Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αυτο λοιπον πρεπει να κανω....

θελω να χασω 5 κιλα για να φτασω οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη και μετα αλλα 4 για να τον χαζεψω....

ένα θα σου πω.

ο δικός μου δεν εκδηλώνεται ποτέ. τάχα δεν με ζηλεύει.

μέσα στις γιορτές μου φέρνει η αδερφή μου ρούχα της που δεν τα φοράει λόγω κιλών.

δοκιμάζω ένα στενό φόρεμα σούπερ σέξυ, δεν λέει τίποτα. ωραίο απλά.

δοκιμάζω ένα τιγρέ μίνι που κανονικά φοριέται με κολάν, και έχει κοκκαλώσει. τον ρωτάω... μου απαντά "αυτό δεν θα το φορέσεις".

"μα φοριέται με κολάν". με κοιτάζει :mad: έτσι, πάω και φοράω ένα άλλο φόρεμα καθημερινό εφαρμοστό κι αυτό με ...ντεκολτέ φάτε μάτια ψάρια.

:shock:"τί έτσι θα βγεις;"

:lol::lol::lol: το απόλαυσα το κάστινγκ!:tongue:

φαντάσου να υπήρχε και αντρικό κοινό, πώς θα αντιδρούσε. θα με σκέπαζε με φλοκάτη!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

μωρο μου εσυ θεα εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολες οι γυναικες ειμαστε αυτο που θελουμε εμεις να ειμαστε .... τι εννοω εεε!! καποτε ελεγα πω θα σηκωθω εγω να βαλω τακουνια η να βαφτω σιγα και μη .... χαχαχαχα!! τι κανω σημερα

ως ντινα πρεπει να ανανεώνεσαι και εσυ η ιδια στο καθε τι οταν ειχα τα κιλα μου δεν ηθελα τιποτα να κανω ολα μου φερόντουσαν βουνο ... σημερα σηκώθηκα στις 6 το πρωι εκανα μπανιο ισωσα το μαλλάκι , μακιγιαρίστηκα , εβαλα τις κρεμες και τα αρωματα μου , φορεσα τα ρουχα μου κοψα προκλητικά αλλα οχι πρόστυχα , τα φουλάρια μου , την τσαντουλα μου και πριν φύγω χαχαχα!! γιατι ηθελα να δω τι θα πει ο καλος μου πηγα να του δωσω ενα φιλακι για το καλημερα χαχαχα!! σχολιο του ντινου μου .... μωρο μου σημερα εισαι ολα τα λεφτα μοσχοβολάς πολυ όμορφα άλλαξες αρωμα (ναι ηταν αληθεια ) !! με πιάνετε τι θελω να πω !!!

Αυτά είναι...όχι σαν εμένα που κυκλοφορώ εδώ και κάτι μήνες με μία μπυτζαμα μισάνοιχτη, τα μαλιά συνεχώς αλογοουρά και παντόφλες και.... μυρίζω τσάι θηλασμού!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

μωρο μου εσυ θεα εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολες οι γυναικες ειμαστε αυτο που θελουμε εμεις να ειμαστε .... τι εννοω εεε!! καποτε ελεγα πω θα σηκωθω εγω να βαλω τακουνια η να βαφτω σιγα και μη .... χαχαχαχα!! τι κανω σημερα

ως ντινα πρεπει να ανανεώνεσαι και εσυ η ιδια στο καθε τι οταν ειχα τα κιλα μου δεν ηθελα τιποτα να κανω ολα μου φερόντουσαν βουνο ... σημερα σηκώθηκα στις 6 το πρωι εκανα μπανιο ισωσα το μαλλάκι , μακιγιαρίστηκα , εβαλα τις κρεμες και τα αρωματα μου , φορεσα τα ρουχα μου κοψα προκλητικά αλλα οχι πρόστυχα , τα φουλάρια μου , την τσαντουλα μου και πριν φύγω χαχαχα!! γιατι ηθελα να δω τι θα πει ο καλος μου πηγα να του δωσω ενα φιλακι για το καλημερα χαχαχα!! σχολιο του ντινου μου .... μωρο μου σημερα εισαι ολα τα λεφτα μοσχοβολάς πολυ όμορφα άλλαξες αρωμα (ναι ηταν αληθεια ) !! με πιάνετε τι θελω να πω !!!

πες κι άλλα! χρειάζομαι μαθήματα!:(

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά, δεν ξέρω, τείνω να πιιστέψω κάτι που δεν δεχόμοθν παλιότερα. ότι δηλ. οι άντρες είναι χαζοι... με ποια έννοια το λέω (για να μην πέσετε να με φάτε): ότι αν θέλει μια γυναίκα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και το προσπαθήσει με διάφορα τεχνάσματα (να ξεκαθαρίσω ότι είμαι κατά αυτών) μπορεί να τον κάνει ό,τι θέλει και αυτός να μην πάρει χαμπάρι... όλες οι γυναίκες το μπορούν!

καλη μου εγω ξερω κίνησε βάσει αυτον που εχεις απέναντι σου ... η γυναικα θα γινει γατούλα οταν πρεπει αλλα θα γινει και αγριογατα οατν χρειαστεί ... εγω σε αυτο συμφωνώ απολυτά ...

Link to comment
Share on other sites

ένα θα σου πω.

ο δικός μου δεν εκδηλώνεται ποτέ. τάχα δεν με ζηλεύει.

μέσα στις γιορτές μου φέρνει η αδερφή μου ρούχα της που δεν τα φοράει λόγω κιλών.

δοκιμάζω ένα στενό φόρεμα σούπερ σέξυ, δεν λέει τίποτα. ωραίο απλά.

δοκιμάζω ένα τιγρέ μίνι που κανονικά φοριέται με κολάν, και έχει κοκκαλώσει. τον ρωτάω... μου απαντά "αυτό δεν θα το φορέσεις".

"μα φοριέται με κολάν". με κοιτάζει :mad: έτσι, πάω και φοράω ένα άλλο φόρεμα καθημερινό εφαρμοστό κι αυτό με ...ντεκολτέ φάτε μάτια ψάρια.

:shock:"τί έτσι θα βγεις;"

:lol::lol::lol: το απόλαυσα το κάστινγκ!:tongue:

φαντάσου να υπήρχε και αντρικό κοινό, πώς θα αντιδρούσε. θα με σκέπαζε με φλοκάτη!:tongue:

Καλόοοο!!!!!!!Μόλις χάσω τα κιλά....θα το δοκιμάσω!!!χαχαχα!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ένα θα σου πω.

ο δικός μου δεν εκδηλώνεται ποτέ. τάχα δεν με ζηλεύει.

μέσα στις γιορτές μου φέρνει η αδερφή μου ρούχα της που δεν τα φοράει λόγω κιλών.

δοκιμάζω ένα στενό φόρεμα σούπερ σέξυ, δεν λέει τίποτα. ωραίο απλά.

δοκιμάζω ένα τιγρέ μίνι που κανονικά φοριέται με κολάν, και έχει κοκκαλώσει. τον ρωτάω... μου απαντά "αυτό δεν θα το φορέσεις".

"μα φοριέται με κολάν". με κοιτάζει :mad: έτσι, πάω και φοράω ένα άλλο φόρεμα καθημερινό εφαρμοστό κι αυτό με ...ντεκολτέ φάτε μάτια ψάρια.

:shock:"τί έτσι θα βγεις;"

:lol::lol::lol: το απόλαυσα το κάστινγκ!:tongue:

φαντάσου να υπήρχε και αντρικό κοινό, πώς θα αντιδρούσε. θα με σκέπαζε με φλοκάτη!:tongue:

χαχαχαχα αυτό το "τι έτσι θα βγείς;" το έχουν ψωμοτύρι οι άντρες μας φαίνεται. Στην Αμαλιάδα πήρα ένα μπλουζοφόρεμα και είπα να το φορέσω με κολαν και μου λέει;"τι πράγματα είναι αυτά; Αυτά θα κάνεις τώρα που θα φύγω;! Εδώ δεν τα έκανες για ξέρεις ότι μπορώ να τα μάθω;!" (Τρελός)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αυτό το "τι έτσι θα βγείς;" το έχουν ψωμοτύρι οι άντρες μας φαίνεται. Στην Αμαλιάδα πήρα ένα μπλουζοφόρεμα και είπα να το φορέσω με κολαν και μου λέει;"τι πράγματα είναι αυτά; Αυτά θα κάνεις τώρα που θα φύγω;! Εδώ δεν τα έκανες για ξέρεις ότι μπορώ να τα μάθω;!" (Τρελός)

εγώ τον καθησύχασα λέγοντάς του ότι το ένα θα το φοράω με κολάν, το άλλο με ζιβάγκο από μέσα, το παντελόνι το εφαρμοστό μόνο μαζί του...

χαζομάρα έκανα;

ρε κορίτσια, το πρωί με παίρνει ο ύπνος και δεν προλαβαίνω να βαφτώ. το μαλλί μου, όσο κα ινα το φτιάξω από το βράδυ, το πρωί είναι ζούγκλα.

και ντύνομαι συντηρητικά στη δουλειά.

είμαι λάθος, ε;

δασκάλα χρειάζομαι μαθήματα σε λέω και δεν ακούς!:(

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αυτό το "τι έτσι θα βγείς;" το έχουν ψωμοτύρι οι άντρες μας φαίνεται. Στην Αμαλιάδα πήρα ένα μπλουζοφόρεμα και είπα να το φορέσω με κολαν και μου λέει;"τι πράγματα είναι αυτά; Αυτά θα κάνεις τώρα που θα φύγω;! Εδώ δεν τα έκανες για ξέρεις ότι μπορώ να τα μάθω;!" (Τρελός)

εμενα δεν το λεει αυτο ντινος αλλα κανει κατι αλλο αμα δει οτι με το ρουχο που φοραω οτι νιωθω αβολα . πχ μια φορα φορεσα μια μίνι φουστα ποιο μίνι δεν γινόταν οταν καθομουνα εβαζα το σακακι για να μην φενονται τα μπουτακια μου χαχαχα! ο ντινος μου ειπε να βλαλω το σακακι αλλιως να μην την φοραβα .. σωστα μου ειπε απο τοτε καταλάβα οτι η προκληση δεν γινεται με το να βγαλω το μπουτι μου εξω αλλα μου αλλους τροπους τοτε ημουν 19 χρονων .. αλλα σημερα 29 ξερω καθε κινηση που μπορει να κανει τον αλλον να με κοιτάξει προκαλώ μονο οταν θελω και οπως θελω εγω οχι εκείνοι ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι...όχι σαν εμένα που κυκλοφορώ εδώ και κάτι μήνες με μία μπυτζαμα μισάνοιχτη, τα μαλιά συνεχώς αλογοουρά και παντόφλες και.... μυρίζω τσάι θηλασμού!!!!!

και εγω ετσι ημουνα σε καταλαβαινω....

ένα θα σου πω.

ο δικός μου δεν εκδηλώνεται ποτέ. τάχα δεν με ζηλεύει.

μέσα στις γιορτές μου φέρνει η αδερφή μου ρούχα της που δεν τα φοράει λόγω κιλών.

δοκιμάζω ένα στενό φόρεμα σούπερ σέξυ, δεν λέει τίποτα. ωραίο απλά.

δοκιμάζω ένα τιγρέ μίνι που κανονικά φοριέται με κολάν, και έχει κοκκαλώσει. τον ρωτάω... μου απαντά "αυτό δεν θα το φορέσεις".

"μα φοριέται με κολάν". με κοιτάζει :mad: έτσι, πάω και φοράω ένα άλλο φόρεμα καθημερινό εφαρμοστό κι αυτό με ...ντεκολτέ φάτε μάτια ψάρια.

:shock:"τί έτσι θα βγεις;"

:lol::lol::lol: το απόλαυσα το κάστινγκ!:tongue:

φαντάσου να υπήρχε και αντρικό κοινό, πώς θα αντιδρούσε. θα με σκέπαζε με φλοκάτη!:tongue:

χαχαχαχαχ θα το δοκιμασω και εγω οταν θα αρχισω να μπαινω στα ρουχα μου....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


k.gifa.gifl.gifh.gifm.gife.gifr.gifa.gif

Δε με εχει αφησει ποτε μονη με τα παιδια, παρα τις επαγγελματικες ευκαιριες που εχουν παρουσιαστει, και θα΄ναι δυσκολη κατασταση για ολους.

Δύσκολη κοπελιά, αλλά και οι δουλειές δύσκολα βρίσκονται! Υπομονή!

Εγώ με τον χάζμπαντ ήμασταν 2,5 χρόνια χώρια, τον 1,5 χρόνο με εγκυμοσύνη και παιδί!

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια ...........

κοντευω να σκασω απο το πολυ φαι.....

βαλτε μου καμια γουρουνα ...χαχα ...!!!!

φερμουαρ επειγοντως χρειαζομαι................

Έφτασεεεεεεεεεεεεεεεε!

rc_nunu_lg.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

όχι Σέβη μου κι εγώ έτσι είμαι, εκτός από το μακιγιάζ. Δεν γίνεται να το αποφύγω. Ξέρεις γιατί...

Στη δουλειά είμαι κι εγώ συντηρητική. Καλά με το μαλλί δεν πολυασχολούμαι, ευτυχώς έχω καλό φυσικό. Αλλά πρέπει να τους καθησυχάζουμε και λίγο , δεν πρέπει; Δεν αντέχεται η ανασφάλεια...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

εγώ τον καθησύχασα λέγοντάς του ότι το ένα θα το φοράω με κολάν, το άλλο με ζιβάγκο από μέσα, το παντελόνι το εφαρμοστό μόνο μαζί του...

χαζομάρα έκανα;

ρε κορίτσια, το πρωί με παίρνει ο ύπνος και δεν προλαβαίνω να βαφτώ. το μαλλί μου, όσο κα ινα το φτιάξω από το βράδυ, το πρωί είναι ζούγκλα.

και ντύνομαι συντηρητικά στη δουλειά.

είμαι λάθος, ε;

δασκάλα χρειάζομαι μαθήματα σε λέω και δεν ακούς!:(

τσου !! τσου !! καλο μου !!δεν καθησυχαζεις κανεναν αντρα ποτε !! ετοιμάζεσαι φορας το ρουχακι σου δεν σε φοράει εκείνο και βγενεις κυρια ... παντα διαλεγεις ρουχα που θα δείξουν τον εαυτο σου και οχι την μοδα .. με πιανεις φοραω ρουχα 10 ετων που εχω και τα εφοαρμοζω βασης εποχης αλλα και το ποιο σικ που μπορει να κυκλοφορεί βαση γουστου μου ..αλλα τα φοραω εγω ...οχι εκεινα

Link to comment
Share on other sites

παντα διαλεγεις ρουχα που θα δείξουν τον εαυτο σου και οχι την μοδα .. με πιανεις φοραω ρουχα 10 ετων που εχω και τα εφοαρμοζω βασης εποχης αλλα και το ποιο σικ που μπορει να κυκλοφορεί βαση γουστου μου ..αλλα τα φοραω εγω ...οχι εκεινα

Ααααχ αυτό είναι ταλέντο!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...