Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλή επιτυχία και υπομονή μέχρι την χοριακη!!! Λοιπόν αυτό με τη προγεστερονη δεν το χα καταλάβει ούτε εγώ δλδ μια βδομάδα πριν πρέπει να είναι χαμηλή αλλά τη μέρα της εμβρυομεταφορας υψηλή; 

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      6 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

      1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

      Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      Αυτο πραγματικά είναι περίεργο...πόσο ήταν η ε2??? Υπάρχει περίπτωση να έσπασαν μέχρι την ωοληψια???η υπήρχαν αλλά ήταν κυστικα???

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

η έπληξη πέτυχε απίστευτα! τα είχε χάσει!!!! για να το διώξω από το σπίτι του είπα ότι θα έρθει η Γεωργία για καφέ για να τα πούμε πριν φύγει στα βόρεια! Γεωργία μερσί γλυκιά μου!

Κανε δουλεια σου καλη μου. Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα.

Τι θα γινει τωρα, μου λετε?? Καθε φορα που θα σας διαβαζω θα κλαιω και θα γελαω συγχρονως????????????????

Μαρια (αρχηγε) πολυ διαφωτιστικο το ποστ της "φραγοεκκενωσης". Γιατι ρε γμτ να εχουμε τοσες ασχημες συνεπειες???? και να φανταστειτε οτι πριν την αφαιρεση του αδενα ημουν το πιο νορμαλ ατομο στο θεμα που αναφερομαστε.

Θελε τον αδενα μου πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

πωπωπω καλά μιλάμε έχω γίνει πράσινη από τη ζήλια μου( και είμαι και γαυρίνα) δηλαδή εγώ πότε θα γίνω μάναααααα????? (α ναι,αυτό το έκανα) πότε θα σας γνωρίσω ήθελα να πώ.... δεν κάνετε και καμμιά κάθοδο προς τα εδώ λέω εγώ??? το καλοκαιράκι αν θέλετε που έχει και τρομερες θάλασσες να κολυμπησουμε! Ουφουυυ είμαι να σκάσω, πριν τρία χρονια ήμουν σε μια παρέα , σ ένα μπλογκ μπασκετικό, εκεί να δείτε φιλίες που δημιουργήθηκαν, αλλά όσες φορές κι αν βρεθηκαν τα παιδιά εγώ δεν μπόρεσα :(:(:(

το να έρθεις εσύ είναι πιο εύκολο βρε στίνα! τί λες για Σαλόνικα;;)

Link to comment
Share on other sites

Ε, ανέβασε μέχρι 37,5 σήμερα, οπότε πάμε καλά.

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εγώ και η Γεωργία ΔΕΝ καπνίζουμε! Σιγά μη σας πάμε κάπου να καπνίζουν όλοι! Για να μας φλομώσετε;

Ας κανονίσουμε μέρα κι ώρα και μέρη έχει ΠΟΛΛΑ, ειδικά για καλό φαγητό. :D

κι εγώ τί θα κάνω καλέ; θα βγαίνω έξω ;):-(:sad::-(:sad::-(:sad:

πάντως λέω να βρεθούμε κατά τις ή μετά τις 15 Γενάρη, να έχει και εκπτώσεις.εεεε:tongue::D

Σαββάτο πάντως.

ώρα όποτε θέλετε.:D:D:D:D:D

μακάρι να πέσει εντελώς, να ησυχάσει το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Κανε δουλεια σου καλη μου. Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα.

Τι θα γινει τωρα, μου λετε?? Καθε φορα που θα σας διαβαζω θα κλαιω και θα γελαω συγχρονως????????????????

Μαρια (αρχηγε) πολυ διαφωτιστικο το ποστ της "φραγοεκκενωσης". Γιατι ρε γμτ να εχουμε τοσες ασχημες συνεπειες???? και να φανταστειτε οτι πριν την αφαιρεση του αδενα ημουν το πιο νορμαλ ατομο στο θεμα που αναφερομαστε.

Θελε τον αδενα μου πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ τί θα κάνω καλέ; θα βγαίνω έξω ;

πάντως λέω να βρεθούμε κατά τις ή μετά τις 15 Γενάρη, να έχει και εκπτώσεις.εεεε

Σαββάτο πάντως.

ώρα όποτε θέλετε.

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εγώ και η Γεωργία ΔΕΝ καπνίζουμε! Σιγά μη σας πάμε κάπου να καπνίζουν όλοι! Για να μας φλομώσετε;

Ας κανονίσουμε μέρα κι ώρα και μέρη έχει ΠΟΛΛΑ, ειδικά για καλό φαγητό.

Καπνιστριες μη χαιρεστε!!!!!! Πεσατε σε πρωην καπνιστρια και τωρα φοβερη αντικαπνιστρια. Το ραντεβου θα δοθει σε κλειστο χωρο αρα NO SMOKING.

Οποια επιθυμει να καπνισει, θα εξερχεται της αιθουσας, θα παγωνει και θα ξαναμπαινει στην αιθουσα τουρτουριασμενη εχοντας κανει μονο 2-3 τζουρες.

Μπρρρρρρρρρρρ!!!!

Σεβουλα μην ανησυχεις γλυκια μου. Οταν θα συναντηθουμε δε θα νιωθεις καμια αναγκη για νικοτινη και πισσα. Θα σε "καλυψουμε" πληρως εμεις με την παρουσια μας.

Για να το προχωραμε το θεμα, εχουμε ενα Σαββατο 15 Γεναρη και ενα 22 Γεναρη και το αλλο 29 Γεναρη. Νομιζω πως ειναι καλυτερα αυτο στις 22 και το αλλο στις 29.

Οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?

Εγω προσωπικα θα απερριπτα αυτο στις 15 γιατι ειναι πολυ νωρις μετα απο τις διακοπες των παιδιων και θα ειναι ακομη σε χρονο προσαρμογης στα σχολεια τους, αρα θα ειστε (εσεις οι μικρομανουλες) περισσοτερο στρεσαρισμενες,

Ας μπουν λοιπον σε μια σειρα τα μαθητουδια σας και μετα κανονιζουμε για μας.

Παντως οσο πιο νωρις οριστικοποιησουμε ημερομηνια συναντησης, τοσο καλυτερα θα προγραμματισουμε τις υποχρεωσεις μας ωστε να μην αφησουμε κανεναν παραπονεμενο!!!!

Περιμενω τις γνωμες σας.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στιν@, υπαρχει περιπτωση να ερθεις???

Αν υπαρχουν και αλλες κοπελες απο μακρια που θελουν να ερθουν, ας το δηλωσουν για να λαβουμε υποψη και τις αποστασεις.

Θυμιζω, η εν λογω συναντηση θα πραγματοποιηθει στη Θεσ/νικη. Περισσοτερες λεπτομερειες θα πουμε τις επομενες μερες.

Χαχαχαχα. Εγω θα ειμαι η τυχερη των γοργονων, εφοσον θα εχω γνωρισει και τις κατω αλλα και τις πανω ελλαδιτισσες. Ουτε συνδετικος κρικος να ημουν. Χεχεχεχεχε

(Δεν εχω edit, δεν εχω φατσουλες, δεν εχω μορφοποιηση, εχω ομως καλη καρδια και την μοιραζομαι μαζι σας.)


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Για να το προχωραμε το θεμα, εχουμε ενα Σαββατο 15 Γεναρη και ενα 22 Γεναρη και το αλλο 29 Γεναρη. Νομιζω πως ειναι καλυτερα αυτο στις 22 και το αλλο στις 29.

Οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?

Koπελιά εγω στις 22 πιθανά θα λείπω! Θα πάω να τη βρω με τον χάζμπαντ μου. ;)

Οι εκπτώσεις, με το χάλι που 'χει η αγορά, θ' αρχίσουν φαντάζομαι αμέσως μετά τις γιορτές.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

το να έρθεις εσύ είναι πιο εύκολο βρε στίνα! τί λες για Σαλόνικα;;)

έχω να ανέβω σαλόνικα από το 04... τη λατρευω αυτή την πόλη.. πέρασα 4μιση υπέροχα χρόνια !!!!!!! Μακάρι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να ανέβουμε γιατί τώρα με το νινί δύσκολα τα πράγματα .... έχω πολλες φίλες εκεί και φυσικά την κουμπαρούλα μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Καπνιστριες μη χαιρεστε!!!!!! Πεσατε σε πρωην καπνιστρια και τωρα φοβερη αντικαπνιστρια. Το ραντεβου θα δοθει σε κλειστο χωρο αρα NO SMOKING.

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Οποια επιθυμει να καπνισει, θα εξερχεται της αιθουσας, θα παγωνει και θα ξαναμπαινει στην αιθουσα τουρτουριασμενη εχοντας κανει μονο 2-3 τζουρες.

:(:(:(:(:(

Μπρρρρρρρρρρρ!!!!

:cool::cool::cool::cool:

Σεβουλα μην ανησυχεις γλυκια μου. Οταν θα συναντηθουμε δε θα νιωθεις καμια αναγκη για νικοτινη και πισσα. Θα σε "καλυψουμε" πληρως εμεις με την παρουσια μας.

;);););)

Για να το προχωραμε το θεμα, εχουμε ενα Σαββατο 15 Γεναρη και ενα 22 Γεναρη και το αλλο 29 Γεναρη. Νομιζω πως ειναι καλυτερα αυτο στις 22 και το αλλο στις 29.

Οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?

Εγω προσωπικα θα απερριπτα αυτο στις 15 γιατι ειναι πολυ νωρις μετα απο τις διακοπες των παιδιων και θα ειναι ακομη σε χρονο προσαρμογης στα σχολεια τους, αρα θα ειστε (εσεις οι μικρομανουλες) περισσοτερο στρεσαρισμενες,

Ας μπουν λοιπον σε μια σειρα τα μαθητουδια σας και μετα κανονιζουμε για μας.

Παντως οσο πιο νωρις οριστικοποιησουμε ημερομηνια συναντησης, τοσο καλυτερα θα προγραμματισουμε τις υποχρεωσεις μας ωστε να μην αφησουμε κανεναν παραπονεμενο!!!!

Περιμενω τις γνωμες σας.

όποτε μου πείτε. αφού λέει η μαεστρούλα όχι 22, το απορρίπτουμε. μένει 15 και 29. εγώ είμαι μέσα και στις δύο ημερομηνίες.

ό,τι πείτε.

ο γατούλης μου πρέπει να "ψωνιστεί" πατόκορφα!!!!!

με την παρεούλα θα με βοηθήσετε να μην καπνίζω. λέμε τώρα.

αν δεν καπνίζω, επιλέξτε καλό εστιατόριο. τουλάχιστον να τρώω.:oops:;):tongue:

με βλέπω να τρώω τα νύχια μου και στο τέλος να τρώω το κρύο της αρκούδας.

Σέβη τέντυ μπέαρ!:rolleyes::cool:

Link to comment
Share on other sites

Koπελιά εγω στις 22 πιθανά θα λείπω! Θα πάω να τη βρω με τον χάζμπαντ μου. ;)

Οι εκπτώσεις, με το χάλι που 'χει η αγορά, θ' αρχίσουν φαντάζομαι αμέσως μετά τις γιορτές.

σωστό το καρντάσι. πού θα ..την βρείτε;;):oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έχω να ανέβω σαλόνικα από το 04... τη λατρευω αυτή την πόλη.. πέρασα 4μιση υπέροχα χρόνια !!!!!!! Μακάρι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να ανέβουμε γιατί τώρα με το νινί δύσκολα τα πράγματα .... έχω πολλες φίλες εκεί και φυσικά την κουμπαρούλα μου !!!

μπορεί όχι σε αυτή τη συνάντηση, αλλά σε μια από τις επόμενες σίγουρα θ τα καταφέρεις, αφού έχεις και κουμπαριά σαλονικιά!:D

πάντως κι εγώ θα ήθελα να έρθω Λεμεσσό, Κύπρο τέλος πάντων. μέσω του δίπλα φόρουμ γνώρισα την αδελφή ψυχή μου, την νκκ.:D

και γνωρίζω από φίλους ότι η Κύπρος είναι πανέμορφη το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Καπνιστριες μη χαιρεστε!!!!!! Πεσατε σε πρωην καπνιστρια και τωρα φοβερη αντικαπνιστρια. Το ραντεβου θα δοθει σε κλειστο χωρο αρα NO SMOKING.

Οποια επιθυμει να καπνισει, θα εξερχεται της αιθουσας, θα παγωνει και θα ξαναμπαινει στην αιθουσα τουρτουριασμενη εχοντας κανει μονο 2-3 τζουρες.

Μπρρρρρρρρρρρ!!!!

Σεβουλα μην ανησυχεις γλυκια μου. Οταν θα συναντηθουμε δε θα νιωθεις καμια αναγκη για νικοτινη και πισσα. Θα σε "καλυψουμε" πληρως εμεις με την παρουσια μας.

Για να το προχωραμε το θεμα, εχουμε ενα Σαββατο 15 Γεναρη και ενα 22 Γεναρη και το αλλο 29 Γεναρη. Νομιζω πως ειναι καλυτερα αυτο στις 22 και το αλλο στις 29.

Οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?

Εγω προσωπικα θα απερριπτα αυτο στις 15 γιατι ειναι πολυ νωρις μετα απο τις διακοπες των παιδιων και θα ειναι ακομη σε χρονο προσαρμογης στα σχολεια τους, αρα θα ειστε (εσεις οι μικρομανουλες) περισσοτερο στρεσαρισμενες,

Ας μπουν λοιπον σε μια σειρα τα μαθητουδια σας και μετα κανονιζουμε για μας.

Παντως οσο πιο νωρις οριστικοποιησουμε ημερομηνια συναντησης, τοσο καλυτερα θα προγραμματισουμε τις υποχρεωσεις μας ωστε να μην αφησουμε κανεναν παραπονεμενο!!!!

Περιμενω τις γνωμες σας.

ναι ναι μακρια απο χωρους που καπνιζουν....μεχρι να μαθω οτι ημουν εγκυος καπνιζα ακομα δεν εχω καπνισει αλλα το σκεφτομαι....

εγω μπορω και 15 και 29.....οποτε θελετε...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπορεί όχι σε αυτή τη συνάντηση, αλλά σε μια από τις επόμενες σίγουρα θ τα καταφέρεις, αφού έχεις και κουμπαριά σαλονικιά!:D

πάντως κι εγώ θα ήθελα να έρθω Λεμεσσό, Κύπρο τέλος πάντων. μέσω του δίπλα φόρουμ γνώρισα την αδελφή ψυχή μου, την νκκ.:D

και γνωρίζω από φίλους ότι η Κύπρος είναι πανέμορφη το καλοκαίρι.

είναι όντως πολύ ωραία η Κύπρος...!!! Να έρθεις όποτε θές!!!! θα χαρώ πάρα πολύ να σε δω !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...