Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα γοργονιτσες.......

απο σημερα επιστροφη στην διαιτα μου......ναι ναι σε ενα μηνα γυρναω στη δουλεια και πρεπει να χασω 2-3

επειτα απο παροτρυνση της φιλης θεας τσιπουρας ειπα να μπω και εγω στο γοργονοκλαμπ διαιτης αλλα πετυχα τη μαεστρια να μοιραζει τουρτα σοκολατα....προτεινω αμεσο αφορισμο της απο το καφε καθως ειναι ουσιαστικοτατη η αναγκη της απωλειας των 500 κιλων που εβαλα στην6 εγκυμοσυνη.....ακους ΜΑΡΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΠΩ;;;;

δεσποινα καλωσορισες και καλα χασιματα....εχεις πολλα κιλα???

stin καλη αρχη στη δουλεια...σε καταλαβαινω απολυτα και εγω σε ενα μηνα γυρναω και εχω φρικαρει ηδη...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?

Χρονια πολλα σε ολες καλη χρονια να εχουμε με υγεια πανω απο ολα κ οτι επιθυμειτε για σας κ τις οικογενειες σας. Α κ μην ξεχνιομαστε με λιγοτερα κιλα!

Εμεις επιστρεψαμε χτες κ απο σημερα τα κεφαλια μεσα. Απο φαγοποτι καθε μερα σε τραπεζια ειμασταν αλλα μπορω να πω δεν εφαγα πολυ κ ουτε πολυ παχυντικα πραγματα κ απο γλυκα σε ολες τις γιορτες συνολικα 1 μελομακαρονο κ 3 κομματια κεικ ( κοψαμε 3 βασιλοπιτες) αλλα αισθανομαι πρησμενη λογω αλατιοως κ λιπαρως κρεατων. Απο σημερα ξανα στο προγραμμα με αυγο βραστο κ χορταρακια κ ελπιζω να ξεπρηστω σε καμια βδομαδα. Στην ζυγαρια φυσικα ουτε λογος να μπω αφου οπως ειπε κ η αρχηγος μας το νουμερο θα ειναι πλασματικο.

γειά σου τζενάκι!

χθες μου έφεραν μια βασιλόπιτα πολίτικη, χαντ μέηντ. την έκοψα, πήρα να φάω το κομμάτι μου και πάλι μου έτυχε το φλουρί.

2 στα 2!

παίρνω τηλέφωνο τον συζυγάτο μου και του λέω "αγάπη μου είμαστε τυχεροί, θα κάνουμε διδυμάκια".:D

αποκλείεται, θα πάρεις προαγωγή".:-P

:confused::-(

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι και μη με παρετε με τις πετρες????

Γινεται να πραγματοποιησουμε τη συναντηση Θεσ/νικης αργοτερα????

Δεν θα τα καταφερω μαλλον για μεσα Γεναρη και θα ηθελα ρε γμτ να σας δω.

Αν δεχεστε αναβολη, μιλαμε κατα Μαρτη-Απριλη ( να γιανει και λιγο ο καιρος). Αν θελετε βεβαια, μπορειτε να συνεχισετε εσεις χωρις εμενα, αλλα εγω .... θα κλαιωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Πειτε μου τη γνωμη σας!!!!

ούτε καν τέλη Γενάρη; γιατί έτσι;

όποτε μπορείς κι εσύ Γεωργία μου, κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

georgia

κανενα προβλημα....εμενα οποτε μου πειτε ειμαι μεσα εννοειται.....

μην μιλατε για κιλα βαλαμε αλλα θα τα χασουμε....

σημερα εμεις θα παμε σινεμα στο """ζητειται ψευτης"" την διασκευη την εγραψε μια φιλης μας και θελουμε να παμε να την βοηθησουμε γιατι θα πληρωθε με ποσοστα απο την ταινια.......αμα δεν εχετε τι να κανετε πατε να την δειτε ε?????

εννοείται θα πάμε.:)

θα το πω στον αντρούλη μου να το κανονίσουμε.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειτα απο παροτρυνση της φιλης θεας τσιπουρας ειπα να μπω και εγω στο γοργονοκλαμπ διαιτης αλλα πετυχα τη μαεστρια να μοιραζει τουρτα σοκολατα....προτεινω αμεσο αφορισμο της απο το καφε καθως ειναι ουσιαστικοτατη η αναγκη της απωλειας των 500 κιλων που εβαλα στην6 εγκυμοσυνη.....ακους ΜΑΡΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΠΩ;;;;

καλώς την Δέσποινα!

να τα πεις!

6ηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!

μόνο 500 κιλά;:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Υes, σημερα σας πρόλαβα (επειδή δεν είχατε γράψει τα γνωστά κατεβατά δηλαδή!!!)

Σπέρα γοργόνες!!!!!!!Καλή και ευλογημένη χρονιά!!!!!!! Δυστυχώς θα σας χάσω και θα με χάσετε..... Ναι επέστρεψα δουλειά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα και νοιώθω ένα κινητό πτώμα..... λές και με πάτησε λεωφορείο είμαι.... Πήγε και το μωρό μου σταθμό πρώτη φορά σήμερα και είμαι ψυχολογικό ράκος! Αυτά από μένα , η δίαιτα συνεχίζεται πλέον κανονικά .... θα μπαινω όποτε βρίσκω χρόνο! Φιλάκια πολλά ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Καλή επιστροφή, καλή συνέχεια, μην ανησυχείς, όλα μία ιδέα είναι... γρήγορα θα συνηθίσεις!!! Στο μικρό πως φάνηκε η πρώτη μέρα;;;

καλημερα γοργονιτσες.......

απο σημερα επιστροφη στην διαιτα μου......ναι ναι σε ενα μηνα γυρναω στη δουλεια και πρεπει να χασω 2-3

stin καλη αρχη στη δουλεια...σε καταλαβαινω απολυτα και εγω σε ενα μηνα γυρναω και εχω φρικαρει ηδη...

Α, τώρα μου τα θυμίσατε όλα μαζί:

Το ότι πρέπει επιτέλους να το ράψω, αλλιώς θα μου λένε "κι όλας το τρίτο;" και... όσο για την επιστροφή...

στο έχω πει συμπεθέρα, εγώ αγχώνομαι από τώρα και γυρνάω μετά το καλοκαίρι...

Δέσποινα καλώς ήρθες. Ε, θα μας δικαιολογήσεις λόγω των εορτών. Τώρα, που θα μπει και η αρχηγός, θα μας βάλει πάλι σε τάξη!!!

Γεωργία, Τσιπουρίτσα, Σεβούλα, Μαεστρία και όσες γοργόνες ξέχασα...

Καλημέρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σπέρα γοργόνες!!!!!!!Καλή και ευλογημένη χρονιά!!!!!!! Δυστυχώς θα σας χάσω και θα με χάσετε..... Ναι επέστρεψα δουλειά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα και νοιώθω ένα κινητό πτώμα..... λές και με πάτησε λεωφορείο είμαι.... Πήγε και το μωρό μου σταθμό πρώτη φορά σήμερα και είμαι ψυχολογικό ράκος! Αυτά από μένα , η δίαιτα συνεχίζεται πλέον κανονικά .... θα μπαινω όποτε βρίσκω χρόνο! Φιλάκια πολλά ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

καλή αρχή φιλενάδα!

θα συνηθίσεις στη δουλειά. οι πρωτες μέρες είναι δύσκολες λόγω της προσαρμογής.

τόσο μικρός στον παιδικό; και από μια άλλη φίλη από Κύπρο που τα λέγαμε είχα μάθει ότι την έστειλε τη μικρή της λίγων μηνών στο σταθμό.

μήπως τελικά είμαι υπερπροστατευτική;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε; Πρωι πρωι τσακώθηκα με δημ. υπαλλήλους και φτιάχτηκα για τα καλά... Ο άντρας μου μου λέει να μην τους βρίζω τώρα που έγινε κι αυτός ένας από δαύτους!:evil:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

985366mchv8gmks5.jpg

Kαλημερα κοριτσια!

Stin@ καλη αρχη στη δουλεια σου, και μη στενοχωριεσαι για το παιδι, θα συνηθισει. Ειναι δυσκολα, αλλα θα βρειτε τους ρυθμους σας.

Χθες βραδυ ειχε ερθει φιλικο μας ζευγαρι απο Κρητη με λουκανικα και ρακη...! Τα πιναμε ως αργα! Επιασαν με τον αντρα μου συζητηση για δουλειες (αυτος αρχιτεκτονας, αυτη μηχανικος), και διαπιστωθηκε οτι στην Κρητη υπαρχει ζητηση για τα "εξυπνα σπιτια" (ο αντρας μου κανει εγκατασταση και προγραμματισμο). Οι επαγγελματιες της παρεας που εχουν σχεση με το αντικειμενο, καταλαβαινουν.

Το συζητησαμε αργοτερα και αποφασισαμε να γινει ενα ταξιδι μεσα στην ανοιξη, για να δουμε τι ακριβως παιζει.΄Η θα αφησουμε τη μικρη στη μαμα μου και θα παμε με τον Αντωνη, ή θα παει ο αντρας μου με τον Αντωνη και θα μεινω εγω με τη μικρη, για να μην εχω και τα δυο μονη μου. Καλο ειναι βεβαια να ανοιγουν οι δουλειες γιατι ειναι δυσκολη περιοδος, αλλα η αληθεια ειναι οτι με ξενιζει η ιδεα να δουλεψει επαρχια. Δε με εχει αφησει ποτε μονη με τα παιδια, παρα τις επαγγελματικες ευκαιριες που εχουν παρουσιαστει, και θα΄ναι δυσκολη κατασταση για ολους.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε; Πρωι πρωι τσακώθηκα με δημ. υπαλλήλους και φτιάχτηκα για τα καλά... Ο άντρας μου μου λέει να μην τους βρίζω τώρα που έγινε κι αυτός ένας από δαύτους!:evil:

χαχαχαχαχχα

γελασα πρωινιατικα....γιατι τσακωθηκες????


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Μαριλίνα, γοργόνες φίλες μου!

τί κάνετε;

εγώ ζυγίστηκα σήμερα το πρωί. 65.2 πάλι! τα νεύρα μου.

βέβαια έφαγα ό,τι απαγορευμένο κυκλοφορούσε, αλμυρό, γλυκό, λιπαρό!

στενοχωρέθηκα, αλλά δεν το βάζω κάτω.

από αύριο, γιατί σήμερα τρώμε γκούντιζ (παραγγελιά αγαπούλη), αρχίζω αποτοξίνωση.

άντε γιατί δεν είμαι πάλι για άλλα ρούχα ούτε σκοπεύω να ψωνίσω νούμερο άλλο από αυτό που είχα στο μυαλό μου.

πείσμωσα!

μας χρειάζεται η αρχηγός επειγόντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε; Πρωι πρωι τσακώθηκα με δημ. υπαλλήλους και φτιάχτηκα για τα καλά... Ο άντρας μου μου λέει να μην τους βρίζω τώρα που έγινε κι αυτός ένας από δαύτους!:evil:

εσύ για να βρίσεις άνθρωπο, πρέπει να σε έβγαλε από τα ρούχα σου:tongue:

πες στον Βασίλη να μη γίνει σαν αυτούς:)

Link to comment
Share on other sites

985366mchv8gmks5.jpg

Kαλημερα κοριτσια!

Χθες βραδυ ειχε ερθει φιλικο μας ζευγαρι απο Κρητη με λουκανικα και ρακη...! Τα πιναμε ως αργα! Επιασαν με τον αντρα μου συζητηση για δουλειες (αυτος αρχιτεκτονας, αυτη μηχανικος), και διαπιστωθηκε οτι στην Κρητη υπαρχει ζητηση για τα "εξυπνα σπιτια" (ο αντρας μου κανει εγκατασταση και προγραμματισμο). Οι επαγγελματιες της παρεας που εχουν σχεση με το αντικειμενο, καταλαβαινουν.

Το συζητησαμε αργοτερα και αποφασισαμε να γινει ενα ταξιδι μεσα στην ανοιξη, για να δουμε τι ακριβως παιζει.΄Η θα αφησουμε τη μικρη στη μαμα μου και θα παμε με τον Αντωνη, ή θα παει ο αντρας μου με τον Αντωνη και θα μεινω εγω με τη μικρη, για να μην εχω και τα δυο μονη μου. Καλο ειναι βεβαια να ανοιγουν οι δουλειες γιατι ειναι δυσκολη περιοδος, αλλα η αληθεια ειναι οτι με ξενιζει η ιδεα να δουλεψει επαρχια. Δε με εχει αφησει ποτε μονη με τα παιδια, παρα τις επαγγελματικες ευκαιριες που εχουν παρουσιαστει, και θα΄ναι δυσκολη κατασταση για ολους.

καλημέρα Τάρα μου!

δύσκολο, αλλά ... μακάρι να έχει πάντα καλές δουλειές!

θα συγχρονιστείτε!:)

Link to comment
Share on other sites

από αύριο, γιατί σήμερα τρώμε γκούντιζ (παραγγελιά αγαπούλη), αρχίζω αποτοξίνωση.

Εγω αρχιζω απο Παρασκευη την αποτοξινωση!:tongue:

Αστα γιατι ανοιξε και sarayli saray στο Χαλανδρι και φαγαμε καζαν ντιμπι Θεσσαλονικιωτικα κολαση!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...