Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      καλησπερα πολυ καλή 207

      Θα ξανακανω την τεταρτη

      Ναι ο γιατρός ειπε πολυ καλη

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα σεβουλα...ερι..

ευκολο!!!τι καθεσαι;;;:tongue::D:Dχαχα!!

δεν είναι εύκολο. αν ήταν τώρα θα ήμουν ήδη έγκυος στο 2ο!:-(

δεν θέλει ο σύζυγος ακόμα. δεν λέει και πότε θα είναι έτοιμος.:-(

άστο με πονάει.:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

δεν είναι εύκολο. αν ήταν τώρα θα ήμουν ήδη έγκυος στο 2ο!:-(

δεν θέλει ο σύζυγος ακόμα. δεν λέει και πότε θα είναι έτοιμος.:-(

άστο με πονάει.:cool:

α!!!και μενα δε θελει τεταρτο.....οικονομικη κριση.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι εύκολο. αν ήταν τώρα θα ήμουν ήδη έγκυος στο 2ο!:-(

δεν θέλει ο σύζυγος ακόμα. δεν λέει και πότε θα είναι έτοιμος.:-(

άστο με πονάει.:cool:

Σεβούλα στην αρχή ούτε ο δικός μου ήθελε 2ο αλλά λέγε - λέγε τον έπεισα....χαχαχαχα!!!

Πόσο είναι το 1ο αλήθεια;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α!!!και μενα δε θελει τεταρτο.....οικονομικη κριση.....

δεν ξέρεις πόσο σε ζηλεύω, όλες τις τρίτεκνες! είστε ΜΑΝΟΥΛΕΣ!:D

κρίση και μαλλιά! τα παιδιά δεν θέλουν μπέρμπερι για να είναι χαρούμενα. :-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρεις πόσο σε ζηλεύω, όλες τις τρίτεκνες! είστε ΜΑΝΟΥΛΕΣ!:D

κρίση και μαλλιά! τα παιδιά δεν θέλουν μπέρμπερι για να είναι χαρούμενα. :-(:-(:-(:-(

Πες πες θα τον πείσεις....Μην τον αφήνεις σε χλωρό κλαρί....εγώ τον είχα ζαλίσει μιλάμε.....τελικά δεν άντεξε....!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα στην αρχή ούτε ο δικός μου ήθελε 2ο αλλά λέγε - λέγε τον έπεισα....χαχαχαχα!!!

Πόσο είναι το 1ο αλήθεια;

Σχεδόν 15 μηνών.

κι εγώ του μιλάω, του συζητάω το θέμα, του γκρινιάζω... χωρίς αποτέλεσμα. ούτε να ακούσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξέρεις πόσο σε ζηλεύω, όλες τις τρίτεκνες! είστε ΜΑΝΟΥΛΕΣ!:D

κρίση και μαλλιά! τα παιδιά δεν θέλουν μπέρμπερι για να είναι χαρούμενα. :-(:-(:-(:-(

αχ!!!ισως .....αλλα πλεον και τα πιο απαραιτητα γινονται ολο και πιο τσουχτερα...και οταν εχεις 1 ..2 αντε και τα καταφερνεις....αλλο ενα...δυσκολευει τα πραγματα.....για σκεψου αυτη την ωρα εχω 2 αγγλικα ..1 γερμανικα.....και του χρονου θα ξεκινησει και ο μεσσαιος δευτερη γλωσσα....βαλε μπασκετ και χορος επι 2...λογοθεραπεια ο μικρος....πανικ....ειναι δυσκολα γιατι μας τα κανανε δυσκολα.....:-(ειναι φοβερο νεοι ανθρωπο να θελουν να κανουν παιδια ...και να το σκεφτονται!!!αστα να πανε...

εγω που λες το εχβ δηλωσει ......αν μου συμβει το ...''στιγμιαιο λαθος''...θα τρελλαθω απο την χαρα μου......ο αντρας μου θα παθει εγκεφαλικο....!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!ισως .....αλλα πλεον και τα πιο απαραιτητα γινονται ολο και πιο τσουχτερα...και οταν εχεις 1 ..2 αντε και τα καταφερνεις....αλλο ενα...δυσκολευει τα πραγματα.....για σκεψου αυτη την ωρα εχω 2 αγγλικα ..1 γερμανικα.....και του χρονου θα ξεκινησει και ο μεσσαιος δευτερη γλωσσα....βαλε μπασκετ και χορος επι 2...λογοθεραπεια ο μικρος....πανικ....ειναι δυσκολα γιατι μας τα κανανε δυσκολα.....:-(ειναι φοβερο νεοι ανθρωπο να θελουν να κανουν παιδια ...και να το σκεφτονται!!!αστα να πανε...

εγω που λες το εχβ δηλωσει ......αν μου συμβει το ...''στιγμιαιο λαθος''...θα τρελλαθω απο την χαρα μου......ο αντρας μου θα παθει εγκεφαλικο....!!!!

πολύ σε γουστάρω που θέλεις 4ο!:D

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!ισως .....αλλα πλεον και τα πιο απαραιτητα γινονται ολο και πιο τσουχτερα...και οταν εχεις 1 ..2 αντε και τα καταφερνεις....αλλο ενα...δυσκολευει τα πραγματα.....για σκεψου αυτη την ωρα εχω 2 αγγλικα ..1 γερμανικα.....και του χρονου θα ξεκινησει και ο μεσσαιος δευτερη γλωσσα....βαλε μπασκετ και χορος επι 2...λογοθεραπεια ο μικρος....πανικ....ειναι δυσκολα γιατι μας τα κανανε δυσκολα.....:-(ειναι φοβερο νεοι ανθρωπο να θελουν να κανουν παιδια ...και να το σκεφτονται!!!αστα να πανε...

εγω που λες το εχβ δηλωσει ......αν μου συμβει το ...''στιγμιαιο λαθος''...θα τρελλαθω απο την χαρα μου......ο αντρας μου θα παθει εγκεφαλικο....!!!!

Βίκυ ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι και εγώ!!!!Λες και διαβάζεις το μυαλό μου!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

O αντρας μου θελει πολλα παιδια. Τελευταια αρχισε ο γιος μου να ζηταει εναν αδελφουλη και υποψιαζομαι οτι ειναι δασκαλεμενος...!!! Εγω φυσικα δεν το συζητω καν για αλλο παιδι. Αν μου τυχαινε ομως, θα το κρατουσα φυσικα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...