Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλά, αρνικόλ,

από που να ξεκινήσω;;; Αυτό το "κανείς αρμόδιος" το έχω ζήσει (κι ας είμαι του ευρύτερου δημόσιου τομέα). Βέβαια, έχω ζήσει και το "το θέλω τώρα και δεν με νοιάζει τίποτα" όπως και το "δεν παραλαμβάνω την αρνητική γραπτή απάντηση, θέλω την απάντηση που ζήτησα".

Ειλικρινά, δεν είμαι έτσι, ούτε υφάκι είχα, ούτε τπτ,αλλά η υπόθεση αυτή έχει μήνες που με τραβολογάνε...Τέλος πάντων...

Όσο για την ζήλια... ο άντρας μου ζηλεύει, εγώ πάλι όχι... ;)

Η καλύτερη δουλειά... να φανταστείς το καλοκαίρι που ήμουνα έγκυος μου έλεγε για μια συμβασιούχο και του έδινα οδηγίες για να την... ρίξει... αποτέλεσμα: δεν έκανε τίποτα: δεν θέλει το φανερό, θέλει να κρύβεται, όσο του λέω "ε, καλά, και τι να γίνει" χάνει το ενδιαφέρον του...

Αλλά είχαμε απίστευτη πλάκα:

- Θα την πάρω να πάμε για μπάνιο...

- Α, όχι για μπάνιο στη θάλασσα...

- Γιατί;;;

- Είπαμε, με την οικογένειά σου θα πας για μπάνιο. Να την π*&^ξεις μπορείς, να κολυμπήσεις μαζί της όχι :tongue::tongue::tongue:

Μιλάμε, δεν ήξερε τι να πει!!!

Α καλάααα. Εσύ είσαι πολύ προοδευτική, εμείς μπροστά σου είμαστε πρωτόγονοι, ούτε καν να προσποιηθούμε δεν μπορούμε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλά, αρνικόλ,

από που να ξεκινήσω;;; Αυτό το "κανείς αρμόδιος" το έχω ζήσει (κι ας είμαι του ευρύτερου δημόσιου τομέα). Βέβαια, έχω ζήσει και το "το θέλω τώρα και δεν με νοιάζει τίποτα" όπως και το "δεν παραλαμβάνω την αρνητική γραπτή απάντηση, θέλω την απάντηση που ζήτησα".

Όσο για την ζήλια... ο άντρας μου ζηλεύει, εγώ πάλι όχι... ;)

Η καλύτερη δουλειά... να φανταστείς το καλοκαίρι που ήμουνα έγκυος μου έλεγε για μια συμβασιούχο και του έδινα οδηγίες για να την... ρίξει... αποτέλεσμα: δεν έκανε τίποτα: δεν θέλει το φανερό, θέλει να κρύβεται, όσο του λέω "ε, καλά, και τι να γίνει" χάνει το ενδιαφέρον του...

Αλλά είχαμε απίστευτη πλάκα:

- Θα την πάρω να πάμε για μπάνιο...

- Α, όχι για μπάνιο στη θάλασσα...

- Γιατί;;;

- Είπαμε, με την οικογένειά σου θα πας για μπάνιο. Να την π*&^ξεις μπορείς, να κολυμπήσεις μαζί της όχι :tongue::tongue::tongue:

Μιλάμε, δεν ήξερε τι να πει!!!

εγώ Μαριλίνα μου είμαι ζηλιαρόγατα! μπορώ να του γκρινιάζω για μέρες για κάτι που μου μπήκε στο μυαλό! κι ας είναι χαζομάρα. λέω ό,τι μου έρθει στο κεφάλι.

αλλά μπορώ και να τον κάνω να ανεβάσει πίεση από ζήλεια. βλέπεις εκείνος δεν ανοίγεται, δεν εκδηλώνεται. βράζει στο ζουμάκι του:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά εσύ δεν ζυγίστηκες και η ζυγαριά σου δεν σε κοροϊδεύει όπως η δικιά μου!:(

Οχι, δε ζυγιζομαι τωρα γλυκια μου!!! Ας βρω πρωτα τους διατροφικους ρυθμους μου, να αρχισω και το γυμναστηριο και παλι, και μετα θα ερθει η ωρα της ζυγαριας!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

πολύ μ' αρέσεις!

και φυσικά θα τα καταφέρεις, γιατί σου το εύχομαι από την καρδιά μου!;):D:D:D

εγώ με το που σταμάτησα το θηλασμό, επέστρεψα δουλειά, πήρα σβάρνα παθολόγο, εξετάσεις, γυναικολόγο, δερματολόγο, οδοντίατρο, διατροφολόγο. να είμαι καλά από μέσα.

στο καπάκι κομμωτήριο για ρεκτιφιέ: κούρεμα, βαφή, ανταύγειες! λες και ξεφόρτωσα 10 χρόνια!

λίγα καλά κομμάτια ρούχα-ψώνια για τόνωση και βουρ για να αγαπήσω τον εαυτό μου εξωτερικά.

ακόμα και μια περιποίηση ποδιών, νυχάκια σε ανεβάζει απίστευτα.

:D

το νυχακι εχεις δικιο ειναι απαραιτητο......οσο αφορα τα ρουχα κατσε να γυρισω στη δουλεια και βλεπουμε...να χασω πρωτα και τα κιλακια....

μεχρι την 01/05 πρεπει να τα εχω χασει γιατι θα βαφτισουμε τον μπεμπη και πρεπει να ειμαστε οπως πριν μην σου πω και καλυτερες...

χιχιχιχιχιχιχι!!

τι θα πω τωρα και θα γραψω χαχαχαχαχα!! λολο τελειος ειμαι χαχαχα!! γελαω με τονα εαυτο μου !!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κουκλες μου γοργονες μου ολες μας αμα θελουμε μπουρουμε να κανουμε τον καλο μας να νιωσει την ανασφαλει την ομαλη εεε !! και την ζηλεια της έλξης χωχωχωχω!!! πως εεε!!

1. ποτε δεν πρεπει να δείξουμε στον καλο μας οτι θελουμε να τον προκαλέσουμε να ζηλεψει γαιτι νιωθει οτι εκεινος εχει το πανω χερι χιχιι!!

2. οπως ξερουμε ολες για να εντυπωσιάσουμε ενα αρσενικό δεν ειναι αναγκη να τσιτσιδωθούμε .. μπορούμε να γοητεύσουμε με μια κίνηση με ενα βλεμα , με ενα χαδεμα των μαλλιων μας .

3. οταν εχουμε αυτο πεποίθηση για το εγω μας αυτο βγενει προς τα εξω και αυτο ειναι ο φοβος των αντρων μας ..

4. ο δυναμισμος μας ειναι το μεγαλο οπλο μας καθε αντρας τρομοκρατειτε με την ιδια μια ςδυναμικης γυναικας

χαχαχαχα!! δεν λεω αλλα γιατι θα φαω κράξιμο χιχιχιχιχι!!

που εισαι βρε δασκαλα????αργησες να απαντησεις....

για δωσε μας τα φωτα σου σε παρακαλω:D:D:D:D:D


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

χιχιχιχιχιχιχι!!

τι θα πω τωρα και θα γραψω χαχαχαχαχα!! λολο τελειος ειμαι χαχαχα!! γελαω με τονα εαυτο μου !!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κουκλες μου γοργονες μου ολες μας αμα θελουμε μπουρουμε να κανουμε τον καλο μας να νιωσει την ανασφαλει την ομαλη εεε !! και την ζηλεια της έλξης χωχωχωχω!!! πως εεε!!

1. ποτε δεν πρεπει να δείξουμε στον καλο μας οτι θελουμε να τον προκαλέσουμε να ζηλεψει γαιτι νιωθει οτι εκεινος εχει το πανω χερι χιχιι!!

2. οπως ξερουμε ολες για να εντυπωσιάσουμε ενα αρσενικό δεν ειναι αναγκη να τσιτσιδωθούμε .. μπορούμε να γοητεύσουμε με μια κίνηση με ενα βλεμα , με ενα χαδεμα των μαλλιων μας .

3. οταν εχουμε αυτο πεποίθηση για το εγω μας αυτο βγενει προς τα εξω και αυτο ειναι ο φοβος των αντρων μας ..

4. ο δυναμισμος μας ειναι το μεγαλο οπλο μας καθε αντρας τρομοκρατειτε με την ιδια μια ςδυναμικης γυναικας

χαχαχαχα!! δεν λεω αλλα γιατι θα φαω κράξιμο χιχιχιχιχι!!

εγώ μάλλον παραείμαι δυναμική, ανεξάρτητη.

πες κι άλλα, πληζ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ μ' αρέσεις!

και φυσικά θα τα καταφέρεις, γιατί σου το εύχομαι από την καρδιά μου!;):D:D:D

εγώ με το που σταμάτησα το θηλασμό, επέστρεψα δουλειά, πήρα σβάρνα παθολόγο, εξετάσεις, γυναικολόγο, δερματολόγο, οδοντίατρο, διατροφολόγο. να είμαι καλά από μέσα.

στο καπάκι κομμωτήριο για ρεκτιφιέ: κούρεμα, βαφή, ανταύγειες! λες και ξεφόρτωσα 10 χρόνια!

λίγα καλά κομμάτια ρούχα-ψώνια για τόνωση και βουρ για να αγαπήσω τον εαυτό μου εξωτερικά.

ακόμα και μια περιποίηση ποδιών, νυχάκια σε ανεβάζει απίστευτα.

:D

Ακριβώς αυτά έχω σκοπό να κάνω και εγώ....!!!!!Ήδη πήγα κομμωτήριο για κούρεμα και διαιτολόγο.....Τώρα θέλω δερματολόγο, βαφή, ψώνια, νύχια!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

το νυχακι εχεις δικιο ειναι απαραιτητο......οσο αφορα τα ρουχα κατσε να γυρισω στη δουλεια και βλεπουμε...να χασω πρωτα και τα κιλακια....

μεχρι την 01/05 πρεπει να τα εχω χασει γιατι θα βαφτισουμε τον μπεμπη και πρεπει να ειμαστε οπως πριν μην σου πω και καλυτερες...

που εισαι βρε δασκαλα????αργησες να απαντησεις....

για δωσε μας τα φωτα σου σε παρακαλω:D:D:D:D:D

εγώ είχα πάρει εκπτωσιακό παλτό ωραιότατο. λίγο στενό τότε, αλλά υπέροχο τώρα. και 2 μπλουζίτσες για να βγαίνει η καθημερινότητα.

αργότερα όταν θα αδυνατίσεις, ψωνίζεις ό,τι θέλεις.

θα βαφτίζεις το μπουμπούκι σου με το καλό... θα είσαι μια κουκλάρα. και φυσικά οι φωτό θα σε αποζημιώσουν, τα σχόλια -βλέμματα του άντρα σου!

Link to comment
Share on other sites

A τώρα είδα ότι πέφτει Κυριακή.....Είπα μήπως βόλευε και εμάς που ψάχνουμε ημερομηνία αλλά δεν βολεύει....

θα τον βγαλουμε θωμα και την πρωτομαγια ειναι η κυριακη του θωμα....

εσεις ποτε θελετε να την βαφτισετε???


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ είχα πάρει εκπτωσιακό παλτό ωραιότατο. λίγο στενό τότε, αλλά υπέροχο τώρα. και 2 μπλουζίτσες για να βγαίνει η καθημερινότητα.

αργότερα όταν θα αδυνατίσεις, ψωνίζεις ό,τι θέλεις.

θα βαφτίζεις το μπουμπούκι σου με το καλό... θα είσαι μια κουκλάρα. και φυσικά οι φωτό θα σε αποζημιώσουν, τα σχόλια -βλέμματα του άντρα σου!

αυτο λοιπον πρεπει να κανω....

θελω να χασω 5 κιλα για να φτασω οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη και μετα αλλα 4 για να τον χαζεψω....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ μάλλον παραείμαι δυναμική, ανεξάρτητη.

πες κι άλλα, πληζ!

μωρο μου εσυ θεα εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολες οι γυναικες ειμαστε αυτο που θελουμε εμεις να ειμαστε .... τι εννοω εεε!! καποτε ελεγα πω θα σηκωθω εγω να βαλω τακουνια η να βαφτω σιγα και μη .... χαχαχαχα!! τι κανω σημερα

ως ντινα πρεπει να ανανεώνεσαι και εσυ η ιδια στο καθε τι οταν ειχα τα κιλα μου δεν ηθελα τιποτα να κανω ολα μου φερόντουσαν βουνο ... σημερα σηκώθηκα στις 6 το πρωι εκανα μπανιο ισωσα το μαλλάκι , μακιγιαρίστηκα , εβαλα τις κρεμες και τα αρωματα μου , φορεσα τα ρουχα μου κοψα προκλητικά αλλα οχι πρόστυχα , τα φουλάρια μου , την τσαντουλα μου και πριν φύγω χαχαχα!! γιατι ηθελα να δω τι θα πει ο καλος μου πηγα να του δωσω ενα φιλακι για το καλημερα χαχαχα!! σχολιο του ντινου μου .... μωρο μου σημερα εισαι ολα τα λεφτα μοσχοβολάς πολυ όμορφα άλλαξες αρωμα (ναι ηταν αληθεια ) !! με πιάνετε τι θελω να πω !!!

Link to comment
Share on other sites

χιχιχιχιχιχιχι!!

τι θα πω τωρα και θα γραψω χαχαχαχαχα!! λολο τελειος ειμαι χαχαχα!! γελαω με τονα εαυτο μου !!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κουκλες μου γοργονες μου ολες μας αμα θελουμε μπουρουμε να κανουμε τον καλο μας να νιωσει την ανασφαλει την ομαλη εεε !! και την ζηλεια της έλξης χωχωχωχω!!! πως εεε!!

1. ποτε δεν πρεπει να δείξουμε στον καλο μας οτι θελουμε να τον προκαλέσουμε να ζηλεψει γαιτι νιωθει οτι εκεινος εχει το πανω χερι χιχιι!!

2. οπως ξερουμε ολες για να εντυπωσιάσουμε ενα αρσενικό δεν ειναι αναγκη να τσιτσιδωθούμε .. μπορούμε να γοητεύσουμε με μια κίνηση με ενα βλεμα , με ενα χαδεμα των μαλλιων μας .

Ειδικά τώρα που τα βγάζουν όλα στη φόρα...Τι είναι αυτό το πράγμα ρε παιδιά...Έχει παραγίνει με τη γδύμια.

3. οταν εχουμε αυτο πεποίθηση για το εγω μας αυτο βγενει προς τα εξω και αυτο ειναι ο φοβος των αντρων μας ..

4. ο δυναμισμος μας ειναι το μεγαλο οπλο μας καθε αντρας τρομοκρατειτε με την ιδια μια ςδυναμικης γυναικας

Χμ... μερικές φορές τους απωθεί ο δυναμισμός μιας γυναίκας. Προτιμούν τη γατούλα, το να κάνεις και λίγο τη πιο χαζή, να νιώσουν ότι σε προστατεύουν, ότι τους έχεις ανάγκη τέλος πάντων...

χαχαχαχα!! δεν λεω αλλα γιατι θα φαω κράξιμο χιχιχιχιχι!!

Πάντως παιδιά, δεν ξέρω, τείνω να πιιστέψω κάτι που δεν δεχόμοθν παλιότερα. ότι δηλ. οι άντρες είναι χαζοι... με ποια έννοια το λέω (για να μην πέσετε να με φάτε): ότι αν θέλει μια γυναίκα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και το προσπαθήσει με διάφορα τεχνάσματα (να ξεκαθαρίσω ότι είμαι κατά αυτών) μπορεί να τον κάνει ό,τι θέλει και αυτός να μην πάρει χαμπάρι... όλες οι γυναίκες το μπορούν!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

μωρο μου εσυ θεα εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολες οι γυναικες ειμαστε αυτο που θελουμε εμεις να ειμαστε .... τι εννοω εεε!! καποτε ελεγα πω θα σηκωθω εγω να βαλω τακουνια η να βαφτω σιγα και μη .... χαχαχαχα!! τι κανω σημερα

ως ντινα πρεπει να ανανεώνεσαι και εσυ η ιδια στο καθε τι οταν ειχα τα κιλα μου δεν ηθελα τιποτα να κανω ολα μου φερόντουσαν βουνο ... σημερα σηκώθηκα στις 6 το πρωι εκανα μπανιο ισωσα το μαλλάκι , μακιγιαρίστηκα , εβαλα τις κρεμες και τα αρωματα μου , φορεσα τα ρουχα μου κοψα προκλητικά αλλα οχι πρόστυχα , τα φουλάρια μου , την τσαντουλα μου και πριν φύγω χαχαχα!! γιατι ηθελα να δω τι θα πει ο καλος μου πηγα να του δωσω ενα φιλακι για το καλημερα χαχαχα!! σχολιο του ντινου μου .... μωρο μου σημερα εισαι ολα τα λεφτα μοσχοβολάς πολυ όμορφα άλλαξες αρωμα (ναι ηταν αληθεια ) !! με πιάνετε τι θελω να πω !!!

σωστη σε βρισκω κυρα δασκαλα......

θα μαθω θα μαθω....ειμαι φρεσκοπαντρεμενη σιγα σιγα θα μπω στα κολπα μου φαινεται....

Πάντως παιδιά, δεν ξέρω, τείνω να πιιστέψω κάτι που δεν δεχόμοθν παλιότερα. ότι δηλ. οι άντρες είναι χαζοι... με ποια έννοια το λέω (για να μην πέσετε να με φάτε): ότι αν θέλει μια γυναίκα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και το προσπαθήσει με διάφορα τεχνάσματα (να ξεκαθαρίσω ότι είμαι κατά αυτών) μπορεί να τον κάνει ό,τι θέλει και αυτός να μην πάρει χαμπάρι... όλες οι γυναίκες το μπορούν!

χαχαχαχαχα ....ετσι ακριβως ειναι...και ολοι οι αντρες εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης....δεν ειναι πονηροι σαν τις γυναικες... μια γυναικα ολα τα μπορει...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα τον βγαλουμε θωμα και την πρωτομαγια ειναι η κυριακη του θωμα....

εσεις ποτε θελετε να την βαφτισετε???

Α πολύ καλό!!!

Εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα...επειδή θα γίνει στο χωριό σκεφτόμασταν για Καλοκαίρι γιατί για Πάσχα δεν προλαβαίνουμε....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...