Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα γοργονίτσες!

Μπήκα νωρίς γιατί μετά έχω δουλίτσες!!!!

Χθες πήγα κομμωτήριο και φτιάχτηκα λιγάλι δεν τα έβαψα όμως γιατί δεν με άφησε η παιδίατρος....Πάντως όσο να ναι σουλουπώθηκα λιγάκι....ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!Επιτέλους χθες μετά από πολύυυυυυ καιρό μου έκανε κοπλιμέντο.....Σε καλό δρόμο είμαι ε;;;;;;Τώρα πρέπει να πάω σε μια δερματολόγο.....Η δίαιτα προχωράει μια χαρά...Σε λίγο καιρό δεν θα με γνωρίζει....Το έχω βάλει στόχο.....

Ξεκίνησα να ψωνίζω τα δώρα για τις γιορτές...Έχω όμως ακόμα αρκετά....Αν έχετε καμμιά οικονομική πρόταση ....δεκτή!

Αύριο είναι η συνάντηση ε;;;Δυστυχώς δεν νομίζω να τα καραφέρω....Το πρωί θα πάω Γλυφάδα να κουρέψω τα μικρά,μετά μπάσκετ και όταν γυρίσω σπίτι στις 2.00 θα πρέπει να ετοιμάσω το σπίτι και τα παιδιά γιατί το απόγευμα έχω επισκέψεις μια ξαδέλφη του άντρα μου και δεν θέλω να με βρει απροετοίμαστη και να έχει να λέει διάφορα.....Ίσως την επόμενη φορά...!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!

Μπήκα νωρίς γιατί μετά έχω δουλίτσες!!!!

Χθες πήγα κομμωτήριο και φτιάχτηκα λιγάλι δεν τα έβαψα όμως γιατί δεν με άφησε η παιδίατρος....Πάντως όσο να ναι σουλουπώθηκα λιγάκι....ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!Επιτέλους χθες μετά από πολύυυυυυ καιρό μου έκανε κοπλιμέντο.....Σε καλό δρόμο είμαι ε;;;;;;Τώρα πρέπει να πάω σε μια δερματολόγο.....Η δίαιτα προχωράει μια χαρά...Σε λίγο καιρό δεν θα με γνωρίζει....Το έχω βάλει στόχο.....

Ξεκίνησα να ψωνίζω τα δώρα για τις γιορτές...Έχω όμως ακόμα αρκετά....Αν έχετε καμμιά οικονομική πρόταση ....δεκτή!

Αύριο είναι η συνάντηση ε;;;Δυστυχώς δεν νομίζω να τα καραφέρω....Το πρωί θα πάω Γλυφάδα να κουρέψω τα μικρά,μετά μπάσκετ και όταν γυρίσω σπίτι στις 2.00 θα πρέπει να ετοιμάσω το σπίτι και τα παιδιά γιατί το απόγευμα έχω επισκέψεις μια ξαδέλφη του άντρα μου και δεν θέλω να με βρει απροετοίμαστη και να έχει να λέει διάφορα.....Ίσως την επόμενη φορά...!!!

μπράβο έρι!

έίδες τί σου κάνει ένα κομμωτήριο;

είσαι σε πολύ καλό δρόμο!

κι εγώ είχα ξεκινήσει με κομμωτήριο, γυναικολόγο, παθολόγο για μικροβιολογικές, δερματολόγο και διατροφολόγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και απο μενααααα......

δε θα κατσω πολυ για να ετοιμαστω και να μαζεψω και το σπιτι!!!!!

1 μερουλα ακομααα!!!!

καλημέρα Βίκυ!

καλημέρα σε όλες τις γοργόνες!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γοργονίτσες!

Μπήκα νωρίς γιατί μετά έχω δουλίτσες!!!!

Χθες πήγα κομμωτήριο και φτιάχτηκα λιγάλι δεν τα έβαψα όμως γιατί δεν με άφησε η παιδίατρος....Πάντως όσο να ναι σουλουπώθηκα λιγάκι....ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!Επιτέλους χθες μετά από πολύυυυυυ καιρό μου έκανε κοπλιμέντο.....Σε καλό δρόμο είμαι ε;;;;;;Τώρα πρέπει να πάω σε μια δερματολόγο.....Η δίαιτα προχωράει μια χαρά...Σε λίγο καιρό δεν θα με γνωρίζει....Το έχω βάλει στόχο.....

Ξεκίνησα να ψωνίζω τα δώρα για τις γιορτές...Έχω όμως ακόμα αρκετά....Αν έχετε καμμιά οικονομική πρόταση ....δεκτή!

Αύριο είναι η συνάντηση ε;;;Δυστυχώς δεν νομίζω να τα καραφέρω....Το πρωί θα πάω Γλυφάδα να κουρέψω τα μικρά,μετά μπάσκετ και όταν γυρίσω σπίτι στις 2.00 θα πρέπει να ετοιμάσω το σπίτι και τα παιδιά γιατί το απόγευμα έχω επισκέψεις μια ξαδέλφη του άντρα μου και δεν θέλω να με βρει απροετοίμαστη και να έχει να λέει διάφορα.....Ίσως την επόμενη φορά...!!!

μπραβοοοοο ερι.....καλο σκ ...να εχεις!!!;);):D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσααααααααααα.....

σημερα αποφασισα να κατσω σπιτι....εχει κρυο και δεν θελω να βγαλω τον μικρο εξω......δεν πειραζει θα κανω την γυμναστικη μου, θα βαλω πληντυριο, θα σιδερωσω...εχω δουλειες να κανω..

χθες πηγα στην γυναικολογο και βρηκε μια χαρα....μου ζητησε να ξαναμεινω εγκυος γιατι της ελειψα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα άλμπουμ στο προφιλ μου και έβαλα μερικές φώτο!

ομορφόσογο συμπεθέρα!;):D

πώς τις έβαλες; εγώ χθες παιδευόμουν να βάλω της Χρύσπας, ξεκίνησα να βάλω σε άλλο άλμπουμ, μήπως και το πετύχαινα... μάπα το καρπούζι.:-(:sad:

πώς το έκανες; πες μου τα βήματα, αναλυτικά σε παρακαλώ, για να το κάνω κι εγώ, πληζ!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...