Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Ε2 ήταν 512 , ακριβώς πριν την ωοληψια τα είδε ο γιατρος.και προχώρησε.μετα μου είπαν ότι δεν βρέθηκε ωαριο....δε ξέρω τι συνέβη και αν συμβαίνει γενικά...

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      14 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα!

Τα μεγάλα φύγανε για το σχολείο. ο άντρας μου για τη δουλειά και η μπέμπα θήλασε και ξανακκοιμήθηκε!

Σήμερα κλείνω μία εβδομάδα δίαιτας!Πρέπει να έχω χάσει 1 κιλάκι - ίσως παραπάνω δεν ανεβαίνω ακόμα στη ζυγαριά.Θα με ζυγίσει η διαιτολόγος την Τρίτη μια και καλή και έχω μια αγωνία....Δεν έχω κάνει όμως καμμία ατασταλεία!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Τα μεγάλα φύγανε για το σχολείο. ο άντρας μου για τη δουλειά και η μπέμπα θήλασε και ξανακκοιμήθηκε!

Σήμερα κλείνω μία εβδομάδα δίαιτας!Πρέπει να έχω χάσει 1 κιλάκι - ίσως παραπάνω δεν ανεβαίνω ακόμα στη ζυγαριά.Θα με ζυγίσει η διαιτολόγος την Τρίτη μια και καλή και έχω μια αγωνία....Δεν έχω κάνει όμως καμμία ατασταλεία!!!!

καλημερα ερη μπραβο που δεν εχεις χαλασει το πρόγραμμα σου και κανει και υπομονή !! ;););)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Εγω τα εχω μαθει τα δικα μου απο μωρα να κοιμουνται με φασαρια! Δε γινεται αλλιως!;)

καλημέρα σε όλες τις γοργόνες!:D

τάρα μου όταν τα έλεγα εγώ, με έγραφε ο συζυγάτος μου μη σου πω πού:mad:.

τώρα την πληρώνουμε κ οι δύο τη λαλακία:(.

στο 2ο ξέρω πολύ καλά τί δεν θα κάνω. ουφ!:cool:

όσο για την πανάθα... παπάγια!:mad:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ερη μπραβο που δεν εχεις χαλασει το πρόγραμμα σου και κανει και υπομονή !! ;););)

Αχ πολύ μου αρέσει να μου λένε μπράβο...Μόνο που θα ήθελα να μου το πει και ο άντρας μου....Τελευταία όλο παρατηρήσεις και παράπονα είναι.....:cry:


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Τα μεγάλα φύγανε για το σχολείο. ο άντρας μου για τη δουλειά και η μπέμπα θήλασε και ξανακκοιμήθηκε!

Σήμερα κλείνω μία εβδομάδα δίαιτας!Πρέπει να έχω χάσει 1 κιλάκι - ίσως παραπάνω δεν ανεβαίνω ακόμα στη ζυγαριά.Θα με ζυγίσει η διαιτολόγος την Τρίτη μια και καλή και έχω μια αγωνία....Δεν έχω κάνει όμως καμμία ατασταλεία!!!!

είσαι μια κιουρία!!!!!!!!:D

μπράβο έρι!:D

καφέ θα πιώ από τον ελληνικό της βίκυς, ευχαριστώ. ελπίζω να θυμάμαι καλά, το έντιτ μου μέσα!;)

Λιζάκι, τέλειες οι αγορές! κι εγώ θέλω ένα κολάν.

κι εσύ ήσουν μια κιουρία. εύγε!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα σε όλες τις γοργόνες!:D

τάρα μου όταν τα έλεγα εγώ, με έγραφε ο συζυγάτος μου μη σου πω πού:mad:.

τώρα την πληρώνουμε κ οι δύο τη λαλακία:(.

στο 2ο ξέρω πολύ καλά τί δεν θα κάνω. ουφ!:cool:

όσο για την πανάθα... παπάγια!:mad:

Σεβούλα καλημέρα!!!!Πάντα στο πρώτο παιδί κάνουμε πολλά λάθη!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολύ μου αρέσει να μου λένε μπράβο...Μόνο που θα ήθελα να μου το πει και ο άντρας μου....Τελευταία όλο παρατηρήσεις και παράπονα είναι.....:cry:

πάρτο απόφαση ότι όλοι οι άντρες είναι .....

δεν αξίζει να χαλιέσαι κουκλάκι μου! πάρτο αλλιώς σε παρακαλώ!

ο δικός μου ξύπνησε με κάτι μούτρα... του είχαμε πάρει εγώ κ η μικρή όλη την κουβέρτα κ δεν έβρισκε το τηλεκοντρόλ του κλιματιστικού. το είχα εγώ στο κομοδίνο μου.

ποιός του φταίει; ας άνοιγε το στοματάκι του να πει "Σέβη θέλω κουβέρτα ή το τηλεκοντρόλ" ή ακόμα καλύτερα ας σηκωνόταν να πάρει άλλη κουβέρτα.

κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, μέχρι που μπήκαμε στο αυτοκίνητο για να με φέρει στη δουλειά. εκεί του έριξα ένα φιλάκι κ στάνιαρε.

αν δεν κάνω εγώ το πρώτο βήμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Τα μεγάλα φύγανε για το σχολείο. ο άντρας μου για τη δουλειά και η μπέμπα θήλασε και ξανακκοιμήθηκε!

Σήμερα κλείνω μία εβδομάδα δίαιτας!Πρέπει να έχω χάσει 1 κιλάκι - ίσως παραπάνω δεν ανεβαίνω ακόμα στη ζυγαριά.Θα με ζυγίσει η διαιτολόγος την Τρίτη μια και καλή και έχω μια αγωνία....Δεν έχω κάνει όμως καμμία ατασταλεία!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ερι.........και μην αγχωνεσαι.....οταν θα δει την αλλαγη μονο με σενα θ'ασχολειται.....;)......τι σου ειναι ομως οι αντρες!!!!!

είσαι μια κιουρία!!!!!!!!:D

μπράβο έρι!:D

καφέ θα πιώ από τον ελληνικό της βίκυς, ευχαριστώ. ελπίζω να θυμάμαι καλά, το έντιτ μου μέσα!;)

Λιζάκι, τέλειες οι αγορές! κι εγώ θέλω ένα κολάν.

κι εσύ ήσουν μια κιουρία. εύγε!:D:D

καλα τα λες ..σεβουλα !!!!!χαχα!!!

Σεβούλα καλημέρα!!!!Πάντα στο πρώτο παιδί κάνουμε πολλά λάθη!

σωστο!!!!!!μενα για να ειμαι ειλικρινεις ομως κοιμοταν και με νταουλια!!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...