε...;););););););)

οσο αφορα τα χατηρια μην του τα κανεις και ολα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

δίκιο έχεις λέτα μου. θα τον τρελάνω τον αγαπούλη μου. θα το παίξω τρελίτσα, αδιαφορίτσα.:tongue::lol::mrgreen:

δεν του κάνω κανένα, μέχρι να πει αυτό που θέλω να ακούσω.:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...