Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα και απο μενα.....αντε ολο και πλησιαζουμε στη πολυποθητη μερα!!!χαχα!!

ευχαριστώ κούκλεςςςςςςςςςςςςςςς !!! μόνο τα μπράβο σας μου δίνουν πείσμα να συνεχίσω!!!!

μπραβο κοπελα μου......και καλη συνεχεια!!!

καλησπερα κοριτσια,

μετα απο πολυυυυυ σκεψη αποφασισα να αρχισω διαιτα,

σημερα πρωτη μερα-πολυ δυσκολη μερα-

και ειπα να γινω μελος κι εγω εδω στη παρεα σας ...

ενα θα σας πω παντως,

σημερα πρωτη μερα διαιτας κι ο αντρας μου ηθελε να παραγγειλουμε πιτσα.

κι ομως αντεξα και ειπα ΟΧΙ.

:))

καλως σας βρηκα

πωπω.....να μια καλη αρχη....ετσι να συνεχισεις και καλως μας ηρθες...

Λοιπόν ακούστε πώς έχει τελικά η κατάσταση....Οι γονείς μου θα μου αφήσουν τελικά εδώ όλους....και την Φλώρα και τα παιδιά γιατί το απόγευμα θα έχω επισκέψεις αλλά η κοπέλα θα πρέπει να ετοιμάσει το σπίτι ( μιλάμε γίνεται χαμός εδώ....) και δεν θα προλάβει με τα 3 παδιά πάνω από το κεφάλι της....Έτσι δεν μπορώ να φύγω γμτ........

μπερδευτηκα.....μιλας για το σαββατο;;

Στη Βικη δε λεω μπραβο, γιατι ημουν σιγουρη οτι θα χασει και αλλα κιλα, οπως συμβαινει και με μενα! Εχει παρει φωτια ο μεταβολισμος σου Βικακι!:D

, η μαμα τηρει σιγη ιχθυος, και δεν τολμησα να ξαναρωτησω τι σκοπευει να κανει τελικα...!:evil:

ετσι μου ειπεκαι η διαιτολογος.....οτι δουλευει ο μεταβολισμος μου.....ο.κ 1 κιλο σ'ενα μηνα....καλα ειναι!!!!;)......οχι μη την ρωτας ...αστην θα σου πει η ιδια!!!!

Καλημέρα γοργονίτσες!!!!!

Λοιπόν, τα δικά μου νεα: η ζυγαριά έδειξε 75,3, δλδ μείον 700 γρ. (καλά, όχι πολλά, αλλά εάν βάλω τις ατασταλίες που είχα κάνει τις προηγούμενες εβδομάδες, είμαι πολυ χαρούμενη). Συνεχίζω ακάθεκτη χωρίς ατασθαλίες, λοιπόν. Βασικά, προς στιγμήν, θέλω άλλα 3,5 για να έχω χάσει όλα τα κιλά εγκυμοσύνης. Ευελπιστώ να γίνει μέχρι το νέο έτος.

!!!

οριστε και αλλη γοργονιτσα με χασιματα...φτου μας μια χαρα τα παμε!!!:D

Πάρα πολύ καλό το βρίσκω! Σημασία έχει ότι χάνεις (ακόμα και με παρασπονδίες). Για φαντάσου για κάποιο λόγο να κόλλαγε η ζυγαριά...

Γιατί πονάς, αν επιτρέπεται;

Καλημέρα σε όλες τις φιλενάδες!!!!

μαλλον πιασιμο ..ψυξη ειναι δεξια κοιλια και πλευρα......παστωνομαι στις αλοιφες.....ειμαι λιγο καλυτερα!!!!!ευχαριστω για το ενδιαφερον.....ολες τις γοργονιτσες!!!!.....

λοιπον ...βλεπω και παιζει πολυ ......οι συνταγες τις παρεας....ποιες ημαστε εκει;;;;

καλημερα ντινακι....λιζακι....σεβουλα.......ζουμπουλια.....λετα...ντελακι...μαεστρια...γεωργια...


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι υπέροχες απώλειες διαβάζω;;;;;;

ευγε!!!!

βικυ, μαριλίνα μπράβο σας!!!!!

lineal καλώς μας ήρθες!!! μπράβο για την εγκράτεια!!!!!

καλημερα τσιπουριτσα!!!να'σαι καλα!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον πιασιμο ..ψυξη ειναι δεξια κοιλια και πλευρα......παστωνομαι στις αλοιφες.....ειμαι λιγο καλυτερα!!!!!ευχαριστω για το ενδιαφερον.....ολες τις γοργονιτσες!!!!...

Ε έκανες και δουλειές χθες.... Σε μάτιασα μου φαίνεται...Περαστικά σου Βίκυ μου!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

stin@ τώρα είδα και τις δικές σου απωλειες!!!!! μπράβο!!!!!!!

έτσι γερά να μας δίνεις το καλό παράδειγμα!!!!!

βικούλα κι εγώ διαβάζω συνταγές εκει αλλά δεν νομίζω ότι έχω γραφτεί

(δεν θυμάμαι)

μαριλίνα τέλειες οι κοτομπουκιες εννοείτε θα τις φτιάξω κάποια στιγμή!

βικυ μας έρχεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες τι κανετε?

Χαθηκα τελευταια αλλα εχω πηξει πολι στιν δουλεια, ολη μερα τρεχω...

Απο διατροφη μια χαρα αλλα ζυγισμα ακομα δεν εχω κανει, βλεπω παντος να ξεφουσκωσα λιγο.

Μπραβο στα κοριτσια για τις απωλειες! Κ εις κατωτερα!!! Αντε Βικυ που φοβοσουνα οτι θα εχεις παρει 1 κιλο !!!!! Μπραβο μπραβο σε ολες !!

Καλως ηρθαν κ τα νεα μελη στην παρεα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε έκανες και δουλειές χθες.... Σε μάτιασα μου φαίνεται...Περαστικά σου Βίκυ μου!

που με ματιασες καλε;;:confused::confused:μαλλον απο το σιδερο ειναι εκανα μια βλακεια ....εχω ενα μπαλκονι και το εχω κανει κατι σα πλυσταριο....ειχε ηλιο...βαριομουνα να βαλω μεσα την σιδερωστρα και σιδερωνα εξω....μαλλον απο 'κει την πατησα.....

καλημέρα τσιπουρίτσα μου!:D

θα χιονίσει, πού θα πάει;

α!!και εγω θελω χιονια......

πολυ κρυο το σκ ειπανε;;....πρεπει να φερω χοντρα ρουχα αθηνα;;

βικούλα κι εγώ διαβάζω συνταγές εκει αλλά δεν νομίζω ότι έχω γραφτεί

(δεν θυμάμαι)

μαριλίνα τέλειες οι κοτομπουκιες εννοείτε θα τις φτιάξω κάποια στιγμή!

βικυ μας έρχεσαι!!!!

επιτελους......σημερα φτιαχνω βαλιτσες και ετοιμαζω τα πραγματακια σας...οχι τπτ ιδιαιτερο...

Καλημερα κοπελιες τι κανετε?

Χαθηκα τελευταια αλλα εχω πηξει πολι στιν δουλεια, ολη μερα τρεχω...

Απο διατροφη μια χαρα αλλα ζυγισμα ακομα δεν εχω κανει, βλεπω παντος να ξεφουσκωσα λιγο.

Μπραβο στα κοριτσια για τις απωλειες! Κ εις κατωτερα!!! Αντε Βικυ που φοβοσουνα οτι θα εχεις παρει 1 κιλο !!!!! Μπραβο μπραβο σε ολες !!

Καλως ηρθαν κ τα νεα μελη στην παρεα!

καλημερα τζενακι...ευτυχως την γλυτωσα ...γιατι τωρα στις γιορτες..... φοβαμαι οτι θα βαλω περισσοτερα απο 1......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρετή πότε θα βάλεις φωτό;

Από μέρα σε μέρα! Χθες δεν ήταν πολύ καλά ο βασιλάκης μου, έχει λίγο βήχα. Σήμερα που δεν δουλεύει το απόγευμα, ελπίζω να καταπιαστεί με αυτό. Θα μου τις βάλει σε ένα φλασάκι και θα τις περάσω εγώ αύριο ε΄δω στη δουλειά. Θα σου ζητήσω οδηγίες, αν δεν τα καταφέρνω ενταξει;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...