Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , a miracle please είπε:

      Τους έχω ακουστά. Δεν έχω επισκεφτεί κανέναν τους. Ήμουν στον Καλογ. αλλά κατάλαβα πως γενικά είναι πιο πολύ για εξωσωματική με δικά σου. Δεν έχω δει δηλ. να ασχολείται με δωρεά και γενικά δεν μου κάνει πλέον σαν γιατρός γιατι μου λείπει λίγο η πιο στενή επαφή με εμάς τις γυναίκες και γενικά με το ζευγάρι. Έχει πάρα πολύ κόσμο και ένιωθα πως του έλειπε χρόνος για να ασχοληθεί.

      Σίγουρα είναι αυτό που λες περί θετικές και αρνητικές εμπειρίες, απλά θα ήθελα να επισκεφτώ κάποιον που ασχολείται με τη δωρεά και δεν το κάνει απλά για να το κάνει επειδή είναι γυναικολόγος.

      Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

      Καταρχάς θέλω να σου ευχηθώ ό,τι καλύτερο και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα διδυμα σου!

      Και εγώ για δωρεά προχωράω. Δεν κάνω κάτι με δικά μου ξανά. Έχω ακούσει για τον Βασ. αλλά νομίζω πως είναι από τους πολύ ακριβούς. Δεν ξέρω....το έχω σκέφτεί να παω να ρωτήσω, γιατί ασχολείται απ'όσο ξέρω. Εαν θέλεις να μου γράψεις, έστω και σε προσωπικό μήνυμα, τη διαδικασία που ακολουθήσατε και το κόστος για να έχω έναν μπούσουλα. Και απο Ισπανία έρχονται όσα ωάρια θέλεις ή επιλέγεις?

      Ευχαριστώ!

      Εγώ προσωπικά στον ψα.. ειμαι.. αλλά γούστα είναι αυτά.. επειδή ημουν στο γενεσις πριν με δικά μου και δεν εμεινα ευχαριστημενη απο την εξυπηρετηση..ηθελα αυτο που λέμε νοσοκομειο..οπότε ηθελα τυπου ιασω, για να γίνεται έλεγχος στις διαδικασίες και σίγουρα έχει καλό εμβρυολογικό. Είχα περάσει από 2-3 για γνώμη πριν καταλήξω ποιος μου ταιριάζει.. γνώμη μου αξίζει να "πετάξεις" 40-50-100 ευρώ να επισκεφθείς 2-3 για να καταλήξεις.. εκτός αν ο πρώτος που θα πας σε καλύψει.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μαέστρο!!!!!!:D...είδα το δεντράκι σου!!!!!!:D:D

και του χρόνου!!!!!!!!!!:D

Kαι του χρόνου κορίτσι! Άντε, να τελειώνεις με το ντεντλάιν, να ξεκουραστείς κι εσύ.

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαα.....τι κανεις μαρηηηη??? γενικη στο σπιτι??? :tongue:

Συμμάζεμα, ψώνια, πλυντήριο και, σε λίγο, μαγείρεμα. Γενική κάναμε το σαβ/ριακο. :tongue:

ειναι οντως πολυ καλη εκαιρια....και να την εκμεταλλευτεις!!!!:cool:

Έτσι λέω κι εγώ, πιστεύω απ' τη βαρεμάρα μου και μόνο, θα πάω!

καλημέρα αρχηγέ μου, μαέστρο μου!

Καλημέρα και σ' εσένα!!!

Κορίτσια πείτε μου γνώμη, σε μια απ' τις εργασίες πρέπει να σχεδιάσω μάθημα για διδασκαλία λεξιλογίου, μέσω ενός κειμένου βασικά. Λέω να βάλω, βρήκα στο ίντερνετ, μια μικρή ιστορία χριστουγεννιάτικη και να "διδάξω χριστουγεννιάτικη ορολογία.

Ωραία δεν θα 'ναι; (αρκεί να βρω ιδέες για δραστηριότητες :rolleyes:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

χαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα......μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηη κλαιωωωω απο τα γελια χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

κ εγω τους ειπα οχι πειραματισμους και διαιτες ...ειμαι πολυ επιφυλλακτικη....απλα μια ισορροπημενη διατροφη...αυτο για τους ξηρους καρπους ουτε που το ηξερα.....

κοριτσια διατροφη μονο σε συνενοηση με το γιατρο σας!!!!!;)

σιταροπούλα είναι το καλαμπόκι !!! ;)

Βασικά είναι συγκεκριμένη διατροφή που κάνω και όχι δίαιτα γιατί θηλάζω. Προσέχω τα γλυκά, τους ξηρούς καρπούς, όχι μπροκολο κουνουπίδι και φασόλια, όχι αναψυκτικά Και προσπαθώ να βάζω ποικιλία στο διαιτολόγιο γιατί ένα διάστημα έτρωγα συνεχώς κρέας με πατάτα και σαλάτα και τοστ το βράδυ και δεν έχανα είχα κολλήσει τώρα χθες που έφαγα ρυζάκι με ψάρι έκανα διαφορά έχασα μισό κιλό !!!! :eek:;):-P

Σήμερα το μενού έχει τραχανά γιατί έχω πονόλαιμο και γρίππη σνιφ σνιφ ... κλαψ κλαψ .....

Σήμερα θα ψάξω καμιά συνταγή με κεικ για να κάνω από βδομάδας που έχω γενέθλεια καμιά πρόταση έχετε ????


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

PCS_KD_LilyElf_CarryingTree.gif

Καλημέρα!!! Στολίσαμε κι εμεις!!!!

Μαέστρω τέλειο το δεντράκι! και του χρόνου με το καλό εύχομαι :)

Οσο για το γυμναστήριο να πας 1000 φορές μπας και μου δώσεις κουράγιο να πάω κι εγώ (ή έστω να ντραπώ πολύ)

Ζωή μου έκανες μίνι εμφάνιση; μας έλλειψες βρε!

Ελλη, Αχιλλέας.. το όμοιον! αντε πλησιάζει η συνάντησή μας!

Ερη να πω εύγε για την πειθαρχία και εύχομαι καλά αποτελέσματα!

όσο για τον γιατρό αποκλείτεται να σου έκανε κάτι τέτοιο χωρις τη συναινεσή σου! αλίμονο!

Σεβούλα ξέρω ότι οι ξηροί καρποί απαγορεύονται κατά τον θηλασμό γιατί μπορεί να εκδηλώσουν τα μωράκια αλλεργίες. Αυτό ξέρω αυτό λέω :)

Τάρα είσαι πραγματικά Προτυπο!!!!!!! επίσης δηλώνω ότι μεταναστεύω Οξω με τέτοιους μισθούς! και μην πείτε ότι το κόστος ζωής Οξω είναι φθηνότερο.... δεν ισχύει πλέον αυτό!

Κάπου είδα για τα nuggets, να σου πω κάτι που κάνει η κουμπάρα στα παιδιά της ;;;; τα φτιάχνει μόνη της!!!! επίσης δεν τα τηγανίζει αλλά τα βάζει στο φούρνο πάνω σε λαδόκολλα! εγώ που δοκίμασα ήταν σουπερ!

Βικυ ευχομαι περαστικός ο πόνος!

Ελίζα με γειά τα ψώνια!

Αρχηγέ μου πέρασαν οι ενοχλήσεις;;;;

κι εγώ είμαι πάρα πολύ πρησμένη βρε παιδιά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινησα γυμναστηριο τη μερα που σαραντισα. Μου ειπε η γιατρος μου οτι δεν υπηρχε προβλημα με την καισαρικη, και εκανα κοιλιακους με υποδειξη του γυμναστη μου.

Εγώ ξεκίνησα από τις 20 μερες μετά που γέννησα ! Γέννησα φυσιολογικά όμως. Για αρχή έκανα περπάτημα στον διάδρομο που έχω σπίτι και μετά κάποια dvd αερόβιο που έχω και μετά στις 26 μέρες έκανα κοιλιακούς !


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

PCS_KD_LilyElf_CarryingTree.gif

Καλημέρα!!! Στολίσαμε κι εμεις!!!!

Μαέστρω τέλειο το δεντράκι! και του χρόνου με το καλό εύχομαι :)

Οσο για το γυμναστήριο να πας 1000 φορές μπας και μου δώσεις κουράγιο να πάω κι εγώ (ή έστω να ντραπώ πολύ)

Ζωή μου έκανες μίνι εμφάνιση; μας έλλειψες βρε!

Ελλη, Αχιλλέας.. το όμοιον! αντε πλησιάζει η συνάντησή μας!

Ερη να πω εύγε για την πειθαρχία και εύχομαι καλά αποτελέσματα!

όσο για τον γιατρό αποκλείτεται να σου έκανε κάτι τέτοιο χωρις τη συναινεσή σου! αλίμονο!

Σεβούλα ξέρω ότι οι ξηροί καρποί απαγορεύονται κατά τον θηλασμό γιατί μπορεί να εκδηλώσουν τα μωράκια αλλεργίες. Αυτό ξέρω αυτό λέω :)

Τάρα είσαι πραγματικά Προτυπο!!!!!!! επίσης δηλώνω ότι μεταναστεύω Οξω με τέτοιους μισθούς! και μην πείτε ότι το κόστος ζωής Οξω είναι φθηνότερο.... δεν ισχύει πλέον αυτό!

Κάπου είδα για τα nuggets, να σου πω κάτι που κάνει η κουμπάρα στα παιδιά της ;;;; τα φτιάχνει μόνη της!!!! επίσης δεν τα τηγανίζει αλλά τα βάζει στο φούρνο πάνω σε λαδόκολλα! εγώ που δοκίμασα ήταν σουπερ!

Βικυ ευχομαι περαστικός ο πόνος!

Ελίζα με γειά τα ψώνια!

Αρχηγέ μου πέρασαν οι ενοχλήσεις;;;;

κι εγώ είμαι πάρα πολύ πρησμένη βρε παιδιά!!!!

Για πες μας και εμάς την συνταγή πως να κάνουμε μόνες μας τα nuggets και τα τρώει και ο δικός μου πολύ. Εγώ παίρνω τα έτοιμα και τα βάζω στον φούρνο με λαδόκολλα και μια χαρά γίνονται τα τρώνε όλοι πολύ ποτέ δεν τα τηγανίζω !


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιταροπούλα είναι το καλαμπόκι !!! ;)

Βασικά είναι συγκεκριμένη διατροφή που κάνω και όχι δίαιτα γιατί θηλάζω. Προσέχω τα γλυκά, τους ξηρούς καρπούς, όχι μπροκολο κουνουπίδι και φασόλια, όχι αναψυκτικά Και προσπαθώ να βάζω ποικιλία στο διαιτολόγιο γιατί ένα διάστημα έτρωγα συνεχώς κρέας με πατάτα και σαλάτα και τοστ το βράδυ και δεν έχανα είχα κολλήσει τώρα χθες που έφαγα ρυζάκι με ψάρι έκανα διαφορά έχασα μισό κιλό !!!! :eek:;):-P

Σήμερα το μενού έχει τραχανά γιατί έχω πονόλαιμο και γρίππη σνιφ σνιφ ... κλαψ κλαψ .....

Σήμερα θα ψάξω καμιά συνταγή με κεικ για να κάνω από βδομάδας που έχω γενέθλεια καμιά πρόταση έχετε ????

αν βρω χρόνο θα σου γράψω το απόγευμα τη συνταγή από κέηκ βανίλιας.

είναι πανεύκολο κ πολύ γευστικό.

ούτε εγώ έτρωγα μπρόκολο, κουνουπίδι, όσπρια, αναψυκτικά.

βασικά ούτε καφέ. αμύγδαλα γιατί δεν τρως; ανάλατα.

καλά ο τραχανάς είναι κορυφή για το κρύωμα. επίσης ζεστό γάλα με μέλι μπόλικο.

έπινα γάλα σε κούπες που έμοιαζαν με βαθύ πιάτο, σούπας, όταν θήλαζα, πρωί και βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας και εμάς την συνταγή πως να κάνουμε μόνες μας τα nuggets και τα τρώει και ο δικός μου πολύ. Εγώ παίρνω τα έτοιμα και τα βάζω στον φούρνο με λαδόκολλα και μια χαρά γίνονται τα τρώνε όλοι πολύ ποτέ δεν τα τηγανίζω !

θα την ρωτήσω και θα σας το πω

βασικά ούτε καφέ. αμύγδαλα γιατί δεν τρως; ανάλατα.

σΕ λέω φιλενάδα ότι δεν προτείνονται στον θηλασμό οι ξηροί καρποι ....

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πείτε κάποιος αν είναι καλή ιδέα για το μάθημα που έγραψα!

Θέλω βοήθειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

τι θέλεις και φωνάζεις καλέ;

καλή είναι! αν και νομίζω ότι θα ήταν πιο προτότυπο κάτι σε σχέση με εκπτώσεις και μαγαζιά ..... και πιο χρήσιμο!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα ψάξω καμιά συνταγή με κεικ για να κάνω από βδομάδας που έχω γενέθλεια καμιά πρόταση έχετε ????

http://delicieuses.forumotion.net/forum-f1/topic-t1983.htm

http://www.argiro.gr/recipes/%CE%B3%CE%B9%CE%B1%CE%BF%CF%85%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%AD%CE%B9%CE%BA-%CE%B5-%CE%AE%CE%BB%CE%B1

Πολυ καλα και τα δυο. Το λεμονι βγαινει μικρη δοση, γι αυτο αν θελεις να το φτιαξεις σε φορμα, βαλε σχεδον τα διπλα.

Πειναω, παω να φαω!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


PCS_KD_LilyElf_CarryingTree.gif

Καλημέρα!!! Στολίσαμε κι εμεις!!!!

Μαέστρω τέλειο το δεντράκι! και του χρόνου με το καλό εύχομαι :)

Οσο για το γυμναστήριο να πας 1000 φορές μπας και μου δώσεις κουράγιο να πάω κι εγώ (ή έστω να ντραπώ πολύ)

Ζωή μου έκανες μίνι εμφάνιση; μας έλλειψες βρε!

Ελλη, Αχιλλέας.. το όμοιον! αντε πλησιάζει η συνάντησή μας!

Ερη να πω εύγε για την πειθαρχία και εύχομαι καλά αποτελέσματα!

όσο για τον γιατρό αποκλείτεται να σου έκανε κάτι τέτοιο χωρις τη συναινεσή σου! αλίμονο!

Σεβούλα ξέρω ότι οι ξηροί καρποί απαγορεύονται κατά τον θηλασμό γιατί μπορεί να εκδηλώσουν τα μωράκια αλλεργίες. Αυτό ξέρω αυτό λέω :)

Τάρα είσαι πραγματικά Προτυπο!!!!!!! επίσης δηλώνω ότι μεταναστεύω Οξω με τέτοιους μισθούς! και μην πείτε ότι το κόστος ζωής Οξω είναι φθηνότερο.... δεν ισχύει πλέον αυτό!

Κάπου είδα για τα nuggets, να σου πω κάτι που κάνει η κουμπάρα στα παιδιά της ;;;; τα φτιάχνει μόνη της!!!! επίσης δεν τα τηγανίζει αλλά τα βάζει στο φούρνο πάνω σε λαδόκολλα! εγώ που δοκίμασα ήταν σουπερ!

Βικυ ευχομαι περαστικός ο πόνος!

Ελίζα με γειά τα ψώνια!

Αρχηγέ μου πέρασαν οι ενοχλήσεις;;;;

κι εγώ είμαι πάρα πολύ πρησμένη βρε παιδιά!!!!

α καλάαααααααα!

με την ίδια λογική και το ψάρι είναι αλλεργιογόνο κ το μέλι κ το αβγό κ το γάλα το αγελαδινό, το σιτάρι, .....

κ η παιδίατρος που είχα μου είχε κόψει το ψάρι, για τον ίδιο λόγο.

στην αρχή ψάρωσα, μετά έβαλα το μυαλό μου να δουλέψει αναρχοαυτόνομα.

έτσι λοιπόν έφαγα και ψαρόσουπα κ αμυγδαλάκια.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα (μαλλον καλησπερα) γοργονοκοριτσα μου

απο το πρωι τρεχω...πηγα στην διευθυνση υγιεινης για να παρω βιβλιαριο υγειας για τον μικρο και με το που εφτασα σπιτι ηρθαν να μου περασουν τις πορτες στα σκαλια...σφουγγαρισα εβαλα φαγητο και τωρα μπηκα....

παω να σας διαβασω και επανερχομαι...

Καλως την !!!....στο πηξιμο κ εσυ εε???

καλε μαρακι.....μηπως εχουμε τπτ ευχαριστο!!!!!;;;;;;:D

μπαααα....δε νομιζω Βικυ μου ;)

ωχ κατάλαβα, είναι ορμονικό...ο γυναικολόγος σου τί λεει;

Σ' αυτή τη συνάντηση μέχρι να φτάσουμε, θα λιποθυμήσουμε από την κούραση!!:tongue::tongue:

ο γυναικολόγος λεει οτι σε καποιες γυναικες μετα τα 30 οι ορμονες κανουν παρτυ.....αλλα δεν μου ειπε κατι αλλο....παντως και η Λιτσα χθες μου ειπε οτι μαλλον ορμονολογικο ειναι....πφφφ....τα χα ολα....τωρα εχω κ ορμονες στην ''εφηβεια'' να κανουν παρτυ...:tongue:

καλημέρα αρχηγέ μου, μαέστρο μου!

καλημερα Σεβουλα!!!

ολα ΟΚ??

σιταροπούλα είναι το καλαμπόκι !!! ;)

Βασικά είναι συγκεκριμένη διατροφή που κάνω και όχι δίαιτα γιατί θηλάζω. Προσέχω τα γλυκά, τους ξηρούς καρπούς, όχι μπροκολο κουνουπίδι και φασόλια, όχι αναψυκτικά Και προσπαθώ να βάζω ποικιλία στο διαιτολόγιο γιατί ένα διάστημα έτρωγα συνεχώς κρέας με πατάτα και σαλάτα και τοστ το βράδυ και δεν έχανα είχα κολλήσει τώρα χθες που έφαγα ρυζάκι με ψάρι έκανα διαφορά έχασα μισό κιλό !!!! :eek:;):-P

Σήμερα το μενού έχει τραχανά γιατί έχω πονόλαιμο και γρίππη σνιφ σνιφ ... κλαψ κλαψ .....

Σήμερα θα ψάξω καμιά συνταγή με κεικ για να κάνω από βδομάδας που έχω γενέθλεια καμιά πρόταση έχετε ????

καλημερα!!!!

εγω μαλλον παρεξηγησα τα γραπτα σας και νομιζα οτι κανετε συγκεκριμενη διαιτα ....θα το ξαναδω ....να δω τι διαβασα η ξανθια!!!:shock:

περαστικα σου!!!!...τραχανας....νοστημοτατος και θρεπτικος!!!:cool:

PCS_KD_LilyElf_CarryingTree.gif

Καλημέρα!!! Στολίσαμε κι εμεις!!!!

Μαέστρω τέλειο το δεντράκι! και του χρόνου με το καλό εύχομαι :)

Οσο για το γυμναστήριο να πας 1000 φορές μπας και μου δώσεις κουράγιο να πάω κι εγώ (ή έστω να ντραπώ πολύ)

καλημερααααα !!!

στολισες!!!??? και του χρονου αγαπη!!!!

by the way...οντως μαεστρο πολυ καλο το δεντρο σου...και του χρονου!!!!!

για το γυμναστηριο....δεν μιλαω....υποτιθεται οτι απο 1/11 θα ειχες γραφτει.....(emoticon σφυραει αδιαφορα....:tongue::tongue::tongue: )

Τάρα είσαι πραγματικά Προτυπο!!!!!!! επίσης δηλώνω ότι μεταναστεύω Οξω με τέτοιους μισθούς! και μην πείτε ότι το κόστος ζωής Οξω είναι φθηνότερο.... δεν ισχύει πλέον αυτό!

εγω μεταναστευω και στο Ναϊρομπι...στανταρ πιο καλους μισθους θα εχει απο εδω...

Βικυ ευχομαι περαστικός ο πόνος!

ποιος πονος??? Βικυ??????????????????????

Ελίζα με γειά τα ψώνια!

Αρχηγέ μου πέρασαν οι ενοχλήσεις;;;;

κι εγώ είμαι πάρα πολύ πρησμένη βρε παιδιά!!!!

οχι καμαρι μου δεν περασαν.....μια απο τα ιδια ειμαι....ρε φουστη μου....και δεν ειναι οωρρυξιας...παει περασε αυτη.....

κ εσυ εεε????.....εγω πλεον αν συνεχισω ετσι....καθε μηνα ...καθε μερα αρρωστη ειμαι....δεν παει αλλο πια...βαρεθηκα...θα κανω αλλαγη φυλλου :tongue::tongue::tongue:

Εγώ ξεκίνησα από τις 20 μερες μετά που γέννησα ! Γέννησα φυσιολογικά όμως. Για αρχή έκανα περπάτημα στον διάδρομο που έχω σπίτι και μετά κάποια dvd αερόβιο που έχω και μετά στις 26 μέρες έκανα κοιλιακούς !

καλως τη!!!

πες μου μονο ενα πραγμα....τον χρησιμοποιεις καθολου τωρατον διαδρομο??? ή εχει καταντησει κρεμαστρα????

Καλέ πείτε κάποιος αν είναι καλή ιδέα για το μάθημα που έγραψα!

Θέλω βοήθειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

ειναι ΠΟΛΥ καλη ιδεα....!!! βοηθεια μανιτσα μ ομως απο μπαπ δεν εχει....δεν προκαμω :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

http://delicieuses.forumotion.net/forum-f1/topic-t1983.htm

http://www.argiro.gr/recipes/%CE%B3%CE%B9%CE%B1%CE%BF%CF%85%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%AD%CE%B9%CE%BA-%CE%B5-%CE%AE%CE%BB%CE%B1

Πολυ καλα και τα δυο. Το λεμονι βγαινει μικρη δοση, γι αυτο αν θελεις να το φτιαξεις σε φορμα, βαλε σχεδον τα διπλα.

Πειναω, παω να φαω!!!

Ταρα το είχα ξεχάσει το κεικ λεμονιού (μετά από πολλές προσπαθειες!) τί μου το θύμησες τώρα ε;;;;; θα στοιχειώσει πάλι !

α καλάαααααααα!

με την ίδια λογική και το ψάρι είναι αλλεργιογόνο κ το μέλι κ το αβγό κ το γάλα το αγελαδινό, το σιτάρι, .....

κ η παιδίατρος που είχα μου είχε κόψει το ψάρι, για τον ίδιο λόγο.

στην αρχή ψάρωσα, μετά έβαλα το μυαλό μου να δουλέψει αναρχοαυτόνομα.

έτσι λοιπόν έφαγα και ψαρόσουπα κ αμυγδαλάκια.

από αυτά που λες δεν έχω ακούσει κάτι... μόνο για του ξηρούς καρπους,

να σου πω εγώ πιστεύω ότι κανεις κάνει αυτό που νομίζει για το εαυτό του :)

πικράθηκες χθες με ομαδα μας καλό μου; σε σκεφτηκα να σου πω την αλήθεια

pig.gif

Ημιθεά μου! :mrgreen:

THE SHOPPING PIG :)

dancing-happy-pig_~u19167976.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...