Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

χρονια πολλα γοργονακια μου...ελπιζω να περνατε τελειααααα...

εχω μερες να σας γραψω...

εν συντομια τα νεα μου...

στη χριστουγεννιατικη γιορτη της μαριας συγκινηθηκα παρα πολυ...το μωρο μου ειναι γεννημενη θεατρινα (χαζομαμα :P)...επαιξε το ρολο της τελεια και ηταν το μονο παιδακι που ξεχωριζε τι ελεγε και ακουγοτανε καθως ξεφωνιζε...επισης συγκινηθηκα γιατι ειχε σολο τραγουδι και δεν το ηξερα...καλα λεμε εβαλα τα κλαμματα το μωρο μου να τραγουδαει μονο του με συνοδια κυθαρας...μεγαλες στιγμες στην καριερα της...

σημερα την πηγα στο θεατρο αλικη στην παρασταση των mazzo and the zoo...πανακριβο το εισιτηριο...να ναι καλα η γιαγια που μας εκανε δωρο το ενα...παντως ηταν τελεια...μαλλον εγω ενθουσιαστηκα περισσοτερο απο εκεινη...πιστευω οτι αξιζει τον κοπο για τα παιδακια (και οχι μονο) να πανε να το δουνε...

κατα τα αλλα ο νικολας ειναι ακομα αρρωστος...ευτυχως δεν εχει αλλο πυρετο αλλα ο βηχας και το μπουκωμα δεν λενε να τον αφησουν...και δεν με αφηνει καθολου να του κανω τα σπρει και ετσι παμε πισω...

απο φαγητο μη ρωτατε καλυτερα γιατι δεν με συμφερει να σας πω...αλλα που θα παει θα τελειωσουν οι γιορτες...λιγες μια βδομαδουλα εμεινε ακομα...μετα τα κεφαλια μεσα...

ελπιζω να εισαστε ολες καλα...ψιλοχαθηκαμε...

σας φιλω γλυκαααααααααααααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Πως περάσατε χθες;;;

1) Άντε, όσες σήμερα δεν έχουμε γιορτές να μπαίνουμε στους ρυθμούς μας, γιατί δεν μας βλέπω καλά (δλδ εμένα!!!)

2) Γεωργία μου, αφού τα θυμάσαι ακόμα... πάλι καλά!!!

3) Γεωργία, δεν ξέρω αν μένεις ξύπνια μέχρι να γυρίσουν οι γιοι σου, πάντως εγώ δεν μπορούσα να κοιμηθώ μέχρι να γυρίσουν, στις 2 το βράδυ.

Εάν με κάνει και ξενυχτάω πριν κλείσει τα 4, τι θα γίνει στα 14;

1) Μεχρι να πουμε οτι τελειωσαν τα Χριστουγεννα, θα ερθει η Πρωτοχρονια. Μη βιαζεσαι καλε. Να φαμε και τη βασιλοπιτα και μετα θα μπουμε στους ρυθμους μας!!!

2) Βρε καλο μου, ειπαμε οτι μεγαλωσαν τα παιδια μου και οχι οτι επαθα αμνησια ή Αλτσχαϊμερ!!!!! Αλλωστε ο μικρος μου ηταν τεσσαρων μολις πριν .....13,5 χρονια!!!!! Και θυμαμαι ακομη και παραμυθακια ή τραγουδακια που τους διαβαζα. Και πολλα, πολλα αλλα!!!!

3) Αν μενω ξυπνια???? Οχι ακριβως. Αλλα μισοκοιμαμαι. Ευτυχως, αν και ο μεγαλος οδηγει, σπανια αργαει τα βραδια. Μπορω να σου πω οτι ήμουν πιο ανησυχη οταν ταξιδευε νυχτα για την πολη που σπουδαζει παρα οταν βγαινει με το αυτοκινητο εξω. Βασικα ξερω οτι ειναι πολυ προσεκτικος και στο τιμονι αλλα και στις παρεες κι ετσι δεν ανησυχω. Φυσικα ανησυχω οπως καθε μανα για καθε φορα που δεν ειναι υπο την προστασια μου αλλα αυτο ειναι τελειως φυσικο και ενοειεται οτι δεν μπορει να συμβει. Ειπαμε, να τα φυλαει η Παναγια!!!!

Και ας μου απαντησει καποιος συντονιστης του cafe, γιατι εγω δεν μπορω να χρησιμοποιησω φατσουλες, επεξεργασια κειμενου και φυσικα τα γνωστα edit????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

στη χριστουγεννιατικη γιορτη της μαριας συγκινηθηκα παρα πολυ...το μωρο μου ειναι γεννημενη θεατρινα (χαζομαμα )...επαιξε το ρολο της τελεια και ηταν το μονο παιδακι που ξεχωριζε τι ελεγε και ακουγοτανε καθως ξεφωνιζε...επισης συγκινηθηκα γιατι ειχε σολο τραγουδι και δεν το ηξερα...καλα λεμε εβαλα τα κλαμματα το μωρο μου να τραγουδαει μονο του με συνοδια κυθαρας...μεγαλες στιγμες στην καριερα της...QUOTE]

Να σας πω την αληθεια οτι μερικα πραγματακια απο τα παιδικα χρονια των δικων μου αγοριων, μου τα θυμιζετε εσεις και σας ευχαριστω πολυ γι΄αυτο.

Ελιζα, πολυ καλα κανεις και συγκινεισαι με τα κατορθωματα των παιδιων σου.

Να τα χαιρεσαι καλη μου.

Ολες δακρυζουμε απο χαρα και περηφανεια οταν αντικρυζουμε τα βλασταρια μας.

Και μακαρι να δακρυζουμε ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΕΣ.

Καποτε λοιπον, σε καποια παρελαση ο ενας γιος μου ελεγε ενα ποιηματακι. Βρισκομαστε στην πλατεια του χωριου και .... χαλαει το μικροφωνο. Παει ο κακομοιρης να πει το ποιημα και του λεει ο δασκαλος να φωναξει δυνατα για να ακουστει λογω της βλαβης. Και ξαφνικα ακουγεται μια παιδικη βροντερη φωνη να απαγγελει ενα λεβεντικο ποιημα της εθνικης επαιτειου που ακουστηκε μεχρι το σπιτι οπου ηταν η γιαγια μας η οποια δεν ειχε ερθει να τον δει απο κοντα καθως και ο παππους που μολις πλησιαζε με το αυτοκινητο και παρκαρε καπως μακρυα.

Τα συγχαρητηρια επεφταν βροχη για τον "Λεβεντη Ελληνα" και η μαμα (εγω δηλαδη) δακρυζα απο συγκινηση και περηφανεια.

Ειδες Ελιζακι, κι εγω χαζομαμα ειμαι!!!!! Οπως αλλωστε ολες μας!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

x.gifr.gifo.gifn.gifi.gifa.gifempty.gifp.gifo.gifl.gifl.gifa.gif παίδες σε όλους!!!

Εμείς ωραία περάσαμε. Χθες όλη μέρα βόλτες οικογενειακώς, σήμερα τραπέζωμα εδώ. Καλά τα πήγα! Είμαι μια νοικοκυρά λέμε. ;)

KAI TOY XΡΟΝΟΥ, γεροί να ήμαστε! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΕΣ...

σας ευχομαι ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ παντα με ΥΓΕΙΑ, ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ μαζι με τις οικογενειες σας!!!

Φιλια πολλα πολλα... να περασετε τεεελεια...

και κανονιστε να γινουμε καπως ... ετσι...

0511-1002-1502-1051_Cartoon_of_a_Fat_Mermaid_clipart_image.jpg

εγώ προς τα εκεί οδεύω.

έβαλα 1.200 γραμμάρια, δηλαδή είμαι 65,2:sad::-(

μήπως παραέφαγα; έχω κάνει μια κοιλιάααααααααα :oops::oops::oops:

χρόνια πολλά γοργονάκια!

χρειάζομαι τα φώτα σας! σιχάθηκα το κρέας!:mad:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα γοργονακια μου...ελπιζω να περνατε τελειααααα...

εχω μερες να σας γραψω...

εν συντομια τα νεα μου...

στη χριστουγεννιατικη γιορτη της μαριας συγκινηθηκα παρα πολυ...το μωρο μου ειναι γεννημενη θεατρινα (χαζομαμα :P)...επαιξε το ρολο της τελεια και ηταν το μονο παιδακι που ξεχωριζε τι ελεγε και ακουγοτανε καθως ξεφωνιζε...επισης συγκινηθηκα γιατι ειχε σολο τραγουδι και δεν το ηξερα...καλα λεμε εβαλα τα κλαμματα το μωρο μου να τραγουδαει μονο του με συνοδια κυθαρας...μεγαλες στιγμες στην καριερα της...

τί όμορφα, τί χαρά!

φαντάζομαι καμάρι που θα είχες λιζάκι μου! να την χαίρεσι την κουκλίτσα σου γερή και χαρούμενη!:D

κατα τα αλλα ο νικολας ειναι ακομα αρρωστος...ευτυχως δεν εχει αλλο πυρετο αλλα ο βηχας και το μπουκωμα δεν λενε να τον αφησουν...και δεν με αφηνει καθολου να του κανω τα σπρει και ετσι παμε πισω..

περαστικά του:(

απο φαγητο μη ρωτατε καλυτερα γιατι δεν με συμφερει να σας πω...αλλα που θα παει θα τελειωσουν οι γιορτες...λιγες μια βδομαδουλα εμεινε ακομα...μετα τα κεφαλια μεσα...

ελπιζω να εισαστε ολες καλα...ψιλοχαθηκαμε...

σας φιλω γλυκαααααααααααααααα...

δεν είσαι η μόνη που το ξεφτίλισε. νιώθω σαν όρκα.στην τσίτα τα ρούχα!

του έδωσα και κατάλαβε. αλλά τώρα πρέπει να αλλλάξω το πρόγραμμά μου από την αρχή, γιατί δεν με παίρνει. δεν νιώθω καλά το σώμα μου.

Link to comment
Share on other sites

Καποτε λοιπον, σε καποια παρελαση ο ενας γιος μου ελεγε ενα ποιηματακι. Βρισκομαστε στην πλατεια του χωριου και .... χαλαει το μικροφωνο. Παει ο κακομοιρης να πει το ποιημα και του λεει ο δασκαλος να φωναξει δυνατα για να ακουστει λογω της βλαβης. Και ξαφνικα ακουγεται μια παιδικη βροντερη φωνη να απαγγελει ενα λεβεντικο ποιημα της εθνικης επαιτειου που ακουστηκε μεχρι το σπιτι οπου ηταν η γιαγια μας η οποια δεν ειχε ερθει να τον δει απο κοντα καθως και ο παππους που μολις πλησιαζε με το αυτοκινητο και παρκαρε καπως μακρυα.

Τα συγχαρητηρια επεφταν βροχη για τον "Λεβεντη Ελληνα" και η μαμα (εγω δηλαδη) δακρυζα απο συγκινηση και περηφανεια.

Ειδες Ελιζακι, κι εγω χαζομαμα ειμαι!!!!! Οπως αλλωστε ολες μας!!!!!

τί όμορφες στιγμές. τέτοια λέτε και μετά φαντάζομαι με τις ώρες την Χρύσπα μου να λέει ποίημα, να κρατάει τη σημαία, να σπουδάζει, να παντρεύεται, να κάνει παιδάκια, να να να...

είναι σχεδόν 15 μηνών.:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


x.gifr.gifo.gifn.gifi.gifa.gifempty.gifp.gifo.gifl.gifl.gifa.gif παίδες σε όλους!!!

Εμείς ωραία περάσαμε. Χθες όλη μέρα βόλτες οικογενειακώς, σήμερα τραπέζωμα εδώ. Καλά τα πήγα! Είμαι μια νοικοκυρά λέμε. ;)

KAI TOY XΡΟΝΟΥ, γεροί να ήμαστε! :D

και του χρόνου Μαράκι, γεροί να είμαστε!

είσαι μια νοικοκιουρά!

χρόνια πολλά με υγεία και αγαπούλες!:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλααααααααα

και εγω παραφαγα αυτες τις μερες αλλα δεν στεναχωριεμαι θα προσεχω τις υπολοιπες.....περασα ομως πολυ ομορφα........και τωρα βουρ για τη πρωτοχρονια.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλααααααααα

και εγω παραφαγα αυτες τις μερες αλλα δεν στεναχωριεμαι θα προσεχω τις υπολοιπες.....περασα ομως πολυ ομορφα........και τωρα βουρ για τη πρωτοχρονια.....

καλημέρα λέτα!

μπα, τί βουρ.

οπισθοχώρηση με γκάζια!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...