Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλή επιτυχία και υπομονή μέχρι την χοριακη!!! Λοιπόν αυτό με τη προγεστερονη δεν το χα καταλάβει ούτε εγώ δλδ μια βδομάδα πριν πρέπει να είναι χαμηλή αλλά τη μέρα της εμβρυομεταφορας υψηλή; 

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

      1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

      Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      Αυτο πραγματικά είναι περίεργο...πόσο ήταν η ε2??? Υπάρχει περίπτωση να έσπασαν μέχρι την ωοληψια???η υπήρχαν αλλά ήταν κυστικα???

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

1861809e8qvh5vi97.gif

Παρακαλω μην ξεχασετε να βγαλετε φωτογραφιες της Σεβουλας!!!:mrgreen:

Κι εμεις ειχαμε πολλες φορες προσκληση απο τον φιλο μας (ο οποιος γιορταζει σημερα παρεμπιπτοντως) για τη Λεμεσο, αλλα δεν τα καταφεραμε ακομη. Αθηνα μενει, αλλα ερχεται συχνα στην Κυπρο.

Δε φτιαχνω τετοια πραγματα...αγοραζω λιγα για το καλο. Φτιαχνω χριστουγεννιατικα μπισκοτακια, τη συνταγη της Λιζας, μαζι με τον Αντωνη!

Καλημερα κοριτσια!

καλημέρες! σε λέτα, βίκυ!

φωτό δική μου την ώρα που τα άλλα γοργονάκια θα είναι μέσα κι εγώ θα τουρτουρίζω έξω καπνίζοντας:lol::lol:

τα μπισκοτάκια που έβαλες χθες θα τα εκτυπώσω σήμερα.

εγώ κάνω μελομακάρονα, πολλές δόσεις, γιατί δίνω σε μαμά, αδερφή, πεθερά. το τελευταίο δεν θέλω να το σχολιάσετε. με πιάνει το πνεύμα των Χριστουγέννων. μετά από λίγες μέρες βέβαια με αφήνει πάλι:lol::lol:

επίσης κάνω γαλακτομπούρεκο Χριστούγεννα, διπλή μους Πρωτοχρονιά, κυδώνια στο ταψί με ζάχαρη κονιάκ για όλες τις μέρες, κουραμπιέδες παίρνω έτοιμους από Κωνσταντινίδη (τους χλαπακιάζω).

θέλω να κάνω σήμερα μπισκοτάκια για να τρώει η μικρή μετά το απογευματινό της μέχρι το βραδινό γάλα.

μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρααααα....γοργονίτσες!!

έκανα 2 ολόκληρες ώρες να φτάσω στη δουλειά!

το τί κίνηση έχει δεν περιγράφεταιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα νεύρα μου κρόσσια!

καλημέρα φιλενάδα!:D

πάρτο αλλιώς, γιατί δεν περνάει η μέρα με νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ κάνω μελομακάρονα, πολλές δόσεις, γιατί δίνω σε μαμά, αδερφή, πεθερά. το τελευταίο δεν θέλω να το σχολιάσετε. με πιάνει το πνεύμα των Χριστουγέννων. μετά από λίγες μέρες βέβαια με αφήνει πάλι:lol::lol:

επίσης κάνω γαλακτομπούρεκο Χριστούγεννα, διπλή μους Πρωτοχρονιά, κυδώνια στο ταψί με ζάχαρη κονιάκ για όλες τις μέρες, κουραμπιέδες παίρνω έτοιμους από Κωνσταντινίδη (τους χλαπακιάζω).

θέλω να κάνω σήμερα μπισκοτάκια για να τρώει η μικρή μετά το απογευματινό της μέχρι το βραδινό γάλα.

μάκια!

θα έρθω σπίτι σου να πάρω γλυκά!!!!:tongue::tongue::D:D...


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν βλέπω πάλι το edit.

Καλά, δεν μας το βάζουν ...οκ!

δεν μπορούν τουλάχιστον να απαντήσουν στα προσωπικά μηνύματα που έχουμε στείλει;;;;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρετή κι εσύ!

τί έπαθες πουλάκι μου;

Καταρχήν καλημέρα Σέβη μου και γοργόνες, γιατί δε μου φταίτε σε τπτ.

Τσακώθηκα με Χρήστο και μετά Βασίλη. Δεν μπορεί, έχουν συνωμοτήσει να με κλείσουν στο ψυχιατρείο!!! Τώρα του στέλνω e-mails (στο βασ) να του πω όσα δεν πρόλαβα!!!!:twisted:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

μωρο μου τι επαθες εσυ κουκλακι μπιμπελο μου !!!

Ξεκίνησα τρελοκομείο μου με τις καλύτερες προθέσεις από το σπίτι μου,

μουσικούλα στο αυτοκίνητο- καφεδάκι (κάνω και μια απόσταση 20χλμ από σπίτι για δουλειά) και έκανα πόση ώρα να φτάσω!!!....είχαν πάρει όλοι τα αυτοκίνητά τους λόγω της απεργίας και είχα κολλήσει 2 ώρες στην κίνηση!!!...:twisted:...μου χάλασαν τη διάθεση!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

εγώ κάνω μελομακάρονα, πολλές δόσεις, γιατί δίνω σε μαμά, αδερφή, πεθερά. το τελευταίο δεν θέλω να το σχολιάσετε. με πιάνει το πνεύμα των Χριστουγέννων. μετά από λίγες μέρες βέβαια με αφήνει πάλι:lol::lol:

επίσης κάνω γαλακτομπούρεκο Χριστούγεννα, διπλή μους Πρωτοχρονιά, κυδώνια στο ταψί με ζάχαρη κονιάκ για όλες τις μέρες, κουραμπιέδες παίρνω έτοιμους από Κωνσταντινίδη (τους χλαπακιάζω).

θέλω να κάνω σήμερα μπισκοτάκια για να τρώει η μικρή μετά το απογευματινό της μέχρι το βραδινό γάλα.

μάκια!

Εσυ ολο γλυκα φτιαχνεις δηλαδη αυτες τις μερες!!! Κι εγω Κωνσταντινιδη προτιμω για κουραμπιεδες και μελομακαρονα. Μη φανταστεις...γυρω στα 10 κομματια απο το καθενα αγοραζω, ετσι για το καλο.

Ειναι πολυ ευκολο να ξεφυγουμε με τα γλυκα κατα τη διαρκεια των γιορτων, γι αυτο και προσεχω παρα πολυ τι βαζω στο σπιτι.

Τη δευτερη μερα των Χριστουγεννων πηγαινουμε παντα για τραπεζι στη μεσαια κουνιαδα μου (3 εχω!), και για γλυκο παντα μας εχει κατι υγιεινο. Δηλαδη γιαουρτι στραγγιστο με γλυκο βυσσινο ή φτιαχνει μια αρχαιοελληνικη συνταγη με φρουτα και ξηρους καρπους σα γλυκο του κουταλιου, πολυ νοστιμο! Φυσικα εχει και τα παραδοσιακα χριστουγεννιατικα γλυκα. Οποτε αποφευγουμε τα αχρηστα λιπαρα απο τουρτες κλπ!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεκίνησα τρελοκομείο μου με τις καλύτερες προθέσεις από το σπίτι μου,

μουσικούλα στο αυτοκίνητο- καφεδάκι (κάνω και μια απόσταση 20χλμ από σπίτι για δουλειά) και έκανα πόση ώρα να φτάσω!!!....είχαν πάρει όλοι τα αυτοκίνητά τους λόγω της απεργίας και είχα κολλήσει 2 ώρες στην κίνηση!!!...:twisted:...μου χάλασαν τη διάθεση!!

κουκλακι μου να σου φτιαξω εγω την διαθεση σου καλο μου να μην μου εισαι ετσι !!! να βρε για σενα

320083.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλημέρα Σέβη μου και γοργόνες, γιατί δε μου φταίτε σε τπτ.

Τσακώθηκα με Χρήστο και μετά Βασίλη. Δεν μπορεί, έχουν συνωμοτήσει να με κλείσουν στο ψυχιατρείο!!! Τώρα του στέλνω e-mails (στο βασ) να του πω όσα δεν πρόλαβα!!!!:twisted:

αρετη ποσο σε καταλαβαινω και εγω στελνω mails οταν θυμωνω γιατι δεν προλαβαινω να τα πω ολα...

ζωη υπομονη!!!

σεβουλα σου ειπα καλημερα??καλημερα...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα και απο μενα...

αποφασισα να στολισω...καλιο αργα παρα ποτε :mrgreen:...

σας αφηνω για την ωρα ... μακια μακια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

μια γρηηηηγορηηηη καλημερααααα !!!

δεν εχω διαβασει τπτ ακομα !!!

τι κανετε???

Ζωη....υπομονη...αυτες τις μερες θελει ψυχραιμια...ολοκληρη σχεδον η εβδομαδα με απεργίες θα ειναι :(


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...