Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Έφτασε η μέρα! Αύριο θα γίνει η εμβρυομεταφορα.. εντωμεταξύ μου είπαν ότι αξιολογουνται ξανά οι βλαστοκύστες, άσχετα αν την ημερα της κατάψυξης ήταν άριστες..  ορίστε τώρα έχω και κάτι ακόμα να με αγχώνει.. 😂😂. Επίσης η προγεστερονη μου σήμερα ήταν 24. Άρα 5 μέρες πριν πρέπει να είναι <1 και μετά ανεβαίνει έτσι κι αλλιώς και λόγω του utrogestan. Ε ρε τι μαθαίνει κανείς.. 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημεραααααα

eri μπραβο κοριτσι μου......και εμενα αρχισε να φαινεται σιγα σιγα.....

χθες ηρθε και η δικια μου διαιτολογος στο σπιτι. ηρθε να δει τον μικρο ..γεννησε και αυτη πριν 3 μηνες και ειχα καιρο να τη δω και εννοειται πως την εκμεταλλευτηκα...αυτη με ειχε βοηθησει να χασω τα 10 κιλα πριν 2 χρονια σχεδον.

εγω τραπεζι εχω την παραμονη της πρωτοχρονιας....

περαστικα κιολας....με τον θηλασμο η μικρη αποκαταει αντισωματα οποτε πιστευω δεν θα κολλησει....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημεραααααα

eri μπραβο κοριτσι μου......και εμενα αρχισε να φαινεται σιγα σιγα.....

χθες ηρθε και η δικια μου διαιτολογος στο σπιτι. ηρθε να δει τον μικρο ..γεννησε και αυτη πριν 3 μηνες και ειχα καιρο να τη δω και εννοειται πως την εκμεταλλευτηκα...αυτη με ειχε βοηθησει να χασω τα 10 κιλα πριν 2 χρονια σχεδον.

εγω τραπεζι εχω την παραμονη της πρωτοχρονιας....

περαστικα κιολας....με τον θηλασμο η μικρη αποκαταει αντισωματα οποτε πιστευω δεν θα κολλησει....

Έτσι νομίζω και εγώ....

Αλήθεια μήπως έδειξες τη δίαιτα στη φίλη σου;Σου είπε τίποτα χρήσιμο;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι νομίζω και εγώ....

Αλήθεια μήπως έδειξες τη δίαιτα στη φίλη σου;Σου είπε τίποτα χρήσιμο;;;;

την εδειξα....πανω κατω ιδια ειναι ολα....απλα εμενα μου εβαλε και τα λαδερα στο προγραμμα....και σπανακορυζο αμα θελω....και το βραδυνο μου ειναι σαλατες η γιαουρτι η γαλα.....στο ενδιαμεσο μου προσθεσε αμα θελω κανενα τοστ αλλα μονο με τυρι.....

για τα χριστουγεννα μου ειπε οτι σου ειπε η δικια σου....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την εδειξα....πανω κατω ιδια ειναι ολα....απλα εμενα μου εβαλε και τα λαδερα στο προγραμμα....και σπανακορυζο αμα θελω....και το βραδυνο μου ειναι σαλατες η γιαουρτι η γαλα.....στο ενδιαμεσο μου προσθεσε αμα θελω κανενα τοστ αλλα μονο με τυρι.....

για τα χριστουγεννα μου ειπε οτι σου ειπε η δικια σου....

Εμένα μέχρι τώρα δεν μου επέτρεπε όσπρια, λαδερά και κάποιοα φρούτα κα λαχανικά όπως πχ πορτοκάλι, λάχανο, φασολάκια, φακές κτλ αλλά ήρθε πριν από λίγες μέρες για το εμβόλιο και μου είπε ότι από εδώ και πέρα μπορώ να προσθέτω στη διατροφή μου σταδιακά όλες τις τροφές.Έτσι, μετά τα Χριστούγεννα που θα ξαναπάω στη διαιτολόγο θα εμπολουτίσω και εγώ πιο πολύ τη διατροφή μου....:rolleyes:

Αντε 1,5 μήνας μου έμεινε ακόμη απολειστικού θηλασμού:lol::lol::lol:πού θα πάει θα περάσει!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μέχρι τώρα δεν μου επέτρεπε όσπρια, λαδερά και κάποιοα φρούτα κα λαχανικά όπως πχ πορτοκάλι, λάχανο, φασολάκια, φακές κτλ αλλά ήρθε πριν από λίγες μέρες για το εμβόλιο και μου είπε ότι από εδώ και πέρα μπορώ να προσθέτω στη διατροφή μου σταδιακά όλες τις τροφές.Έτσι, μετά τα Χριστούγεννα που θα ξαναπάω στη διαιτολόγο θα εμπολουτίσω και εγώ πιο πολύ τη διατροφή μου....:rolleyes:

Αντε 1,5 μήνας μου έμεινε ακόμη απολειστικού θηλασμού:lol::lol::lol:πού θα πάει θα περάσει!!!!

ουτε που θα καταλαβεις πως θα περασει αυτο το διαστημα.....

εγω τωρα επειδη ξεκινησα να του δινω κρεμουλες και μειωθηκαν τα γευματα του θηλασμου μου μειωσε και καποια πραγματα απο την διατροφη.....

εμενα ο παιδιατρος με αφηνε να τα τρωω ολα....εκτος απο μπροκολο κουνουπιδι και λαχανο τα υπολοιπα ολα....

αμα θελετε να ακουτε χριστουγεννιατικα τραγουδια σε αυτο το site εχει αλλα μονο ξενα...www.xmasmelody.com


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ....και καλη βδομαδα.....

τι κανετε γοργονακια μου....ετοιμασιες ...βλεπω ...για τα χριστουγεννα ....μπηκαμε στη τελικη ευθεια......και εγω μια απο τα ιδια.....το κακο ειναι οτι ενω χθες ημουνλιγο καλυτερααπο την ψυξη....σημερα παλι δεμπορω να κουνηθω......και ετοιμαζομαι και γι αθηνα......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γοργονάκια!!!

Γεωργία μου,

τι να πω... οι ζημιές φτιάχνονται, αυτό έχει σημασία... Κρίμα, βέβαια, γιατί είναι πολλά τα έξοδα...

Λίσα,

εγώ πλέον το τζάμπο το αποφεύγω αυτές τις μέρες. Αφ' ενός δεν αντέχω τη βαβούρα, αφ' ετέρου έχω βρει ένα μαγαζάκι δίπλα στο σπίτι μου που ειδικά τα fisher price τα έχει σε τιμές τζάμπο (τσεκαρισμένο) και ψωνίζω από εκεί. Την τελευταία φορά που πήγα στα τζάμπο όχι μόνο με έπιασε το κεφάλι μου, αλλά με τα διάφορα άχρηστα πραγματάκια έκανα και λογαριασμό 50? και δεν κατάλαβα και πως... Και το Σάββατο πήγε και μία φίλη μου με τη μητέρα της και πήρανε από την τσάντα της μητέρας της το πορτοφόλι με 500?, κάρτες, ταυτότητες κλπ...

Μάλλον έχω γίνει λίγο παράξενη, ε;;;

Όσο για μελομακάρονα κλπ, αφήστε, πολύ δύσκολοι καιροί για δίαιτες. Θα φτιάξω γλυκά, γιατί μου αρέσει η διαδικασία, να μυρίσει το σπίτι κλπ, αλλά θα φτιάξω λίγα και θα προσπαθησω να είμαι κιουρία...

Έρι μου,

μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!!

Και σε σένα Λέτα μου!!!

Εγώ έχω κολλήσει (ας όψεται η επίσκεψη σε φίλους το Σάββατο που παραγγείλαμε) αλλά δεν πτοούμαι. Ούτως ή άλλως έχω χάσει σχεδόν 10 κιλά από τότε που ξεκίνησα μέσα Σεπτέμβρη. Μπορεί να θέλω να χάσω πολλά ακόμα, αλλά δεν πειράζει... σιγά σιγά...

Το καλό είναι ότι αυτές τις γιορτές λόγω του μωρού θα αποφύγουμε τα τραπεζώματα, όπου δεν μπορώ να αντισταθώ, οπότε δεν θα κάνω πολλές γουρουνιές!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1844374g8czomvwc5.gif

Καλημερα! Καλη εβδομαδα! Καλα Χριστουγεννα!

Καλη δυναμη σε οσες κανουν τραπεζια, γιατι εγω, οπως και ο τσιφακος, δεν κανω τραπεζια!:tongue:

Το Σαββατο ηρθαν τα ανιψια μου, επαιξαν παρα πολυ με τα πιτσιρικια, ο ανιψιος μου εμεινε για baby sitting κι εμεις φυγαμε για εξω! Υποτιθεται οτι θα πηγαιναμε στο χριστουγεννιατικο παρτυ του κουμπαρου, αλλα στο δρομο καναμε μια σταση στο bat city για μια μπυρα...οι οποιες εγιναν κανατες, σφηνακια, πολυς χορος (ειχε εκπληκτικο προγραμμα), και τελικα φυγαμε απο κει χαραματα...! Περασα παρα πολυ ομορφα!:D

Χθες πηγαμε με τον Αντωνη σε μια χριστουγεννιατρικη θεατρικη παρασταση. Εκει στραβωσα πολυ... Για να μην τα ξαναγραφω...

 


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...