Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

GOOD+MORNING+1.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Χαλαρά σπίτι σήμερα, γιατί περιοδεύουμε και χρειάζομαι λίγη ξεκούραση! Αύριο εφορμώ για τα ψώνια των γιορτών! Μανούλα μου χαμός θα γίνεται.

Μόνο χαμός;;;;ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ γίνεται έξω στους δρόμους!!!

Καλημέρα maesrtooooo:D:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημεραααααααααααααααα !!!

Λιτσα μου να τη χαιρεσαι!!! ΠΟΛΥχρονη παντα με υγεια και πολλες πολλες χαρες!!! :D

Περαστικα στις αρρωστες...και στο Μαρακι της Ελιζας μας :D

δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα!!!!!...πηζω το κρτ μου μεσα.....

λοιπον εγω εδω σας χαιρετω για Χριστουγεννα

Να περασετε καλααααααααααααααααααααααα , τις καλυτερες ευχες μου για εσας και τις οικογενειες σας!!!

*ΜΗΝ ξεστρατησετε απο τα προγραμματα σας...μπορειτε να απολαυσετε το φαγητο χωρις γουρουνιασματα !!!!....

*εχετε στο μυαλο σας τους συνδιασμους τροφων

* να πινετε πολλα νερα

* ΜΗΝ ξεχνατε τα 5 γευματα της ημερας σας, φροντιστε να τρωτε βαση του προγραμματος σας στο σπιτι !

*...αν φατε γλυκα...που θα φατε :tongue:....προτιμηστε να ειναι μετα τα γευματα σας...που θα ειστε χορτατες και δεν θα πεσετε με τα μουτρα...βαλτε το σα στοχο...γλυκο θα τρωω μονο μετα το φαγητο....!!!

*επισης προτιμηστε μετα τα γευματα (μεσημεριανα) να πινετε και ενα μικρο καφε...αυτο θα σας ''κοψει'' τις μεγαλες λιγουρες για γλυκο !!!:cool:

*στα βραδυνα ''ρεβεγιον''....μακρυα απο ξηροκαρπια που ειναι τιγκα στο αλατι...προτιμηστε να φατε ενα πιατο φαγητο....ισορροπημενο εεε??...

δεν λεω αλλα....τα ξερετε ΟΛΕΣ!!!!

φροντιστε ο νεος χρονος να σας βρει κΙΟΥριες!!!!

φιλια σε ολες....και τις καλυτερες ευχες μου!!!

τα λεμε 28/12....<3

Καλά Χριστούγεννα Μαράκι!!!!!

Να περάσεις όμορφα και να ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!!!!!!!!!;):D:D:D:D 00020769.gif

sig.asp?img=ad1


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααα !!!

Λιτσα μου να τη χαιρεσαι!!! ΠΟΛΥχρονη παντα με υγεια και πολλες πολλες χαρες!!! :D

Περαστικα στις αρρωστες...και στο Μαρακι της Ελιζας μας :D

δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα!!!!!...πηζω το κρτ μου μεσα.....

λοιπον εγω εδω σας χαιρετω για Χριστουγεννα

Να περασετε καλααααααααααααααααααααααα , τις καλυτερες ευχες μου για εσας και τις οικογενειες σας!!!

*ΜΗΝ ξεστρατησετε απο τα προγραμματα σας...μπορειτε να απολαυσετε το φαγητο χωρις γουρουνιασματα !!!!....

*εχετε στο μυαλο σας τους συνδιασμους τροφων

* να πινετε πολλα νερα

* ΜΗΝ ξεχνατε τα 5 γευματα της ημερας σας, φροντιστε να τρωτε βαση του προγραμματος σας στο σπιτι !

*...αν φατε γλυκα...που θα φατε :tongue:....προτιμηστε να ειναι μετα τα γευματα σας...που θα ειστε χορτατες και δεν θα πεσετε με τα μουτρα...βαλτε το σα στοχο...γλυκο θα τρωω μονο μετα το φαγητο....!!!

*επισης προτιμηστε μετα τα γευματα (μεσημεριανα) να πινετε και ενα μικρο καφε...αυτο θα σας ''κοψει'' τις μεγαλες λιγουρες για γλυκο !!!:cool:

*στα βραδυνα ''ρεβεγιον''....μακρυα απο ξηροκαρπια που ειναι τιγκα στο αλατι...προτιμηστε να φατε ενα πιατο φαγητο....ισορροπημενο εεε??...

δεν λεω αλλα....τα ξερετε ΟΛΕΣ!!!!

φροντιστε ο νεος χρονος να σας βρει κΙΟΥριες!!!!

φιλια σε ολες....και τις καλυτερες ευχες μου!!!

τα λεμε 28/12....<3

μαρακι μου καλα χριστουγεννα...με υγεια και ευτυχια στη ζωη σου!!!:D:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά Μαράκι! Καλά Χριστούγεννα!

Ρε παιδιά εμένα μου τη δίνει να ψωνίζω αυτές τις μέρες. Με αγχώνει η πολλή κίνηση στα μαγαζιά. Σήμερα πήρα τα τελευταία δώρα και ξεμπέρδεψα... Αύριο μετά τη σχολική γιορτή, θα πάμε επίσκεψη στο ζευγάρι που θα παντρέψουμε και θα βαπτίσουμε το παιδάκι τους (Ναι, θα γίνω νονά!). Τώρα το μεσημέρι θα πάω για εξομολόγηση, μετά αποτρίχωση. Αύριο πρωι-πρωί εκκλησία για Θεία Κοινωνία με τα παιδιά. Άσχετα όλα αυτά με το θέμα μας, αλλά να μην τα πω κάπου; Μόνο μου είμαι το τσαμένο στο γραφείο....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλές καλημέρες!!!!!!!!!

δεντράκια βλέπω, αγγελάκια βλέπω!!!!...να μας βάλετε φωτό εεεε;;;;;;

καλές γιορτές να χουμε γοργονοκόριτσα!

καλημέρα Ζωή,

Καλημέρα Τζένη!

Λίτσα, Μαράκι μπονζούγ!

:D:D

Μαεστρία μου, καλημερούδια! μια χαρά. με τα ψώνια τη βρίσκω κι εγώ. αλλά πού χρόνος!

άσε και το άλλο. πού χρήμα.

το μεσημέρι βέβαια θα πάμε για παιχνίδια Χρύσπας και ανηψιάς μου.:D

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά Μαράκι! Καλά Χριστούγεννα!

Ρε παιδιά εμένα μου τη δίνει να ψωνίζω αυτές τις μέρες. Με αγχώνει η πολλή κίνηση στα μαγαζιά. Σήμερα πήρα τα τελευταία δώρα και ξεμπέρδεψα... Αύριο μετά τη σχολική γιορτή, θα πάμε επίσκεψη στο ζευγάρι που θα παντρέψουμε και θα βαπτίσουμε το παιδάκι τους (Ναι, θα γίνω νονά!). Τώρα το μεσημέρι θα πάω για εξομολόγηση, μετά αποτρίχωση. Αύριο πρωι-πρωί εκκλησία για Θεία Κοινωνία με τα παιδιά. Άσχετα όλα αυτά με το θέμα μας, αλλά να μην τα πω κάπου; Μόνο μου είμαι το τσαμένο στο γραφείο....

εσύ μπορείς να πας εκκλησία. εγώ πότε;

μέχρι και την Πέμπτη θα δουλεύω!

η εξομολόγηση έχει γίνει πολυτέλεια. πότε; να κλείσω ραντεβού απόγευμα;:mad::(:oops:

τσαμμένο μου, εγώ είμαι στα πρόθυρα νευρικής κρίσης από το πρωί με το μακρύ και το κοντό του καθενός.

μαμώ τα σμυφωνητικά τους μέσα.

και σε όλο αυτό το μπάχαλο ξέσπασα στο φόρουμ του ΔΣΛ. τα έχωσα για τις αποχές, λες και όλα τα άλλα τα είχαμε λυμένα.

εδώ ο κόσμος καίγεται και ...

όταν είχα αποκόλληση, όταν έμενα απλήρωτη 2 μήνες αποκόλλησης, 3 μήνες λοχείας, όταν δεν πήρα το 6μηνο, σφύριζαν αδιάφορα στο σύλλογο, ενώ η εταιρεία τους ζητούσε γνωμοδότηση.

τότε δεν τους ένοιαζε.

τώρα στέλνουν μηνύματα να πάμε στη συνέλευση να ψηφίσουμε αποχή.

όχι ρε. δεν πάω.

μακάκες.

λες και χάθηκε το επάγγελμα από το άνοιγμα των θέσεων.

ως τώρα που τα πτυχία έρχονταν σωρρηδόν από την ούγκου ούγκου με βαθμό πτυχίου 10 παρά τέταρτο, δεν συγκινήθηκε κανείς.

τώρα έγιναν ευαίσθητοι.

παπάγια!:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα... Ε αν δεν τα πεις εδώ που θα τα πεις έτσι όπως θές; Εγώ πάντως πετάχτηκα κι εξομολογήθηκα. Η Το πώς νιώθω δεν περιγράφεται, έχει φύγει μεγάλο βάρος από πάνω μου (μεταφορικά...)

Λειτουργία τελειώνει νωρίς, μέχρι της 8 το πολύ. έτσι ξέρω. Εσύ τι ώρα πιάνεις δουλειά;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα... Ε αν δεν τα πεις εδώ που θα τα πεις έτσι όπως θές; Εγώ πάντως πετάχτηκα κι εξομολογήθηκα. Η Το πώς νιώθω δεν περιγράφεται, έχει φύγει μεγάλο βάρος από πάνω μου (μεταφορικά...)

Λειτουργία τελειώνει νωρίς, μέχρι της 8 το πολύ. έτσι ξέρω. Εσύ τι ώρα πιάνεις δουλειά;

8 φεύγω από το σπίτι.όμως εγώ την αλλάζω, όχι ο σύζυγος. βλέπεις είναι αποκλειστικό προνόμιο αυτό. άσε που η μικρά θέλει μανούλα όταν ξυπνάει. αγκαλιά, άλλαγμα, γάλα = μόνο μανούλα.

τους έχω κακομάθει.

Link to comment
Share on other sites

η εξομολόγηση έχει γίνει πολυτέλεια. πότε; να κλείσω ραντεβού απόγευμα;:mad::(:oops:

Δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα με τον πνευματικο σου?

Εγω σ΄αυτον που θελω να πηγαινω πρεπει να αφιερωσω ολοκληρη μερα και ειναι αδυνατο με τα παιδια...:roll:

Μαρια καλα Χριστουγεννα να εχεις, και ευχομαι να περασεις πολυ ομορφα!:D

Ψηνω τα μπισκοτακια μου. Μου περισσεψαν ασπραδια...να φτιαξω μπεζεδακια? Και τι να βαλω μεσα που δε μου αρεσουν πολυ γλυκα? Μηπως γιαουρτι με λιγο βυσσινο?:idea:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κυριες μου.

Σεβουλα, τι θα γινει? Θα ανοιξεις σελιδα στο ΦΒ???

Τα υπολοιπα γοργονακια???? Ειστε καλα????

Δεν εχω διαβασει τιποτα!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω σ΄αυτον που θελω να πηγαινω πρεπει να αφιερωσω ολοκληρη μερα και ειναι αδυνατο με τα παιδια...:roll:

Γιατί, βρίσκεται μακριά; ή είναι τα κρίματά σου τόσα πολλά που σου παίρνει ολη μέρα να τα εξομολογηθείς;:)

Ψηνω τα μπισκοτακια μου. Μου περισσεψαν ασπραδια...να φτιαξω μπεζεδακια? Και τι να βαλω μεσα που δε μου αρεσουν πολυ γλυκα? Μηπως γιαουρτι με λιγο βυσσινο?:idea:

Δεν ξέρω να σου πω, αλλά να ρωτήσω κάτι άλλο; Ο συνδυασμός γιαούρτι και βύσσινο είναι καλός; Γιατί δεν είμαι πολύ του υγιεινού γλυκού...:oops:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...