Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ντινακι, να σας ζησει η μπουμπου. Γερη και καλοτυχη σε ολη τη ζωη της.

Λετακι, χιλια μπραβο κοριτσι μου και .... φορεσε κανενα φυλλαχτο ματακι κλπ να μη σε γλωσσοτρωνε.

Θυμαστε, ενα διαστημα και η Ντινα μας, τοτε που εχανε συνεχως κιλα και γινοταν κορμαρα, ειχε συχνα πονοκεφαλους?? Τωρα απο ματιαγμα, απο κατι αλλο??? δεν ξερω!!!!!!

Mpapακι μου, σε ευχαριστω για τον χρονο που διεθεσες και σε μενα. Ξερω οτι πνιγεσαι αλλα σαν καλη δασκαλα, ασχολεισαι με ολους τους μαθητες σου.

Μακια σε ολα τα υπολοιπα γοργονακια

μάκια μάκια μάκια!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

έχουμε γεννητούρια στην παρέα?? Μπρααααβοοοοοοο!!!!!!!!! Να σας ζήσει κούκλα το νέο μωράκι !!!καλότυχο και γερό να είναι!!!!

ΕΓώ τρέχω γι αυτό θα με χάσετε λίγο αυτές τις μέρες αλλα΄θα επιστρεψω σύντομα!!! Φιλιά σε όοοοοοολες!!!!

γειά σου Στίνα!

βικάκυ κι εγώ θα χαλιόμουν, αλλά όπως πολύ σωστά το έγραψες πάνω από όλα το παιδί.

εγώ είχα ψωνίσει τα απίστευτα ρούχα, αξεσουάρ για την Χρύσπα για τις γιορτές των παιδιών των δικηγόρων, των παιδιών της επιχείρησης... περίμενα πώς και πώς τις γιορτούλες, να καμαρώσω την κόρη μου μοντέλο.

είχε βήχα, μυξούλες, εγώ καταρροή και πονοκέφαλο. δεν πήγαμε πουθενά για να μη χειροτερέψει. έσκασα από την απογοήτευση.

αλλά η μικρή είναι καλύτερα και αποζημιώθηκα.

ο δικός σου είναι μεγάλος. μπορείς να του μιλήσεις, να σου εξηγήσει. να τον ρωτήσεις τί θέλει, τί αισθάνεται.

πολλές φορές στις σχέσεις μας προτρέχουμε και προκαταλαμβάνουμε καταστάσεις και συναισθήματα. όμως ξεχνάμε να ρωτήσουμε τί θέλει ο άλλος. και αυτό πληγώνει κυρίως όταν ο άλλος είναι άνθρωπος που αγαπάμε και μας αγαπάει.

φιλικά εντελώς.:)

Link to comment
Share on other sites

γοργονες μου καλημερα.......

δυο μερες μεινανε για τα χριστουγεννα και οι περισσοτερες απο'οτι βλεπω ειμαστε μεσα στις ετοιμασιες γι'αυτο και δεν προχωρανε οι σελιδες μας οπως αλλες φορες.....μια απο τα ιδια και εγω ..που σημερα την κανω για αθηνα.....και επειδη θα μπλεξω ...στις δουλειες για να τα προλαβω ολα.....και δεν ξερω αν θα ξαναμπω ....να σας ευχηθω τωρα.........

1727768r738a0lp8v.gifκαιιιιιιιιι........................................

1822517pt2uf9qh6y.gif

να περασετε πανεμορφα ...με υγεια και χαρα σε σας και στις οικογενειες σας..............

φιλακια πολλαααααααααα.................


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γοργονες μου καλημερα.......

δυο μερες μεινανε για τα χριστουγεννα και οι περισσοτερες απο'οτι βλεπω ειμαστε μεσα στις ετοιμασιες γι'αυτο και δεν προχωρανε οι σελιδες μας οπως αλλες φορες.....μια απο τα ιδια και εγω ..που σημερα την κανω για αθηνα.....και επειδη θα μπλεξω ...στις δουλειες για να τα προλαβω ολα.....και δεν ξερω αν θα ξαναμπω ....να σας ευχηθω τωρα.........

1727768r738a0lp8v.gifκαιιιιιιιιι........................................

1822517pt2uf9qh6y.gif

να περασετε πανεμορφα ...με υγεια και χαρα σε σας και στις οικογενειες σας..............

φιλακια πολλαααααααααα.................

Καλημερα και καλες γιορτες να εχουμε βικυ σε περιμένουμε χαχαχαχα!!! μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γοργονοκοριτσααααα

βικακι αν δεν τα πουμε καλες γιορτες

εγω την πατησα σημερα....ντυνομαι ντυνω και τον μικρο για να παμε στις τραπεζες ανοιγω την πορτα του σπιτιου παω να παρω τα κλειδια του αυτοκινητου και τζιφος πουθενα τα κλειδια.....τα πηρε ο αντρας μου μαζι του..:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσααααα

βικακι αν δεν τα πουμε καλες γιορτες

εγω την πατησα σημερα....ντυνομαι ντυνω και τον μικρο για να παμε στις τραπεζες ανοιγω την πορτα του σπιτιου παω να παρω τα κλειδια του αυτοκινητου και τζιφος πουθενα τα κλειδια.....τα πηρε ο αντρας μου μαζι του..:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

:eek::lol::lol::lol::lol::lol:

σε όλα τα γοργονοκόριτσα καλά Χριστούγεννα, να περάστε πανέμορφα με τις οικογένειές σας!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

1850169e8swlqpd0n.gif

Kαλημερα!

Βικη καλο ταξιδι και καλα να περασετε! Καλα Χριστουγεννα!

Αν καθοσουν καμια μερουλα παραπανω θα τα λεγαμε και απο κοντα...;)

ταρονι μου μακαρι .....αλλα δουλευει ο χαζμπαντ τη δευτερα.....σημεραλεμε στα γρηγορα για ενα καφε με την ντινα και αν μπορει δε ξερω τελικα η τσιπουρα και η ζωη......κοντα σο σπιτι της τσιπουρας ......αν κανονιστει και μπορεις .....ελα!!!!!!!!!!!!!!:):):)


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσααααα

βικακι αν δεν τα πουμε καλες γιορτες

εγω την πατησα σημερα....ντυνομαι ντυνω και τον μικρο για να παμε στις τραπεζες ανοιγω την πορτα του σπιτιου παω να παρω τα κλειδια του αυτοκινητου και τζιφος πουθενα τα κλειδια.....τα πηρε ο αντρας μου μαζι του..:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

καλες γιορτες λεττακι...πολλα φιλια στο μπεμπακο σου!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

:eek::lol::lol::lol::lol::lol:

σε όλα τα γοργονοκόριτσα καλά Χριστούγεννα, να περάστε πανέμορφα με τις οικογένειές σας!:D:D:D

και σε σενα σεβουλα μου ........ολα τα καλα μπροστα σας!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γοργονίτσες!!!

κοριτσακια γεια σας.......

σημερα ειχαμε την γιορτη του νηπιου ....πληρωσαμε τη στολη ...αγορασαμε....το δωρο του αη βασιλη ...και ο γιος μου...χτυπιοταν ....ουτε να ντυθει ουτε να πει το ποιημα.....ουτε να κατσει μαζι με τα παιδια....ουτε τπτ.....δεν ξερω γιατι αλλα στεναχωρηθηκα.....το ξερω πανω απ'ολα το παιδι...αλλα στεναχωρηθηκα!!!!......

Σε καταλαβαίνω, κι εγώ θα στεναχωριόμουνα πάρα πολύ. Και πάντα όταν τον πηγαίνω σε εκδηλώσεις και τελικά εκείνος δεν συμμετέχει στεναχωριέμαι... Καλές γιορτές και καλά να περάσετε!!

εγω την πατησα σημερα....ντυνομαι ντυνω και τον μικρο για να παμε στις τραπεζες ανοιγω την πορτα του σπιτιου παω να παρω τα κλειδια του αυτοκινητου και τζιφος πουθενα τα κλειδια.....τα πηρε ο αντρας μου μαζι του..

Το καλύτερο που έχω κάνει συμπεθέρα είναι ότι δεν έχω πάρει μόνο τα κλειδιά του άντρα μου αντί για τα δικά μου (αν και δουλεύουμε στον ίδιο οργανισμό έχουμε διαφορετικά ωράρια), αλλά... στην τσάντα μου βρισκόντουσαν κατά λάθος και τα δεύτερα κλειδιά του αυτοκινήτου... ;)

Και για να μπούμε στο κλίμα των γιορτών (αλλά όχι του τόπικ):

Εχθές κάναμε μελομακάρονα και ισλί και σίγουρα θα κάνουμε και λίγους κουραμπιέδες για το καλό...

Εάν βάλεις και τα νεύρα που είχα για το στεγνωτήριο και όλα τα άλλα, ε, κάπου έπρεπε να ξεσπάσω... γουρούνα αντί για γοργόνα, λοιπόν... Αλλά δεν το βάζω κάτω...

Σκέφτομαι τις γιορτές που δεν θα πάω σε τραπέζια και παρηγοριέμαι... Επίσης, επειδή δεν θα κάνουμε εμείς γιορτή φέτος, δεν θα κάνω και πολλά σοκολατοειδή, γιατί ξέρω ποιος θα τα φάει...

Αλλά έβαλα στο μάτι πολλά καλούδια από το μαγαζί της Έλλης που διαπίστωσα με χαρά ότι είναι κοντά μου!! :D:D (και το είχα προσέξει η αφιλότιμη ότι είναι στην περιοχή μου, αλλά... αυτό το αλτσχάιμερ έκανε καλά τη δουλειά του... :oops::oops::oops:) και λέω να πάω να προμηθευτώ την άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να την πετύχω για να την γνωρίσω και από κοντά!!!

Καλημερούδια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Και για να μπούμε στο κλίμα των γιορτών (αλλά όχι του τόπικ):

Εχθές κάναμε μελομακάρονα και ισλί και σίγουρα θα κάνουμε και λίγους κουραμπιέδες για το καλό...

Εάν βάλεις και τα νεύρα που είχα για το στεγνωτήριο και όλα τα άλλα, ε, κάπου έπρεπε να ξεσπάσω... γουρούνα αντί για γοργόνα, λοιπόν... Αλλά δεν το βάζω κάτω...

Σκέφτομαι τις γιορτές που δεν θα πάω σε τραπέζια και παρηγοριέμαι... Επίσης, επειδή δεν θα κάνουμε εμείς γιορτή φέτος, δεν θα κάνω και πολλά σοκολατοειδή, γιατί ξέρω ποιος θα τα φάει...

Αλλά έβαλα στο μάτι πολλά καλούδια από το μαγαζί της Έλλης που διαπίστωσα με χαρά ότι είναι κοντά μου!! :D:D (και το είχα προσέξει η αφιλότιμη ότι είναι στην περιοχή μου, αλλά... αυτό το αλτσχάιμερ έκανε καλά τη δουλειά του... :oops::oops::oops:) και λέω να πάω να προμηθευτώ την άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να την πετύχω για να την γνωρίσω και από κοντά!!!

Καλημερούδια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κάνεις και ισλί;;;;;;:eek::-o:-o:D:D εύγε!

πόντια είσαι χρυσό μου;:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τι κανετε?

Απουσιες πολλες βλεπω τελευταια άλλα λογω γιορτων κ δουλειων δικαιολογουματσε. Εμεις φευγουμε αυριο κ γυρναμε 2 του μηνα.

Καλες γιορτες να εχουμε , καλη χρονια κ πανω απο ολα υγεια σε ολους!

Ντινακι να σας ζησει η ανηψουλα να την χαιρεστε!

Φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...