Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

ααααααααααααααααααααααααα!! σε παρακαλω μην το πεις στον ντινο αυτο θα θελει να βγαλουμε και αυτες που εχουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

κι από που θα κρεμιέσαι μαρή;;;; αχαχαχαχαχααααα

χμμμμμ......έλλειψα λίγο και με ξέχασες στα ψώνια:-(:sad:.....

τσιπούρααααααα:D i m backkkkkkkkkkkkk

μα σε περιμέναμε όπως βλέπεις!!!!!! <3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

αστη να κανει νανι.....και δωστης να πιει φρεσκοστυμενο πορτοκαλι ;)

Της εδωσα ηδη!;)

επισης θελω και 2 εθελοντριες να μου βγαλουν το παλτο ...και να μου το βαλουν επισης ΟΚ???

Μην ανησυχεις! Θα ειμαστε περισσοτερες!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

κι από που θα κρεμιέσαι μαρή;;;; αχαχαχαχαχααααα

χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

μα σε περιμέναμε όπως βλέπεις!!!!!! <3

H Βίκυ έφυγε από πάτρα σήμερα;;;;;;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Βάλτε σκούφους, γάντια, κασκολ!!!!!!

χαλαει ο καιρός!!!...

το περίεργο είναι ότι από κυριακή θα ανέβει πάλι στους 20 βαθμούς!!!!είναι δυνατόν;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι στις περισσότερες χώρες του εξωτερικού δεν βάζουν κουρτίνες... οπότε μην νοιώθεις άσχημα! αν τώρα θέλεις κουρτίνες.... πάμε να πάρουμε!

ααααα...ΟΚ ....απο σημερα λοιπον θα του μιλαω αγγλικα στο σπιτι ΛΟΛ :tongue::tongue::tongue:

ααααααααααααααααααααααααα!! σε παρακαλω μην το πεις στον ντινο αυτο θα θελει να βγαλουμε και αυτες που εχουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
κι από που θα κρεμιέσαι μαρή;;;; αχαχαχαχαχααααα

μα σε περιμέναμε όπως βλέπεις!!!!!! <3

απο τα κουρτινιξυλα....ο Ντινος δεν ειναι μινιμαλιστης....θα την εχει κεμαμενη ολημερα ΛΟΛ :tongue::tongue::tongue:

Μην ανησυχεις! Θα ειμαστε περισσοτερες!:tongue:

:D:D:D ....ΠΟΣΕΣ θα ειμαστε??????????????????????

Aνυπομονώ να σας.....images?q=tbn:ANd9GcQQosEhYScP7py6KwQt8G77IDRg3QBfLpgiF_aONDb4un9LGFxO.......

αχ κ εμειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :D:D:D

που σαι ????

ολα ΟΚ?

εεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!προσεχε θα λιώσεις την αρχηγο χαχαχαχαχαχαχαχαα!!

χαχαχαχαχχα....ναι προσεχτικα....αλλιως θα ερθω με ταμπελακι....ΠΡΟΣΟΧΗ ευθραυστον :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας...και αερα στα πανια σας...ή μαλλον στην πολη που ζουμε...αερα και κρυοοοοοο ξαφνικα...

δεν εχω διαβασει τιποτα απο αυτα που γραψατε και δεν ειναι και λιγα :lol:...αντε να δω ποτε θα το κανω...ποτε θα μορφωθω...

ελπιζω να εισαστε καλα μικρα μου γοργονακια γιατι η αυριανη μερα δεν σηκωνει αναβολη...:P

μαρακι απυρετη να μινεις ναι?????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aνυπομονώ να σας.....images?q=tbn:ANd9GcQQosEhYScP7py6KwQt8G77IDRg3QBfLpgiF_aONDb4un9LGFxO.......

:D:D:D:D:D:D:D:D me toooo!!!!

γεια σας γεια σας...και αερα στα πανια σας...ή μαλλον στην πολη που ζουμε...αερα και κρυοοοοοο ξαφνικα...

δεν εχω διαβασει τιποτα απο αυτα που γραψατε και δεν ειναι και λιγα :lol:...αντε να δω ποτε θα το κανω...ποτε θα μορφωθω...

ελπιζω να εισαστε καλα μικρα μου γοργονακια γιατι η αυριανη μερα δεν σηκωνει αναβολη...:P

μαρακι απυρετη να μινεις ναι?????

γεια ελιζααααααα

BFF.jpg&t=1

special:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Βάλτε σκούφους, γάντια, κασκολ!!!!!!

χαλαει ο καιρός!!!...

το περίεργο είναι ότι από κυριακή θα ανέβει πάλι στους 20 βαθμούς!!!!είναι δυνατόν;;

ειδες βρε ζωουλα...θα συναντηθουμε εμεις και θα χιονισει...οποτε αλλαζουμε το γνωστο ρητο που λενε κανενας φουρνος γκρεμιστηκε και το κανουμε...κατι σχετικο με το κρυο-χιονι ...

BFF.jpg&t=1

για μενα ειναι αυτο εεεεε??? χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχα

εεεεεμ θελω και εγω φιλακια καλε σαν παιδακι και εγω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα τι κανετε?

Εβγαλε κρυο σιγα σιγα ε?

Πως παμε με την διατροφη εγω πιστεω μια χαρα ... Το μενου σημερα εχει φακες με 1κσ λαδι 1 φ ψωμι + λιγο ανθοτυρο.

Εχω πολυ δουλεια τον τελευταιο καιρο κ δεν πολυπρολαβαινω να γραφω .....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή με έχουν ρωτήσει κάποιες κοπέλες κι επειδή το βρίσκω και διασκεδαστικό, για πείτε μου σας παρακαλώ πιο μπορεί να είναι το όνομα μου το κανονικό?? Με φωνάζουν Στίνα από το...???? περιμένω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...