Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα A miracle please και καλησπέρα σε όλες!

      Κι εγώ είχα τις ίδιες σκέψεις, αλλά φαίνεται ότι η ηλικία είναι πολύ καθοριστική. Έκανα μια προσπάθεια με δικά μου ωράρια και είχαμε 3 πολύ καλής ποιότητας βλαστοκυστες που όλες είχαν χρωμοσωμικη ανωμαλία, όπως προέκυψε από τον προεμφυτευτικο έλεγχο και δεν προχωρήσαμε σε εμβρυομεταφορα. Εκτός από την ηλικία (42.5) όλες μου οι εξετάσεις ήταν τέλειες. Ο γιατρός αναπαραγωγής ήταν της άποψης να ξαναπροσπαθησω τουλάχιστον άλλη μια φορά.

      Ακολούθησα το ένστικτο μου και προχώρησα με δωρεά.ώΤώρα είμαι στη 12 εβδομάδα με δίδυμα και so far so good 😊 Ήμουν στο ΙΑ με τον Βασ. Και πήραμε ωάρια από την ovobank της Ισπανίας.

      Καλή επιτυχία κορίτσια σε όλες!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

χαχαχαχα και εμενα τα ιδια μου λεει και ας εχουμε μονο ενα παιδι.....

τιποτα δεν μου λεει..μονο οτι αφου με αγαπας δεν μπορεις να δεις κανεναν αλλο....πρεπει να κανω κατι ομως ε???δεν μπορει να με θεωρει δεδομενη...για αυτο και εγω ξεκινησα την διαιτα και την γυμναστικη για να βγω το καλοκαιρι στην παραλια μπας και ζηλεψει λιγο.....

Ναι και εγώ γι αυτό ξεκίνησα δίαιτα....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

1) Διότι κανένας υπάλληλος δεν είναι αρμόδιος. Στα.... τους πώς θα κάνω εγώ τη δουλειά μου (πολλά δε ζητάω;σα δε ντρέπομαι)

2) Διότι όταν σου λένε, περάστε αύριο για να σας δώσουμε το σχετικό έντυπο, πας και αυτός λείπει και φυσικά είναι αναντικατάστατος,

ε τότε πώς να μην τσιτωθώ....

ώρες-ώρες ρε παιδιά νιώθω ότι δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους.Σας έχει συμβεί ή εγώ είμαι απλώς χαζή;

Α! Και να έχω και τον άντρα μου: "Τον γούσταρες τον υπάλληλο;" "Ποιον υπάλληλο;" λέω εγώ. "Τον μαλλιά! Μη μου κάνεις τη χαζή!" Επειδή έσκυψα στην οθόνη, ρε παιδιά, να δω ιδίοις όμμασι αν είχε περαστεί το όνομα του μικρού στη ληξ. πράξη γέννησης-βάπτισης! Αν είναι δυνατόν! Με πήρε τηλ εδώ στη δουλειά και μου έκανε σκηνή! Ευτυχώς είμαι μόνη μου και δεν ξεφτιλιστήκαμε!

πρωτον μου άρεσε τρελά η σκηνή ζηλοτυπίας:D. εμένα δεν είναι εκδηλωτικός. μπορεί να ανεβάσει πίεση, αλλά δεν θα βγάλει άχνα.

2ον δημόσιοι υπάλληλοι... να μην το ανοίξω καλύτερα πρωινιάτικο!:rolleyes:

χαζή δεν είσαι, ρομαντική ίσως, γιατί είχες μεγάλες προσδοκίες από τους συγκεκριμένους υπαλλήλους. την επόμενη φορά να ξέρεις τί ζητάς.:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα ντινακι...

εμενα ξερετε τι θα πει αν του πω μενεγακη??????αυτη εχει ομως λεφτα......για αυτο την κοιταξε ο μικροτερος...

Τι λες καλέ; Ενώ αυτός δεν έχει;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ντινακι...

εμενα ξερετε τι θα πει αν του πω μενεγακη??????αυτη εχει ομως λεφτα......για αυτο την κοιταξε ο μικροτερος...

Δεν νομίζω ότι ο συγκεκριμένος μικρότερος που την κοίταξε είχε ανάγκη τα λεφτά της πάντως....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πες τα βρε Λέτα....Ούτε και εμένα ζηλεύει και μου σπάει τα νέυρα....:mad:

Μια φορά πρόσφατα μου είπε...." ποιός θα σε κοιτάξει εσένα με τρία παιδιά;;;;"!!!!

αυτή η σιγουριά θα τους φάει!:rolleyes:

εγώ έτσι λέω στον άντρα μου άμα μου πετάξει τίποτα χαριτωμένο!;):):cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στοχος μου λοιπον για το 2011

να βαψω τα μαλλια μου, να αλλαξω λουκ ,να αδυνατισω περισσοτερο απο πριν, αν μπορεσω να κανω κοιλιακους(ακατορθωτο) πολλα δεν ζηταω?????

α και να μεινω εγκυος χχιχιχιχι


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

τόσο μικρός στον παιδικό; και από μια άλλη φίλη από Κύπρο που τα λέγαμε είχα μάθει ότι την έστειλε τη μικρή της λίγων μηνών στο σταθμό.

μήπως τελικά είμαι υπερπροστατευτική;

Καλή μου είναι θέμα επιλογών, χρηματικό κλπ. Εμένα τον μικρό τον κράταγε γυναίκα μέχρι τα 2,5. Το ίδιο περίπου θα κάνω και με την μικρή.

Καλο ειναι βεβαια να ανοιγουν οι δουλειες γιατι ειναι δυσκολη περιοδος, αλλα η αληθεια ειναι οτι με ξενιζει η ιδεα να δουλεψει επαρχια. Δε με εχει αφησει ποτε μονη με τα παιδια, παρα τις επαγγελματικες ευκαιριες που εχουν παρουσιαστει, και θα΄ναι δυσκολη κατασταση για ολους.

Τάρα μου,

σίγουρα θα είναι δύσκολα, αλλά σε τέτοιους καιρούς που ζούμε δεν είναι να χάνονται οι ευκαιρίες... γνώμη μου πάντα, έτσι;;;

εγω περιμενω απο μερα σε μερα να μου πει ο αντρας μου οτι απολυθηκε....αλλα δεν το βαζουμε κατω.....θα τα βγαλουμε περα....

Τόσο χάλια;;; :cry::cry::cry: Είναι σίγουρο δηλαδή;

1) Διότι κανένας υπάλληλος δεν είναι αρμόδιος. Στα.... τους πώς θα κάνω εγώ τη δουλειά μου (πολλά δε ζητάω;σα δε ντρέπομαι)

2) Διότι όταν σου λένε, περάστε αύριο για να σας δώσουμε το σχετικό έντυπο, πας και αυτός λείπει και φυσικά είναι αναντικατάστατος,

ε τότε πώς να μην τσιτωθώ....

ώρες-ώρες ρε παιδιά νιώθω ότι δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους.Σας έχει συμβεί ή εγώ είμαι απλώς χαζή;

Α! Και να έχω και τον άντρα μου: "Τον γούσταρες τον υπάλληλο;" "Ποιον υπάλληλο;" λέω εγώ. "Τον μαλλιά! Μη μου κάνεις τη χαζή!" Επειδή έσκυψα στην οθόνη, ρε παιδιά, να δω ιδίοις όμμασι αν είχε περαστεί το όνομα του μικρού στη ληξ. πράξη γέννησης-βάπτισης! Αν είναι δυνατόν! Με πήρε τηλ εδώ στη δουλειά και μου έκανε σκηνή! Ευτυχώς είμαι μόνη μου και δεν ξεφτιλιστήκαμε!

τυχερουλα....εμενα τιποτα δεν ζηλευει με τιποτα και η δουλεια μου ειναι ολη μερα μεσα σε αντρες και σε επαγγελματικα δειπνα και ταξιδια αλλα μπα τιποτα αυτος,,,

Καλά, αρνικόλ,

από που να ξεκινήσω;;; Αυτό το "κανείς αρμόδιος" το έχω ζήσει (κι ας είμαι του ευρύτερου δημόσιου τομέα). Βέβαια, έχω ζήσει και το "το θέλω τώρα και δεν με νοιάζει τίποτα" όπως και το "δεν παραλαμβάνω την αρνητική γραπτή απάντηση, θέλω την απάντηση που ζήτησα".

Όσο για την ζήλια... ο άντρας μου ζηλεύει, εγώ πάλι όχι... ;)

Η καλύτερη δουλειά... να φανταστείς το καλοκαίρι που ήμουνα έγκυος μου έλεγε για μια συμβασιούχο και του έδινα οδηγίες για να την... ρίξει... αποτέλεσμα: δεν έκανε τίποτα: δεν θέλει το φανερό, θέλει να κρύβεται, όσο του λέω "ε, καλά, και τι να γίνει" χάνει το ενδιαφέρον του...

Αλλά είχαμε απίστευτη πλάκα:

- Θα την πάρω να πάμε για μπάνιο...

- Α, όχι για μπάνιο στη θάλασσα...

- Γιατί;;;

- Είπαμε, με την οικογένειά σου θα πας για μπάνιο. Να την π*&^ξεις μπορείς, να κολυμπήσεις μαζί της όχι :tongue::tongue::tongue:

Μιλάμε, δεν ήξερε τι να πει!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

στοχος μου λοιπον για το 2011

να βαψω τα μαλλια μου, να αλλαξω λουκ ,να αδυνατισω περισσοτερο απο πριν, αν μπορεσω να κανω κοιλιακους(ακατορθωτο) πολλα δεν ζηταω?????

α και να μεινω εγκυος χχιχιχιχι

πολύ μ' αρέσεις!

και φυσικά θα τα καταφέρεις, γιατί σου το εύχομαι από την καρδιά μου!;):D:D:D

εγώ με το που σταμάτησα το θηλασμό, επέστρεψα δουλειά, πήρα σβάρνα παθολόγο, εξετάσεις, γυναικολόγο, δερματολόγο, οδοντίατρο, διατροφολόγο. να είμαι καλά από μέσα.

στο καπάκι κομμωτήριο για ρεκτιφιέ: κούρεμα, βαφή, ανταύγειες! λες και ξεφόρτωσα 10 χρόνια!

λίγα καλά κομμάτια ρούχα-ψώνια για τόνωση και βουρ για να αγαπήσω τον εαυτό μου εξωτερικά.

ακόμα και μια περιποίηση ποδιών, νυχάκια σε ανεβάζει απίστευτα.

:D

Link to comment
Share on other sites

χιχιχιχιχιχιχι!!

τι θα πω τωρα και θα γραψω χαχαχαχαχα!! λολο τελειος ειμαι χαχαχα!! γελαω με τονα εαυτο μου !!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κουκλες μου γοργονες μου ολες μας αμα θελουμε μπουρουμε να κανουμε τον καλο μας να νιωσει την ανασφαλει την ομαλη εεε !! και την ζηλεια της έλξης χωχωχωχω!!! πως εεε!!

1. ποτε δεν πρεπει να δείξουμε στον καλο μας οτι θελουμε να τον προκαλέσουμε να ζηλεψει γαιτι νιωθει οτι εκεινος εχει το πανω χερι χιχιι!!

2. οπως ξερουμε ολες για να εντυπωσιάσουμε ενα αρσενικό δεν ειναι αναγκη να τσιτσιδωθούμε .. μπορούμε να γοητεύσουμε με μια κίνηση με ενα βλεμα , με ενα χαδεμα των μαλλιων μας .

3. οταν εχουμε αυτο πεποίθηση για το εγω μας αυτο βγενει προς τα εξω και αυτο ειναι ο φοβος των αντρων μας ..

4. ο δυναμισμος μας ειναι το μεγαλο οπλο μας καθε αντρας τρομοκρατειτε με την ιδια μια ςδυναμικης γυναικας

χαχαχαχα!! δεν λεω αλλα γιατι θα φαω κράξιμο χιχιχιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...