Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

κοντευει τα... 17... :rolleyes:

λογικο ειναι οταν βλεπει μια μαμα που παντα τη θυμοταν το ανωτερο στα 55 κιλα, τωρα να ειναι +12 κιλα σχεδον πανω!!! :lol:

οσο για τα μειον δυο κιλα, οφειλονται σιγουρα στην περιοδο, γιατι εγω ανεκαθεν πριν αδιαετησω εβαζα κανα δυο κιλακια... :mad:

α ναιιιιιι μου το χες πει ότι είναι τόσο!!! Αχ πως περιμένω όταν θα μεγαλώσει κι εμένα ο γιός μου και θα μου λέει τέτοια!!!!

Α!Να σου πω να γελάσεις ή να κλάψεις.... εγώ πάντως είμαι στα πρόθυρα...Σήμερα μου έκαναν ένα τεστάκι με ένα σταυρό που τον κουνάς και έδειξε ότι θα κάνω 4 γιους!:shock::shock::shock: εγώ για τρία πάω και έλεγα μπας και έρθει και καμμιά κόρη! Και η πλάκα είναι ότι το έκαναν και του άντρα μου και έδειξε ακριβώς τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

α ναιιιιιι μου το χες πει ότι είναι τόσο!!! Αχ πως περιμένω όταν θα μεγαλώσει κι εμένα ο γιός μου και θα μου λέει τέτοια!!!!

Α!Να σου πω να γελάσεις ή να κλάψεις.... εγώ πάντως είμαι στα πρόθυρα...Σήμερα μου έκαναν ένα τεστάκι με ένα σταυρό που τον κουνάς και έδειξε ότι θα κάνω 4 γιους!:shock::shock::shock: εγώ για τρία πάω και έλεγα μπας και έρθει και καμμιά κόρη! Και η πλάκα είναι ότι το έκαναν και του άντρα μου και έδειξε ακριβώς τα ίδια!

:lol::lol::lol:

και μενα μου το ειχαν κανει αυτο με το σταυρο (αν εννοεις αυτο που κρατας ανοιχτη την παλαμη σου και κουνανε το σταυρο με την αλυσιδα) και μου ειχαν βγαλει 3 ... αλλα γιο, κορη, γιο...

οταν λοιπον ο γιατρος μου ειπε στο δευτερο οτι ειναι αγορι, του απαντησα..

λαθος κανετε, αποκλειεται!!!! :lol::lol: (πιτσιρικι και εγω τοτε το πιστεψα)

στον αριθμο παντως επεσε μεσα... (προς το παρων δηλαδη :rolleyes: )


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

και μενα μου το ειχαν κανει αυτο με το σταυρο (αν εννοεις αυτο που κρατας ανοιχτη την παλαμη σου και κουνανε το σταυρο με την αλυσιδα) και μου ειχαν βγαλει 3 ... αλλα γιο, κορη, γιο...

οταν λοιπον ο γιατρος μου ειπε στο δευτερο οτι ειναι αγορι, του απαντησα..

λαθος κανετε, αποκλειεται!!!! :lol::lol: (πιτσιρικι και εγω τοτε το πιστεψα)

στον αριθμο παντως επεσε μεσα... (προς το παρων δηλαδη :rolleyes: )

ναι αυτό λέω αλλά όσες φορές και αν μου το έκαναν το ίδιο έβγαζε! αφού έμεινα και κοιταγα με μάτια γουρλωμένα!

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό λέω αλλά όσες φορές και αν μου το έκαναν το ίδιο έβγαζε! αφού έμεινα και κοιταγα με μάτια γουρλωμένα!

και μενα οσες φορες και να μου το κανανε το ιδιο εβγαζε...

παντως, ΑΝ σε σενα βγει πιο ... αληθινο, σου ευχομαι ολοψυχα μεσα στα 4 που σου εβγαλε να εχει κανει εστω λαθος στο φυλο και να εχεις και κανα θηλυκο!!!!!! :tongue::lol:

οι δικοι μου οι ... αρρενες οι μεγαλοι ακομα λειπουν (ειχαν παει στο Καραισκακη στον αγωνα) και μ΄εχουν εδω αμανατι να περιμενω ποτε θα γυρισουν!!!!! ευτυχως ο μικρουλης κοιμηθηκε, αλλα με βλεπω και εγω να την πεφτω... πριν την πεσω σε κεινα τα χριστουγεννιατικα μπισκοτακια με το γλασο σοκολατας!!!!!!! :P:rolleyes:


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ok!!!

αντισταθηκα στα ... μπισκοτακια (αφου ουτως ή αλλως γευση δεν εχω λογω ιωσης) και παω σιγα σιγα προς καναπε μερια να καψω καμια θερμιδα στον υπνο!!!! :tongue:

οι αντρες μου επιστρφουν απο το γηπεδο τρωγοντας χοτ ντογκ και με ρωτησανε αν θελω και εγω για να μου φερουνε!!!! :lol:

οοοοοοχι ευχαριστω νυχτιατικα!!!!!!!!

παντως, αυτο με τη δυσανεξια τροφιμων ειναι μεγαλο θεμα!!!!

ξερετε τι ειναι να βοσκετε ολη μερα μαρουλι και αντι να χανετε κιλα, η ζυγαρια να πηγαινει στη υψη?????????

το επαθα και το γνωριζω πλεον πολυ καλα.... :(


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!Χθες δεν μπήκα καθόλου γιατί έτρεχά από το πρωί έως το βράδυ...Και σήμερα μία από το ίδια θα είναι....Μπήκα στα γρήγορα να σας πω τα νέα γιατί δεν μπορώ να κάτσω πολύ...Έχω τον Γιώργο εδώ και θέλει να μπει να παίξει...Έχουμε και κάτι εργασίες για αύριο .....Τέλος πάντων.....

Λοιπόν...πήγα στη διαιτολόγο και έχω χάσει 2,8 κιλά!!!!!!!!!!Είμαι λοιπόν τώρα 67,2 και συνεχίζω ακάθεκτη!!!!Μου έδωσε καινούργια δίαιτα που θα τηρήσω τώρα για 3 εβδομάδες και είναι αρκετά διαφορετική από την προηγούμενη....Μου έδωσε και οδηγίες για τις γιορτές.Πραγματικά είναι απίστευτη η διαιτολόγος μου!!!!Δεν πεινάω καθόλου, τρώω τα πάντα και ο γάλα δεν έχει επηρεαστεί καθόλου!!!!!Η καινούργια δίαιτα μου φαίνεται ακόμα πιο καλή!Όσα κορίτσια θέλετε στείλτε μου πμ να σας την γράψω....Σήμερα βέβαια δεν έχω πολύ χρόνο να τη γράψω ( αυτή τη φορά είναι πολύ μεγάλη.....) αλλά αύριο που θα έχω λίγο χρόνο θα τη γράψω και θα τη στείλω σε όσα κορίτσια θέλουν!!!!!

Σας φιλώ γιατί ο γιος μου με αγριοκοιτάει!Τα λέμε μάλλον άυριο....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Χθες δεν μπήκα καθόλου γιατί έτρεχά από το πρωί έως το βράδυ...Και σήμερα μία από το ίδια θα είναι....Μπήκα στα γρήγορα να σας πω τα νέα γιατί δεν μπορώ να κάτσω πολύ...Έχω τον Γιώργο εδώ και θέλει να μπει να παίξει...Έχουμε και κάτι εργασίες για αύριο .....Τέλος πάντων.....

Λοιπόν...πήγα στη διαιτολόγο και έχω χάσει 2,8 κιλά!!!!!!!!!!Είμαι λοιπόν τώρα 67,2 και συνεχίζω ακάθεκτη!!!!Μου έδωσε καινούργια δίαιτα που θα τηρήσω τώρα για 3 εβδομάδες και είναι αρκετά διαφορετική από την προηγούμενη....Μου έδωσε και οδηγίες για τις γιορτές.Πραγματικά είναι απίστευτη η διαιτολόγος μου!!!!Δεν πεινάω καθόλου, τρώω τα πάντα και ο γάλα δεν έχει επηρεαστεί καθόλου!!!!!Η καινούργια δίαιτα μου φαίνεται ακόμα πιο καλή!Όσα κορίτσια θέλετε στείλτε μου πμ να σας την γράψω....Σήμερα βέβαια δεν έχω πολύ χρόνο να τη γράψω ( αυτή τη φορά είναι πολύ μεγάλη.....) αλλά αύριο που θα έχω λίγο χρόνο θα τη γράψω και θα τη στείλω σε όσα κορίτσια θέλουν!!!!!

Σας φιλώ γιατί ο γιος μου με αγριοκοιτάει!Τα λέμε μάλλον άυριο....

\

eri μπραβοοοοοοοοοοοο

αντε καλη συνεχεια ...εγω θα σου στειλω πμ....:D:D:D


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

588297g65hhibfcq.gif

Το αγελαδινό γάλα προκαλεί δυσανεξία σε όλους... εγώ έχω να πιώ από χρονών κι όταν έκανα το τεστ δυσανεξίας το αποτέλεσμα ήταν αρκετά ψηλό. Μια δυσανεξία σου προκαλεί από πονοκεφάλους, φουσκώματα , δυσκοιλιότητα ή το αντίστροφο, αυπνίες ή υπνηλίες, φαγούρες, δυσκολία στο χάσιμο βάρους και τα λοιπά.... Λειτουργεί κάπως έτσι.. Όταν ο οργανισμός δεν μπορεί να μεταβολίσει μία τροφή (τα συστατικά ) την λαμβάνει σαν "εχθρό" και το ανοσοποιητικό αναπτύσει αντισώματα IgG έναντι αυτού του συστατικού... όταν εμείς συνεχίζουμε να παίρνουμε αυτή την τροφή αναγκάζουμε το ανοσοποιητικό να υπερλειτουγισει για να παράγει αντισώματα, αυτό οδηγεί σε εξασθένιση του με συνέπεια τα πιο πάνω που σου ανέφερα....

Εγω παντως πινω παααααρα πολυ γαλα απο μικρη (εως 9 ετων απο αγελαδα απευθειας), και οχι απλως ειμαι μια χαρα, αλλα ειναι η μονη τροφη φαρμακο για μενα. Αν δεν πιω γαλα το πρωι, νιωθω νηστικη και αδεια ολη μερα!:tongue: Φυσικα πινω και προβειο και κατσικισιο.

Λιζα, Λεττα, Ερη, μπραβο για το χασιμο!!!:D

Ειδες βρε Λιζακι ποσες θερμιδες καις εξυπηρετωντας 4 αντρες?:tongue:

Καλημεραααααααααααα!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


588297g65hhibfcq.gif

Εγω παντως πινω παααααρα πολυ γαλα απο μικρη (εως 9 ετων απο αγελαδα απευθειας), και οχι απλως ειμαι μια χαρα, αλλα ειναι η μονη τροφη φαρμακο για μενα. Αν δεν πιω γαλα το πρωι, νιωθω νηστικη και αδεια ολη μερα!:tongue: Φυσικα πινω και προβειο και κατσικισιο.

Λιζα, Λεττα, Ερη, μπραβο για το χασιμο!!!:D

Ειδες βρε Λιζακι ποσες θερμιδες καις εξυπηρετωντας 4 αντρες?:tongue:

Καλημεραααααααααααα!

χαχαχαχαχαχα!! και εγω !!! ελιζα εσυ ποσο μειον ειχες δεν ειδα !! μπραβο κουκλαρα μου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βροχερα μου γοργονακια...

σημερα εχω και τα δυο τα βασανα στο σπιτι λογω απεργιας και καταλαβαινετε τι γινετε...και εχουν ξυπνησει απο τις 7:00 και τα δυο...μαχηηηηηηηηηη...

ντινακι καλημερα...

λετα καλημερα και μπραβοοοοοοο για το μειον σου...

ερυ καλημερα και σε σενα μπραβοοοοοοοοοοοοοο κοριτσακι πολυ καλα...κοντα 3 κιλακια μπραβοοοοοοοοοοοο...

αχχχχ και καποιο αλλο γοργονακι διαβασα οτι εχασε αλλα δεν θυμαμαι συγχωρεστε με...μπραβοοοοο της παντως...

τα υπολοιπα γοργονακια ολα καλα?????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα!! και εγω !!! ελιζα εσυ ποσο μειον ειχες δεν ειδα !! μπραβο κουκλαρα μου !!!!!

ντινακι ελπιζω να μην μπερδευεις εμενα με τη λιζα...απο μενα λιγο δυσκολο να δεις μειον :mrgreen::roll::mrgreen::roll:...

λιζα μπραβοοοο κοριτσακι μου...2 κιλα πολυ καλαααααααααα...

ταρα καλημερουδια σου...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

χθες έκανα τα μπισκοτάκια. δεν μου άρεσαν καθόλου. ούτε στον άντρα μου. άρεσαν στην Χρύσπα. καλά στην κόρη μου αρέσουν τα πάντα, φαγώσιμα και μη.

απογοητεύτηκα.

τώρα θα σας διαβάσω.

τάρα κι εγώ απευθείας από αγελάδα μέχρι τα 12-13.

ποιά γοργόνα έχασε κιλάκια; μπράβο!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...