Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

χθες πηγα στην γυναικολογο και βρηκε μια χαρα....μου ζητησε να ξαναμεινω εγκυος γιατι της ελειψα....

χαχαχα καλό! Ε κάνε της τη χάρη βρε κι εσύ! Καλημέρα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα γοργονοκοριτσααααααααααα.....

σημερα αποφασισα να κατσω σπιτι....εχει κρυο και δεν θελω να βγαλω τον μικρο εξω......δεν πειραζει θα κανω την γυμναστικη μου, θα βαλω πληντυριο, θα σιδερωσω...εχω δουλειες να κανω..

χθες πηγα στην γυναικολογο και βρηκε μια χαρα....μου ζητησε να ξαναμεινω εγκυος γιατι της ελειψα....

καλημέρα λέτα. και οι δουλειές του σπιτιού είναι μια πρώτης τάξεως γυμναστική. εγώ μόνο αυτή προτιμώ.

ωραία η γυναικολόγος σου!:)

Link to comment
Share on other sites

ομορφόσογο συμπεθέρα!;):D

πώς τις έβαλες; εγώ χθες παιδευόμουν να βάλω της Χρύσπας, ξεκίνησα να βάλω σε άλλο άλμπουμ, μήπως και το πετύχαινα... μάπα το καρπούζι.:-(:sad:

πώς το έκανες; πες μου τα βήματα, αναλυτικά σε παρακαλώ, για να το κάνω κι εγώ, πληζ!;)

Κατ'αρχήν, να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια! Είσαι πολύ καλή!

Τώρα, τι έκανα: Πήγα στο προφίλ μου δημιούργησα άλμπουμ (εσύ το έχεις ήδη κάνει), πάτησα upload pictures και μου έβγαλε "αναζήτηση". Εντωμεταξύ, είχα ανοίξει το αρχείο μας με τις φωτογραφίες, επέλεγα μία-μία ποια ήθελα και έκανα διπλό κλικ. Κι εννοείται ότι αν μετανιώσεις και θελήσεις να τη βγάλεις μπορείς απλώς να τη διαγράψεις. Ελπίζω να σε διαφώτισα και να μην ξέχασα κάτι...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλου βρε ψυχουλα που εβαλες φωτ !!

Στο προφίλ μου! A! Eίναι private. Να σε κάνω φίλη μου να τις δεις;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1870931wimvlht4t3.gif

Καλημερααααααααααα!

Η κορη μου εχει μυξες, βοηθεια! Θα παρω σε λιγο τον γιατρο να μου δωσει κανενα ομοιοπαθητικο φαρμακο, θα της δωσω και εχινακεια, και ελπιζω να ειναι καλυτερα ως αυριο και να μη χειροτερεψει!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα γοργονοκοπέλες!!!! Σήμερα έχω ένα σωρό πράγματα να κάνω... θα σας πω ενδεικτικά ότι εχω να πάω και αεροδρόμιο! Τεσπα, ο μικρός μου εχθες 'εφαγε για πρώτη φορά ριζάλευρο!!!!!!!!!! είμαι πολύ χαρούμενη!

Αυτά και φιλιά πολλά!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Αρνικολ θελω κι εγω να γίνουμε φίλες :)

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν, να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια! Είσαι πολύ καλή!

Τώρα, τι έκανα: Πήγα στο προφίλ μου δημιούργησα άλμπουμ (εσύ το έχεις ήδη κάνει), πάτησα upload pictures και μου έβγαλε "αναζήτηση". Εντωμεταξύ, είχα ανοίξει το αρχείο μας με τις φωτογραφίες, επέλεγα μία-μία ποια ήθελα και έκανα διπλό κλικ. Κι εννοείται ότι αν μετανιώσεις και θελήσεις να τη βγάλεις μπορείς απλώς να τη διαγράψεις. Ελπίζω να σε διαφώτισα και να μην ξέχασα κάτι...

δεν είμαι καλή, είμαι ειλικρινής! εκτός αν το λες αυτό για να ξεφύγεις από το να συμπεθεριάσουμε. θα θυμώσω κ ξέρεις πως αρπάζω εύκολα!:rolleyes::tongue:;):lol::lol::lol::lol:

στο θέμα μας. το να δημισουργήσω άλμπουμ, ο.κ. μου βγάζει σε τριπλό το αναζήτηση.

έχω κι εγώ ανοιχτά τα αρχεία με τις εικόνες, κάνω διπλό κλικ στην εικόνα που θέλω να αντιγράψω κ όμως δεν. επέλεγα αντιγραφή.

μετά το διπλό κλικ μου βγάζει στο αρχείο που έχω τις εικόνες "άνοιγμα". αν δεν το πατήσω, δεν μπορώ να βγω από εκεί.

αφού πατήσω το άνοιγμα πάω στο πεδίο να κάνω επικόλληση ... αλλά τίποτα.

προσπάθησα κ χωρίς επικόλληση, πατώντας απλά το απλόαντ πίκτσουρς, τίποτα.

τώρα γελάστε δυνατά.;)

αρκεί να μου πείτε τί κάνω θεόστραβα, να μπορέσω να ανεβάσω την μπουμπού μου.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1870931wimvlht4t3.gif

Καλημερααααααααααα!

Η κορη μου εχει μυξες, βοηθεια! Θα παρω σε λιγο τον γιατρο να μου δωσει κανενα ομοιοπαθητικο φαρμακο, θα της δωσω και εχινακεια, και ελπιζω να ειναι καλυτερα ως αυριο και να μη χειροτερεψει!

περαστικά σας τάρα μου!

πες μας νέα σας μετά την εχινάκεια. εύχομαι να το ξεπεράσετε μέχρι αύριο.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι καλή, είμαι ειλικρινής! εκτός αν το λες αυτό για να ξεφύγεις από το να συμπεθεριάσουμε. θα θυμώσω κ ξέρεις πως αρπάζω εύκολα!:rolleyes::tongue:;):lol::lol::lol::lol:

στο θέμα μας. το να δημισουργήσω άλμπουμ, ο.κ. μου βγάζει σε τριπλό το αναζήτηση.

έχω κι εγώ ανοιχτά τα αρχεία με τις εικόνες, κάνω διπλό κλικ στην εικόνα που θέλω να αντιγράψω κ όμως δεν. επέλεγα αντιγραφή.

μετά το διπλό κλικ μου βγάζει στο αρχείο που έχω τις εικόνες "άνοιγμα". αν δεν το πατήσω, δεν μπορώ να βγω από εκεί.

αφού πατήσω το άνοιγμα πάω στο πεδίο να κάνω επικόλληση ... αλλά τίποτα.

προσπάθησα κ χωρίς επικόλληση, πατώντας απλά το απλόαντ πίκτσουρς, τίποτα.

τώρα γελάστε δυνατά.;)

αρκεί να μου πείτε τί κάνω θεόστραβα, να μπορέσω να ανεβάσω την μπουμπού μου.:(

Α όχι με αντιγραφή και επικόλληση δε γίνεται, αυτό προσπαθούσα κι εγώ αρχικά και παρολίγο να τα παρατήσω. Απλώς διπλό κλικ κάνεις. Μήπως έχω ξεχάσει κάπιο βήμα; Βοηθήστε ρε παιδιά οι πιο σχετικές!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια βρε παιδιά, χανουμε τπτ με τις δουλειές του σπιτιού ή τζάμπα κοψομεσιαζόμαστε;Να το θέσουμε το ερώτημα στην αρχηγό!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια βρε παιδιά, χανουμε τπτ με τις δουλειές του σπιτιού ή τζάμπα κοψομεσιαζόμαστε;Να το θέσουμε το ερώτημα στην αρχηγό!

αα! αμα εμφανιστεί σημερα θα σου πει αλλα ναι χανεις και πολλά μάλιστα !!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...