Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

σεβη σου εβαλα σαιτ για τσαντες διπλα δες !!

σου απάντησα καλό μου!

περιμένω κι άλλες προτάσεις, αν δεν σε κουράζω.

το μόνο που θα αγοράσω φέτος στις εκπτώσεις, έτσι το κόβω, θα είναι μια τσάντα. και πολύ μου είναι.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημερααααα !!!

τι κανουν τα γοργόνια???:D

Λιτσακι μου ολα ΟΚ?...εκανες υπερηχο?

Μαεστροοοοοοο περαστικα στο Γιαννακο !!!

εκανε και πυρετο???

Ταρα τι επαθε το παιδι?????????????????

Ερηηη μεγειες το μαλλι !!!!

Βικυ και Γιωργιαααα.....βουυυυυυυυυυυυυυ (το πλοιο σφυριζει):tongue:...οκ το ξερω οτι θα ερθετε οδικως:tongue::tongue::tongue:

Τσιπουριτσα....ευχαριστωωωωω ;)

τρελοκομειο???...ΤΑΡΑΧΗ????? μπονζουρρρρρ

Ελλη?????????????που εισαι μαρη??????

Αχιλλεας????

την καλημερα μου σε Σεβουλα . Λεττα , αρετη :D

οι υπολοιπές τι κανετε????....

κατι πηρε το ματι μου για τις δουλειες του σπιτιου.....λοιπον οι δουλειες του σπιτιου εαν γινονται με ''ενταση'' ειναι μια πρωτης ταξεως καλη αερόβια.Εχουμε πει:

*θελεις να πιασεις τη χλωρινη απο το ντουλάπι???....μην τουρλωνεις πωπο....κανε βαθυ καθισμα και πιαστην!!!

*πλυσιμο τζαμιων...οχι δεξια αριστερα κοριτσια!!!!!....πανω κατω...με βαθια καθισματα!!!!

* σιδερωνεις ορθια???...μια καλη ασκηση ειναι να σφιγγεις τους γλουτους για 15 δευτ. ....ξεκουραση και επαναληψη οσες φορες μπορειτε.

επισης αλλη μια ασκησουλα ειναι να σηκωνεστε στις μυτες των ποδιών παλι για 15-20 δευτ. και επαναλαμβανετε! πολυ καλη ασκηση για τις γαμπες ;)

ας πω και τα δικα μου τα ''ευχαριστα''...

χθες το απογευμα ειχε ερθει ο αδερφος μου Αθηνα (ειναι γιατρος στο Ναυπλιο)....και με πηγε ο καλος μου να με εξετασει.

διαγνωση ....ο πυρετος δεν οφειλεται σε κρυωμα, ουτε καποια ιωση....δεν εχω μπουκωμα, δεν ποναει λαιμος...δεν εχω καταρροη κτλ....ειναι θεμα κοπωσης....υπερκοπωσης δλδ....πηρα τα αντιπυρετικα μου και επεσε στο 37,8.....το βραδυ ομως κατα τις 02:00 ανεβηκε παλι στο 38,7....σημερα το πρωι εχω 37,2...επεσε !!!

το πιασιμο καλα κρατει αλλα ευτυχως δεν ειναι τοσο ασχημο οπως χθες.....συνηθως παιρνω κορτιζονη για τα μυοσκελετικα μου....αλλα αυτη τη φορα δεν θα παρω ....ετσι κ αλλιως εχω παρει βοηθο για τα μαθηματα λογω ποδιου....οποτε μεχρι να μου περασει θα κανει ολα μου τα μαθηματα ο βοηθος και εγω απο βδομαδα εαν ειμαι καλυτερα θα επιβλεπω μόνο.


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!!!

ξεκουραση χρειαζεται το θεμα και θα ειμαι μια χαρα ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ!!!

ξεκουραση χρειαζεται το θεμα και θα ειμαι μια χαρα ;)

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι ειπες τωρα χαχαχαχαχα!!

μολις η γωγω μου εστηλε μήνυμα ειναι στο τρενο και μαζι της φερνει και τον χειμώνα χχαχαχαχαχα!! εχετε φιλακια πολλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααα!!

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι ειπες τωρα χαχαχαχαχα!!

μολις η γωγω μου εστηλε μήνυμα ειναι στο τρενο και μαζι της φερνει και τον χειμώνα χχαχαχαχαχα!! εχετε φιλακια πολλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααα!!

απο σημερα ερχεται η Γιωργια???????

που θα μεινει??????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

δωστης πολλα φιλια και πες της καλο ταξιδι !!!!!:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ερχεται η Γιωργια???????

που θα μεινει??????

ναι βρε στον αδερφο της αν δεν κανω λαθος χαχαχαχα!! φερνει και την μαμακα της νομιζω αμαν τι επαθα εγω και δεν θυμαμε καλα χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι ...ειναι πολυ μεγαλη μερα η αυριανη...

μαλλον πρεπει να κρυφτω ομως γιατι βλεπω να πεφτει πολυ ξυλο χαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα...

τσιπουριτσα φραουλοποτο θα πιουμε να το γιορτασουμε????

δεν νομίζω ότι μας παίρνει για φραουλοποτό.... έχουμε μελλον ακόμα... και οι 2 μας!!!! αλλά θα το καταφέρουμε κι αυτο! ας πούμε για άνοιξη να έχουμε ένα ωραίο στόχο!!!! <3

ευχαριστω πολυ!!!

ξεκουραση χρειαζεται το θεμα και θα ειμαι μια χαρα ;)

περαστικά σε πόδι, κούραση, κλπ εκνευριστικά!

καλά κάνεις και δεν παίρνεις την κορτιζόνη τώρα, άστη μωρέ δεν κάνει να επιβαρύνεις τον οργανισμό σου ...ποτέ δεν ξέρεις.... ;)

αν θέλεις βοήθεια για τα μαθήματα βάζω φουστίτσα κι έφτασα!

000047576289.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικά σε πόδι, κούραση, κλπ εκνευριστικά!

καλά κάνεις και δεν παίρνεις την κορτιζόνη τώρα, άστη μωρέ δεν κάνει να επιβαρύνεις τον οργανισμό σου ...ποτέ δεν ξέρεις.... ;)

αν θέλεις βοήθεια για τα μαθήματα βάζω φουστίτσα κι έφτασα!

000047576289.jpg

καλως τη μου!!! :D:D:D

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαα.....ειαι ανπαιχταμπλλλλ...δλδ απαιχτη εις την αγγλιστην!!!...που σαι μαεστροοοο να μου δωκεις αυτοκολλητακιιιι????!!! :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!

τι κανεις εσυ????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Δεν προλαβαίνω τώρα να σας διαβάσω, απλά βρήκα αυτό το λινκ για γυμναστική με βιντεάκι. Εμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον. Θέλω τη γνώμη σας!!! Φιλάκια!!!

http://www.dietup.gr/gynaika/fitness-video/2504-askhseis-gia-ta-epimaxa-shmeia.html


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Δεν προλαβαίνω τώρα να σας διαβάσω, απλά βρήκα αυτό το λινκ για γυμναστική με βιντεάκι. Εμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον. Θέλω τη γνώμη σας!!! Φιλάκια!!!

http://www.dietup.gr/gynaika/fitness-video/2504-askhseis-gia-ta-epimaxa-shmeia.html

βρε συμπεθερα....

το dvd που σου ειπα δεν το κατεβασες???

εκει να δεις ασκησεις....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μου με έχει πιάσει η μέση μου άσχημα...χθες τελειώσαμε με τις τελευταίες κούτες oh yes!!! απαθευρωθήκαμε απο το ΚΟΥΤΙΣΤΑΝ!!!!!

κρεμάσαμε και τα έργα στους τοίχους... με αρκετά νεύρα γιατί ο καλός μου ιδανικά θα προτιμούσε να μην βάζαμε τίποτα, να είμαστε εντελώς minimal....

... αλλά δεν το λεει και ξεκάθαρα γιατί τα 2 έργα είναι δικά μου, εννοώ τα έχω φτιάξει εγώ οπότε που να τολμήσει.....

Μανταμ Καθηγήτρια πως με βρίσκεις;;;;; ;) δεν άφησα πολλά περιθώρια...

Σήμερα έρχεται η φιλη μας από τη Νάουσα που θα την φιλοξενήσουμε το σκ

σκεφτομαι να φτιάξω το κοτοπουλάκι στο yok με μουστάρδα κρασί και χρωματιστές πιπεριές(αυτό με τις 2 κουταλιές λάδι που λέγαμε) + basmataki

Είναι σχετικά γρήγορο φαγητό και δεν παχαίνει (άντε σήμερα θα φάω κι εγώ ρύζι!!!!!)

Εχω και διαιτολόγΑ σήμερα... δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα να πω την αλήθεια δεν τα έκανα ευλαβικά για μία ακόμα φορά, επίσης δεν έπινα νερά και τουαλέτα γιοκ (χθες αγόρασα δαμάσκηνα ημιξερα... για να δούμε)

Εχω απίστευτο πρήξιμο είμαι τουρλα!!!!! Ειδικα η κοιλιά μου, πάντα συμβαίνει αυτό μια εβδομάδα πριν την κοκκινοσκουφ

Επίσης κάτι έχει πάθει το πρόσωπό μου κι εχω γεμίσει αναφυλαξίες μάλλον από τα χριστουγεννιάτικα είναι και περσυ τα ίδια έπαθα! αλλά δεν παίρνω αντισταμινικό δεν θέλω, ελπίζω να περάσει μόνο του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...