Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Δεν εισαι η μονη κ εγω εδωσα το πρωι λιστα στον συζηγο κ απορουσαμε κ οι δυο γιατι μαλιστα να ειναι κλειστο κ το σμ κ ολα τα μαγαζια ..... Μιλαμε το σπιτι μου ειναι αδειο να δω τι θα φαμε κ αυριο ...

Μια από τα ίδια...Ούτε γάλα για τα παιδιά δεν έχω....:roll:

Μήπως να τα θηλάσω;;;;;:rolleyes::tongue:


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

georgia

κανενα προβλημα....εμενα οποτε μου πειτε ειμαι μεσα εννοειται.....

μην μιλατε για κιλα βαλαμε αλλα θα τα χασουμε....

σημερα εμεις θα παμε σινεμα στο """ζητειται ψευτης"" την διασκευη την εγραψε μια φιλης μας και θελουμε να παμε να την βοηθησουμε γιατι θα πληρωθε με ποσοστα απο την ταινια.......αμα δεν εχετε τι να κανετε πατε να την δειτε ε?????


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω λόγο να γιορτάζω, πέρισυ την Πρωτοχρονιά έκοψα το τσιγάρο! Γιορτάζω 1 χρόνο άκαπνη!!!

1 χρόνο άκαπνη!!!!!!! γιούπι!!!!!! άξια γοργόνα! να ακούνε μερικές μερικές λατρεμένες μου.........

εγώ σε 1 μήνα κλείνω τον χρόνο!

μπράβο μας!!!! :)

Συγχαρητήρια και στις δύο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια από τα ίδια...Ούτε γάλα για τα παιδιά δεν έχω....:roll:

Μήπως να τα θηλάσω;;;;;:rolleyes::tongue:

Ε, κάνα μίνι μάρκετ ανοιχτό θα είναι!!!

σημερα εμεις θα παμε σινεμα στο """ζητειται ψευτης"" την διασκευη την εγραψε μια φιλης μας και θελουμε να παμε να την βοηθησουμε γιατι θα πληρωθε με ποσοστα απο την ταινια.......αμα δεν εχετε τι να κανετε πατε να την δειτε ε?????

Θα προσπαθήσουμε...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γοργονουλες μου...καλε μου λειψατε...

βλεπετε ολες αυτες τις μερες εχω στο σπιτι τον χαζμπαντ και εχει κανει καταληψη στο πισι...

αλλα μεσα στην εβδομαδα θα ξαναπαει στη μαμα και στον μπαμπα του και για ψαρεματακι στην ανδρο οποτε θα ηρεμισω παλι για 2-3 μερες...ετοιμαστειτε για παρτυυυυυυυ στο σπιτι μου...κοινως οταν λειπει ο γατος χορευουν τα ποντικια...χαχχαχαχαχχαχα

και μιας και λεγατε για νινακια να δηλωσω και εγω οτι δεν θελω μα δεεεεεεεεεν θελω τριτο παιδακι...ειμαι τοσο πιεσμενη και φορτισμενη με τα δυο που απλα δεν θελω...

εγω με τον αντρα μου ειμαι παντρεμενη 8 χρονια και ειμαστε μαζι 11 χρονια...εγω τοτε στα 19 και εκεινος 26...

αυταααααααα

σας φιλωωωωωωωωωωωωω


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

επειτα απο παροτρυνση της φιλης θεας τσιπουρας ειπα να μπω και εγω στο γοργονοκλαμπ διαιτης αλλα πετυχα τη μαεστρια να μοιραζει τουρτα σοκολατα....προτεινω αμεσο αφορισμο της απο το καφε καθως ειναι ουσιαστικοτατη η αναγκη της απωλειας των 500 κιλων που εβαλα στην6 εγκυμοσυνη.....ακους ΜΑΡΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΠΩ;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειτα απο παροτρυνση της φιλης θεας τσιπουρας ειπα να μπω και εγω στο γοργονοκλαμπ διαιτης αλλα πετυχα τη μαεστρια να μοιραζει τουρτα σοκολατα....προτεινω αμεσο αφορισμο της απο το καφε καθως ειναι ουσιαστικοτατη η αναγκη της απωλειας των 500 κιλων που εβαλα στην6 εγκυμοσυνη.....ακους ΜΑΡΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΠΩ;;;;

μαρή!!!! τέτοια εισοδο δεν την περίμενα ούτε απο εσένα!

να διώξεις την σιστέρω μου;;;;;

αχαχαχααααααα

λοιπον έλα εδώ και θα δεις! τα περνάμε μούρλια!

και παρτάκια κάνουμε και τα κιλάκια μας χάνουμε (λέμε τώρα.... :roll: )

ματς!

παιδιά ειναι λατρεμένο όργιο το δεσποινάριο!!!!!!!! <3

Link to comment
Share on other sites

μαρή!!!! τέτοια εισοδο δεν την περίμενα ούτε απο εσένα!

να διώξεις την σιστέρω μου;;;;;

αχαχαχααααααα

λοιπον έλα εδώ και θα δεις! τα περνάμε μούρλια!

και παρτάκια κάνουμε και τα κιλάκια μας χάνουμε (λέμε τώρα.... :roll: )

ματς!

παιδιά ειναι λατρεμένο όργιο το δεσποινάριο!!!!!!!! <3

λατρεμενο οργιο....τς τς....κοιτα να δεις που μ'αρεσε κιολας:cool::cool:

λοιπον εχω γυρω στις εκατο διαιτες που δεν εχω κανει ποτε....με εβαλες σε κοπο απογευματιατικα να τις διαβασω...φτου σου...εντωμεταξυ με εσας τις δυο εδω μεσα το κοβω να παιρνω αλλα δεκα κιλακια χαλαρα....

Link to comment
Share on other sites

λατρεμενο οργιο....τς τς....κοιτα να δεις που μ'αρεσε κιολας:cool::cool:

λοιπον εχω γυρω στις εκατο διαιτες που δεν εχω κανει ποτε....με εβαλες σε κοπο απογευματιατικα να τις διαβασω...φτου σου...εντωμεταξυ με εσας τις δυο εδω μεσα το κοβω να παιρνω αλλα δεκα κιλακια χαλαρα....

συκοφαντίες! αφού εδώ ειμαστε όλες αποφασισμένες γοργόνες!!!!!!!

400_F_18017720_jUFMmdhyqlybTcBXLjD73JFNd7cVJ2Cs.jpg

χαχαχααα

καλό σας απόγευμα ξεκινάει ο γολγοθάς της κατάβασης!

Link to comment
Share on other sites

επειτα απο παροτρυνση της φιλης θεας τσιπουρας ειπα να μπω και εγω στο γοργονοκλαμπ διαιτης αλλα πετυχα τη μαεστρια να μοιραζει τουρτα σοκολατα....προτεινω αμεσο αφορισμο της απο το καφε καθως ειναι ουσιαστικοτατη η αναγκη της απωλειας των 500 κιλων που εβαλα στην6 εγκυμοσυνη.....ακους ΜΑΡΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΠΩ;;;;

Καλωσηρθες Δεσποινακι, φιλη της λατρεμενης τσιπουρας μας.

Και ..... εδω θα τα δεις ολα!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εγινε θαυμα!!!!! Επανηλθε η μορφοποιηση (επεξεργασια κειμενου κλπ)

Αντε να βλεπουμε και edit, αντε λεμε!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτο ειναι τεστ για τις φατσουλες!!!

:P:P:P:P

Ναι! ΝΑΙ ! YESSSSSSSS!!!!! Ηρθαν και αυτες!!!!!!

Τσιπουρα, ο Αη Βασιλης κατι ακουσε φαινεται!!!!!:lol::lol::lol:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Την βοηθεια σας παρακαλω!!

Ανοιγοντας το παρεντς γραφει αυτο το κειμενο και ενα αλλο για οσους εγγραφησαν πριν τον 11/2009.

Εχετε ιδεα, αν πρεπει να κανω κατι??? Εσεις κανατε????

Εάν έχετε λογαριασμό χρήστη στο parents.gr, με ημ/νία εγγραφής ΜΕΤΑ τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009: Θα χρειαστεί να δημιουργήσετε νέο λογαριασμό χρήστη, στο parentscafe.gr πατώντας εγγραφή. ΠΡΟΣΟΧΗ για να μπορέσετε να χρησιμοποιήσετε τον λογαριασμό σας, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ, θα χρειαστεί να ΠΑΤΗΣΕΤΕ με αριστερό κλίκ επάνω στον σύνδεσμο που θα σταλεί στο εμαιλ σας απο το σύστημα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεωργία δεν υπάρχει πρόβλημα για τη συνάντηση. Εγώ εδώ θα είμαι, όποτε θέλετε την κάνουμε!!!

Δέσποινα ΓΟΥΕΛ ΚΑΜ κι εδώ!!!

Να ΣΕ πω, δεν με παίρνεις εσύ τηλέφωνο σπίτι, που 'χεις και το απεριόριστο;;; Γιατί μέχρι να το θυμηθώ εγώ.... ;)

Κοριτσάρα από βδομάδα να κανονίσουμε καφεδάκο, ΤΕΛΕΙΩΝΩ επιτέλους τις εργασίες μου!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Την βοηθεια σας παρακαλω!!

Ανοιγοντας το παρεντς γραφει αυτο το κειμενο και ενα αλλο για οσους εγγραφησαν πριν τον 11/2009.

Εχετε ιδεα, αν πρεπει να κανω κατι??? Εσεις κανατε????

Εάν έχετε λογαριασμό χρήστη στο parents.gr, με ημ/νία εγγραφής ΜΕΤΑ τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009: Θα χρειαστεί να δημιουργήσετε νέο λογαριασμό χρήστη, στο parentscafe.gr πατώντας εγγραφή. ΠΡΟΣΟΧΗ για να μπορέσετε να χρησιμοποιήσετε τον λογαριασμό σας, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ, θα χρειαστεί να ΠΑΤΗΣΕΤΕ με αριστερό κλίκ επάνω στον σύνδεσμο που θα σταλεί στο εμαιλ σας απο το σύστημα.

Δε χρειάζεται να κάνεις απολύτως τπτ, εσύ έχεις ήδη λογαριασμό ενεργό, δεν σ' αφορά κοπέλα μου. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Σπέρα γοργόνες!!!!!!!Καλή και ευλογημένη χρονιά!!!!!!! Δυστυχώς θα σας χάσω και θα με χάσετε..... Ναι επέστρεψα δουλειά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα και νοιώθω ένα κινητό πτώμα..... λές και με πάτησε λεωφορείο είμαι.... Πήγε και το μωρό μου σταθμό πρώτη φορά σήμερα και είμαι ψυχολογικό ράκος! Αυτά από μένα , η δίαιτα συνεχίζεται πλέον κανονικά .... θα μπαινω όποτε βρίσκω χρόνο! Φιλάκια πολλά ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...