Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλη χρονια ΛΙτσακιιιιιιιιιιιι και Γιωργιαααααααααααααααααα :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Φατε πιείτε , διασκεδάστε ....να περασετε ΤΕΛΕΙΑ!!!!.....Όμως!!!....απο Δευτερα ΤΕΛΟΣ οι ατασθαλειές....μην ακουσω...ειναι Θεοφανεια κτλ...οι γιορτες και το φαγοποτι ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ αυριο χαχαχαχαχχαχααχα:tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

Εγω εξαιρουμαι γιατι γιορταζει ο αντρας μου και θα εχουμε κι αλλο φαγοποτι!!!:tongue:

Καλη χρονια!!!:D


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες τις γοργόνες!!!

Βίκυ χρόνια πολλά!!!

Del να ζήσετε!

Καλή επιτυχία σε όσες έχουν τραπεζώματα σήμερα-αύριο!

Εγώ δεν γιορτάζω, είμαι βαφτισμένη Παρασκευή-Βιβή-Βίκυ-όσοι δεν το ξέρουν μου εύχονται σήμερα!

Παρόλαυτα θα φάμε σε μας το βράδυ, λίγοι θα είμαστε, 11 άτομα.

Ψήνω χοιρινό στο φούρνο με πορτοκάλι, ανανά και μέλι-δεν το έχω ξανακάνει, μακάρι να βγει καλό! Τα άλλα όλα δοκιμασμένα, σαλάτες, πίτα, ρυζάκι, κανελόνια και μοσχαράκι κατσαρόλας θα φέρει η πειθερούλα μου...

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάρες μου αγαπημένες να περάσετε τέλεια, εγώ περιμένω φίλους ν' αλλάξουμε μαζί χρονιά, ο Τζόνυς κοιμάται και ξέρει ότι το πρωί ο "Βασίλης" θα του 'χει αφήσει "'ώρο" στο δέντρο!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, με υγεία κι άλλο κακό να μη μας βρει!!!

happy_new_year.jpg&t=1


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη χρονιά.

Επιτελους εφυγε το στραβο 2010. Και μαζι του να παρει ολα τα στραβα που μας πονεσαν.

Να ειναι το 2011 με γελια, χαδια, αγκαλιες, με προσωπα αισιοδοξα, με κατανοηση και συμπαρασταση, με αλληλοβοηθεια και επιτυχιες. Με δουλειες για ολους μας, με ευρωπουλακια, με ζεστα σπιτικα χωρις γκρινιες και εγωισμους, με πολλα παιδακια, με πολλη αγαπη και πολυ σεξ.

Και φυσικα, το καλυτερο : Να ειμαστε ολες γοργονοκορμαρες.

Σας λατρευω!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

854277pwel8x81ff.gif

καλημερααααααααααα...καλη χρονιαααααααααααα γοργονακια...

ευχομαι το 2011 να εχετε οτι ακριβως ονειρευεστε η καθε μια ξεχωριστα απο εσας...και πανω απο ολα υγεια, ευτυχια και αγαπη...

σας αγαπω ολες....

1131634m1jen34fpe.gif

Βικουλα συμπεθερουλα χρονια σου πολλααααααααααααα...

πολυχρονη...ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου...να σε χαιρομαστε...και να ξερεις οτι σ'αγαπαμε πολυ και θελουμε να μας ξαναερθεις συντομα...

χρονια πολλα και σε οποιο αλλο γοργονακι γιορταζει και χρονια πολλα για οποιον δικο σας εχετε σημερα που γιορταζει...

φιλιαααααααααααα πολλαααααααααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου καλημερααααααα!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΛΙΩΜΑ!!!αλλα χαλαλι ....γιατι περασαμε ωραια......!!!!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και απο δω ..και απο το φβ...αλλα και απο το τηλ.....να στε καλα κοριτσια μου.....και σαςψευχαριστω που ειστε διπλα μου...και θα ειστε περηφανες γιαμενα γιατι εχω κανει τον αντρα μου να τα εχει χασει......και τους υπολοιπους που τον εχουν πρηξει ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ.....να μη χασει ...χαχα!!!!

η πλακα ειναι οτι ο πεθερος μου μου ειπε ως εδω ...τερμα οχι αλλα κιλα!!!να χασω....!!!βεβαια καν κιλακι θα το εχω τσιμπισει αλλα δε πειραζει .....απο 11 γεναρη ...εδω θα ειμαστε παΛΙ.......

ταρα μου να χαιρεσαι το συζυγο κοριτσι μου

αρετη το γιο σου...

ελλη μου την κορακλα σου......

ειναι αλλη με βασιλη η'βασιλικη;;;;;

το 2011 λοιπον να μας βρει οπως θελουμε........και πιο αδυνατες!!!!

α!!!κοψαμε 3 βασιλοπιτες το πρωτο φλουρι επεσε ΣΕ ΜΕΝΑ....λετε να ειναι η χρονια μου;;;

το δευτερο στο γιο μου...τον ηλια .....ευχομαι να ειναι η δικια του η χρονια

και το τριτο στη πεθερα μου........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...