Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      14 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

α!!!!ξεχασα να σας πω οτι σημερα μετα απο 1 μηνα και κατι θα παω και εγω διαιτολογο......να δω τι εκανα με τη συντηρηση....θυμιζω οτι ειμαι στα 64 κιλα....για να πω την αληθεια μου φοβαμαι για 1 κιλο +..............


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

πάει με τον ελληνικό, γι' αυτό θα πάρω όλο το δέντρο!:tongue:

μπονζούγ βίκυ!

καλημερα σεβουλα μου!!!φιλακια ακουω πρωινα(στα μουτρακια δε δινω σημασια)και μ'αρεσει......:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ερι.........και μην αγχωνεσαι.....οταν θα δει την αλλαγη μονο με σενα θ'ασχολειται.....;)......τι σου ειναι ομως οι αντρες!!!!!

καλα τα λες ..σεβουλα !!!!!χαχα!!!

σωστο!!!!!!μενα για να ειμαι ειλικρινεις ομως κοιμοταν και με νταουλια!!!!:D

μωρέ κι εγώ στην αρχή την κοίμιζα και με κομπρεσέρ. στην κυριολεξία. περνούσαμε κλιματιστικά και γινόταν ο κακός χαμός στοσπίτι. η μικρή τον ύπνο της!

μετά άρχισε τις σοφίες ο αγαπούλης μου κ ακόμα τρέχουμε. εμότικον που κουνάει το κεφάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

306857-good-morning-156.gif

αυτή είναι καλημέρα!:o

όλη μέρα αγαπούλες!:D

τί κάνεις Ντινάκι μου; εγώ ψήφισα τρελοκομείο, το πιο ανεβαστικό, γλυκό, ευδιάθετο, καλοσυνάτο τρελοκομείο που γνωρίζω!

μάκι μούκι!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έτοιμο το καφεδάκι μου!!Αχ τι καλά!!!Ας τα πούμε λιγάκι και μετά κάνω δουλίτσες!!!!

μια απο τα ιδια..δε τελειωνουν και ποτε ........αχ!!!

Ερη μπραβο κοριτσι μου που εισαι τοσο συνεπης! Θα ανταμειφθεις για την επιμονη σου!;)

Βικη εγω πηγα τελευταια φορα διαιτολογο τον Μαρτη. Συντηρηση δεν εκανα.

απο το μαρτη ε;;;μπραβο βρε ταρα μου.....και αν θυμαμαι καλα εχειςχασει και κανα 2 ακομα;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

α!!!!ξεχασα να σας πω οτι σημερα μετα απο 1 μηνα και κατι θα παω και εγω διαιτολογο......να δω τι εκανα με τη συντηρηση....θυμιζω οτι ειμαι στα 64 κιλα....για να πω την αληθεια μου φοβαμαι για 1 κιλο +..............

μη στεναχωριέσαι για κάτι προκαταβολικά.

απαράβατος κανόνας, ρητό της νονάς μου.

και όταν συμβεί κάτι αρνητικό που μπορείς να το αλλάξεις, πάλι μη στενοχωριέσαι.

σοφή η νονά. μάλλον δεν έβαλε πολύ λάδι όταν με βάφτιζε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

:lol::lol::lol:

Εγω τα εχω μαθει τα δικα μου απο μωρα να κοιμουνται με φασαρια! Δε γινεται αλλιως!;)

τάρα μου όταν τα έλεγα εγώ, με έγραφε ο συζυγάτος μου μη σου πω πού:mad:.

τώρα την πληρώνουμε κ οι δύο τη λαλακία:-(.

στο 2ο ξέρω πολύ καλά τί δεν θα κάνω. ουφ!:cool:

όσο για την πανάθα... παπάγια!:mad:

Κι εμένα κοιμούνται με φασαρία. Τον γιο μου τον είχα μέσα στο σαλόνι στη διάρκεια της ημέρας με τηλεόραση, ομιλίες κλπ (ε, είχαμε και κάτι καυγάδες με τον σύζυγο την εποχή εκείνη :oops:). Όσο για την μικρή... αν δεν κοιμόταν με φασαρία δεν θα κοιμόταν καθόλου...

Σεβούλα,

χωρίς να θέλω να σε αγχώσω... το καλοκαίρι ήτανε χλιδή που είχε μάθει έτσι ο γιος μου: Στο εξοχικό κοιμόμουνα μαζί με τα καμάρια μου και η μικρή ξύπναγε μέσα στις 10 ώρες που κοιμότανε ο αδελφός της, συνήθως πείναγε και είχε χ&^τεί. Ε, μέχρι να την αλλάξω και να την βάλω στο στήθος χάλαγε τον κόσμο... ο μικρός ούτε πλευρό δεν άλλαζε :P:p

Όχι τα μεγάλα κοιμούνται αρκετά νωρίς αλλά τα σηκώνουμε για κατούρημα ...

Η μπέμπα κοιμάται λίγο αργά αλλά με συμφέρει γιατί μπορεί να κρετήσει μέχρι το πρωί....:rolleyes:

Εντομεταξύ μέχρι να την πάρει ο ύπνος εγώ έβλεπα Σεχραζατ.....συγκλονιστικό επεισόδιο.....!!!!

Κι εμένα ο μεγάλος κοιμάται. Τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει βραδινές επιδρομές στο κρεβάτι μας... Θα δω τι θα κάνουμε...

Τη Σεχραζάτ την είχα δει στο Μακεδονία TV. Την έβλεπε φανατικά, αλλά βλέπω και την διαφορετική κουλτούρα: Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ προσωπικά θα το είχα κάνει χωρίς δεύτερη σκέψη για το παιδί μου και, φυσικά, χωρίς καθόλου τύψεις κλπ μετά... σιγά μην σκεφτόμουνα "αμαρτίες" και "ιερόδουλη" κλπ. Αλλά είπαμε... άλλη κουλτούρα... (ή εγώ είμαι πολύ άνετη...)

χτες πηγα με την ξαδερφουλα μου που περιμενει τα διδυμακια για ψωνια ... πηρα ρουχαλακια ...βασικα αφου με επριξε παρα πολυ μου αλλαξε κατα πολυ το στυλ ρουχων που φορουσα...με εκανε να αγορασω μπλουζοφορεματα με στενο παντελονι τυπου κολλαν...εγω δεν εχω βαλει ποτε τοοοσο στενο παντελονι ...βοηθεια μας ελπιζω να μην το μετανιωσω...

παντως το χαρηκα παρα πολυ...να σας πω τι πηρα ή θα με βρισετε ή να τα πω στο τοπικ μοδας...μπα θα τα πω εδω και βριστε με...

λοιπον πηρα...

-3 μπλουζοφορεματα

-1 παντελονι τυπου κολλαν

-1 παντελονι πιο φυσιολογικο

-1 μπλουζα για το φυσιολογικο παντελονι

-1 μπουφαν

Με γεια τα καινούρια ρουχαλάκια!!! Τα μπλουζοφορέματα είναι πολύ ωραία, πήρα κι εγώ. Και μην ανησυχείς, γιατί είναι μακριά και δεν φαίνεται πόσο στενό είναι το κολάν/παντελόνι κλπ. Εκτός κι αν αποφασίσεις να τα βάλεις χωρίς τίποτα...

ομορφο ζεστο σκηνικο, διακοσμηση με απλα πραγματα....

Christmas-Lights-Chloe-Lantern-2.jpg

Είναι τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...