Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 45 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

      Αυτο πραγματικά είναι περίεργο...πόσο ήταν η ε2??? Υπάρχει περίπτωση να έσπασαν μέχρι την ωοληψια???η υπήρχαν αλλά ήταν κυστικα???

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

σωστό το καρντάσι. πού θα ..την βρείτε;;):oops:

Περιεργη!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγω μπορω οποτε μου πειτε. Εκτος απροοπτου βεβαια!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Περιεργη!!!!!!!!!!!!!!

:oops:

Κι εγω μπορω οποτε μου πειτε. Εκτος απροοπτου βεβαια!!!

πρώτα ο Θεός!:D

στίνα μου μακάρι να έρθουμε να γνωριστούμε και να μας γνωρίσειςς την Κύπρο!!!!!!!

λέτα τέλεια, χαίρομαι από τώρα!!!!!

μαεστρία μου κοίτα να περάσετε αξέχαστα και μετά μας λες;):tongue::)

Link to comment
Share on other sites

πρώτα ο Θεός!:D

στίνα μου μακάρι να έρθουμε να γνωριστούμε και να μας γνωρίσειςς την Κύπρο!!!!!!!

λέτα τέλεια, χαίρομαι από τώρα!!!!!

μαεστρία μου κοίτα να περάσετε αξέχαστα και μετά μας λες;):tongue::)

κάποια στιγμή θα γνωριστούμε ή θα έρθετε ή θα έρθω!! αλλά θα γίνει κι αυτό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και απο μεναααα

δεν ειμαι για πολυ...παω για ανταυγειες και κουρεμα.....τι κανετε γοργονες.....

και με τριγυρναει και εα ωραιοτατο πιασιμο αυχενα....στραβοκομηθηκα!!!!η θερμοκρασια μας ιναι γυρω στο 9.....ο.κ ειναι .....τα μικρα ξυλιασαν ......αλλα εγω ζηλευω τη θερμοκρασια της γεωργιας!!!!!....θελω χιονι απ'εξω απο την πορτα μου.....και αχιλεας ζηλευω....εχει ....ειχε....κηπο με χιονι.......

να πω ποτε φτιαχνετε μελομακαρονα;;;κουραμπιεδες και τετοια;;;;λεω την αλλη βδομαδα να τα κανω.....σαββατο εχω τραπεζι!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

1861809e8qvh5vi97.gif

Καπνιστριες μη χαιρεστε!!!!!! Πεσατε σε πρωην καπνιστρια και τωρα φοβερη αντικαπνιστρια. Το ραντεβου θα δοθει σε κλειστο χωρο αρα NO SMOKING.

Οποια επιθυμει να καπνισει, θα εξερχεται της αιθουσας, θα παγωνει και θα ξαναμπαινει στην αιθουσα τουρτουριασμενη εχοντας κανει μονο 2-3 τζουρες.

Μπρρρρρρρρρρρ!!!!

Παρακαλω μην ξεχασετε να βγαλετε φωτογραφιες της Σεβουλας!!!:mrgreen:

είναι όντως πολύ ωραία η Κύπρος...!!! Να έρθεις όποτε θές!!!! θα χαρώ πάρα πολύ να σε δω !!!!!!!

Κι εμεις ειχαμε πολλες φορες προσκληση απο τον φιλο μας (ο οποιος γιορταζει σημερα παρεμπιπτοντως) για τη Λεμεσο, αλλα δεν τα καταφεραμε ακομη. Αθηνα μενει, αλλα ερχεται συχνα στην Κυπρο.

καλημερα και απο μεναααα

δεν ειμαι για πολυ...παω για ανταυγειες και κουρεμα.....

Γιατι θα κοψεις τα μαλλια σου? :(

να πω ποτε φτιαχνετε μελομακαρονα;;;κουραμπιεδες και τετοια;;;;λεω την αλλη βδομαδα να τα κανω.....σαββατο εχω τραπεζι!!!!

Δε φτιαχνω τετοια πραγματα...αγοραζω λιγα για το καλο. Φτιαχνω χριστουγεννιατικα μπισκοτακια, τη συνταγη της Λιζας, μαζι με τον Αντωνη!

Καλημερα κοριτσια!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

1861809e8qvh5vi97.gif

Παρακαλω μην ξεχασετε να βγαλετε φωτογραφιες της Σεβουλας!!!:mrgreen:

Κι εμεις ειχαμε πολλες φορες προσκληση απο τον φιλο μας (ο οποιος γιορταζει σημερα παρεμπιπτοντως) για τη Λεμεσο, αλλα δεν τα καταφεραμε ακομη. Αθηνα μενει, αλλα ερχεται συχνα στην Κυπρο.

Δε φτιαχνω τετοια πραγματα...αγοραζω λιγα για το καλο. Φτιαχνω χριστουγεννιατικα μπισκοτακια, τη συνταγη της Λιζας, μαζι με τον Αντωνη!

Καλημερα κοριτσια!

καλημέρα χιλιόμετρο ατελείωτο !!! μακια !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααααα....γοργονίτσες!!

έκανα 2 ολόκληρες ώρες να φτάσω στη δουλειά!

το τί κίνηση έχει δεν περιγράφεταιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα νεύρα μου κρόσσια!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...