Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Στην πρώτη διέγερση που πήγα με altermon και είχα ΑΜΗ 9,8,ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίθηκε καθόλου καλά και στο τέλος είχα μόνο δύο ωαρια.Οταν κάναμε πιο ήπια διέγερση με meriofert και Femara,βγάλαμε δέκα ωάρια.Μου είπε ο γιατρός πως στην περίπτωση μου δεν έχει νόημα να κάνουμε φουλ διέγερση και έτσι τώρα,κάναμε πάλι το ίδιο και βλέπουμε 4ωαρια(βέβαια τώρα η ΑΜΗ μου έπεσε πολύ 2,4).Την Πέμπτη πάμε για ωοληψια και ελπίζω να πάρουμε και τα 4. Τον είχα ρωτήσει για την enolva και είπε πως δεν πιστεύει ότι θα μας δώσει καλά αποτελέσματα,δεν το χρησιμοποιει αυτό το πρωτόκολλο.Βεβαια εσένα μπορεί να σου ταιριάξει αυτη η μέθοδος και να πάρετε πολλά και ποιοτικα ωάρια ❤️ Εγώ ελπίζω να κάνουμε έστω ένα εμβρυακι και να το βάλουμε μαζί με το άλλο που έχουμε στην κατάψυξη και να μην χρειαστεί να ξανακάνω διέγερση,έχω πρηστεί πολύ και δεν την παλεύω καθόλου 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μετα την τελευταια δυνατη κριση που ειχα, ο γαστρεντερολογος μου ειπε να παρω ενα κουτι doralin. Ειναι μυοχαλαρωτικα, και τα παιρνω πριν το φαγητο. Ρωτα τη φαρμακοποιο σου αν θελεις.

Doralin... χρειάζονται συνταγή;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από δωωωωωωωω!

Η προκομμένη έφτιαξα μπισκοτάκια και περιμένω να κρυώσει η ζύμη, να πάω να τα πλάσω και να τα ψήσω.

ΟΧΙ, δεν τα 'φτιαξα για μένα, για το παιδί καλέ, τι νομίζατε;;; ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από δωωωωωωωω!

Η προκομμένη έφτιαξα μπισκοτάκια και περιμένω να κρυώσει η ζύμη, να πάω να τα πλάσω και να τα ψήσω.

ΟΧΙ, δεν τα 'φτιαξα για μένα, για το παιδί καλέ, τι νομίζατε;;; ;)

καλημερα και απο εδω !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από δωωωωωωωω!

Η προκομμένη έφτιαξα μπισκοτάκια και περιμένω να κρυώσει η ζύμη, να πάω να τα πλάσω και να τα ψήσω.

ΟΧΙ, δεν τα 'φτιαξα για μένα, για το παιδί καλέ, τι νομίζατε;;; ;)

προκομμένο κορίτσι:tongue: μπράβο σου!!!!καλή επιτυχία!!!!!!!:D

καλημερα και απο εδω !!!

προσπαθώ να μπω φατσοβιβλίο....πού θα μου πάει -θα τους σπάσω τους κωδικούς!!!χεχεχε;):D

θελω και εγω να φτιαξω μπισκοτα σε σχημα αστεριου και να κανω δεντρακια!!!!

συνταγη καμια;;;;

βίκυ το σάββατο έκανε ο παρλιάρος σάμαλι σε σχήμα δεντράκι και αστέρι-άσχετο με τα μπισκοτάκια, αλλά καλή ιδέα- και μιας και είπες για αστέρια και δεντράκια το θυμήθηκα!;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα σας χάσω λίγο αυτές τις μέρες αλλά θα σας σκέφτομαι

που θα πας κοριτσακι;;;

προσπαθώ να μπω φατσοβιβλίο....πού θα μου πάει -θα τους σπάσω τους κωδικούς!!!χεχεχε;):D

βίκυ το σάββατο έκανε ο παρλιάρος σάμαλι σε σχήμα δεντράκι και αστέρι-άσχετο με τα μπισκοτάκια, αλλά καλή ιδέα- και μιας και είπες για αστέρια και δεντράκια το θυμήθηκα!;)

γιατι δε μπορεις;;;

χμ!!!!!!...μαλλον με μπισκοτακια καλυτερα!!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε μπορεις;;;

χμ!!!!!!...μαλλον με μπισκοτακια καλυτερα!!!!:D

γιατί μας έχουν βάλει κάτι κωδικούς και με το που ανοίγω το φβ- κλείνει:rolleyes:...αλλά κάτι θα κάνω;)....


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ μου! Μάκια!!

:D:D:D:D:D...μάκια και από μένα μαέστρο!!!!!:D:D

είστε στο φατσοβιβλίο;;θα σκάσω από τη ζήλεια μου!!:tongue::tongue::tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...