Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσακια....μαζευτηκα σπιτι...μου......και...δυστυχως επαθε βλαβη το καλοριφερ και ξυλιαζουμεεεεε:(........γαμωτη μου τωρα βρηκε .....!!!το σκ του χιονια!!!!

τελοςπαντων.......λοιπον......πρωτα να πω χρονια πολλα για το σπυρακο του τρελλοκομειου μας ...(ντινακι)χιχιχιχι!!!!....να τον χαιρεσαι κοπελαμου .....!!!

και τωρα για τη συναντηση....τι να πω;;;τετοια χαρα τετοια αγωνια.....!!!ολες υπεροχες ..ολες θεες.....ολες κουκλες...και εξωτερικα μα το σημαντικοτερο για μενα εσωτερικα!!!!!.....σας γνωρισα πρωτη φορα απο κοντα αλλα ηδη σας ηξερα......τελειες.....!!!!

ανυπομονω για τη επομενη φορα που θα σαςδω!!!!!:D:grin::-D

ελιζα εισαι μια κουκλα κοπελα μου ....και αξιζεις πολλα.....ειναι ομορφο οχι μονο το προσωπακι σου...αλλα και η ψυχουλα σου και αυτο φαινεται!!!!

ντινακι .......θεα......σωματαρα......φοβερος ανθρωπος...εξω καρδια!!!τυχεροι οσοι σε γνωριζουν .......και τους θεωρεις φιλους σου...ευχομαι και ελπιζω και εμεις μεσα σάυτους.......

ταρα...εισαι μια κουκλα.......φοβερη.....μια γοργονοθεα.......ου αρεσει πολυ το στυλ σου στο ειπα αλλωστε.....

λουκια ...φατσουλα κουκλα .....σα κοριτσακι ...μικρουλι ....και με φοβερο σωματακι!!!!!!σε περιμενω ...πατρα!!!

τσιπουριτσα τι να πω για σενα .....για την γλυκα που εκπεμπεις......για τη ζωντανια σου και την ομορφια σου......ημιθεα...οπως λεει και το αλλο σου μισο....που το μελεταγαμε συνεχεια .......γεια σου μαεστρια!!!!:D:D

ελλη .....φοβερη ......κουκλα ...με το και νουριο της μαλλακι της παει πολυ κατ'εμε......σωματαρα και αυτηηηηηη.....και εχει και ευγενικο......χαζμπαντ....και φοβερο μαγαζακι......παντα ευτυχια και υγεια ελλακι......

λιτσακι ...το κοριτσακι ......την κανεις ...δε την κανεις..20 χρονων...μια γλυκα......

γεωργια ....η μεγαλη εκπληξη...γιατι την αδικουν τελειως οι φωτο ........μια κουκλα .......μια θεα ...μενα χαμογελο μονιμως στο προσωπο της που το εκανε ακομα πιο φωτεινο.........και

μαρακι ...αρχηγε μου τι να πω και..για σενα........μια υπεροχη και γοητευτικη κοπελα ..........με μια υπεροχη καρδουλα!!!!!

σας ευχαριστω ολες για το υπεροχο σαββατο απογευμα που μου χαρισατε.....α!!!και να προσθεσω...οτι η ελλη ...η ντινα ...η ταρα....ειναι πανυψηλεεεεεεεες!!!!!.....θεες!!!!!

2450747oulp7d69ur.gif

τωρα στα ψιλα ....και γρηγορα ειδα καινουριες αφιξεις.......καλως μας ηρθατε!!!...και μεσα σ'αυτες ειδα και αλλη μια τριτεκνη αγορομανουλα......και μικρουλα!!!!!....μπραβοοο...ετσι ν'αυξανομαστε οι τριτεκνες........οι υπολοιπες ευχομαι να ειχατε και εσεις ενα πολυ καλο σκ.....

και την επομενη φορα .....να ειμαστε περισσοτερες........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω!!!! νομίζω πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο μας ή να μεταφερθώ εγώ σε άλλο γκρουπάκι!!! Τι διαβάζω καλε??? Όλες κορμάρες , όλες κούκλες , όλες ημίθεες!!! Μπραβο ρε κορίτσια!!! Πολύ χαίρομαι! Μακάρι να μπορούσα να σας γνωρίσω κι εγώ!!!Ελπίζω να μας αγαπάτε κι εμάς που δεν ήρθαμε στη συνάντηση το ίδιο!!!!

Έχω κι άλλα να σας πω....λοιπον σήμερα για πρώτη φορά μετά από ένα χρόνο... φόρεσα τη βέρα μου!!! Δεν μου έμπαινε τόσο καιρό, σήμερα όμως μπήκε! Στο αριστερό φυσικά αλλά που θα πάει θα μου μπει και στο δεξί!!!!!!! Επίσης , πήγαμε οικογενειακή βόλτα σε ένα εμπορικό κέντρο και περπατησα 3 ολοκλήρες ώρες!!!! Πολύ χαίρομαι για να μαι ειλικρινής!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λέτα πού την είδες;

μαεστρία κανονίζουμε για Θεσσαλονίκη τον Γενάρη; τί λες;

να περνάτε τέλεια όλες!

Πολύ ευχαρίστως τώρα που 'χω τα πρωινά ελεύθερα! Αν κι αύριο θα 'μαι σπίτι, ο μικρός ανέβασε πυρετό. Γκρρρρρρρρρ. :evil:

Με βολεύει κι εμένα καλύτερα μετά τις 10 Γενάρη, τότε καταθέτω τις εργασίες μου.

Καλή εβδομάδα κοριτσάκια, κάνει κρύοοοοοοοοοοοο!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα.Απο τον τοπο μου πλεον, που αναμενεται απο στιγμη σε στιγμη να αρχισει να χιονιζει.Ειχα ενα υπεροχο ταξιδι με πολλες ευχαριστες αναμνησεις και πολλες φορες σρτηδιαδρομη εβγαζα το κινητο και κοιτουσα τις φωτογραφιες και τα video.

Οι προλαλλησασες, με καλυψαν πληρως και τα μαρτυρησαν ολα.

Για να μην επαναλαμβανω λοιπον, θα πω συνοπτικα πως ειμαι πολυ χαρουμενη που μεσα απο ενα φορουμ γνωρισα τοσες υπεροχες υπαρξεις και ευελπιστω να εξελιχθουν οι γνωριμιες μας καισε οικογενειακο επιπεδο.

Οι εντυπωσεις απο την συναντηση ειναι απεριγραπτες. Πραγματικα ολες οι κοπελες, ΚΥΡΙΕΣ με τα ολα τους. Η καθεμια με την προσωπικοτητα, το στυλ, τη φινετσα, τη μαγκια (για σενα μανουλα) ειμαστε ενα team που πολλοι θα ηθελαν να ειναι στη θεση μας.

Αναφερθηκε οτι οι περισσοτερες δεν εχουν πλεον αναγκη διαιτας. Αυτο ειναι αληθεια. Αλλα μετα απο τοσο καιρο και εφοσον ειναι ηδη μονΔελα, δεν αποχωρουν για εναν λογο. Ποιος θελει να χασει τετοια παρεα??? Φτου μας να μη ματιασθουμε!!! Ειμαστε πρωτες!!!!!!

Μεσα στις επομενες μερες, θα αναφερθουμε αρκετες φορες στη συναντηση και θα μαρτυρησουμε πολλα.......

Με αυτο που γελασα πολυ και θα το θυμαμαι για καιρο ειναι το εξης:

Ειμαστε στην ανοδο απο το μετρο και εχουμε μπροστα μας α)τις κανονικες σκαλες και β)τις κυλιομενες σκαλες. Και οπως θα ξερετε, η αρχηγος παντα λεει στα tips της :ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ, ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ.

Και εκεινη τη στιγμη λεω: Για να σας δω. Σκαλες ή κυλιομενες?????

Δεν μαρτυραω απο που πηγαμε τελικα!!!!! χιχιχιχιιχιχιχιχι

Ακομη, σας ευχαριστω ολες για τα υπεροχα σχολια σας. Αυτο που ξερω εγω -για μενα τουλαχιστο- ειναι οτι ημουν μαζι σας τοσο ευτυχισμενη που αυτο που περιγραφεται ως ομορφια, ήταν η λαμψη που εκπεμπει η ιδια η ευτυχια.

Πραγματικα σας ευχαριστω παρα πολυ για ...... τα παντα!!!!!!!!!!!!!!

Σταματαω το γραψιμο γιατι θα με παρουν τα κλαματα!!!!!!!

Σας λατρευω!!!!!

Οσες εχετε Σπυρακους και Σπυριδουλες, να τους/τις χαιρεστε.

Ντινακι μου εμεις τα ειπαμε!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ, και για οσες δεν εισασταν εκει, μη πιστευετε οτι απουσιαζατε!!!!

Σας ειχαμε στη σκεψη μας, στη κουβεντα μας, στις τηλεφωνικες συνομιλιες μας κλπ.

Θεσσαλονικη μετα τις 10 Γεναρη, Γοργονοσυναντη Β΄Μερος!!!!!!

Ας ορισουμε καποια μερα και συζηταμε και αλλαζουμε κατι αν χρειαστει.

Maestria, εσυ που ξερεις καλυτερα τα κατατοπια, κανε κατασταση και μιλαμε.

Απλα, οσων αφορα εμενα θα ηθελα αν γινεται να ειναι σε ωρες το αργοτερο ως 6:30 που φευγει το τελευταιο μεσο μεταφορας για την επιστροφη μου.

Σας αγαπω ολες!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Nτινάκι μου, χρόνια πολλά στο Σπυράκο σου! να τον χαίρεσαι, να τον καμαρώνεις, να είναι πάντα γερός και τυχερός! φιλάκι απ΄την Έλλη...

Η γοργονοσυνάντηση.....

.....παιδιά πέρασα πάρα πολύ ωραία.....βαθιά μέσα μου πιστεύω ότι έχω βρει τις αδερφές μου (και να ξέρετε ότι έναν αδερφό έχω)....γεμίσατε μια άδεια γωνιά της ψυχής μου, εκεί μέσα σας είχα, αλλά τώρα πήρατε σάρκα και οστά.

Είχα δει φωτογραφίες σας, αλλά τώρα είδα πώς κινείστε, πώς χαμογελάτε, άκουσα τις φωνές σας, μπορούσα να σας αγγίξω. Ειλικρινά, δεν ξέρω πώς να σας ευχαριστήσω γι΄αυτό το απόγευμα.

Και πρώτα-πρώτα τη Γιωργία, για το ταξίδι που έκανε από την άλλη άκρη...έχουν δίκιο οι προλαλίσασες η φωτο σε αδικούν, είσαι πολύ πιο όμορφη. Εύχομαι σύντομα να σε ξαναδούμε.(Ο Γιώργος τρελάθηκε με το μπουκαλάκι)

Η Βίκυ, κορίτσιαααααααα τι να πω; είναι αυτό που λέμε γλυκό κορίτσι, γλυκύτατο πλάσμα! θυμάστε τι διαφήμιση;

-Μα με τρία παιδιά;

-Μα δε φαίνεστε ούτε καν παντρεμένη!

ΑΥΤΟ!!!!!

(Τα μπουκαλάκια σου, μαζί με το μπουκαλάκι της Γιωργίας, τα έχω βάλει σε περίοπτη θέση στο μπαρ και τα φυλάω με τα ιδιαίτερα).

Η Ελίζα μας, με τις ματάρες της, το χαμόγελό της, την αγάπη της (και χαλαρή, γιατί τελικά ως εκ θαύματος καμμία δεν είχε τέκνα μαζί) και την τέλεια έκπληξή που μας έκανε. Ελιζάκι, το γοργονάκι το προόριζα για αλλού, αλλά μόλις το είδε η οικογένεια έπεσαν όλοι επάνω του!!!! ακόμη κι ο Γιώργος που τελικά το έβαλε στα κλειδιά του αυτοκινήτου!!!

Η Μαρία η αρχηγός μας, μπορούσε - δε μπορούσε έκανε τ΄αδύνατα δυνατά και ήρθε.

Σ΄ευχαριστώ που ήρθες, σ΄ευχαριστώ για όλα όσα έχεις κάνει, για τη διάθεσή σου, για το χρόνο σου, για τη δοτικότητά σου, για όλα... σου εύχομαι, και το πιστεύω, όσα έχεις δώσει να τα λάβεις, όλες οι επιθυμίες να εκπληρωθούν...η καρδούλα σου δε βγήκε από το χέρι μου...

Η Ντελ....πολύ μικρή παιδιά! καλά την είπαν: λες και μόλις τέλειωσε το λύκειο! Και ναι, Ντελάκι, είσαι έναι καραμοΝΤΕΛάκι και πρέπει να σου κάνουμε πάρτυ αποφοιτήσεως...είσαι τέλεια!

Η Ζωή...άλλο πιτσιρίκι! κι αυτή αποφοιτήσασα λυκείου, άντε φοιτήτρια τη λες με ζόρι! Κι αυτή θέλει πάρτυ αποφοιτήσεως! καλέ σας λέω είναι τέλεια! (περιμένω τηλ με την πρώτη ευκαιρία. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ! μην ανησυχείς δε θα σε βάλω να κάνουμε δουλειές, ΟΚ;)

Η Ντίνα....χωρίς υπερβολές κι εντελώς αντικειμενικά...με την πρώτη ματιά σου κόβεται η αναπνοή! μιλάμε για πολύ ωραία γυναίκα! μιλάμε ότι η γυναίκα χαλάει κόσμο! κι αυτή χρειάζεται πάρτυ αποφοιτήσεως...από κει και πέρα μια καρδιά περιβόλι, γέλιο που δεν ξεκολάει από τα χείλη, άνθρωπος ακομπλεξάριστος εντελώς, δε φοβάται με τίποτα να αυτοσαρκαστεί...

...το πρωί έπινα τον καφέ μου στην αγαπημένη μου κούπα και σε σκεφτόμουν...

Το τσιπουράκι μας...κατ΄αρχήν το αδικούν η φωτογραφίες...και το κυριότερο (δε φαντάζεστε πόσο σημαντικό είναι για μένα) είναι γυναίκα να κάτσεις να πιεις πολλά τσίπουρα μαζί της...και το εννοώ με όλα τα παρελκόμενα της ουσιαστικής συζήτησης επί ώρες, καλαμπουριού, εμπειριών που μπορείς ν΄ανταλλάξεις...

Η Τάρα....δε σε υποβάλει μόνο το ύψος της, η ομορφιά της, το στυλ της...είναι η φωνή της, ο τρόπος που κρατάει το τσιγάρο της ή που κουνάει το κεφάλι της, η αυτοκυριαρχία της...(και τα σοκολατάκια σε σχήμα καρδούλας <3)....

Άκουσα πρώτη μου φορά τη φωνή της Μαεστρίας, κι ήταν η άλλη μου αδερφή, που δεν κατάφερα να τη δω ακόμη...

Ανυπομονώ να γνωρίσω την υπόλοιπη παρέα....

Σας ευχαριστώ μέσα απ΄την καρδιά μου.

Ιδιαιτέρως τη Βίκυ που μας έδωσε την αφορμή να βρεθούμε, την Τάρα που μας οργάνωσε τόσο καλά και με την άλλη σελίδα, τη Γιωργία (δεν έχω λόγια) ήταν απίστευτο, τη Μπαπ που μας στέκεται τόσο καιρό...

Ελπίζω να ξαναβρεθούμε σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

guten-morgen_119.gif

καλημερα στα γοργονακια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω να πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω οτι ημουν που ημουν τρελλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλληηηηηηηηηηηηη για εσας τωρα παει τα εχασα τέλειοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

τι να πω και τι να ομολαγησωωωωωωω!!! απο που να αρχησω δεν ξερω θα πρεπει να γραφω να γραφω σελιδες και σελιδες !!

χαχαχαχαχα!! ας κανω την αρχη αυτο που θα πω ειναι οι βρηκα 9 θαυμάσιους θησαυρούς και πιστευω οτι το περεακι μας εχει και αλλους ακομα πολλούς εγω παντος το σαββατο το απογευμα εγινα το ποιο πλουσιο ατομα στον κοσμο βρηκα θυσαυρους ανεχτημητης αξιας τους οπους τους εχω πολυ καλά φυλαχμενους μεσα στην ακρδια μου .

ελιζακι καλο μου εισαι το ποιο γλυκο και χουχουνιαρικο ατομο που εχω δει εχεις μια ψυχουλα πεταλουδας εισαι η ανοιξη καλη και ειναι υπεροχο !!

ζωη που δεν σε λενε ζωη αλλα λουκια αχ!! βρε τι προσελανινι κουκλα εισαι εσυ ενα ονειρο ενα παραμυθι απο εκεινα που μενουν παντα στις καρδιες μας!!

del μου λιτσα μου βρε τσαντα ροδο και κοπανα εισαι ψυχη ... χαχαχαχα!! αν πηγεναμε μαζι σχολειο το μονο συγουρο οτι στην ταξη δεν θα παταγαμε ποτε χαχαχα!! βεβαια τοσο και πολυ προστατευτηκη χαχαχα! !! νομιζε οτι θα καθομουνα αμανατι στην αθηνα απο το τρενο χαχαχα!! οχι οτι θα με χαλαγε :tongue::tongue::tongue:...

ελλη ααααααααααααααααααααααρεεεεεεεεεεεεεε ψυχα τι να πω για σενα πολυ σικ ατομο και πολυ ντελικατη γυναικα αλλα γυναικα με τα ολα της ......εεε!! θυμησου που με ξερεις χαχαχαχαχχαχαχα!!

βικυ εσυ μου θυμίζεις μωρο και εισαι δηλαδή και πολυ πιπίνι τεκνατζού αρε πετρα με τις ομορφιες σου και τις χρυσοχέρες σου χαχαχα!! θελω κασχολ χαχαχα! να γκαβατσωσω και τιποτε λεει ...ψυχη τι να πω για σενα μελι, πετιμέζι πολυ πολυ γλυκια αφου δεν ξεκόλλαγα απο πανω της τοσο γλυκια που δεν ξερω ποσο ζαχαρι να βγαλω απο πανω μου και σήμερα ακομα κολαω ......

ταρα -μαριαννα τι να πω για εσενα ειπαμε τα ειδια κυβικα εμεις οι δυο χαχαχα!! ροκου μεχρι κοκκαλο και ομορφια μεχρι τα απεραντα εμεινα αφωνη και εχασα το φως μου μολης την ειδα ενα στρεμα γυναικάρα ατελείωτη βρε παιδι μου ....

τσιπουρα -μαριεττα για εσενα εχω να πω οτι εισαι ενα τελειο πλασμα μια γυναικα που πολυ θα θελανε να ειναι διπλα της , ενα ς θυσαυρος που η λαψη του φενεται απο χιλιομετρα μακρια οσα και να πω ειναι πολυ λιγα ...

γωγω κορακλα μου καμαρωνω που σε εχω κορη αρε τι μανα ειμαι τι γυναικαρα εχω γεννησει πω !!πω!! ανθρωπος , γυναικα , μανα , φιλη , κορη δεν ξερω τι να σου ... ειμαι πολυ περιφανη για σενα και φυσικα για μενα που εφτιαξα τετοιο πλασμα χαχαχαχαχχαα!!

τσιφακο μου βρε εσενα σε βλεπω σαν ενα κρισταλακι που λαμπεις με απειρες αποχρώσεις τοσα χρώματα που ουτε το ουρανιο τοξο δεν εχει .... αξια αρχηγος και ενα τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ατομο και πολυ σε γουσταρωωωωωωωωωωωωωω!!!

το συμπερασμα ειναι οτι σας αγαπω ολες βρηκα αδερφες που διαλεξα με πολυ αγαπη και ειμαι τοσο χαρουμενη που και σημερα ακομα περπαταω και γελα μονη μου τοσο ευτηχησμενη και τοσο ικανοποιημένη που ουτε εγω η ιδια δεν το περιμενα ...

θα σας πω και κατι ακομα οι φωτογραφιες σας εκαναν το γυρο σε ολοι την οικογενεια τα επιαξαν ολοι απο την ομορφια σας και ο παππους Αντωνης σας περιμενει ολες στην ταναγρα για φαγωποτι θα σφαξει αρνι για να το τσακισουμε χαχαχαχα!! σας γλυκοκοιταγε ολες χαχαχα!! γενικα δεν περιμενε να δει τετοιες ωραίες υπάρξεις ...

και βασικα σας ευχαριστω και για τα χρονια πολλα του γιου μου !!!

μην γραψω αλλα θα με θελα πολλα να πω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολα τα γοργονοκοριτσα.........

κοριτσια κλαψ...το σπιτι μου ειναι ψυγειο.......ευτυχως εχω ενα καλοριφερ ηλεκτρικο ...αλλα τι να σου κανει...τα παιδια μου τα ειχα ντυσει για βραδυ εσκιμωακια!!!!!τωρα το πρωι πρεπει να τρεξω για μαστορα....και να μαζεψω και λιγο το σπιτι ....δεν εχω αδειασει βαλιτσες ακομα!!!!!

μαεστρια μου παλι αρρωστησε ο μικρος γιαννακος......περαστικα κοριτσακι......θ'ακολουθησει και ο μικρος μου ...που ολο το βραδυ εβηχε φουλ......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα γοργονοκοριτσα.........

κοριτσια κλαψ...το σπιτι μου ειναι ψυγειο.......ευτυχως εχω ενα καλοριφερ ηλεκτρικο ...αλλα τι να σου κανει...τα παιδια μου τα ειχα ντυσει για βραδυ εσκιμωακια!!!!!τωρα το πρωι πρεπει να τρεξω για μαστορα....και να μαζεψω και λιγο το σπιτι ....δεν εχω αδειασει βαλιτσες ακομα!!!!!

μαεστρια μου παλι αρρωστησε ο μικρος γιαννακος......περαστικα κοριτσακι......θ'ακολουθησει και ο μικρος μου ...που ολο το βραδυ εβηχε φουλ......

καλημερα βικακι...

σας χαλασε το καλοριφερ???πωπω πικρα...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

1814331ivh58j1nv2.gif

Καλημεραααααααααααα!

Με συγκινησατε με ολα αυτα που γραψατε! Ευχομαι παντα να νιωθουμε ετσι μεταξυ μας...! Ειμαστε ωραια παρεα τελικα...αποδειχθηκε και επισημως!;)

Τωρα γιατι απο ολα αυτα μου εμεινε η προσκληση του παππου Αντωνη για το αρνι...δεν ξερω!!! Ως γνωστον δεν τρωω αρνι, αλλα σκεφτομαι τον τζερτζελε στην εδρα του τρελοκομειου...!!!:mrgreen:

Βικη φανταζομαι το κρυο σε τοοοοοοοσο μεγαλο σπιτι. Ελπιζω να αποκατασταθει μεσα στην ημερα η ζημια, γιατι δεν παλευεται ενα παγωμενο σπιτι με τιποτα...

Η Θεσσαλονικια κοιμαται ακομα? Α ρε υπνους που ριχνει τωρα...!!! Για ξυπνα και ενημερωσε μας για το παιδι.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...