Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      14 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

έβλεπα μπάλα κ δεν είδα σεχραζάτ.

τί έπαθε ο κερέμ; πείτε κ σε μένα! έχω χάσει επεισόδια.:confused:

γυμναστική βαριέμαι αφόρητα. μου αρεσει να βάζω δυνατά μουσική κ να χορεύω με ή χωρίς την Χρύσπα.

συνήθως αυτές τις μαμουνιές τις κάνουμε όταν λείπει ο μπαμπάς γατούλης, γι' αυτό κ χορεύουν τα ποντίκια:rolleyes::tongue:

βάζω εύκολα, χάνω εύκολα. πήρα από τον πατέρα μου.:D

Εμένα μου αρέσει πολύ η γυμναστική....Κάποτε πήγαινα κάθε μέρα 2 ώρες!!!Τώρα πού χρόνος για τέτοια....Ίσως όμως να ακούσω το υποσυνείδητό μου :rolleyes:Θα πάω όμως πρώτα στο γυναικολόγο γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπονται οι κοιλιακοί μετά από την καισαρική σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα....μη γίνει και καμμιά ζημιά!!!

Η Εντα πυροβόλησε 2 φορές τον Κερέμ και τώρα παλέυει για τη ζωή του....Θέλω πολύ να ζήσει....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Τηγανιτά αυγά και τηγανητές πατάτες.....Η κλασσική έυκολη συνταγή έκτακτης ανάγκης.....χαχαχαχα!!!!

δε μουτρωει ο μικρος αυγο...και οι μεγαλοι φαγανε το βραδυ αυγο....φακες παλι δε τρωει ο μικρος....ουφ!!!

Δεν είναι άσχημη ιδέα ε;;;;;

καθολου αμα σου αρεσει και δε βαριεσαι!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

δωστε .....ιδεες για φαγητο για σημερα!!!!ευκολο..και γρηγορο ...για τι δε μπορω σημερα!!!

μπιφτεκάκια με πατάτες φούρνου σε ροδέλες σε λαδόκολλα με ελάχιστο λαδάκι, αλάτι, πάπρικα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει πολύ η γυμναστική....Κάποτε πήγαινα κάθε μέρα 2 ώρες!!!Τώρα πού χρόνος για τέτοια....Ίσως όμως να ακούσω το υποσυνείδητό μου :rolleyes:Θα πάω όμως πρώτα στο γυναικολόγο γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπονται οι κοιλιακοί μετά από την καισαρική σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα....μη γίνει και καμμιά ζημιά!!!

Η Εντα πυροβόλησε 2 φορές τον Κερέμ και τώρα παλέυει για τη ζωή του....Θέλω πολύ να ζήσει....

στις 40 μερες...μετα εγω επαιρνα ο.κ!!!!

αληθεια...ποσες καισαρικες εχεις κανει;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

μπιφτεκάκια με πατάτες φούρνου σε ροδέλες σε λαδόκολλα με ελάχιστο λαδάκι, αλάτι, πάπρικα.

χαχαχα! Κατηγορία Jenia είσαι βρε; εύκολο και γρήγορο είναι αυτό;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου αρέσει πολύ η γυμναστική....Κάποτε πήγαινα κάθε μέρα 2 ώρες!!!Τώρα πού χρόνος για τέτοια....Ίσως όμως να ακούσω το υποσυνείδητό μου :rolleyes:Θα πάω όμως πρώτα στο γυναικολόγο γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπονται οι κοιλιακοί μετά από την καισαρική σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα....μη γίνει και καμμιά ζημιά!!!

Η Εντα πυροβόλησε 2 φορές τον Κερέμ και τώρα παλέυει για τη ζωή του....Θέλω πολύ να ζήσει....

τον μακάκααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!:o

η γυανικολόγος μου μου είπε ότι επιβάλλονται οι κοιλιακοί μετά τι δίμηνο. εγώ βέβαια δεν έκανα ούτε έναν;). μου το πρότεινε για την κοιλιά. την έχασα με διατροφή και τρέξιμο με το μωρό, σταδιακά.

κι εγώ καισαρική.

βαριέμαι το γυμναστήριο. θα μου άρεσε ποδήλατο έξω, αλλά με βλεπω όταν η μικρή πάει δημοτικό, γυμνάσιο...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! Κατηγορία Jenia είσαι βρε; εύκολο και γρήγορο είναι αυτό;

γιατί καλέ πόση ώρα νομίζεις ότι θέλουν;

πλάσιμο, κόψιμο και στρώσιμο. μετά ψήνονται μόνα τους.:confused:

ααααα, κατεβαίνεις παίρνεις κιμά φρεσκοκομμένο. σιγά. ποιό γρήγορα από τηγάνισμα που λερώνεις πόσα σκεύη και όλο τον τόπο γύρω.

λέω εγώ τώρα!:cool:;)

Link to comment
Share on other sites

μπιφτεκάκια με πατάτες φούρνου σε ροδέλες σε λαδόκολλα με ελάχιστο λαδάκι, αλάτι, πάπρικα.
χαχαχα! Κατηγορία Jenia είσαι βρε; εύκολο και γρήγορο είναι αυτό;

:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει πολύ η γυμναστική....Κάποτε πήγαινα κάθε μέρα 2 ώρες!!!Τώρα πού χρόνος για τέτοια....Ίσως όμως να ακούσω το υποσυνείδητό μου :rolleyes:Θα πάω όμως πρώτα στο γυναικολόγο γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπονται οι κοιλιακοί μετά από την καισαρική σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα....μη γίνει και καμμιά ζημιά!!!

Εγω ξεκινησα γυμναστηριο τη μερα που σαραντισα. Μου ειπε η γιατρος μου οτι δεν υπηρχε προβλημα με την καισαρικη, και εκανα κοιλιακους με υποδειξη του γυμναστη μου.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί καλέ πόση ώρα νομίζεις ότι θέλουν;

πλάσιμο, κόψιμο και στρώσιμο. μετά ψήνονται μόνα τους.:confused:

ααααα, κατεβαίνεις παίρνεις κιμά φρεσκοκομμένο. σιγά. ποιό γρήγορα από τηγάνισμα που λερώνεις πόσα σκεύη και όλο τον τόπο γύρω.

λέω εγώ τώρα!:cool:;)

Για τη ζύμη λέω του κιμά που θέλει κρεμμύδι, σκόρδο, μαϊντανό κλπ, ε μου φαίνεται λίγο μπελάς.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

3 καισαρικές λόγω πολύ ηψηλής μυωπίας....!!!

σου ειπαν για δεσιμο σαλπιγγων;;;ποσο χρονων εισαι;;

Αχ τυχερή!

:confused::D:Dμε δουλευεις;;;χαχα!!εχω να μαζεψω 250 τετραγωνικα σπιτι μεχρι την παρασκευη που φευγω για αθηνα!!!και να σιδερωσω..2 πλυντηρια που δε στεγνωνουν με τπτ ..λογω καιρου και υγρασιας!!!!για λυπηση ειμαι!!!!χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...