Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ταρα έκανα την συνταγή που μου πρότεινες με το κεικ της αργυρώς με τα μήλα !!! Γιαμ γιαμ .... είναι τέλειο το συνιστώ !!!

Σε ευχαριστώ πάντως !

Μοσχοβολισε ολο το σπιτι ε? Εμενα μου αρεσε πολυ, οι υπολοιποι στην οικογενεια τρελαινονται για το κεικ λεμονι!

καλησπερα,εγω κι αν εκαψα θερμιδες σημερα,

πανω κατω με τον μπεμπη αγκαλια σε εναν διαδρομο του ιπποκρατειου να περιμενουμε τη σειρα μας για εξετασεις.2 μιση ωρες καναμε...

ο

Τι επαθε ο μπεμπης?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ο μπεμπης επειδη οταν γεννηθηκε μπηκε θερμοκοιτιδα λογω αναπνευστικης δυσχερειας μας εχουν πει να τον κανουμε εξεταση καθε μηνα στο ιπποκρατειο και ετσι πηγαινουμε για τσεκ απ καθε μηνα.

τωρα ομως θα παμε σε 3 μηνες!!!

μεγαλωσαμε μωρε:))


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο μπεμπης επειδη οταν γεννηθηκε μπηκε θερμοκοιτιδα λογω αναπνευστικης δυσχερειας μας εχουν πει να τον κανουμε εξεταση καθε μηνα στο ιπποκρατειο και ετσι πηγαινουμε για τσεκ απ καθε μηνα.

τωρα ομως θα παμε σε 3 μηνες!!!

μεγαλωσαμε μωρε:))

Αντε μπραβο! Ολα καλα!

Ποσο θα ηθελα μια μπουγατσα με κρεμα τωρα...!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καπου εδω γυρω........

Και θα πεσει πολυ .... γελιο!!!!!!!!!!!

Μια νυχτα μονο................

Αποψε θα ονειρευτω ...................


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο το... φακελωμα που λες... ειναι υποχρεωτικο ε ???c062.gif

Καλωστο κοριτσι που ... φοβηθηκε το φακελωμα. Φυσικα και δεν ειναι υποχρεωτικο καλο μου. Για την πλακα μας εχουμε κανει τη λιστα και το διασκεδαζουμε. Αν δε θελεις, δε δινεις κανενα στοιχειο.

Καλα χασιματα παντως και... καλα να περασεις στο κλαμπακι μας.

Το πρωί το θερμόμετρο έδειχνε εξωτερική θερμοκρασία 16,3...και 62% υγρασία...

αυτή τη στιγμή (ντάλα μεσημέρι) δείχνει 10 βαθμούς και 45% υγρασία....

χιόοοοοοοοοοοοοοοοονια στοοοοοοοοο καμπαααααααααναριόοοοοοοοο.............

Χαχαχαχαχαχαχχαχχαχα

Εδω εγω πρεπει να λιωσω στο γελιο. Θα σας δειξω αυριο φωτο με το θερμομετρο λιγο πριν ξεκινησω απο το τοπο μου. Θα παγωσετε μονο που θα το δειτε!!!!!!!!!

Φοβαται ομως ο βρεγμενος τη βροχη?????

Ερε γλεντια που μας περιμενουν αυριο!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

elli [/b]v;731448]Aνυπομονώ να σας.....images?q=tbn:ANd9GcQQosEhYScP7py6KwQt8G77IDRg3QBfLpgiF_aONDb4un9LGFxO.......

Κι εγω!!!

Ζωη, αν κανω εγω την νοητικη διαιτα, δεν υπαρχει περιπτωση να γλιτωσω και την εφαρμογη της!!!! Τρεμετε μυαλα και τραπεζια μετα!!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Μοσχοβολισε ολο το σπιτι ε? Εμενα μου αρεσε πολυ, οι υπολοιποι στην οικογενεια τρελαινονται για το κεικ λεμονι!

Ναι μοσχοβόλισε όλο το σπίτι !!! Γιαμ γιαμ εφαγα και εγώ ένα κομμάτι με το τσάι μου για βραδυνό ;)

Α ναι θα το δοκιμάσω τότε και το κεικ λεμόνι

Σε ευχαριστώ απλα αν δεν σου είναι κόπος ξαναβάλε μου το λινκ γιατι χάθηκα στις προηγούμενες σελίδες δεν το βρίσκω


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

τάρα ξαναβάλε σε παρακαλώ τη συνταγή με τα μήλα, όπως κ το κεήκ λεμόνι. πληζ!

σε όλα τα κορίτσια μάκια μάκια!

Γεωργία μου γλυκιά δεν μπορούσα να σου μιλήσω το μεσημέρι. στο γραφείο γινόταν πανζουρλισμός. να περάσετε όλες τέλεια, να μας μεταφέρετε εμπειρίες κ εντυπώσεις!

λίζα καλώς ήρθες! είσαι σπάνιο είδος!

λίνεαλ, καλά το πας! συνέχισε έτσι. εύχομαι ολόψυχα να είστε γερά παιδάκια κ ο γιατρός να σας χρειάζεται μόνο για ζύγισμα, μέτρημα κ εμβόλια.

δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω κοριτσια!!!

τωρα παω να ετοιμαστω για κομμωτηριο, να γινω ομορφη ... στρουμπουλη γοργονα!!!! :tongue::lol:

φιλια πολλα, καλα να περασετε αυριο... και καλο χειμωνιατικο σ/κ!!!!!!!! :D

ολόσωστη γοργόνα. το 90% της επιτυχίας είναι η καλή ψυχολογία!:D:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!! :)

εγω ειμαι 36 ...

οσο για τα... παιδακια, ο μεγαλος μπαινει στα 17, ο μεσαιος στα 13 και ο μιρκουλης 18 μηνων σχεδον, εκανε το καλοκαιρι επεμβαση για κρυψορχια δεξια η οποια διηρκησε σχεδον 4 ωρες!!!

αλλα ειχαμε και το χειμωνα τρεχαματα στα νοσοκομεια για ουρολοιμωξη... οποτε οπως καταλαβαινεις ολη η χρονια πηγε... μεσα στο αγχος και την αγωνια!!!

σου ευχομαι συντομα να εισαι και εσυ τριτεκνη μανουλα και γιατι οχι ... και πολυτεκνη!!!!!!! ;)

να είναι το τελευταίο που σας δυσκόλεψε!

όλο υγεία από εδώ και πέρα!:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!! :)

εγω ειμαι 36 ...

οσο για τα... παιδακια, ο μεγαλος μπαινει στα 17, ο μεσαιος στα 13 και ο μιρκουλης 18 μηνων σχεδον, εκανε το καλοκαιρι επεμβαση για κρυψορχια δεξια η οποια διηρκησε σχεδον 4 ωρες!!!

Καλώς ήρθες! Σε νιώθω, εμείς κάναμε για βαλανικό υποσπαδία τον Ιούνιο.

Έλα καλέ, με τρία παιδιά είσαι 68 κιλά κι αισθάνεσαι κι άσχημα!!! Εμείς που είμαστε βαρέων βαρών (που λέμε κι εμείς :tongue:) τι κάνουμε;;;

Κορίτσια τελειωσα τη μια εργασία σε ένα ΤΕΤΑΡΤΟ!!! :lol::lol::lol:

Είχα τρελή έμπνευση!

Ουφ, μου 'φυγε λίγο βάρος.

Καλό σαβ/ριακοοοοοοοοοο!

have-a-great-weekend-128.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...