Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

τελείωσα με σκούπα, άπλωμα ρούχων, μπάνια, αβγό, φρούτα, άλλαγμα, ύπνο Χρύσπας, μαγειρέματα, ριχτάρια.

μίλησα τηλεφωνάκι, είδα μανούλα μου, μπαμπούλη μου. ήρθαν και μου έφεραν γαλατόπιτα, αβγουλάκια και είδαν την Χρύσπα να χορεύει κόνιαλι. έπεσε και το 20άρικο μπαχτσίσι. συγκινήθηκαν τα παππούδια.

σε λίγο τρώμε.

μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοψαμε 3 βασιλοπιτες το πρωτο φλουρι επεσε ΣΕ ΜΕΝΑ....λετε να ειναι η χρονια μου;;;

το δευτερο στο γιο μου...τον ηλια .....ευχομαι να ειναι η δικια του η χρονια

και το τριτο στη πεθερα μου........

Το τριτο.... ανευ σχολιου!!!!!!!

Μακαρι να ειναι καλη χρονια για ολους σας.

Σημερα ζυγιστηκα. Χαχαχαχαχχα!! Και δεν επαθα εγκεφαλικο οπως βλεπετε εφοσον ειμαι ακομη εδω. Τα νεα μου λοιπον, οπως ηταν αναμενομενο, δεν ειναι ουτε πολυ καλα ουτε ομως πολυ κακα. Εβαλα μονο 1 κιλο κι εκεινο για να πω την αληθεια οχι ολοκληρο εφοσον ημουν ηδη UP πριν απο τις γιορτες.

Αλλα ειμαι πλεον πεπεισμενη πως φταιει ο παλιοαδενας και το χαπι. Τις τελευταιες μερες ενω δεν κανω ιδιαιτερες δουλειες λογω γιορτων, εχω τετοια κουραση και υπνηλια που ακομη κι οταν κανω καποια μικροδουλεια, νιωθω πτωμα.

Ξερω, θα μου πειτε να παω στο γιατρο. Περιμενω καποιες μερες για να δειξουν οι εξετασεις. Μετα τις 12 περιπου θα κανω και θα παω οποσδηποτε γιατι εκτος των παραπανω, σημερα ειχα και ταχυκαρδιες. Αυτα και συγνωμη που σας ζαλιζω με τα "της υγειας" μου.

Κατα τα αλλα οι γιορτες περασαν ηρεμα. Και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα.

Ελλη, να χαιρεσαι την κορουλα σου (κι εγω δεν ηξερα ονοματα παιδιων)

TARA, φυσικα κι εσυ τον αντρουλη σου.

Ενοειται και οποια αλλη γοργονα ειχε καποια γιορτουλα στο σπιτι, της ευχομαι τα καλυτερα.

Απο αυριο,, στον γνωστο αγωνα.

Μακια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Το τριτο.... ανευ σχολιου!!!!!!!

Μακαρι να ειναι καλη χρονια για ολους σας.

Σημερα ζυγιστηκα. Χαχαχαχαχχα!! Και δεν επαθα εγκεφαλικο οπως βλεπετε εφοσον ειμαι ακομη εδω. Τα νεα μου λοιπον, οπως ηταν αναμενομενο, δεν ειναι ουτε πολυ καλα ουτε ομως πολυ κακα. Εβαλα μονο 1 κιλο κι εκεινο για να πω την αληθεια οχι ολοκληρο εφοσον ημουν ηδη UP πριν απο τις γιορτες.

Αλλα ειμαι πλεον πεπεισμενη πως φταιει ο παλιοαδενας και το χαπι. Τις τελευταιες μερες ενω δεν κανω ιδιαιτερες δουλειες λογω γιορτων, εχω τετοια κουραση και υπνηλια που ακομη κι οταν κανω καποια μικροδουλεια, νιωθω πτωμα.

Ξερω, θα μου πειτε να παω στο γιατρο. Περιμενω καποιες μερες για να δειξουν οι εξετασεις. Μετα τις 12 περιπου θα κανω και θα παω οποσδηποτε γιατι εκτος των παραπανω, σημερα ειχα και ταχυκαρδιες. Αυτα και συγνωμη που σας ζαλιζω με τα "της υγειας" μου.

Κατα τα αλλα οι γιορτες περασαν ηρεμα. Και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα.

Ελλη, να χαιρεσαι την κορουλα σου (κι εγω δεν ηξερα ονοματα παιδιων)

TARA, φυσικα κι εσυ τον αντρουλη σου.

Ενοειται και οποια αλλη γοργονα ειχε καποια γιορτουλα στο σπιτι, της ευχομαι τα καλυτερα.

Απο αυριο,, στον γνωστο αγωνα.

Μακια

πρώτον χάρηκα πολύ με τα νέα σου περί κιλών.:D

δεύτερον και του χρόνου να έχουμε υγεία, να γιορτάζουμε.:D

τρίτον, εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι μόνο όταν σταματάς να τρέχεις καταλαβαίνεις πόσο κουραστικό είναι το τρέξιμο.

θέλω να πω ότι μπορεί πολύ απλά να βγήκε η κούραση που είχε μαζευτεί τόσο καιρό πριν. απλά όσο είσαι στην τσίτα δεν προλαβαίνεις να το καταλάβεις, δεν φαίνεται.:)

μη μου αγχώνεσαι. λίγος ύπνος παραπάνω και θα στρώσει το σύστημα.:D

μάκια στα μαγουλάκια!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

<<μόνο όταν σταματάς να τρέχεις καταλαβαίνεις πόσο κουραστικό είναι το τρέξιμο>>.

Sevoula, μερικες φορες απορω κι εγω πως στεκομαι ακομη!!!!! Και η αληθεια ειναι πως ειμαι σχεδον συνεχεια .... στην μπριζα. Εγω γι' αυτο φωναζω πως θελω διακοπες, αλλα ποιος με ακουει!!!!!!!! :P

Παω να κουρεψω τον γιο!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕλλΑΚΙ καλή ξεκούραση κοριτσάρα!

Εγώ πέρασα πολύ καλά στο χαμάμ, ο μικρός δεν ήθελε να βγει και τις δυο φορές με κλάματα βγήκε. :D

Γυρίσαμε σήμερα, συμμαζευτήκαμε, αράξαμε λίγο κι αύριο ο καθείς στη θέση του κι εγώ .. στην απροσδιόριστη δική μου!

Σ' εμάς το φλουρί πήγε στο νουνό και τον γιο μου (ήταν εδώ ο κουμπάρος μου), ενώ στα πεθερικά που κόψανε για όλους μας, σ' εμένα και στο γιο μου! Στο πατρικό μου δε, στη μανούλα και στον πατέρα μου!!!

Η χρονιά της αλληλεγγύης ας είναι η φετινή, τη χρειαζόμαστε παιδάκια, για να τα βγάλουμε πέρα!!!

Καλή εβδομάδα στις εργαζόμενες.

ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ χρόνια σου πολλά, με υγεία πάνω απ' όλα!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

New_Year_2011_Happy_2011_026324_.jpg

γοργονακια μου καλα χαχαχαχαχα!!! ηρθαααααααααααααααααα!!! μωρα μου καλη χρονια υγεια αγαπη !! και πολυ ομοφια στην ζωη μου !! δεν εχω δει τιποτα απο οσα έχετε γραψει αλλα θελω να πιστευω οτι ολα ειναι καλα !! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααα

καλωσορισες ντινακι....μας ελειψες βρε τρελοκομειο....πως περασες???

καλημερα λετα μου περασαααααααααααααααα τελειααααααααααααααααα!!!:-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο κοριτσακι μου...ελπιζω να γεμισες τις μπαταριες σου...

λετακι οχι μονο γεμισα μπαταριες αλλα τσάκωσα και 2 κιλακια περιπου χαχαχα!! αλλα το ευχαριστήθηκα εφαγαααααααααααααααααααα

πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! μαγείρεψα παρα μα παρα πολυ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια και εγώ έφαγα πάααααρα πολύ!!!!!Τη χάλασα τη δίαιτα....Κανονικά αύριο έχω διαιτολόγο αλλά θα την πάρω τηλέφωνο να το αναβάλω για την άλλη εβδομάδα....να κάνω πρώτα τη δίαιτα για μερικές μέρες και μετά....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...