Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

κοριτσια το δικο μου καλοριφερ εγιανε προσωρινα.......την αλλη βδομαδα θα ειναι τελειως κΑΛΑ...το τι ταλαιπωρια τραβηξα....αστα να πανε......γοργονιτσες υπολοιπες διαβαζω οτι ειστε καλα...και μη μου ζηλευετε και στεναχωριεστε....ηδη σας νοιωθουμε για την επομενη συναντηση στα μερη σας ....να μας σκεφτεστε ...!!!ντινακι μας φανταζεσαι ολες στο σπιτι σου ...πανικος κυρια ...πανικος.....μαζι μετην ταραχη....φοβερο διδυμο!!!χαχαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Τσιπουρα....τι να πω???...οτι σε σχεση με φωτο παλαιοτερες της που εχω δει...οτι εχει μεγααααλη διαφορα???...σε ολααα...και ειδικα σε κιλα (ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ)...:cool:...ενας ΥΠΕΡΟΧΟΣ ανθρωπος με το χιουμορ ενσωματομενο στον εγκεφαλο της :tongue:....ακριβως οπως την εχουμε γνωρισει εδω....;)...με μια φατσουλα για γουτσου-γουτσου..πως καμανε μικρα με τα αδερφια μας???...ενα τετοιο πραγμα!!!!...ΥΠΕΡΟΧΗ!!!!

δηλώνω παρεξηγημένη μετά από τα σχόλια της Αρχηγού... ακους εκει γούτσου γούτσου κλπ πιρπιτσολέ;;;;;;; εγώ είμαι μία Ντίβα!

pig.jpg

παιδάκια δεν προλαβαίνω σήμερα γμτ! θέλω τόσα να σας γράψω!!!!

πέρασα σούπερ, συγκινήθηκα που σας είδα πραγματικά όλες σας! επίσης θέλω να πω ότι εκτός από πολύ καλά παιδιά που όλες το έχουμε καταλάβει εδώ είστε πολύ όμορφες ΟΥΛΕΣ , η καθεμιά με το δικό της τύπο και στυλ !!!!!!!!!

Επίσης θα πω ότι είστε Πρότυπα για εμένα και το δηλώνω επίσημα πλεον!

<3 <3 <3 <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το δικο μου καλοριφερ εγιανε προσωρινα.......την αλλη βδομαδα θα ειναι τελειως κΑΛΑ...το τι ταλαιπωρια τραβηξα....αστα να πανε......γοργονιτσες υπολοιπες διαβαζω οτι ειστε καλα...και μη μου ζηλευετε και στεναχωριεστε....ηδη σας νοιωθουμε για την επομενη συναντηση στα μερη σας ....να μας σκεφτεστε ...!!!ντινακι μας φανταζεσαι ολες στο σπιτι σου ...πανικος κυρια ...πανικος.....μαζι μετην ταραχη....φοβερο διδυμο!!!χαχαχα!!!

ελατε και θα δειτε τι καλα θα περάσουμε και με ολα τα ζουζούνια σας !! χχαχαχαχχαα!! εεε!! να ξερετε θα πεσει και δουλεια για το τραπεζι χαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

δηλώνω παρεξηγημένη μετά από τα σχόλια της Αρχηγού... ακους εκει γούτσου γούτσου κλπ πιρπιτσολέ;;;;;;; εγώ είμαι μία Ντίβα!

παιδάκια δεν προλαβαίνω σήμερα γμτ! θέλω τόσα να σας γράψω!!!!

πέρασα σούπερ, συγκινήθηκα που σας είδα πραγματικά όλες σας! επίσης θέλω να πω ότι εκτός από πολύ καλά παιδιά που όλες το έχουμε καταλάβει εδώ είστε πολύ όμορφες ΟΥΛΕΣ , η καθεμιά με το δικό της τύπο και στυλ !!!!!!!!!

Επίσης θα πω ότι είστε Πρότυπα για εμένα και το δηλώνω επίσημα πλεον!

<3 <3 <3 <3 <3 <3

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! εισαι τι να πω ολο το χρυσαφί της γης !! ελιωσα στο γελειο και οχι τιποτα άλλο αλλά σήμερα είμαι σαν αρκούδα εδώ μέσα χαχαχαχα!! με γούνα κυκλοφορώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω να διευκρινύσω ότι την τσιπούρα δεν την φόραγα στο λαιμό για να με αναγνωρίσετε την φοράω εδώ και 1 1/2 χρόνο, δώρο του καλού μου στην περσινή μας επέτειο <3

(ομολογώ όταν είχα δει το σακουλάκι από το κοσμηματοπωλείο τα είχα χάσει κι αγχώθηκα τρελά..... γιατί ως γνωστόν έχω κανει σαφεστατες δηλώσεις περί γάμου... αλλά όταν είδα την τσιπούρα ... λέω αυτός όχι μόνο με έχει καταλάβει αλλά με σέβεται απόλυτα!!!!!)

να αναφέρω επίσης ότι χθες δεν ήμουν καθόλου Κιουρια γιατί κάναμε πάρτυ έκπληξη στον καλό μου με πιτσούλες και μια διαβολική σαγκρία που φτιάχνω (τα φρούτα τα εχω καταργήσει πλεον πιάνουν ... χώρο χιχιχιχιι )

εφαγα 2 κομμάτια πίτσα, λίγα νάτσος με γκουακαμόλε, 1 κομμάτι τουρτα (νορμάλ όχι γενναίο) και ύπια..... το βόσπορο!

η έπληξη πέτυχε απίστευτα! τα είχε χάσει!!!! για να το διώξω από το σπίτι του είπα ότι θα έρθει η Γεωργία για καφέ για να τα πούμε πριν φύγει στα βόρεια! Γεωργία μερσί γλυκιά μου!

Link to comment
Share on other sites

δηλώνω παρεξηγημένη μετά από τα σχόλια της Αρχηγού... ακους εκει γούτσου γούτσου κλπ πιρπιτσολέ;;;;;;; εγώ είμαι μία Ντίβα!

pig.jpg

παιδάκια δεν προλαβαίνω σήμερα γμτ! θέλω τόσα να σας γράψω!!!!

πέρασα σούπερ, συγκινήθηκα που σας είδα πραγματικά όλες σας! επίσης θέλω να πω ότι εκτός από πολύ καλά παιδιά που όλες το έχουμε καταλάβει εδώ είστε πολύ όμορφες ΟΥΛΕΣ , η καθεμιά με το δικό της τύπο και στυλ !!!!!!!!!

Επίσης θα πω ότι είστε Πρότυπα για εμένα και το δηλώνω επίσημα πλεον!

<3 <3 <3 <3 <3 <3

χαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαα....κλαιωωωω απο τα γελια χαχαχαχαχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

γουτσουυυυ γουτσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! εισαι τι να πω ολο το χρυσαφί της γης !! ελιωσα στο γελειο και οχι τιποτα άλλο αλλά σήμερα είμαι σαν αρκούδα εδώ μέσα χαχαχαχα!! με γούνα κυκλοφορώ

με γουναρικον??????? :shock::shock::shock:....φυσιολογικο ειναι μαρηηηηη....αμα απο μεσα φορας μονο τα ''απαραιτητα'' δηλαδη σκετες ζαρτιερες !!! χαχαχαχαχχαχα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχααααχαχααααα

αχαχαααααααααα

παιδιά γελάω απίστευτα !!!!

σας είπα τί θα ζητήσω δώρο φέτος από τον αη βασίλη;

μάλλον το 2ο δώρο (το 1ο μου το χρωστάει από πέρσυ...:) )

θα του ζητήσω το EDIT!!!!!!! ΓΚΡ.....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαα....κλαιωωωω απο τα γελια χαχαχαχαχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

γουτσουυυυ γουτσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D

με γουναρικον??????? :shock::shock::shock:....φυσιολογικο ειναι μαρηηηηη....αμα απο μεσα φορας μονο τα ''απαραιτητα'' δηλαδη σκετες ζαρτιερες !!! χαχαχαχαχχαχα :tongue::tongue::tongue:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! ναι λεει και 98 αντρες μεσα στον σωληνουργεια να με κυνηγάνε χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! λολο αρε λολο !! εδω αμα βαλω κατι τετοιο με λειζερ με περνανε χαχαχααχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε δεν σας προλαβαίνω πια!!!!!

Μόλις γύρισα σπίτι ...έκανα κάτι ψώνια για δώρα.......και τώρα ετοιμαζομαι να ταισω τον μικρό...αν δεν σας προλάβω τα λέμε αύριο

Φιλακια κοριτσια


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαέστρο μου, διάβασα ότι ο Γιαννάκης δεν είχε σήμερα πυρετό. μακάρι να το ξεπέρασε το μανάρι σου!

όσο για τη συνάντηση μετά τις 10 Γενάρη, Σάββατο σίγουρα, γιατί δουλεύουμε κ για να προλάβουμε να αφήσουμε το παιδί σε μάνα ή πεθερά.

θα μείνω στο πατρικό της πεθεράς.... μπουχαχα!

το πού θα βρεθούμε... μαέστρο μου... σκέψου κάπου όπου θα καπνίζουμε, θα πίνουμε, κι άμα πεινάσουμε να φάμε και κάτι, όχι διαίτης.εεεε;;;; τί λες;;;;

Ε, ανέβασε μέχρι 37,5 σήμερα, οπότε πάμε καλά.

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εγώ και η Γεωργία ΔΕΝ καπνίζουμε! Σιγά μη σας πάμε κάπου να καπνίζουν όλοι! Για να μας φλομώσετε;

Ας κανονίσουμε μέρα κι ώρα και μέρη έχει ΠΟΛΛΑ, ειδικά για καλό φαγητό. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ε, ανέβασε μέχρι 37,5 σήμερα, οπότε πάμε καλά.

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εγώ και η Γεωργία ΔΕΝ καπνίζουμε! Σιγά μη σας πάμε κάπου να καπνίζουν όλοι! Για να μας φλομώσετε;

Ας κανονίσουμε μέρα κι ώρα και μέρη έχει ΠΟΛΛΑ, ειδικά για καλό φαγητό. :D

ούτε εγώ καπνίζω αν και πολύ το θέλω ακόμα κάποιες φορές όπως προχθες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...