Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      • Καλή τύχη! 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

θα σου πω αυτό που μου έλεγε για τα πάντα η γιαγιά μου.

μια κουταλιά της σούπας μέλι. μια το πρωί, μια το απόγευμα-βράδυ.:)

βρε παιδιά δεν νομίζω ότι το μέλι βοηθάει σε αυτές τις περιπτώσεις φοβάμαι μην της ερεθίσει το έντρερο.....

χαχα... αυτές οι γιαγιάδες με τα γιατροσόφια τους! Σοβαρά τώρα, μήπως γίνω χειρότερα...;

με τις νομικάριες εδώ φοβάμαι πως θα γίνεις.... βρε μέλι σε κρίση εντέρου;

ρώτα κανένα γιατρό παιδάκι μου

εγώ τρωω μέλι για να κινηθεί το έντερο πάντως..... γιου αντερσταντ μι....

γειαααα

τι νεα καλο μου να εχω????τωρα γκρινιαζει ο μικρος θα του δωσω να φαει και μετα λεω να κοιμηθω μαζι του.......το απογευμα θα παω σουπερ για να παρω τα υλικα για τους κουραμπιεδες λεω να φτιαξω αυριο μεθαυριο...

κι αλλη προκομένη!!!! γειά σου λετάκι :)

ελιζα δεν αντέχει; εσύ αντέχεις;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γεια σας κοριτσια! Σημερα ετρεχα πανικοβλητη, τωρα ηρεμω γιατι μπαμπας και γιος ειναι στο κολυμβητηριο και η μικρη κοιμαται.

Βικη, ευχαριστω για την ενημερωση, δεν το ειχα παρει ειδηση!

Αλεξια, να χαιρεσαι το ζουζουνι σου!

Ελιζα, περαστικα στη Μαρια. Ειναι δυσκολες οι αλλεργιες...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

γειαααα

τι νεα καλο μου να εχω????τωρα γκρινιαζει ο μικρος θα του δωσω να φαει και μετα λεω να κοιμηθω μαζι του.......το απογευμα θα παω σουπερ για να παρω τα υλικα για τους κουραμπιεδες λεω να φτιαξω αυριο μεθαυριο...

μπράβο μανούλα! σούπερ!

Link to comment
Share on other sites

λιζακι και εγω λεω πρωτα το παιδι να το δει ο γιατρος που το παρακολουθει......περαστικα του...αν και αν ειναι θεμα αλλεργιας ...δυσκολα τα πραγματα......

σεβουλα ευχομαι οτι καλυτερο για την αδερφη σου.....και ο καινουριος χρονος να ειναι γεματος υγεια και ευτυχια......

ταρονι ...συγχαρητηρια για τις προσκλησεις στο γκαζι......πες μας εντυπωσεις!!!!

σε ευχαριστώ!

ό,τι καλύτερο για την οικογένειά σου. υγεία και αγάπη!

σε όλες μας το ίδιο εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά δεν νομίζω ότι το μέλι βοηθάει σε αυτές τις περιπτώσεις φοβάμαι μην της ερεθίσει το έντρερο.....

με τις νομικάριες εδώ φοβάμαι πως θα γίνεις.... βρε μέλι σε κρίση εντέρου;

ρώτα κανένα γιατρό παιδάκι μου

εγώ τρωω μέλι για να κινηθεί το έντερο πάντως..... γιου αντερσταντ μι....

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!:tongue:

ξάπλα θέλει, λαδάκι μπόλικο, ζεστές σουπίτσες ελαφριές, τύπου φιδέ με λάδι όμως.

αλλά το μέλι βοηθάει σε όλα.:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γοργονοκοριτσαααα

σημερα πρεπει να παω το μεσημερι στην εταιρεια γιατι εχουμε χριστουγεννιατικη γιορτη......δεν θελω καθολου να παω.....πραγματικα εχω ξεχασει στοχους και τα τρεχαματα που ειχα και ποσο αγχος ειχα με τη δουλεια...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα γοργονοκοριτσαααα

σημερα πρεπει να παω το μεσημερι στην εταιρεια γιατι εχουμε χριστουγεννιατικη γιορτη......δεν θελω καθολου να παω.....πραγματικα εχω ξεχασει στοχους και τα τρεχαματα που ειχα και ποσο αγχος ειχα με τη δουλεια...

να ξερες πόσο σε ζηλεύω!

εγώ σήμερα πρέπει να κάνω την θεά κάλι, να λύσω γόρδιους δεσμούς, αλλά ούτε κάλι είμαι ούτε Μ.Αλέξανδρος γμτ!

και σέρνομαι από κούραση!

θέλω διακοπές!:(

Link to comment
Share on other sites

γειά σου βικούλα!

εγώ είμαι κρυωμένη, αυτιά, μύτη, λαιμός θκατά! κόλλησα και τη μικρή μου.

κατά τα άλλα σέρνομαι από κούραση.

κατά τα άλλα σήμερα θα με πάει μαμιώντας.

πώς το δουλεύω το σαβουάγ βίβγ!

σε λίγο θα σας χαιρετήσω για να κάνω το ζογκλέρ, το σκυλί που γαβγίζει για χρωστούμενα, να γράψω κατεβατά για συμφωνίες, να να να

θέεεεεεεεεεεελωωωωωωωω διακοπέεεεεεεεεεεες!

κατά τα άλλα είμαι σε μια ωραία ατμόσφαιρα είμαι.

δεν ξέρω αν το προσέξατε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονάκια μου!!!

καλημερα γοργονοκοριτσαααα

σημερα πρεπει να παω το μεσημερι στην εταιρεια γιατι εχουμε χριστουγεννιατικη γιορτη......δεν θελω καθολου να παω.....πραγματικα εχω ξεχασει στοχους και τα τρεχαματα που ειχα και ποσο αγχος ειχα με τη δουλεια...

Δουλειά;;; Τι είναι αυτό;;; Για θυμίστε μου;;;

Έχω να δουλέψω από τα μέσα Γενάρη. Εντάξ' πήγα τρεις μέρες τον Μάιο, αλλά, φυσικά, δεν μου βάλανε να κάνω τίποτα, μόνο για καφέ και παρέα πήγα. Με έχουνε ξεχάσει και τους έχω ξεχάσει!!!

Ο άντρας μου ζηλεύει!!!

Σεβούλα μου,

μην ανησυχείς, καλύτερες μέρες θα 'ρθούνε και πάλι:tongue::tongue::tongue:

Να σου πω την αλήθεια, εγώ όταν δούλευα δεν ήθελα πολλές διακοπές, γιατί μου έβγαινε η πίστη να κυνηγάω τον μικρό στο χωριό του άντρα μου, ενώ εκείνος ήτανε άφαντος. Φαντάσου ότι το καλοκαίρι του 2009 γύρισα πίσω με υπερκόπωση. Κοιμόμουνα, κοιμόμουνα, αφού έλεγα "να δεις πως είμαι έγκυος, δεν εξηγείται τόση κούραση" αμ δε που δεν εξηγείτω.

Να σας πω κι εγώ τον πόνο μου: Καταστροφές και από το εδώ μέτωπο, χάλασε το στεγνωτήριό μου, το οποίο σημαίνει άπειρο σίδερο παραπάνω. Και ο τεχνικός θα έρθει την άλλη Δευτέρα.

Αλλά, επειδή γίνανε κι άλλα χθες, όσο κι αν τσαντίστηκα, κρατήθηκα μία κιουρία, και η μόνη μου παρασπονδία ήτανε λίγα πατατάκια... Και ούτε επιτέθηκα στις καριόκες που μου φέρανε χθες και είναι από τα λαχταριστά γλυκά μου!!!

Αλλά, η ζυγαριά παραμένει κολλημένη, στο 75. Άντε, να κατέβει πιο κάτω, βαρέθηκα να την βλέπω ίδια.

Επίσης, έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου, αλλά περίοδος γιοκ, μάλλον από τον θηλασμό. Να δούμε τι θα δούμε!!! :rolleyes:


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονάκια μου!!!

Δουλειά;;; Τι είναι αυτό;;; Για θυμίστε μου;;;

Έχω να δουλέψω από τα μέσα Γενάρη. Εντάξ' πήγα τρεις μέρες τον Μάιο, αλλά, φυσικά, δεν μου βάλανε να κάνω τίποτα, μόνο για καφέ και παρέα πήγα. Με έχουνε ξεχάσει και τους έχω ξεχάσει!!!

Ο άντρας μου ζηλεύει!!!

πες μου ότι είσαι του δημοσίου, να τραβάω τις κοτσίδες που δεν έχω!

στο ίδιο κλαμπ με τον άντρα σου κι εγώ!:(:mad:

Σεβούλα μου,

μην ανησυχείς, καλύτερες μέρες θα 'ρθούνε και πάλι:tongue::tongue::tongue:

Να σου πω την αλήθεια, εγώ όταν δούλευα δεν ήθελα πολλές διακοπές, γιατί μου έβγαινε η πίστη να κυνηγάω τον μικρό στο χωριό του άντρα μου, ενώ εκείνος ήτανε άφαντος. Φαντάσου ότι το καλοκαίρι του 2009 γύρισα πίσω με υπερκόπωση. Κοιμόμουνα, κοιμόμουνα, αφού έλεγα "να δεις πως είμαι έγκυος, δεν εξηγείται τόση κούραση" αμ δε που δεν εξηγείτω.

Να σας πω κι εγώ τον πόνο μου: Καταστροφές και από το εδώ μέτωπο, χάλασε το στεγνωτήριό μου, το οποίο σημαίνει άπειρο σίδερο παραπάνω. Και ο τεχνικός θα έρθει την άλλη Δευτέρα.

Αλλά, επειδή γίνανε κι άλλα χθες, όσο κι αν τσαντίστηκα, κρατήθηκα μία κιουρία, και η μόνη μου παρασπονδία ήτανε λίγα πατατάκια... Και ούτε επιτέθηκα στις καριόκες που μου φέρανε χθες και είναι από τα λαχταριστά γλυκά μου!!!

Αλλά, η ζυγαριά παραμένει κολλημένη, στο 75. Άντε, να κατέβει πιο κάτω, βαρέθηκα να την βλέπω ίδια.

Επίσης, έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου, αλλά περίοδος γιοκ, μάλλον από τον θηλασμό. Να δούμε τι θα δούμε!!! :rolleyes:

άκου γοργονάκι μου, το μικρό σου είναι 5 μηνών. είσαι στα 75. είσαι πάρα πολύ καλά.

σε 4 μήνες θα έχεις κατέβει από τα 68. σε πάω στοίχημα.

μην αγχώνεσαι μανούλα, θηλάζεις κιόλας!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...