Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

http://evrospower.blogspot.com/2009/12/blog-post_27.html

Λέτα μου εδω εχει φωτογραφία.

Θυμίζουν μελομακάρονα, αλλά εχουν βουτυρο.

Περαστικα σεβούλα

Κι εγώ θα μπαίνω σίγουρα.

ωραία θα είμαστε 4 γοργόνες :D.

τα ισλί είναι δύσκολα ως προς το "κέντημά" τους. είναι διαφορετικά-πιο περίπλοκα από το συγκεκριμένο σχέδιο που έχει η φωτό. θέλει μαστοριά.

αλλά το πιο ωραίο από το να τα κάνεις, είναι να τα τρως;):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Πηγες Καππαδοκια βρε θηριο? Μπραβο! Εχεις παει και στα Ιεροσολυμα μηπως?

να με αξιώσει ο από πάνω, και αφού μεγαλώσουν τα ... όταν τα κάνω... πιτσιρίκια μου, θα πάω. το θέλω πολύ!:)

Καππαδοκία να πας οπωσδήποτε. άλλος πλανήτης εντελώς!

Link to comment
Share on other sites

http://evrospower.blogspot.com/2009/12/blog-post_27.html

Λέτα μου εδω εχει φωτογραφία.

Θυμίζουν μελομακάρονα, αλλά εχουν βουτυρο.

καλε αυτα ειναι τα ισλι????αυτα ειναι πολυ ωραια.....μηπως να δοκιμασω και εγω να τα κανω????

κοριτσια οσες μεινετε θα τα λεμε....

παω τωρα να κανω νανι με τον μικρο....

φιλακια πολλααα


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζητειται καλος ενδοκρινολογος με συμβαση με ταμειο δημοσιου για περιοχη Αθηνας.

Για ριξτε τις εμπειριες σας.

Τσιπουρα, ειδικα απο σενα!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Ζητειται καλος ενδοκρινολογος με συμβαση με ταμειο δημοσιου για περιοχη Αθηνας.

Για ριξτε τις εμπειριες σας.

Τσιπουρα, ειδικα απο σενα!

Τι έγινε βρε κορίτσι; Για σένα είναι; :confused:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

"Καλήν εσπέραν άρχοντες

κι αν είναι ορισμός σας

Χριστού την θεία γέννηση

να πω στ΄ αρχοντικό σας..."

Καλημέρα και χρόνια πολλά γοργόνες μου!!!

Αχ, σεβούλα, θέλω κι εγώ Καππαδοκία και Σμύρνη και γενικά, μόνο Κωνσταντινούπολη έχω πάει 2 φορές κι αυτές για ψώνια... δεν την είδα καλά, αλλά την λάτρεψα!!!!

Γεωργία μου,

τι συμβαίνει; Δεν ξέρω ενδροκρινολόγο, αλλά είσαι καλά;;

Όσον αφορά τα ισλί... η γεύση ήτανε υπέροχη (η ροζ μυτούλα γουρουνιού που έχω αποκτήσει το ξέρει...) κατά γενική ομολογία. Όσο για τα σχέδια επάνω... εγώ δεν τα έκανα. Τα τρύπησα όπως τα μελομακάρονα για να μελώσουν.

Και να σας πω και κάτι: Ο γιος μου ήθελε να κάνουμε κάτι με τη ζύμη, έτσι έκανα τα μισά και τα κράτησα και σε δύο ημέρες κάναμε την υπόλοιπη ζύμη. Λοιπόν... αυτά τα κρύα που τα ρίξαμε στο ζεστό σιρόπι σιροπιάστηκαν υπέροχα!!!!!!!!!!!!!

Τι θα κάνετε σήμερα; Εμείς οικογενειακά. Δεν ήμαστε για πολλά πολλά με τη μικρή μας, δε θέλω να μας κολλήσει τίποτα...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Α, ναι! Σήμερα λένε Κάλαντα! Πάντωςε δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ δεν είμαι σε καθούλη εορταστική διάθεση. Κουρασμένη, ξενυχτισμένη λόγω ιώσεων των παιδιών και καταβεβλημένη από άσχημα νέα που άκουσα για ενα φιλικό μου πρόσωπο...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Arnikol,

να σου πω την αλήθεια, δεν μπορώ να πω ότι αυτός ο χρόνος δεν μου πήγε καλά, γιατί μου έφερε τη μπέμπα μου... αλλά τα υπόλοιπα... ας μην σχολιάσω...

Μην ξεκινήσω ότι μπαίνοντας μας έδωσε μία χάλια αυχενική, με μαύρες πλερέζες μέχρι να κάνουμε αμνιο κλπ, κλπ...

Απλά εμένα είναι η καλύτερη γιορτή του χρόνου και είμαι κάπως χαρούμενη!!!

Τα κάλαντα μας τα είπανε, η μπέμπα μου τα άκουσε πρώτη φορά!!!

Τι συμβαίνει στο πρόσωπο αυτό;; Είναι τόσο άσχημο;;


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Τάρα, Μαριλίνα, Αρετή!

Αρετούλα μου περαστικά στα αγόρια σου!

Μαριλίνα μου είχα πάει Σμύρνη, βέβαια την είδα τη νύχτα και λίγο το πρωί.

μια από τις πιο όμορφες πολεις του κόσμου, με αντιθέσεις φτωχού και πάμπλουτου κόσμου. οι άντρες της Σμύρνης είναι κούκλοι! σαν Έλληνες! ε, τόσο γενίτσαροι, το σχέδιο Οσμάν (πικρή ιστορία..), δικοί μας κι αυτοί.

στην Καππαδοκία βέβαια πολλή φτώχεια.

στο χωριό από το οποίο κατάγομαι δεν έχουν χτίσει τίποτα. τα σπίτια τους είναι όπως τα άφησαν οι πρόγονοί μου. η εκκλησία μας του Αγίου Βασιλείου... σε κακό χάλι. αλλά επιβλητική.

αν πεις δε για το Γκιόρεμε... βράχια λαξευμένα, γεμάτα εκκλησιές, αγιογραφίες, ανορθόγραφες, αλλά συγκινητικές, αν αναλογιστείς πότε, πώς, πού άναψε η φλόγα της χριστιανικής πίστης.

Αγιά Σοφιά στην Πόλη. η εικόνα της Μάνας του Χριστού να σου μιλάει, να σε κοιτάει, όπου κι αν σταθείς μέσα στο ναό. δεν μπορείς παρά να δακρύσεις, να αντιπαθήσεις την ιστορία.

αρκετά σας ζάλισα.

σήμερα δεν κάνω τίποτα. θα κάνω σάπινγκ. ίσως το απόγευμα να κάνω γαλακτομπούρεκο Παρλιάρου. αύριο πάμε στους γονείς μου στο χωριό.

φιλιά, να περνάμε αγαπησιάρικα με τις οικογένειές μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Arnikol,

να σου πω την αλήθεια, δεν μπορώ να πω ότι αυτός ο χρόνος δεν μου πήγε καλά, γιατί μου έφερε τη μπέμπα μου... αλλά τα υπόλοιπα... ας μην σχολιάσω...

Μην ξεκινήσω ότι μπαίνοντας μας έδωσε μία χάλια αυχενική, με μαύρες πλερέζες μέχρι να κάνουμε αμνιο κλπ, κλπ...

Απλά εμένα είναι η καλύτερη γιορτή του χρόνου και είμαι κάπως χαρούμενη!!!

Τα κάλαντα μας τα είπανε, η μπέμπα μου τα άκουσε πρώτη φορά!!!

Τι συμβαίνει στο πρόσωπο αυτό;; Είναι τόσο άσχημο;;

Το χειρότερο που μπορείς να φανταστείς Μαριλίνα μου. Ήξερα την κατάσταση αλλά όχι ότι είναι τόσο ττα\ραγικά τα πραγματα... Τέλος πάντων, υγεία πάνω απ'όλα. όλο το λέμε αλλά σπάνια το εννοούμε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, έχω ακούσει τόσα πολλά τον τελευταίο καιρό, με αποκορύφωμα την ιστορία μίας κοπέλας στο πάρεντς, που σκέφτομαι ότι είμαι πολύ χαζή που στεναχωριέμαι για ανούσια πράγματα όπως το χαλασμένο στεγνωτήριο...

Τι να πω, κρίμα...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντωςε δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ δεν είμαι σε καθούλη εορταστική διάθεση. Κουρασμένη, ξενυχτισμένη λόγω ιώσεων των παιδιών και καταβεβλημένη από άσχημα νέα που άκουσα για ενα φιλικό μου πρόσωπο...

Περαστικα στα παιδια και ευχομαι οτι καλυτερο...

Μαριλίνα μου είχα πάει Σμύρνη, βέβαια την είδα τη νύχτα και λίγο το πρωί.

μια από τις πιο όμορφες πολεις του κόσμου, με αντιθέσεις φτωχού και πάμπλουτου κόσμου. οι άντρες της Σμύρνης είναι κούκλοι! σαν Έλληνες! ε, τόσο γενίτσαροι, το σχέδιο Οσμάν (πικρή ιστορία..), δικοί μας κι αυτοί.

στην Καππαδοκία βέβαια πολλή φτώχεια.

στο χωριό από το οποίο κατάγομαι δεν έχουν χτίσει τίποτα. τα σπίτια τους είναι όπως τα άφησαν οι πρόγονοί μου. η εκκλησία μας του Αγίου Βασιλείου... σε κακό χάλι. αλλά επιβλητική.

αν πεις δε για το Γκιόρεμε... βράχια λαξευμένα, γεμάτα εκκλησιές, αγιογραφίες, ανορθόγραφες, αλλά συγκινητικές, αν αναλογιστείς πότε, πώς, πού άναψε η φλόγα της χριστιανικής πίστης.

Αγιά Σοφιά στην Πόλη. η εικόνα της Μάνας του Χριστού να σου μιλάει, να σε κοιτάει, όπου κι αν σταθείς μέσα στο ναό. δεν μπορείς παρά να δακρύσεις, να αντιπαθήσεις την ιστορία.

Εγω εχω παει Αϊβαλι, Περγαμο και Εφεσσο. Μεγαλη συγκινηση...

Οσο για τους Τουρκους, συμφωνω...!!!;)

Δε μας ζαλισες, πες μας και αλλα απο το ταξιδι σου!

Μαριλινα, κι εγω ειχα χαλια αυχενικη στην κορη μου, αλλα δεν εκανα αμνιοπαρακεντηση.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...