Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      • Καλή τύχη! 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

A, καλά ή η σύνδεσή μου μαμιέται ή ο σέρβερ του φόρουμ ζορίζεται!

Αγνοείστε το ένα απ' τα δυο προηγούμενα ποστ μου. Διαλέξτε όποιο θέλετε και αγνοήστε το, είναι παρόμοια. ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

όλες είμαστε δυνατές.

εγώ τη δύναμη την αντλώ από την προσευχή.

η ζωή είναι ωραία.:)

μου δίνεις την ευκαιρία να βάλω την προσευχή της γαλήνης:

Η προσευχή της γαλήνης

Θεέ μου,

δώσε μου την γαλήνη

να δέχομαι αυτά που δεν μπορώ να αλλάξω,

το κουράγιο να αλλάζω αυτά που μπορώ,

και την σοφία να γνωρίζω την διαφορά.

Πρώτη φορά την άκουσα σ' ένα ρεπορτάζ του Θεοδωράκη για τους Ανώνυμους Αλκοολικούς, και τη βρήκα πολύ ρεαλιστική;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

H αρχηγός εξαφανιζόλ αυτές τις μέρες, θα πνίγεται!

Καλά έφτιαξα κάτι μπισκότα ΜΟΥΡΛΙΑ! Να βάλω καμιά φώτο, μπας κι εμφανιστεί; ;)[/quote

Ξέρει τι κάνει... θα έσκιζε τα πτυχία της!:mad:Μα κι εμείς είμαστε ντιπ ανεπίδεκτες! όλο για μπισκότα μιλάμε, μελομακάρονα κ.α.:lol:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

A, καλά ή η σύνδεσή μου μαμιέται ή ο σέρβερ του φόρουμ ζορίζεται!

Αγνοείστε το ένα απ' τα δυο προηγούμενα ποστ μου. Διαλέξτε όποιο θέλετε και αγνοήστε το, είναι παρόμοια. ;)

δεν μας έχουν και το edit...ακόμα, δεν πειράζει μαέστρο!

η συνταγή εύκολη;;;για πες..


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας...δεν εχω διαβασει τιποτα και ουτε προβλεπετε για σημερα...

μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα νεα μου...

απο το πρωι τη βγαλαμε στο παιδων με τη μαρια για ακομη μια φορα για αυτον τον σπαστικο βηχα που τοσες φορες σας εχω αναφερει...

λοιπον αυτη τη φορα μου δωσανε σημασια και το ειδανε το παιδι καλυτερα και καταλυξανε οτι ειναι καθαρα αλεργικος βηχας και μαλλον εχει να κανει με τον νοτια και την υγρασια αφου εχουμε παρατηρηση οτι ειδικα στον νοτια την πιανει εξαρση...

λοιπον φυγαμε απο το παιδων αγκαλια με ενα μηχανηνα τον λεγομενο νεφελοποιητη (καλη αρχη λοιπον) και θα κανει εισπνοες με πιο υσχηρα φαρμακα στο σπιτι για δυο εβδομαδες μεχρι να την ξαναδουνε...

αυτα τα ωραια απο εμενα...

ελπιζω εσεις να ειστε καλα...

ααααααα σημερα τους εχω ολους στο σπιτι παιδια και χαζμπαντ καθως απο σημερα ειναι με αδεια (υποχρεωτικη)...αλλα ευτυχως θα την κανει για ψαρεματακι στο νησι για 2-3 μερες οποτε θα γλυτωσω απο το μεγαλο βασανο και θα μου μεινουν μονο τα μικρα...

σας φιλω ολες και μη με ξεχνατε ναι???? να με αγαπατε και μενα λιγακι γιατι ειμαι μικρουλα και χρειαζομαι στοργη , αγαπη, και προδερμ ααααα και βαλεριανες γιατι τα νευρα κροσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...

μακια μακια μακια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Μπα η αρχηγός εξαφανιζόλ αυτές τις μέρες, θα πνίγεται!

Καλά, έφτιαξα κάτι μπισκότα ΧΑΡΜΑ!!! Να βάλω καμιά φώτο μπας κι εμφανιστεί; ;)

για πες!

εγώ είχα κάνει βουτύρου Παρλιάρου, έυκολα και γρήγορα και νόστιμα.

τα είχα κάνει για την Χρύσπα και τα τσακίζουμε οικογενειακώς;)

αναλυτικά τη συνταγή και βάλε και φωτό πληζ!

εννοείται για τον Γιαννάκη, ε;:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας...δεν εχω διαβασει τιποτα και ουτε προβλεπετε για σημερα...

μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα νεα μου...

απο το πρωι τη βγαλαμε στο παιδων με τη μαρια για ακομη μια φορα για αυτον τον σπαστικο βηχα που τοσες φορες σας εχω αναφερει...

λοιπον αυτη τη φορα μου δωσανε σημασια και το ειδανε το παιδι καλυτερα και καταλυξανε οτι ειναι καθαρα αλεργικος βηχας και μαλλον εχει να κανει με τον νοτια και την υγρασια αφου εχουμε παρατηρηση οτι ειδικα στον νοτια την πιανει εξαρση...

λοιπον φυγαμε απο το παιδων αγκαλια με ενα μηχανηνα τον λεγομενο νεφελοποιητη (καλη αρχη λοιπον) και θα κανει εισπνοες με πιο υσχηρα φαρμακα στο σπιτι για δυο εβδομαδες μεχρι να την ξαναδουνε...

αυτα τα ωραια απο εμενα...

ελπιζω εσεις να ειστε καλα...

ααααααα σημερα τους εχω ολους στο σπιτι παιδια και χαζμπαντ καθως απο σημερα ειναι με αδεια (υποχρεωτικη)...αλλα ευτυχως θα την κανει για ψαρεματακι στο νησι για 2-3 μερες οποτε θα γλυτωσω απο το μεγαλο βασανο και θα μου μεινουν μονο τα μικρα...

σας φιλω ολες και μη με ξεχνατε ναι???? να με αγαπατε και μενα λιγακι γιατι ειμαι μικρουλα και χρειαζομαι στοργη , αγαπη, και προδερμ ααααα και βαλεριανες γιατι τα νευρα κροσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...

μακια μακια μακια

Περαστικά στη μικρή σου λιζάκι!!!!

ΣΑΓΑΠΑΜΕ βρεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!! 000203F8.gif 000203F8.gif 0002043B.gif 0002030B.gif

sig.asp?img=ad1


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας...δεν εχω διαβασει τιποτα και ουτε προβλεπετε για σημερα...

μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα νεα μου...

απο το πρωι τη βγαλαμε στο παιδων με τη μαρια για ακομη μια φορα για αυτον τον σπαστικο βηχα που τοσες φορες σας εχω αναφερει...

λοιπον αυτη τη φορα μου δωσανε σημασια και το ειδανε το παιδι καλυτερα και καταλυξανε οτι ειναι καθαρα αλεργικος βηχας και μαλλον εχει να κανει με τον νοτια και την υγρασια αφου εχουμε παρατηρηση οτι ειδικα στον νοτια την πιανει εξαρση...

λοιπον φυγαμε απο το παιδων αγκαλια με ενα μηχανηνα τον λεγομενο νεφελοποιητη (καλη αρχη λοιπον) και θα κανει εισπνοες με πιο υσχηρα φαρμακα στο σπιτι για δυο εβδομαδες μεχρι να την ξαναδουνε...

αυτα τα ωραια απο εμενα...

ελπιζω εσεις να ειστε καλα...

ααααααα σημερα τους εχω ολους στο σπιτι παιδια και χαζμπαντ καθως απο σημερα ειναι με αδεια (υποχρεωτικη)...αλλα ευτυχως θα την κανει για ψαρεματακι στο νησι για 2-3 μερες οποτε θα γλυτωσω απο το μεγαλο βασανο και θα μου μεινουν μονο τα μικρα...

σας φιλω ολες και μη με ξεχνατε ναι???? να με αγαπατε και μενα λιγακι γιατι ειμαι μικρουλα και χρειαζομαι στοργη , αγαπη, και προδερμ ααααα και βαλεριανες γιατι τα νευρα κροσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...

μακια μακια μακια

περαστικά στην Μαρία!

να το ξεπεράσει γρήγορα.

δεν παίρνεις και μια δεύτερη γνώμη για να σιγουρέψεις τί δίνεις;

σε αγαπάμε πολύ πολύ!

αγκαλίτσες από Λάρισα! και μάκια μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελιζάκι περαστικά τη μαρίας σου! εύχομαι τώρα να αντιμετωπιστεί το θέμα :)

μιας και ειναι ο αντρούλης σου στο σπίτι δεν τον αφήνεις με τα παιδάκια λίγο να πας καμιά βολτίτσα να ξεσκάσεις κι εσύ;;;;;;;

αρετή μου πως είσαι ; με τα φασόλια και το λαχανο δεν είναι περίεργο να είναι κολικός του εντέρου..... φρόντισε να φας καμια πατατούλα βραστή 1-2 μέρες και φιδε.

τάρα μου διαβασα ότι πέρασες σούπερ!!! μπράβο σας!!!!

όσο για το περιστατικό με την μην πω..... δεν έχω λόγια! μπράβο σας που αντιδράσατε όσο για την αδιαφορία των υπολοιπων είναι λυπηρή!

βίκυ μου περαστικά σου!!!!

ζωή ματς μουτς

μαεστρία μου μπρισκοτιάζεσαι καλή μου;;;;; εγώ να δω πότε θα προλάβω να πάω στην ελλη να πάρω!

αρχηγός;;;;;;;;;;

σε όλες φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα κάνω τσιπουρίτσα μου! Φιδέ για σήμερα... Καλύτερα είμαι και χωρίς παυσίπονο... Ευχαριστώ!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω λουκια μου...

περαστικά στην Μαρία!

να το ξεπεράσει γρήγορα.

δεν παίρνεις και μια δεύτερη γνώμη για να σιγουρέψεις τί δίνεις;

σε αγαπάμε πολύ πολύ!

αγκαλίτσες από Λάρισα! και μάκια μάκια!

ευχαριστω σεβουλα...παντα παιρνω δευτερη γνωμη...δεν της δινω τιποτα αν δεν παρω το οκ απο την παιδιατρο που παρακολουθει τα παιδια απο μωρα...με εχει γλυτωσει απο πολλες φουρτουνες...

ελιζάκι περαστικά τη μαρίας σου! εύχομαι τώρα να αντιμετωπιστεί το θέμα :)

ευχαριστω μαριεττουλα...αχχχχ το ελπιζω...

μιας και ειναι ο αντρούλης σου στο σπίτι δεν τον αφήνεις με τα παιδάκια λίγο να πας καμιά βολτίτσα να ξεσκάσεις κι εσύ;;;;;;;

τωωωωωωρα κατι ειπες...εδω ετοιμαζετε να την κοπανησει για ψαρεμα γιατι δεν αντεχει την φασαρια...ντοινγκκκκκκκ...προτειμαει να την περασει με τους γονεις του στο τροχοσπιτο και μεσα στο κρυοοοοο...ας προσεχε...

σε όλες φιλιά


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα κάνω τσιπουρίτσα μου! Φιδέ για σήμερα... Καλύτερα είμαι και χωρίς παυσίπονο... Ευχαριστώ!

θα σου πω αυτό που μου έλεγε για τα πάντα η γιαγιά μου.

μια κουταλιά της σούπας μέλι. μια το πρωί, μια το απόγευμα-βράδυ.:)

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω αυτό που μου έλεγε για τα πάντα η γιαγιά μου.

μια κουταλιά της σούπας μέλι. μια το πρωί, μια το απόγευμα-βράδυ.:)

χαχα... αυτές οι γιαγιάδες με τα γιατροσόφια τους! Σοβαρά τώρα, μήπως γίνω χειρότερα...;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...