Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλή επιτυχία και υπομονή μέχρι την χοριακη!!! Λοιπόν αυτό με τη προγεστερονη δεν το χα καταλάβει ούτε εγώ δλδ μια βδομάδα πριν πρέπει να είναι χαμηλή αλλά τη μέρα της εμβρυομεταφορας υψηλή; 

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

      1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

      Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      Αυτο πραγματικά είναι περίεργο...πόσο ήταν η ε2??? Υπάρχει περίπτωση να έσπασαν μέχρι την ωοληψια???η υπήρχαν αλλά ήταν κυστικα???

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

μια γρηηηηγορηηηη καλημερααααα !!!

δεν εχω διαβασει τπτ ακομα !!!

τι κανετε???

Ζωη....υπομονη...αυτες τις μερες θελει ψυχραιμια...ολοκληρη σχεδον η εβδομαδα με απεργίες θα ειναι :(

καλημεραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! σιφουναααααααααααααα!! χαχαχα!

πως πάει η πλάτη καλο μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καταρχήν καλημέρα Σέβη μου και γοργόνες, γιατί δε μου φταίτε σε τπτ.

Τσακώθηκα με Χρήστο και μετά Βασίλη. Δεν μπορεί, έχουν συνωμοτήσει να με κλείσουν στο ψυχιατρείο!!! Τώρα του στέλνω e-mails (στο βασ) να του πω όσα δεν πρόλαβα!!!!:twisted:

χαλάρωσε λίγο, βάλε ένα τραγουδάκι και μετά του στέλνεις μήνυμα!:)

Link to comment
Share on other sites

32026.jpg

ελα παμε για καφε οι δυο μας χαχαχαχα!!:wink::wink::wink:

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....φιλάκι, μααααακιαααααα:D;)

αρετη ποσο σε καταλαβαινω και εγω στελνω mails οταν θυμωνω γιατι δεν προλαβαινω να τα πω ολα...

ζωη υπομονη!!!

σεβουλα σου ειπα καλημερα??καλημερα...

Καλημέρα λέταα!!!!!!!!

τώρα κάπως ηρέμησα!;)η γοργονοπαρεά παιδί μου!!!!:D;)

καλημερααααααααααα και απο μενα...

αποφασισα να στολισω...καλιο αργα παρα ποτε :mrgreen:...

σας αφηνω για την ωρα ... μακια μακια...

και του χρόνου λιζάκι:D;)

μια γρηηηηγορηηηη καλημερααααα !!!

δεν εχω διαβασει τπτ ακομα !!!

τι κανετε???

Ζωη....υπομονη...αυτες τις μερες θελει ψυχραιμια...ολοκληρη σχεδον η εβδομαδα με απεργίες θα ειναι :(

Καλημέρα μαράκι!!!:D...όπως τα λες είναι..;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Εσυ ολο γλυκα φτιαχνεις δηλαδη αυτες τις μερες!!! Κι εγω Κωνσταντινιδη προτιμω για κουραμπιεδες και μελομακαρονα. Μη φανταστεις...γυρω στα 10 κομματια απο το καθενα αγοραζω, ετσι για το καλο.

Ειναι πολυ ευκολο να ξεφυγουμε με τα γλυκα κατα τη διαρκεια των γιορτων, γι αυτο και προσεχω παρα πολυ τι βαζω στο σπιτι.

Τη δευτερη μερα των Χριστουγεννων πηγαινουμε παντα για τραπεζι στη μεσαια κουνιαδα μου (3 εχω!), και για γλυκο παντα μας εχει κατι υγιεινο. Δηλαδη γιαουρτι στραγγιστο με γλυκο βυσσινο ή φτιαχνει μια αρχαιοελληνικη συνταγη με φρουτα και ξηρους καρπους σα γλυκο του κουταλιου, πολυ νοστιμο! Φυσικα εχει και τα παραδοσιακα χριστουγεννιατικα γλυκα. Οποτε αποφευγουμε τα αχρηστα λιπαρα απο τουρτες κλπ!;)

φαντάσου, ότι αλεύρι και ζάχαρη παίρνω συσκευασίες γίγας-πακέτα από μάκρο.

όταν είπα στο σύζυγο ότι θέλω να δοκιμάσω να κάνω και κουραμπιέδες μου είπε όχι.:(:mad::lol: είπε όχι ο γλυκατζής:roll::mrgreen:

με τέτοιο σώμα, όπως περιγράφουν τα άλλα γοργονοκόριτσα, τί κρατιέσαι καλέ! απόλαυσε τις γιορτές χωρίς τσιγκουνιές!

άμα δεν φάμε τώρα πότε θα φάμε βρε τάρα;:tongue:

αυτό με το γιαούρτι το ξέρω. βάζεις και μπισκότα ενδιάμεσα. το τρώει ο αγαπούλης μου έτσι.:wink:

Link to comment
Share on other sites

αρετη ποσο σε καταλαβαινω και εγω στελνω mails οταν θυμωνω γιατι δεν προλαβαινω να τα πω ολα...

ζωη υπομονη!!!

σεβουλα σου ειπα καλημερα??καλημερα...

μάκια μάκια!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Τι μου κανετε κοριτσια!

Εδω λιώνουν τα χΙόνια εχει ήλιο κ γενικά μια πολυ ωραία μέρα για βολτούλα!

Η δίαιτα καλά κρατεί έχασα το ενα κιλάκι που κονόμησα απο την περίοδο κ τώρα πάλι είμαι -3! Πισωγυρίσματα...

Και τώρα παλευω για το -4!! Καλό κουράγιο σε όλες μας με τόσα μελομακάρονα γύρω μας:mrgreen::mrgreen:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

με τέτοιο σώμα, όπως περιγράφουν τα άλλα γοργονοκόριτσα, τί κρατιέσαι καλέ! απόλαυσε τις γιορτές χωρίς τσιγκουνιές!

άμα δεν φάμε τώρα πότε θα φάμε βρε τάρα;:tongue:

Φυσικα και τρωω, απλως δε γουρουνιαζω! Εχασα τοσα κιλα με κοπο, δεν εχω σκοπο να τα ξαναπαρω!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

χαλάρωσε λίγο, βάλε ένα τραγουδάκι και μετά του στέλνεις μήνυμα!:)

αχ βρε Σεβούλα! Πώς καταφέρνεις και είσαι τόσο ευδιάθετη; Φτου σου κοπέλα μου! Βέβαια εσύ μπορείς να κάνεις και το άλλο και εγώ να μην το ξέρω: να μπινελικώνεις στη δουλειά τους συναδέλφους, να εκτονώνεσαι και μετά να είσαι μες στην καλή χαρα!:lol::lol::lol:Φιλάκια!!!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

Τι μου κανετε κοριτσια!

Εδω λιώνουν τα χΙόνια εχει ήλιο κ γενικά μια πολυ ωραία μέρα για βολτούλα!

Η δίαιτα καλά κρατεί έχασα το ενα κιλάκι που κονόμησα απο την περίοδο κ τώρα πάλι είμαι -3! Πισωγυρίσματα...

Και τώρα παλευω για το -4!! Καλό κουράγιο σε όλες μας με τόσα μελομακάρονα γύρω μας:mrgreen::mrgreen:

καλημέρα βατραχάκι!

μπράβο για τα κιλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Τι μου κανετε κοριτσια!

Εδω λιώνουν τα χΙόνια εχει ήλιο κ γενικά μια πολυ ωραία μέρα για βολτούλα!

Η δίαιτα καλά κρατεί έχασα το ενα κιλάκι που κονόμησα απο την περίοδο κ τώρα πάλι είμαι -3! Πισωγυρίσματα...

Και τώρα παλευω για το -4!! Καλό κουράγιο σε όλες μας με τόσα μελομακάρονα γύρω μας:mrgreen::mrgreen:

Ό,τι χάνεις καλό είναι στην περίπτωσή μας...;)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Σεβούλα! Πώς καταφέρνεις και είσαι τόσο ευδιάθετη; Φτου σου κοπέλα μου! Βέβαια εσύ μπορείς να κάνεις και το άλλο και εγώ να μην το ξέρω: να μπινελικώνεις στη δουλειά τους συναδέλφους, να εκτονώνεσαι και μετά να είσαι μες στην καλή χαρα!:lol::lol::lol:Φιλάκια!!!

έχω τη συνήθεια να βρίζω γενικώς. είμαι πολύ αυθόρμητη, αλλά μου περνάει στο δευτερόλεπτο.

αν βέβαια μου κάνεις κάτι σπολύ στραβό, το κρατάω. σαν καμήλα:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ ολο γλυκα φτιαχνεις δηλαδη αυτες τις μερες!!! Κι εγω Κωνσταντινιδη προτιμω για κουραμπιεδες και μελομακαρονα. Μη φανταστεις...γυρω στα 10 κομματια απο το καθενα αγοραζω, ετσι για το καλο.

Ειναι πολυ ευκολο να ξεφυγουμε με τα γλυκα κατα τη διαρκεια των γιορτων, γι αυτο και προσεχω παρα πολυ τι βαζω στο σπιτι.

Τη δευτερη μερα των Χριστουγεννων πηγαινουμε παντα για τραπεζι στη μεσαια κουνιαδα μου (3 εχω!), και για γλυκο παντα μας εχει κατι υγιεινο. Δηλαδη γιαουρτι στραγγιστο με γλυκο βυσσινο ή φτιαχνει μια αρχαιοελληνικη συνταγη με φρουτα και ξηρους καρπους σα γλυκο του κουταλιου, πολυ νοστιμο! Φυσικα εχει και τα παραδοσιακα χριστουγεννιατικα γλυκα. Οποτε αποφευγουμε τα αχρηστα λιπαρα απο τουρτες κλπ!;)

καλημεραααααα !!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο ειναι το ''μυστικο'' !!!

10000 ΜΠΡΑΒΟ ταρα και στην κουνιάδα σου!!!!!! :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...