Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλέ εβγαλα μια φωτό να με θαυμάσετε!!!!!!

201100004780.png

Χμ... σαν να αδυνάτισες από αυτό το μάγουλο που έλεγε και η πάστα φλώρα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ααααα.....δουλεύετε σήμερα, ε;;;;;;;;;;;; λέω κι εγώ...πώς γράφτηκαν τόσες σελίδες από χτες το βράδυ;...

Εγώ όχι! έχουμε αργία σήμερα, κλειστά τα μαγαζιά! χαχα!

οι μικρές μόλις έφυγαν με τον νταντούλη τους...πάνε η μια για ποδήλατο και η άλλη να δοκιμάσει τα πατίνια ρόλερ που της έφερε ο άγιος Βασίλης...

Πάω να κάνω ένα ωραίο μπανάκι και μετά να βράσω μακαρονάκια που μου παρήγγειλαν...εγώ χορτάρια από το φρικασέ που έχει μείνει (τρελαίνομαι! σλουρπ!)...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ; ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ; ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ;

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΓΟΡΓΟΝΕΣ!!!

images?q=tbn:ANd9GcQa-C3DgBb2U2NunTnqU8V28nDlTNXO1gptfvd-froDPGirZirs8w

Link to comment
Share on other sites

Ααααα.....δουλεύετε σήμερα, ε;;;;;;;;;;;; λέω κι εγώ...πώς γράφτηκαν τόσες σελίδες από χτες το βράδυ;...

Εγώ όχι! έχουμε αργία σήμερα, κλειστά τα μαγαζιά! χαχα!

οι μικρές μόλις έφυγαν με τον νταντούλη τους...πάνε η μια για ποδήλατο και η άλλη να δοκιμάσει τα πατίνια ρόλερ που της έφερε ο άγιος Βασίλης...

Πάω να κάνω ένα ωραίο μπανάκι και μετά να βράσω μακαρονάκια που μου παρήγγειλαν...εγώ χορτάρια από το φρικασέ που έχει μείνει (τρελαίνομαι! σλουρπ!)...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ; ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ; ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ;

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΓΟΡΓΟΝΕΣ!!!

images?q=tbn:ANd9GcQa-C3DgBb2U2NunTnqU8V28nDlTNXO1gptfvd-froDPGirZirs8w

ελληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και σε εμας ελειψες καλο μου !! καλη χρονια βρε υγεια αγαπη και χαρα μακια μακια !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαεστρο το φτιαχνω και τα παιδια μου το τσακιζουν και εγω βεβαια χαχαχαχα!!!!

Χαχαχαχαχα!!!

Ακομη δεν ανοιξα το cafe και τι να δω!!!! Τουρτες κλπ. Ετσι θα χασουμε τα κιλα μας καλε????? Για μαζευτειτε λιγακι.!!!!! Αλλα βεβαια, η Ντινα που εγινε κορμαρα, τρωει αφοβα πλεον και μας προκαλει!!!! Εμεις που εχουμε ακομη πολυυυυυυυυυυυυυυ δρομο, τι φταιμε?????

Ντινακι, για kool αρισε λιγακι γιατι μας βλεπω να μεταπηδαμε σε αλλο θεμα!!!!

Αγαπες μου, που σας παω!!!!!! Καλη αρχη καναμε σημερα!!!!

Τουλαχιστο απο διαθεση ειμαι πολυ up και ελπιζω ολες να ειστε το ιδιο.

Θα σας διαβασω αργοτερα...... για να δουλεψω .... λιγακι!!!!

Να πιω και το τσαγακι μου ζεστο και αχνιστο.

Μακια

ΥΓ. Δεν σας ειπα. Χ Ι Ο Ν Ι Ζ Ε Ι !!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχαχαχα!!!

Ακομη δεν ανοιξα το cafe και τι να δω!!!! Τουρτες κλπ. Ετσι θα χασουμε τα κιλα μας καλε????? Για μαζευτειτε λιγακι.!!!!! Αλλα βεβαια, η Ντινα που εγινε κορμαρα, τρωει αφοβα πλεον και μας προκαλει!!!! Εμεις που εχουμε ακομη πολυυυυυυυυυυυυυυ δρομο, τι φταιμε?????

Ντινακι, για kool αρισε λιγακι γιατι μας βλεπω να μεταπηδαμε σε αλλο θεμα!!!!

Αγαπες μου, που σας παω!!!!!! Καλη αρχη καναμε σημερα!!!!

Τουλαχιστο απο διαθεση ειμαι πολυ up και ελπιζω ολες να ειστε το ιδιο.

Θα σας διαβασω αργοτερα...... για να δουλεψω .... λιγακι!!!!

Να πιω και το τσαγακι μου ζεστο και αχνιστο.

Μακια

ΥΓ. Δεν σας ειπα. Χ Ι Ο Ν Ι Ζ Ε Ι !!!!!!!!

μωρο μου δεν σου ειπα πηρα δυο κιλα χαχαχαχα!! αλλα απο σημερα κυρια χαχαχα! καλα δεν θα σας πω το τι εχω ακουσει αυτες τις μερες γιατι η κορακλα μου θα με παρει με το χιονι χαχαχαχαχαχαχχαχα!! λατρεια μου !!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις παραμονη πρωτοχρονιας μοναχουλια σπιτι αμγειρεψε ο συζυξ καρμποναρα, ανημερα μεχρι ακι κυριακη μεσημερι δεν ειχαμε νερο στο σπιτι! τελεια, τι να λεμε τωρα?

παιδακια ιδανικα θα ηθελα 3, κατα προτιμηση αγορια, αλλα θα ηθελα να ειχα ξεκινησει πιο νωρις και το οικονομικο....ε τωρα πια θα ηθελα απλως ενα δερφακι για τον μιρκο, ηδ εγκυμοσυνη μου ηταν τελεια μεχρι τελευταια στιγμη, οκ λιγο ζαχαρο ειχα απο τον 7ο και μετα αλλα βοηθησε και στο να μην παρω κιλα


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις παραμονη πρωτοχρονιας μοναχουλια σπιτι αμγειρεψε ο συζυξ καρμποναρα, ανημερα μεχρι ακι κυριακη μεσημερι δεν ειχαμε νερο στο σπιτι! τελεια, τι να λεμε τωρα?

παιδακια ιδανικα θα ηθελα 3, κατα προτιμηση αγορια, αλλα θα ηθελα να ειχα ξεκινησει πιο νωρις και το οικονομικο....ε τωρα πια θα ηθελα απλως ενα δερφακι για τον μιρκο, ηδ εγκυμοσυνη μου ηταν τελεια μεχρι τελευταια στιγμη, οκ λιγο ζαχαρο ειχα απο τον 7ο και μετα αλλα βοηθησε και στο να μην παρω κιλα

ΣΤΟ ευχομαι το 2011 να σου φερει το δευτερο νινακι σου !!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...