Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω! Δε θα΄πρεπε να΄ναι ετσι ομως τα πραγματα μεσα στο ζευγαρι...

Η αντιμετωπιση του αντρα μου ηταν ιδια και πριν, και τωρα. Ημουν 90 κιλα και ζηλευε, και μου εκανε απειρα κοπλιμεντα! Και μου ελεγε συχνα, πως οσα κιλα και αν ειμαι, δεν εχει αλλαξει η εικονα μου στα ματια του, και οτι θα ειμαι το ιδιο ομορφη!

τα ίδια μου έλεγε κι εμένα στα 90!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω! Δε θα΄πρεπε να΄ναι ετσι ομως τα πραγματα μεσα στο ζευγαρι...

Η αντιμετωπιση του αντρα μου ηταν ιδια και πριν, και τωρα. Ημουν 90 κιλα και ζηλευε, και μου εκανε απειρα κοπλιμεντα! Και μου ελεγε συχνα, πως οσα κιλα και αν ειμαι, δεν εχει αλλαξει η εικονα μου στα ματια του, και οτι θα ειμαι το ιδιο ομορφη!

Ασχετο. Με πηραν απο την alarco, για μια υποτιθεμενη προσφορα για ηλεκτρονικο φιλτρο νερου. Εχει βαλει καμια?

καλη μου μερικες φορες εμεις χανουμε την προσωπικοτητα μας και νιωθουμε να μην μας θελουν και οι αλλοι ... και σε μενα ο ντινος ποτε δεν ειπε εισαι ασχημη και δεν σε θελώ , αλλα παντα οταν μια γυναικα νιωθει καλα με την εικονα της και τον εαυτο της το μεταφερει και στον συντροφο της ... αμα νιωθει αυτη ασχημα εχει αρνητική αντιμετωπίσει ο απέναντι της ...

οσο για το φλιτρο δεν ξερω εγω εχω παρει το μηχάνημα για το εμφιαλωμένο νερο ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω! Δε θα΄πρεπε να΄ναι ετσι ομως τα πραγματα μεσα στο ζευγαρι...

Η αντιμετωπιση του αντρα μου ηταν ιδια και πριν, και τωρα. Ημουν 90 κιλα και ζηλευε, και μου εκανε απειρα κοπλιμεντα! Και μου ελεγε συχνα, πως οσα κιλα και αν ειμαι, δεν εχει αλλαξει η εικονα μου στα ματια του, και οτι θα ειμαι το ιδιο ομορφη!

το ιδιο και μενα.....ο δικος μου.....ποτε δε με εφερε σε δυσκολη θεση και παντα το μειονεκτημα μου το εκανε πλεονεκτημα.....ποιο πολυ για τους αλλους το λεω....δεν αλλαξα....εγω ...η ψυχη μου ...ειναι η ιδια ...γιατι με βλεπουν αλλιως..ομως τοση σημασια εχει πια;;;τελος...παντων.....

ταρονι μου δεν ξερω απο φιλτρα ..να σου πω τπτ.....δυστυχως....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ταρα το φιλτρο το εχει μια φιλη μου. Για να το αγορασεις ειναι πολυ ακριβο κ εκτος απο το αρχικο κοστος εχει κ καθε χρονο εξοδα συντηρησης αλλαγη νομιζω φιλτρου αλλο ενα κατοσταρι η 150. Γενικα ευχαριστημενη ηταν αλλα απο οτι ελεγε κ αυτη δεν αρκει μονο το φιλτρο στο σπιτι γιατι δεν πινεις νερο μονο σπιτι σου αλλα κ εξω κ δεν ειναι δυνατον να το κουβαλας οπου πας. Αυτη μετα το χρονο που ηθελε αλλαγη το φιλτρο που σου ειπα το εβγαλε. Αυτα δεν ξερω κατι αλλο. Εμενα με εχουν παρει τηεφωνο πολλες φορες να ερθουν αλλα δεν ηθελα.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο και μενα.....ο δικος μου.....ποτε δε με εφερε σε δυσκολη θεση και παντα το μειονεκτημα μου το εκανε πλεονεκτημα.....ποιο πολυ για τους αλλους το λεω....δεν αλλαξα....εγω ...η ψυχη μου ...ειναι η ιδια ...γιατι με βλεπουν αλλιως..ομως τοση σημασια εχει πια;;;τελος...παντων.....

ταρονι μου δεν ξερω απο φιλτρα ..να σου πω τπτ.....δυστυχως....

χαχαχα! γελω οχι ομως με κακο τροπο εε! απλα γαιτι οι αντρες μας για να ειναι μαζι μας μας αγαπανε και μας θελουν δεν νομιζω καποιος να ηταν μαζι μας μονο για να ειναι ειδικα την εποχη που ζουμε ... εγω αυτο που λεω ειναι γιατι δεν μείναμε ολες στα κιλα που ημασταν εεε !! αφου δεν ειχαμε κανενα προβλημα κουκλια μου γιατι να σας πω γιατι πολυ απλα ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΕς δεν θελαμε την εικονα μας ναι ολοι μας θελουν για το ατομο μας , για την ψυχη μας αλλα μωρα αμα εμεις δεν εχουμε την καλη διαθεση σε αυτο που απεικονίζουμε αλλα αυτο που βλεπουμε και καλα καναμε εγω αγαπω την ντινα την ψυχη της αλλα θελω οταν κειταω την εικονα μου να νιωθω ομορφα να αγαπω και το σωμα μου πριν με το βαρος μου δεν το αγαπουσα ετσι πηρα την αποφαση να το αλλαζω για να ερθω σε μια ισοροπεια ψυχηκα αλλα και εμφανισιακά ... και φυσικα ολες οι προσπαθειες που εκανα βλεπω να τις απολαμβανουν και οι διπλα μου και ο συντροφος μου ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα! γελω οχι ομως με κακο τροπο εε! απλα γαιτι οι αντρες μας για να ειναι μαζι μας μας αγαπανε και μας θελουν δεν νομιζω καποιος να ηταν μαζι μας μονο για να ειναι ειδικα την εποχη που ζουμε ... εγω αυτο που λεω ειναι γιατι δεν μείναμε ολες στα κιλα που ημασταν εεε !! αφου δεν ειχαμε κανενα προβλημα κουκλια μου γιατι να σας πω γιατι πολυ απλα ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΕς δεν θελαμε την εικονα μας ναι ολοι μας θελουν για το ατομο μας , για την ψυχη μας αλλα μωρα αμα εμεις δεν εχουμε την καλη διαθεση σε αυτο που απεικονίζουμε αλλα αυτο που βλεπουμε και καλα καναμε εγω αγαπω την ντινα την ψυχη της αλλα θελω οταν κειταω την εικονα μου να νιωθω ομορφα να αγαπω και το σωμα μου πριν με το βαρος μου δεν το αγαπουσα ετσι πηρα την αποφαση να το αλλαζω για να ερθω σε μια ισοροπεια ψυχηκα αλλα και εμφανισιακά ... και φυσικα ολες οι προσπαθειες που εκανα βλεπω να τις απολαμβανουν και οι διπλα μου και ο συντροφος μου ...

και αυτο σιγουρο....γιατι πανω απ'ολα οταν κανουμε κατι το κανουμε πρωτα πρωτα για μας...........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ταρα το φιλτρο το εχει μια φιλη μου. Για να το αγορασεις ειναι πολυ ακριβο κ εκτος απο το αρχικο κοστος εχει κ καθε χρονο εξοδα συντηρησης αλλαγη νομιζω φιλτρου αλλο ενα κατοσταρι η 150. Γενικα ευχαριστημενη ηταν αλλα απο οτι ελεγε κ αυτη δεν αρκει μονο το φιλτρο στο σπιτι γιατι δεν πινεις νερο μονο σπιτι σου αλλα κ εξω κ δεν ειναι δυνατον να το κουβαλας οπου πας. Αυτη μετα το χρονο που ηθελε αλλαγη το φιλτρο που σου ειπα το εβγαλε. Αυτα δεν ξερω κατι αλλο. Εμενα με εχουν παρει τηεφωνο πολλες φορες να ερθουν αλλα δεν ηθελα.

Ευχαριστω για την απαντηση! Εγω εκνευριστηκα γιατι επεμεναν πολυ να τους απαντησω σημερα και να ερθουν αυριο. Μονο και μονο αυτο, με προκαλει να αντιδρασω, και προφανως θα πω οχι!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση! Εγω εκνευριστηκα γιατι επεμεναν πολυ να τους απαντησω σημερα και να ερθουν αυριο. Μονο και μονο αυτο, με προκαλει να αντιδρασω, και προφανως θα πω οχι!

και εμενα με εκνευριζουν οταν με πιεζουν...απο την αλλη τους καταλαβαινω γιατι ειναι στις πωλησεις και η δουλεια τους κρεμεται απο το κλεισιμο ενος ραντεβου...δυστυχως ομως καποιοι δεν ξερουν να το κανουν σωστα...υπαρχουν τροποι να πουλησεις χωρις να πιεσεις...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! γελω οχι ομως με κακο τροπο εε! απλα γαιτι οι αντρες μας για να ειναι μαζι μας μας αγαπανε και μας θελουν δεν νομιζω καποιος να ηταν μαζι μας μονο για να ειναι ειδικα την εποχη που ζουμε ... εγω αυτο που λεω ειναι γιατι δεν μείναμε ολες στα κιλα που ημασταν εεε !! αφου δεν ειχαμε κανενα προβλημα κουκλια μου γιατι να σας πω γιατι πολυ απλα ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΕς δεν θελαμε την εικονα μας ναι ολοι μας θελουν για το ατομο μας , για την ψυχη μας αλλα μωρα αμα εμεις δεν εχουμε την καλη διαθεση σε αυτο που απεικονίζουμε αλλα αυτο που βλεπουμε και καλα καναμε εγω αγαπω την ντινα την ψυχη της αλλα θελω οταν κειταω την εικονα μου να νιωθω ομορφα να αγαπω και το σωμα μου πριν με το βαρος μου δεν το αγαπουσα ετσι πηρα την αποφαση να το αλλαζω για να ερθω σε μια ισοροπεια ψυχηκα αλλα και εμφανισιακά ... και φυσικα ολες οι προσπαθειες που εκανα βλεπω να τις απολαμβανουν και οι διπλα μου και ο συντροφος μου ...

Ρησπέκτ!:D:o:o:o:o

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι σας ελεγα το πρωι???οτι περιμενω την μερα που θα μου πει ο αντρουλης μου οτι απολυθηκε????

μολις μου το ανακοινωσε....:-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(

κριμα βρε ψυχη !! πηρε εστω πολλα στην αποζημίωση του !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...