Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημέρα Μαριλίνα, γοργόνες φίλες μου!

τί κάνετε;

εγώ ζυγίστηκα σήμερα το πρωί. 65.2 πάλι! τα νεύρα μου.

βέβαια έφαγα ό,τι απαγορευμένο κυκλοφορούσε, αλμυρό, γλυκό, λιπαρό!

στενοχωρέθηκα, αλλά δεν το βάζω κάτω.

από αύριο, γιατί σήμερα τρώμε γκούντιζ (παραγγελιά αγαπούλη), αρχίζω αποτοξίνωση.

άντε γιατί δεν είμαι πάλι για άλλα ρούχα ούτε σκοπεύω να ψωνίσω νούμερο άλλο από αυτό που είχα στο μυαλό μου.

πείσμωσα!

μας χρειάζεται η αρχηγός επειγόντως!

απο αυριο μπαινεις σε προγραμμα σεβουλα μου μην στεναχωριεσαι.....

985366mchv8gmks5.jpg

Kαλημερα κοριτσια!

Stin@ καλη αρχη στη δουλεια σου, και μη στενοχωριεσαι για το παιδι, θα συνηθισει. Ειναι δυσκολα, αλλα θα βρειτε τους ρυθμους σας.

Χθες βραδυ ειχε ερθει φιλικο μας ζευγαρι απο Κρητη με λουκανικα και ρακη...! Τα πιναμε ως αργα! Επιασαν με τον αντρα μου συζητηση για δουλειες (αυτος αρχιτεκτονας, αυτη μηχανικος), και διαπιστωθηκε οτι στην Κρητη υπαρχει ζητηση για τα "εξυπνα σπιτια" (ο αντρας μου κανει εγκατασταση και προγραμματισμο). Οι επαγγελματιες της παρεας που εχουν σχεση με το αντικειμενο, καταλαβαινουν.

Το συζητησαμε αργοτερα και αποφασισαμε να γινει ενα ταξιδι μεσα στην ανοιξη, για να δουμε τι ακριβως παιζει.΄Η θα αφησουμε τη μικρη στη μαμα μου και θα παμε με τον Αντωνη, ή θα παει ο αντρας μου με τον Αντωνη και θα μεινω εγω με τη μικρη, για να μην εχω και τα δυο μονη μου. Καλο ειναι βεβαια να ανοιγουν οι δουλειες γιατι ειναι δυσκολη περιοδος, αλλα η αληθεια ειναι οτι με ξενιζει η ιδεα να δουλεψει επαρχια. Δε με εχει αφησει ποτε μονη με τα παιδια, παρα τις επαγγελματικες ευκαιριες που εχουν παρουσιαστει, και θα΄ναι δυσκολη κατασταση για ολους.

ταρα μου να υπαρχουν δουλειες και ας ειναι οπουδηποτε.......και η κρητη ειναι κοντα δεν ειναι μακρια......ασε που θα εχεις που να πηγαινεις το καλοκαιρι...χιχιχιχιχι λιγοτερα εξοδα βρε παιδι μου χιχιχιχιχχι

εγω περιμενω απο μερα σε μερα να μου πει ο αντρας μου οτι απολυθηκε....αλλα δεν το βαζουμε κατω.....θα τα βγαλουμε περα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

χαχαχαχαχχα

γελασα πρωινιατικα....γιατι τσακωθηκες????

1) Διότι κανένας υπάλληλος δεν είναι αρμόδιος. Στα.... τους πώς θα κάνω εγώ τη δουλειά μου (πολλά δε ζητάω;σα δε ντρέπομαι)

2) Διότι όταν σου λένε, περάστε αύριο για να σας δώσουμε το σχετικό έντυπο, πας και αυτός λείπει και φυσικά είναι αναντικατάστατος,

ε τότε πώς να μην τσιτωθώ....

ώρες-ώρες ρε παιδιά νιώθω ότι δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους.Σας έχει συμβεί ή εγώ είμαι απλώς χαζή;

Α! Και να έχω και τον άντρα μου: "Τον γούσταρες τον υπάλληλο;" "Ποιον υπάλληλο;" λέω εγώ. "Τον μαλλιά! Μη μου κάνεις τη χαζή!" Επειδή έσκυψα στην οθόνη, ρε παιδιά, να δω ιδίοις όμμασι αν είχε περαστεί το όνομα του μικρού στη ληξ. πράξη γέννησης-βάπτισης! Αν είναι δυνατόν! Με πήρε τηλ εδώ στη δουλειά και μου έκανε σκηνή! Ευτυχώς είμαι μόνη μου και δεν ξεφτιλιστήκαμε!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

1) Διότι κανένας υπάλληλος δεν είναι αρμόδιος. Στα.... τους πώς θα κάνω εγώ τη δουλειά μου (πολλά δε ζητάω;σα δε ντρέπομαι)

2) Διότι όταν σου λένε, περάστε αύριο για να σας δώσουμε το σχετικό έντυπο, πας και αυτός λείπει και φυσικά είναι αναντικατάστατος,

ε τότε πώς να μην τσιτωθώ....

ώρες-ώρες ρε παιδιά νιώθω ότι δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους.Σας έχει συμβεί ή εγώ είμαι απλώς χαζή;

Α! Και να έχω και τον άντρα μου: "Τον γούσταρες τον υπάλληλο;" "Ποιον υπάλληλο;" λέω εγώ. "Τον μαλλιά! Μη μου κάνεις τη χαζή!" Επειδή έσκυψα στην οθόνη, ρε παιδιά, να δω ιδίοις όμμασι αν είχε περαστεί το όνομα του μικρού στη ληξ. πράξη γέννησης-βάπτισης! Αν είναι δυνατόν! Με πήρε τηλ εδώ στη δουλειά και μου έκανε σκηνή! Ευτυχώς είμαι μόνη μου και δεν ξεφτιλιστήκαμε!

χαχαχαχαχχαχ πεθαινω απο τα γελια....ειναι και ζηλιαρης ο αντρουλης ε????

τυχερουλα....εμενα τιποτα δεν ζηλευει με τιποτα και η δουλεια μου ειναι ολη μερα μεσα σε αντρες και σε επαγγελματικα δειπνα και ταξιδια αλλα μπα τιποτα αυτος,,,


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια ...........

κοντευω να σκασω απο το πολυ φαι.....

βαλτε μου καμια γουρουνα ...χαχα ...!!!!

φερμουαρ επειγοντως χρειαζομαι................


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

άντε γιατί δεν είμαι πάλι για άλλα ρούχα ούτε σκοπεύω να ψωνίσω νούμερο άλλο από αυτό που είχα στο μυαλό μου.

πείσμωσα!

Να σου πω: Εγώ θα ζυγιστώ όταν αλλάξω νούμερο στο τζήν, προς τα κάτω έτσι; έτσι έχω πεί στον εαυτό μου. Ειδάλλως δεν έχει νόημα... Τι να ζυγίζομαι και να συγχύζομαι;!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα γοργονίτσες!!!!

Δεν σας πολυδιάβασα αλλά από μία γρήγορη ματιά που έριξα στην τελευταία σελίδα έχω να πω τα εξής:

Σεβούλα από αύριο μαζί δυναμικά.....Μην στεναχωριέσαι ...στις γιορτές όλες πάνω κάτω τις ίδιες χαζομάρες φάγαμε....

Αρνικολ....μη νευριάζεις με τον άντρα σου....είναι πολύ θετικό το γεγονός ότι ζηλέυει.....έστω και χωρίς λόγο....σημαίνει ότι ακόμα είναι φούλ ιν λοβ......!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχαχ πεθαινω απο τα γελια....ειναι και ζηλιαρης ο αντρουλης ε????

τυχερουλα....εμενα τιποτα δεν ζηλευει με τιποτα και η δουλεια μου ειναι ολη μερα μεσα σε αντρες και σε επαγγελματικα δειπνα και ταξιδια αλλα μπα τιποτα αυτος,,,

Είμαστε και οι δύο ζηλιάρηδες και ανασφαλείς! Αλλά αν τον έβλεπες τον υπάλληλο...τι να σου πω... σκιάχτρο! απορώ με τον άντρα μου ...αλλά φαίνεται ότι δεν τους νοιάζει αν είναι ο άλλος ωραίος ή όχι...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχαχ πεθαινω απο τα γελια....ειναι και ζηλιαρης ο αντρουλης ε????

τυχερουλα....εμενα τιποτα δεν ζηλευει με τιποτα και η δουλεια μου ειναι ολη μερα μεσα σε αντρες και σε επαγγελματικα δειπνα και ταξιδια αλλα μπα τιποτα αυτος,,,

Πες τα βρε Λέτα....Ούτε και εμένα ζηλεύει και μου σπάει τα νέυρα....:mad:

Μια φορά πρόσφατα μου είπε...." ποιός θα σε κοιτάξει εσένα με τρία παιδιά;;;;"!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Stin@ μην στεναχωριεσαι κ εγω πριν ακριβως δυο χρονια που γυρισα στην δουλεια τα ιδια ελεγα αλλα πιστεψε με μια βδομαδα υποθεση ειναι θα συνηθισετε κ οι δυο. Να λες να παρει το μικρακι σου με καλο ματι το σταθμο να προσαρμοστει ευκολα κ ολα τα αλλα θα παρουν τον δρομο τους.

Αποτοξινωση ολες επειγοντως χριεαζομαστε! Για πειτε καμια ιδεα οταν λετε αποτοξινψση τι ενοειτε, φρουτα ολη μερα σαλατες κλπ? Εγω περσυ που πηγαινα διαιτολογο την εβδομαδα μετα το Πασχα ειχα ολη την βδομαδα πρωτεινες ( κοτοπουλο,ψαρι,μοσχαρι) με σαλατα κ λιγο ψωμι η ρυζι κ μια μερα ζυμαρικο με σαλτσα κ σαλατα κ βραδυ ελαφρυ σαλατα με τυρακι κ ψωμακι η γρυγανιες με τυρι κ ντοματα η γιαουρτι με φρουτο/δημητριακα. μαλλον για να ισσοροπησει τα 3 ελευθερα γευματα κ γενικα τις παρασπονδιες των ημερων. Εσεις γι ατωρα τι σκεφτεστε?

Εγω αποφασισα απο σημερα επειδη με βλεπω πρησμενη να ξανακοψω βασικα το αλατι μπας κ ξεφουσκωσω λιγο ( αναψυκτικα/ποτα δεν πινω).

Link to comment
Share on other sites

Πες τα βρε Λέτα....Ούτε και εμένα ζηλεύει και μου σπάει τα νέυρα....:mad:

Μια φορά πρόσφατα μου είπε...." ποιός θα σε κοιτάξει εσένα με τρία παιδιά;;;;"!!!!

:shock::shock::shock:

Πες του οτι και οι παντρεμενες με παιδια εχουν ψυχη...και περναει πολυ η μπογια τους...!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πες τα βρε Λέτα....Ούτε και εμένα ζηλεύει και μου σπάει τα νέυρα....:mad:

Μια φορά πρόσφατα μου είπε...." ποιός θα σε κοιτάξει εσένα με τρία παιδιά;;;;"!!!!

χαχαχαχα και εμενα τα ιδια μου λεει και ας εχουμε μονο ενα παιδι.....

τιποτα δεν μου λεει..μονο οτι αφου με αγαπας δεν μπορεις να δεις κανεναν αλλο....πρεπει να κανω κατι ομως ε???δεν μπορει να με θεωρει δεδομενη...για αυτο και εγω ξεκινησα την διαιτα και την γυμναστικη για να βγω το καλοκαιρι στην παραλια μπας και ζηλεψει λιγο.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω αρχιζω απο Παρασκευη την αποτοξινωση!:tongue:

Αστα γιατι ανοιξε και sarayli saray στο Χαλανδρι και φαγαμε καζαν ντιμπι Θεσσαλονικιωτικα κολαση!!!

ναι αλλά εσύ δεν ζυγίστηκες και η ζυγαριά σου δεν σε κοροϊδεύει όπως η δικιά μου!:(

Link to comment
Share on other sites

ταρα μου να υπαρχουν δουλειες και ας ειναι οπουδηποτε.......και η κρητη ειναι κοντα δεν ειναι μακρια......ασε που θα εχεις που να πηγαινεις το καλοκαιρι...χιχιχιχιχι λιγοτερα εξοδα βρε παιδι μου χιχιχιχιχχι

εγω περιμενω απο μερα σε μερα να μου πει ο αντρας μου οτι απολυθηκε....αλλα δεν το βαζουμε κατω.....θα τα βγαλουμε περα....

τί λες βρε φιλενάδα;

μακάρι να βρει γρήγορα μια καλύτερη με περισσότερα λεφτάκια!

Link to comment
Share on other sites

Πες τα βρε Λέτα....Ούτε και εμένα ζηλεύει και μου σπάει τα νέυρα....:mad:

Μια φορά πρόσφατα μου είπε...." ποιός θα σε κοιτάξει εσένα με τρία παιδιά;;;;"!!!!

Βλ. Μενεγάκη πες του, που την κοίταξε ένας νεότερος και ομορφότερος....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...