Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Αρετη σε ειδα και θα πω ότι είσαι κι εσύ μονΔελο! Τι πράγμα κι αυτό βρε παιδιά, όλες εδώ ερχεστε για να μας κομπλάρετε το στανιό μου;;;;;;

αχαχαχαχαχααααααα

κουκλιά και τα παιδάκια σου!

Λέτα γυμναστική θα κάνεις; εγώ για να σηκωθώ από την καρέκλα θέλω ρυμούλκιση για γουρουνογοργόνα σήμερα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αρετη σε ειδα και θα πω ότι είσαι κι εσύ μονΔελο! Τι πράγμα κι αυτό βρε παιδιά, όλες εδώ ερχεστε για να μας κομπλάρετε το στανιό μου;;;;;;

αχαχαχαχαχααααααα

κουκλιά και τα παιδάκια σου!

Λέτα γυμναστική θα κάνεις; εγώ για να σηκωθώ από την καρέκλα θέλω ρυμούλκιση για γουρουνογοργόνα σήμερα!!!!

χαχαχα! Ευτυχώς που με βλέπεις μόνο σε φώτο....Θα άλλαζες γνώμη αν με συναντούσες...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Δεν προλαβαίνω τώρα να σας διαβάσω, απλά βρήκα αυτό το λινκ για γυμναστική με βιντεάκι. Εμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον. Θέλω τη γνώμη σας!!! Φιλάκια!!!

http://www.dietup.gr/gynaika/fitness-video/2504-askhseis-gia-ta-epimaxa-shmeia.html

Καλημερα κοριτσι!!!!

θα το δω αργοτερα και θα σ πω ;)

περαστικα αρχηγε.......

ευχαριστω κοριτσι!!!

εσυ ολα ΟΚ????

αρχηγέ μου με έχει πιάσει η μέση μου άσχημα...χθες τελειώσαμε με τις τελευταίες κούτες oh yes!!! απαθευρωθήκαμε απο το ΚΟΥΤΙΣΤΑΝ!!!!!

εγινε η απαλευθερωσηςςςςς????!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!

ηρωας εισαι!!!! :D:D:D

κρεμάσαμε και τα έργα στους τοίχους... με αρκετά νεύρα γιατί ο καλός μου ιδανικά θα προτιμούσε να μην βάζαμε τίποτα, να είμαστε εντελώς minimal....

... αλλά δεν το λεει και ξεκάθαρα γιατί τα 2 έργα είναι δικά μου, εννοώ τα έχω φτιάξει εγώ οπότε που να τολμήσει.....

ελα ρεεεε....!!! ΜΠΡΑΒΟ ρε συ τσιπουρα...για κανε μια αναλυση...τι ζωγραφιζεις????....

εεεεεεεεεεετσι ....!!!

τι εχουν παθει με το μινιμαλ.?????...εμενα δεν θελει ουτε κουρτινες ο αθεοφοβος ...γιατι ''προσθετουν'' πολυ στο χώρο λεει:rolleyes:....προσπαθω να τον πεισω τωρα για λευκες λινες με μηχανισμο που δεν φαινεται ....μη βαλουμε και κουρτινιοξυλο και χαλασει ο μινιμαλισμος....:tongue::tongue::tongue: τι τραβαω Θεε μου???!!!!

Μανταμ Καθηγήτρια πως με βρίσκεις;;;;; ;) δεν άφησα πολλά περιθώρια...

Σήμερα έρχεται η φιλη μας από τη Νάουσα που θα την φιλοξενήσουμε το σκ

σκεφτομαι να φτιάξω το κοτοπουλάκι στο yok με μουστάρδα κρασί και χρωματιστές πιπεριές(αυτό με τις 2 κουταλιές λάδι που λέγαμε) + basmataki

Είναι σχετικά γρήγορο φαγητό και δεν παχαίνει (άντε σήμερα θα φάω κι εγώ ρύζι!!!!!)

καλως να τη δεχτειτε!!!!!μια χαρα σε βρησκω...γρηγορο, ευκολο νοστημο φαγακι ;)

Εχω και διαιτολόγΑ σήμερα... δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα να πω την αλήθεια δεν τα έκανα ευλαβικά για μία ακόμα φορά, επίσης δεν έπινα νερά και τουαλέτα γιοκ (χθες αγόρασα δαμάσκηνα ημιξερα... για να δούμε)

Εχω απίστευτο πρήξιμο είμαι τουρλα!!!!! Ειδικα η κοιλιά μου, πάντα συμβαίνει αυτό μια εβδομάδα πριν την κοκκινοσκουφ

Επίσης κάτι έχει πάθει το πρόσωπό μου κι εχω γεμίσει αναφυλαξίες μάλλον από τα χριστουγεννιάτικα είναι και περσυ τα ίδια έπαθα! αλλά δεν παίρνω αντισταμινικό δεν θέλω, ελπίζω να περάσει μόνο του.

μια χαρα θα τα πας στη διαιτολογα...ΜΗΝ αγχωνεσαι!!!!

οσο για το θεμα τουαλετα....δοκιμασε το πρωι πριν πιεις-φας οτιδηποτε μια κουταλιτσα μελι....και απανωτα μια γουλια καφε.....και ενα ποτηρι νερο...και θα σου πω εγω ;)....επισης δοκιμασε να τρως συστηματικα κελλογκς με φυτικες ινες....εμενα με βοηθουν ΠΟΛΥ!!!!....ομοιοπαθουσα ;)

επισης καθιερωσε το περπατημα....βοηθαει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!

για τις αναφυλαξιες....δεν ξερω κατι για να βοηθησω....απλα να πλενεις οσο πιο συχνα μπορεις το προσωπο σου να ειναι συνεχως καθαρο...και απεφυγε για λιγες μερες make-up ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Λέτα γυμναστική θα κάνεις; εγώ για να σηκωθώ από την καρέκλα θέλω ρυμούλκιση για γουρουνογοργόνα σήμερα!!!!

τσιπουρα μου καθε απογευμα κανω γυρω στα 45 λεπτα...

αφηνω τον μικρο στον μπαμπα του και ασχολουμαι με εμενα....

εχω κατεβασει ενα dvd με ασκησεις που ειναι για μετα την εγκυμοσυνη(κοιλιακους κυριως)...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρχηγέ μου με έχει πιάσει η μέση μου άσχημα...χθες τελειώσαμε με τις τελευταίες κούτες oh yes!!! απαθευρωθήκαμε απο το ΚΟΥΤΙΣΤΑΝ!!!!!

κρεμάσαμε και τα έργα στους τοίχους... με αρκετά νεύρα γιατί ο καλός μου ιδανικά θα προτιμούσε να μην βάζαμε τίποτα, να είμαστε εντελώς minimal....

... αλλά δεν το λεει και ξεκάθαρα γιατί τα 2 έργα είναι δικά μου, εννοώ τα έχω φτιάξει εγώ οπότε που να τολμήσει.....

Μανταμ Καθηγήτρια πως με βρίσκεις;;;;; ;) δεν άφησα πολλά περιθώρια...

Σήμερα έρχεται η φιλη μας από τη Νάουσα που θα την φιλοξενήσουμε το σκ

σκεφτομαι να φτιάξω το κοτοπουλάκι στο yok με μουστάρδα κρασί και χρωματιστές πιπεριές(αυτό με τις 2 κουταλιές λάδι που λέγαμε) + basmataki

Είναι σχετικά γρήγορο φαγητό και δεν παχαίνει (άντε σήμερα θα φάω κι εγώ ρύζι!!!!!)

Εχω και διαιτολόγΑ σήμερα... δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα να πω την αλήθεια δεν τα έκανα ευλαβικά για μία ακόμα φορά, επίσης δεν έπινα νερά και τουαλέτα γιοκ (χθες αγόρασα δαμάσκηνα ημιξερα... για να δούμε)

Εχω απίστευτο πρήξιμο είμαι τουρλα!!!!! Ειδικα η κοιλιά μου, πάντα συμβαίνει αυτό μια εβδομάδα πριν την κοκκινοσκουφ

Επίσης κάτι έχει πάθει το πρόσωπό μου κι εχω γεμίσει αναφυλαξίες μάλλον από τα χριστουγεννιάτικα είναι και περσυ τα ίδια έπαθα! αλλά δεν παίρνω αντισταμινικό δεν θέλω, ελπίζω να περάσει μόνο του.

ΧΑΧΑΧΑ! λεω να αρχιζω να γραφω κανονες χαχαχα!!

sexy-teacher.jpg

και να επισημάνω μπράβο τσιπούρα παιδί μου !! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι δεν είναι ζωγραφική είναι ένα μυστήριο με λιωμένα κεριά ... θα το δείτε από κοντά όταν θα έρθετε!!!! η επόμενη συνάντηση θα είναι στο σπίτι μου!!!!!

Δυστηχώς δεν έχω χρόνο για τεχνες πια... ούτε και τρομερή όρεξη να πω την αλήθεια, έχω χρόνια να ασχοληθώ. Στο προηγούμενο σπίτι δεν υπήρχε ο χώρος ίσως σε αυτό να ξεκινήσω πάλι.

Οσο για την τουαλέτα εχω ξεκινήσει τα all bran flakes (τα είχα κόψει ένα διάστημα από το πρωινό γιατί με φούσκωναν πολύ + τα έτρωγα συχνά για μεσημεριανό στο γραφείο). Νερά μωρέ θέλει και περπάτημα όπως τα είπες! Σαν να ακούω τη διαιτολόγΑ!!!!!! Μα σοβαρά!!! Θα της πω το απόγευμα το θέμα με την τουαλέτα και θα με κοιτάξει λοξά και πει:

- Νερά πίνες; περπατάς;;;;

- Οχι... και ... οχι...

- Ξέχνα το τότε... δεν θα πας τουαλέτα

και μετά θα αρχίσει το κύρυγμα ότι διλητηριάζεται ο οργανισμός μας από τις τοξίνες όταν δεν πάμε τουαλέτα και το πόσο επικίνδυνο είναι κλπ κλπ και έχει δίκιο!

Γοργόνες να την ακούτε Μpap μας!!!!! Ολα τα ξέρει!

Οσο για το μινιμάλ μου ... μέσα μαζί με το edit το έχω.....

άντε....

κι εμεις δεν έχουμε κουρτίνες και δεν θα βάλουμε μάλλον, ίσως αργότερα και πάλι θέλω ρομανς αλλά θέλω να βγάλω τα κουρτινόξυλα (κουτιά ) και είναι μερεμέτι... θα δω!

Αρχηγέ να βάλετε panels! αν δεν είχα τα πουσσσσσσ...το.....γατα θα έβαζα σίγουρα! αλλά θα γίνουν φτέλια! η χαρά του γάτουλα!

Πάμε μια μέρα παρέα για υφάσματα να βολτάρουμε κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έφτιαξα άλμπουμ στο προφιλ μου και έβαλα μερικές φώτο!

το ειδα ...εισαι μια κουκλα ..και εχεις μια υπεροχη οικογενεια.....μπραβο κοριτσαρα μου.....

καλημερα γοργονοκοριτσααααααααααα.....

σημερα αποφασισα να κατσω σπιτι....εχει κρυο και δεν θελω να βγαλω τον μικρο εξω......δεν πειραζει θα κανω την γυμναστικη μου, θα βαλω πληντυριο, θα σιδερωσω...εχω δουλειες να κανω..

χθες πηγα στην γυναικολογο και βρηκε μια χαρα....μου ζητησε να ξαναμεινω εγκυος γιατι της ελειψα....

ο.κ πες της σε κανα χρονο .....

1870931wimvlht4t3.gif

Καλημερααααααααααα!

Η κορη μου εχει μυξες, βοηθεια! Θα παρω σε λιγο τον γιατρο να μου δωσει κανενα ομοιοπαθητικο φαρμακο, θα της δωσω και εχινακεια, και ελπιζω να ειναι καλυτερα ως αυριο και να μη χειροτερεψει!

ωχ!!!οχι ...περαστικα θα ειναι ταρα μου ..δε νομιζω....

PCS_CH_FriendlySnowmanC.gif

Καλημερούδια σας!!!! Λέτε να χιονίσει;;;;;;

το ελπιζω!!!!μ'αρεσει το χιονι.......ειναι γιατι θα βρεθουμε καλε!!!!

Βικούλα και Γωγώ ετοιμάζετε τις βαλλλιτσούλες σας;;;; άντε 1 μέρα έμεινε!!!

μεγάλη χαρά!!!!

ναιιιι....ετοιμες ειναι ...και περιμενω τους αντρες μου για να την κανουμε.......2....με ...2.30....μας βλεπω να φευγουμε.....

Τάρα μια χαρά θα είναι η κόρη σου, πες της ότι δεν μας παίρνει να αρρωστήσει :)

Κυρία καθηγήτρια τί μάθημα έχουμε σήμερις;

χα..χα...η συνεχεια των ιδιαιτερων για μενα αυριοοο....

Αρχηγέ πως είσαι; ελπίζω καλύτερα!!!!!!

ναι μαρακι ..πως εισαι;;

Ντελάκι πως τα περάσετε χθες; ολα ΟΚ με τον υπέρηχο;

και εγω περιμενω...να μαθω...που εισαι ντελακι;;

κοριτσια ...ο καιρος αλλαξε και εδω....εβαλα χοντρα ρουχα τελικα....

λοιπον φευγω ...οτι θελετε ...τηλεφωνο......φιλακια...θα τα πουμε απο κοντα!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

λέω να στρώσω τον απ' αυτό μου για δουλειά. σας γλυκοφιλώ!

μπάηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

στρωστον !!! :tongue:

καλη συνεχεια...φιλια!

Μαράκι δεν είναι ζωγραφική είναι ένα μυστήριο με λιωμένα κεριά ... θα το δείτε από κοντά όταν θα έρθετε!!!! η επόμενη συνάντηση θα είναι στο σπίτι μου!!!!!

πωωωω...πολυ γουσταρω αυτα τα περιεργα....:cool:

Δυστηχώς δεν έχω χρόνο για τεχνες πια... ούτε και τρομερή όρεξη να πω την αλήθεια, έχω χρόνια να ασχοληθώ. Στο προηγούμενο σπίτι δεν υπήρχε ο χώρος ίσως σε αυτό να ξεκινήσω πάλι.

οποτε σου ερθει ξεκινας...αλλωστε αυτο ειναι η τχνη....οταν εχεις εμπνευση ;)

Οσο για την τουαλέτα εχω ξεκινήσει τα all bran flakes (τα είχα κόψει ένα διάστημα από το πρωινό γιατί με φούσκωναν πολύ + τα έτρωγα συχνά για μεσημεριανό στο γραφείο). Νερά μωρέ θέλει και περπάτημα όπως τα είπες! Σαν να ακούω τη διαιτολόγΑ!!!!!! Μα σοβαρά!!! Θα της πω το απόγευμα το θέμα με την τουαλέτα και θα με κοιτάξει λοξά και πει:

- Νερά πίνες; περπατάς;;;;

- Οχι... και ... οχι...

- Ξέχνα το τότε... δεν θα πας τουαλέτα

και μετά θα αρχίσει το κύρυγμα ότι διλητηριάζεται ο οργανισμός μας από τις τοξίνες όταν δεν πάμε τουαλέτα και το πόσο επικίνδυνο είναι κλπ κλπ και έχει δίκιο!

Γοργόνες να την ακούτε Μpap μας!!!!! Ολα τα ξέρει!

ΠΟΣΟ δικιο εχει η διαιτολογα σου....θα ποσταρω μια μερα ΤΙ τοξινες συσωρευει ο οργανισμος μας......και θα δεις που θα πας τρεχοντας για περπατημα...και ποσα νερα θα πινεις ;)

καλα δεν τα ξερω και ολα:tongue::tongue::tongue:.....οτι ξερω λεω ;)

Οσο για το μινιμάλ μου ... μέσα μαζί με το edit το έχω.....

άντε....

κι εμεις δεν έχουμε κουρτίνες και δεν θα βάλουμε μάλλον, ίσως αργότερα και πάλι θέλω ρομανς αλλά θέλω να βγάλω τα κουρτινόξυλα (κουτιά ) και είναι μερεμέτι... θα δω!

Αρχηγέ να βάλετε panels! αν δεν είχα τα πουσσσσσσ...το.....γατα θα έβαζα σίγουρα! αλλά θα γίνουν φτέλια! η χαρά του γάτουλα!

Πάμε μια μέρα παρέα για υφάσματα να βολτάρουμε κλπ

ααα....κ εσεις Ακουρτινοι εισΘΕ????

οκ τουλαχιστον να μη νιωθω ασχημα :tongue::tongue::tongue:

ρομανς τα αποκλειουμε....του χαλανε το μινιμαλισμο :tongue::tongue::tongue:

κ εγω πανελς ηθελα....του τα εδειξα....αλλα ...ΔΕΝ....εμενα μου αρεσουν πολυ ;)

να παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D

εγω παντως του το δηλωσα...εαν μεχρι και μετα τις γιορτες δεν εχει αποφασισει....θα κανω ΟΤΙ ΘΕΛΩ εγω :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδωσα στην κορη μου εχινακεια, πηγα και πηρα και το ομοιοπαθητικο, και θα της το δωσω μολις ξυπνησει. Μου φαινεται και λιγακι ζεστουλα, αλλα δεν την ενοχλω με θερμομετρο τωρα που κοιμαται.

Αρχηγε ξεκουρασου, γιατι εκτος ολων των αλλων που παθαινεις απο υπερκοπωση, ειναι ανασταλτικος παραγοντας για εγκυμοσυνη! Γι αυτο προσεχε!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...