Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

οκ!

ας... συστηθω λοιπον!!!

ειμαι η Λιζα και ειμαι καλα!!! α! οχι λαθος!!! αυτο ειναι γι΄αλλο τοπικ!! :tongue:

παμε παλι!

ειμαι η Λιζα, εχω το φοβερο υψος του 1μετρου και .... 65 εκατοστα...

οταν γεννησα εμεινα 57 κιλα και τωρα κοντευω τα 68!!!!!!! (φατσακι που γινεται πατζαρι απο ντροπη) :mad::x

θελω απεγνωσμενα να φτασω παλι τα 57 και αν γινεται τα 55!!!!

σημειωτεων οτι τα κιλα τα εβαλα απο... ασυστολο τσιμπολογημα αγχους, λογω οτι ο μικρουλης ηταν να κανει μια επεμβαση απο την οποια ετρεμα !!!!! :(


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

οκ!

ας... συστηθω λοιπον!!!

ειμαι η Λιζα και ειμαι καλα!!! α! οχι λαθος!!! αυτο ειναι γι΄αλλο τοπικ!! :tongue:

παμε παλι!

ειμαι η Λιζα, εχω το φοβερο υψος του 1μετρου και .... 65 εκατοστα...

οταν γεννησα εμεινα 57 κιλα και τωρα κοντευω τα 68!!!!!!! (φατσακι που γινεται πατζαρι απο ντροπη) :mad::x

θελω απεγνωσμενα να φτασω παλι τα 57 και αν γινεται τα 55!!!!

σημειωτεων οτι τα κιλα τα εβαλα απο... ασυστολο τσιμπολογημα αγχους, λογω οτι ο μικρουλης ηταν να κανει μια επεμβαση απο την οποια ετρεμα !!!!! :(

Καλώς ήρθες!!!!:D

καλά χασίματα!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!!!!:D

καλά χασίματα!!

καλως σας βρηκα!!! :D

ευχαριστω για την ευχη... θα τη χρειαστω !!!

αν και εγω ειμαι αναποδο πλασμα!!!! χανω ενα καρο κιλα στις εγκυμοσυνες και τα βαζω μετα!!!!!!!

ελεοςςςςςςςςς

:mad:


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα!!! :D

ευχαριστω για την ευχη... θα τη χρειαστω !!!

αν και εγω ειμαι αναποδο πλασμα!!!! χανω ενα καρο κιλα στις εγκυμοσυνες και τα βαζω μετα!!!!!!!

ελεοςςςςςςςςς

:mad:

ναι, αληθεια αυτό πώς το κατάφερες;:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ναι, αληθεια αυτό πώς το κατάφερες;:tongue:

ελα μου ντε ???

στην πρωτη και τη δευτερη εγκυμοσυνη (καλα ημουν και κοπελιτσα τοτε) οταν γεννησα εμεινα 51 κιλα

και στην τριτη πριν 18μηνες περιπου ... 57!!!!!

πως τα καταφερα και εγινα παλι... στρογγυλη, δεεεεεν μπορω να το καταλαβω (και καλα) το τσιμπολογημα πηγαινε συννεφο!!! :lol:


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα μου ντε ???

στην πρωτη και τη δευτερη εγκυμοσυνη (καλα ημουν και κοπελιτσα τοτε) οταν γεννησα εμεινα 51 κιλα

και στην τριτη πριν 18μηνες περιπου ... 57!!!!!

πως τα καταφερα και εγινα παλι... στρογγυλη, δεεεεεν μπορω να το καταλαβω (και καλα) το τσιμπολογημα πηγαινε συννεφο!!! :lol:

καλα χασίμτα!!! μια χαρα 68 κιλάκια σε βρίσκω...γοργονίτσα τρομερή!!!!

Πόσο χρονων είσαι αν επιτρέπεται?? Πάντως ευγε για τα τρία παιδάκια κι εγώ τόσα θέλω!!! τι εγχειρηση έκανε το μικράκι?? ¨ολα καλά?

Link to comment
Share on other sites

καλα χασίμτα!!! μια χαρα 68 κιλάκια σε βρίσκω...γοργονίτσα τρομερή!!!!

Πόσο χρονων είσαι αν επιτρέπεται?? Πάντως ευγε για τα τρία παιδάκια κι εγώ τόσα θέλω!!! τι εγχειρηση έκανε το μικράκι?? ¨ολα καλά?

ευχαριστω!!!! :)

εγω ειμαι 36 ...

οσο για τα... παιδακια, ο μεγαλος μπαινει στα 17, ο μεσαιος στα 13 και ο μιρκουλης 18 μηνων σχεδον, εκανε το καλοκαιρι επεμβαση για κρυψορχια δεξια η οποια διηρκησε σχεδον 4 ωρες!!!

αλλα ειχαμε και το χειμωνα τρεχαματα στα νοσοκομεια για ουρολοιμωξη... οποτε οπως καταλαβαινεις ολη η χρονια πηγε... μεσα στο αγχος και την αγωνια!!!

σου ευχομαι συντομα να εισαι και εσυ τριτεκνη μανουλα και γιατι οχι ... και πολυτεκνη!!!!!!! ;)


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!! :)

εγω ειμαι 36 ...

οσο για τα... παιδακια, ο μεγαλος μπαινει στα 17, ο μεσαιος στα 13 και ο μιρκουλης 18 μηνων σχεδον, εκανε το καλοκαιρι επεμβαση για κρυψορχια δεξια η οποια διηρκησε σχεδον 4 ωρες!!!

αλλα ειχαμε και το χειμωνα τρεχαματα στα νοσοκομεια για ουρολοιμωξη... οποτε οπως καταλαβαινεις ολη η χρονια πηγε... μεσα στο αγχος και την αγωνια!!!

σου ευχομαι συντομα να εισαι και εσυ τριτεκνη μανουλα και γιατι οχι ... και πολυτεκνη!!!!!!! ;)

Ειπαμε τωρα...σειρα εχει η κορη η μονακριβη...!!!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε τωρα...σειρα εχει η κορη η μονακριβη...!!!;)

Μαριαννα μου... απο τη στιγμη που στην τριτη εγκυμοσυνη ειχα την ... τιμη να γνωρισω τον κο Σουβατζογλου, τα μηχανακια του και τις ινσουλινες του... προτιμω να μεινω αγορομανα!!!!!!!!!!!! :lol:

Αυτο το ... ΜΑΡΤΥΡΙΟ... ΔΕΝ προκεται να το ξανα - αντεξω!!!!!!!!!!! :o


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!! :)

εγω ειμαι 36 ...

οσο για τα... παιδακια, ο μεγαλος μπαινει στα 17, ο μεσαιος στα 13 και ο μιρκουλης 18 μηνων σχεδον, εκανε το καλοκαιρι επεμβαση για κρυψορχια δεξια η οποια διηρκησε σχεδον 4 ωρες!!!

αλλα ειχαμε και το χειμωνα τρεχαματα στα νοσοκομεια για ουρολοιμωξη... οποτε οπως καταλαβαινεις ολη η χρονια πηγε... μεσα στο αγχος και την αγωνια!!!

σου ευχομαι συντομα να εισαι και εσυ τριτεκνη μανουλα και γιατι οχι ... και πολυτεκνη!!!!!!! ;)

να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!! Να τα χαίρεσαι!!! μικρή έγινες μανούλα!!!

Δοξα το Θεό το μωράκι σου τώρα ειναι καλά! Πάει πέρασε!!!

Θα το παλέψω για το τρίτεκνη αλλά το πολύτεκνη δεν το βλέπω! Εμ εγώ βλέπεις το πρωτο το έκανα στα 31!!! θα δούμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια καλό σκ με το καλό να βρεθούμε αύριο!!!!!

Λίζα καλώς μας ήρθες, σου εύχομαι κι εγώ καλά χασίματα με υγεία και χαμόγελα!!!! έχεις 17 χρονών παιδί;;;;; εύγε κοπέλα μου!

πολλά φιλάκια να περνάτε καλά και προσοχή στις γουρουνιές! PigEating.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια!!!

τωρα παω να ετοιμαστω για κομμωτηριο, να γινω ομορφη ... στρουμπουλη γοργονα!!!! :tongue::lol:

φιλια πολλα, καλα να περασετε αυριο... και καλο χειμωνιατικο σ/κ!!!!!!!! :D


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι μου κάνετε??

Εγώ σήμερα έκανα 45 λεπτά διάδρομο έντονο περπάτημα ;) 300 θερμίδες έκαψα μια χαρά νομίζω ότι είναι !

Ταρα έκανα την συνταγή που μου πρότεινες με το κεικ της αργυρώς με τα μήλα !!! Γιαμ γιαμ .... είναι τέλειο το συνιστώ !!!

Σε ευχαριστώ πάντως !


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω κι αν εκαψα θερμιδες σημερα,

πανω κατω με τον μπεμπη αγκαλια σε εναν διαδρομο του ιπποκρατειου να περιμενουμε τη σειρα μας για εξετασεις.2 μιση ωρες καναμε...

ουφ.

τωρα ειμαι σπιτι και πινω το φραπε που εκανα το πρωι και τον εβαλα στο ψυγειο.

ναι τον πινω ακομα:)

οσο για φαγητο,σημερα εφαγα αρνακι εξοχικο απο τα χερακια της αδελφης μου...μμμ τελειο.

το αρνι παχαινει;

εγω παντως τα παχια τα εβγαζα;)


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...