Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      14 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

:shock:...τι λες τωρα;;;συνεχισες την διαιτα .....η'..απλα με την διατροφη....

δλδ εβαλες παραπανω γευματα;;;

Συνεχισα μονη μου για 3 μηνες ακομα, ως τον Ιουνιο δηλαδη, οπου και εχασα αλλα 6 κιλα. Απο τον Ιουνιο, δηλαδη 6 μηνες τωρα, τρωω κανονικα χωρις περιορισμους τα παντα, και εχασα αλλα 2 κιλα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνεχισα μονη μου για 3 μηνες ακομα, ως τον Ιουνιο δηλαδη, οπου και εχασα αλλα 6 κιλα. Απο τον Ιουνιο, δηλαδη 6 μηνες τωρα, τρωω κανονικα χωρις περιορισμους τα παντα, και εχασα αλλα 2 κιλα.

μπραβοοο...πολυ καλο μεταβολισμο!!!γυμναζεσαι κιολας.....τελεια!!!!κορμαρα θα σε δουμε!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο μεγάλος κοιμάται. Τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει βραδινές επιδρομές στο κρεβάτι μας... Θα δω τι θα κάνουμε...

Τη Σεχραζάτ την είχα δει στο Μακεδονία TV. Την έβλεπε φανατικά, αλλά βλέπω και την διαφορετική κουλτούρα: Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ προσωπικά θα το είχα κάνει χωρίς δεύτερη σκέψη για το παιδί μου και, φυσικά, χωρίς καθόλου τύψεις κλπ μετά... σιγά μην σκεφτόμουνα "αμαρτίες" και "ιερόδουλη" κλπ. Αλλά είπαμε... άλλη κουλτούρα... (ή εγώ είμαι πολύ άνετη...)

Με γεια τα καινούρια ρουχαλάκια!!! Τα μπλουζοφορέματα είναι πολύ ωραία, πήρα κι εγώ. Και μην ανησυχείς, γιατί είναι μακριά και δεν φαίνεται πόσο στενό είναι το κολάν/παντελόνι κλπ. Εκτός κι αν αποφασίσεις να τα βάλεις χωρίς τίποτα...

Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η σειρά...δεν χάνω επεισόδιο....Εννοείται ότι θα έκανα το ίδιο και εγώ...όπως νομίζω κάθε μάνα!!!!Δηλαδή εσύ ξέρεις να μου πεις αν θα ζήσει ο άντρας της Μπενού;;;:rolleyes:

Και εγώ έχω βολευτεί πάααρα πολύ με τα μπλουζοφορέματα....Ελίζα από τη Νέα Σμύρνη τα πήρες;;Πολύ καλές τιμές...Πες μου και εμένα μήπως πάω να ρίξω καμμιά ματιά!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβοοο...πολυ καλο μεταβολισμο!!!γυμναζεσαι κιολας.....τελεια!!!!κορμαρα θα σε δουμε!!!:D

Ο μεταβολισμος μου εφτιαξε με τη διατροφη και τη γυμναστικη, δεν ημουν ετσι παλια.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβοοο...πολυ καλο μεταβολισμο!!!γυμναζεσαι κιολας.....τελεια!!!!κορμαρα θα σε δουμε!!!:D

Αχ αυτό με τη γυμναστική το έχω μεγάλο καημό...Να σκεφτείτε ότι στο όνειρό μου σήμερα έβλεπα ότι έκανα ...κοιλιακούς στο σπίτι....Είχα βάλει λέει αντίσταση τα πόδια στον καναπέ και μέτραγα ....100 παρακαλώ...!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η σειρά...δεν χάνω επεισόδιο....Εννοείται ότι θα έκανα το ίδιο και εγώ...όπως νομίζω κάθε μάνα!!!!Δηλαδή εσύ ξέρεις να μου πεις αν θα ζήσει ο άντρας της Μπενού;;;:rolleyes:

Και εγώ έχω βολευτεί πάααρα πολύ με τα μπλουζοφορέματα....Ελίζα από τη Νέα Σμύρνη τα πήρες;;Πολύ καλές τιμές...Πες μου και εμένα μήπως πάω να ρίξω καμμιά ματιά!

έβλεπα μπάλα κ δεν είδα σεχραζάτ.

τί έπαθε ο κερέμ; πείτε κ σε μένα! έχω χάσει επεισόδια.:confused:

γυμναστική βαριέμαι αφόρητα. μου αρεσει να βάζω δυνατά μουσική κ να χορεύω με ή χωρίς την Χρύσπα.

συνήθως αυτές τις μαμουνιές τις κάνουμε όταν λείπει ο μπαμπάς γατούλης, γι' αυτό κ χορεύουν τα ποντίκια:rolleyes::tongue:

βάζω εύκολα, χάνω εύκολα. πήρα από τον πατέρα μου.:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτό με τη γυμναστική το έχω μεγάλο καημό...Να σκεφτείτε ότι στο όνειρό μου σήμερα έβλεπα ότι έκανα ...κοιλιακούς στο σπίτι....Είχα βάλει λέει αντίσταση τα πόδια στον καναπέ και μέτραγα ....100 παρακαλώ...!!!!

χαχα!!!εχεις παθει εμμονη.....ειναι σα να σου λεει το υποσυνιδειτο σου τροπους για να γυμναστεις!!!!κατι που δεν εχει γινει ποτε σε μενα!!!!χαχα!!!με αλλα λογια...σου λεει ...δε θελει κοπο...θελει τροπο!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

δωστε .....ιδεες για φαγητο για σημερα!!!!ευκολο..και γρηγορο ...για τι δε μπορω σημερα!!!

Τηγανιτά αυγά και τηγανητές πατάτες.....Η κλασσική έυκολη συνταγή έκτακτης ανάγκης.....χαχαχαχα!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα!!!εχεις παθει εμμονη.....ειναι σα να σου λεει το υποσυνιδειτο σου τροπους για να γυμναστεις!!!!κατι που δεν εχει γινει ποτε σε μενα!!!!χαχα!!!με αλλα λογια...σου λεει ...δε θελει κοπο...θελει τροπο!!!!

Δεν είναι άσχημη ιδέα ε;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...