Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Σηκώνεις και βάρη ε??και θα μπορείς να πάρεις άδεια τις μέρες αναμονής??γιατι τα βαρη πρεπει να τα ξεχασεις...κοίτα η προγεστερονη κάνει λίγο υπνηλία...αλλά θα μπορείς να το συζητήσεις με το γιατρό να μην παίρνεις από το στόμα αλλά κολπικά...η ενέσιμη...

      Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!🥰

      Κι εγώ σε ευχαριστώ για την απάντηση! Τέλεια αν είναι μόνο υπνηλία είμαστε μια χαρά!😂

      Ναι δυστυχώς σηκώνω και βάρη όμως θα πάρω αναρρωτική από τη μέρα της μεταφοράς και μετά για κάποιο διάστημα κ μετά βλέπουμε..

      Επίσης μακάρι να μου δώσει ενέσιμη γιατί δεν είχα κανένα θέμα με τις ενέσεις της διέγερσης και τις προτιμώ από κολπικά κιολας

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

γιατί όταν κοιμάται η Χρύσπα, στο κρεβάτι μας, δεν ακούγεται φύλλο, ούτε τριφύλλι.;)

:lol::lol::lol:

Εγω τα εχω μαθει τα δικα μου απο μωρα να κοιμουνται με φασαρια! Δε γινεται αλλιως!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

κι επειδή πήρα πίκρα, πράσινη πίκρα, καληνυχτώ κ πάω βεράντα για τσιγάρα. μετά ύπνο.

καληνύχτα όλη νύχτα κι όνειρα γλυκούτσικα!

Αυτα εχει η ομαδα σας...πικρες!!! Αντε καλη παρηγορια!

Και να προσθεσω...και ονειρα ασκανδαλιστα?:tongue::lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Μόλις τώρα κοιμήθηκαν όλοι και είπα να μπω να πω μια καληνύχτα!

Και τα δικα σου νυχτοπουλια ε? Αλλα εσυ λογικα θα ξυπνας και τη νυχτα να θηλασεις.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικα σου νυχτοπουλια ε? Αλλα εσυ λογικα θα ξυπνας και τη νυχτα να θηλασεις.

Όχι τα μεγάλα κοιμούνται αρκετά νωρίς αλλά τα σηκώνουμε για κατούρημα ...

Η μπέμπα κοιμάται λίγο αργά αλλά με συμφέρει γιατί μπορεί να κρετήσει μέχρι το πρωί....:rolleyes:

Εντομεταξύ μέχρι να την πάρει ο ύπνος εγώ έβλεπα Σεχραζατ.....συγκλονιστικό επεισόδιο.....!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μπέμπα κοιμάται λίγο αργά αλλά με συμφέρει γιατί μπορεί να κρετήσει μέχρι το πρωί....:rolleyes:

Μια χαρα εαν κοιμαται ως το πρωι! Ο γιος μου αρχισε τον ολονυχτιο υπνο μολις σαραντισε, και η κορη μου οταν ηταν 50 ημερων. Πολυ αργοτερα αρχισαν τα πανηγυρια με το θεμα του υπνου...:rolleyes:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εαν κοιμαται ως το πρωι! Ο γιος μου αρχισε τον ολονυχτιο υπνο μολις σαραντισε, και η κορη μου οταν ηταν 50 ημερων. Πολυ αργοτερα αρχισαν τα πανηγυρια με το θεμα του υπνου...:rolleyes:

Ναι δυστυχώς και τα δικά μου έτσι.....Ελπίζω η μικρή να το κρατήσει....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια...οπως καταλαβατε παλι πρωινη...ο νικολας το εχει κανει βιολι πια να σηκωνετε να μοιρασει το γαλα..τι να πω...δεν αντεχω αλλο...θελω νανι...

χτες πηγα με την ξαδερφουλα μου που περιμενει τα διδυμακια για ψωνια ... πηρα ρουχαλακια ...βασικα αφου με επριξε παρα πολυ μου αλλαξε κατα πολυ το στυλ ρουχων που φορουσα...με εκανε να αγορασω μπλουζοφορεματα με στενο παντελονι τυπου κολλαν...εγω δεν εχω βαλει ποτε τοοοσο στενο παντελονι ...βοηθεια μας ελπιζω να μην το μετανιωσω...

παντως το χαρηκα παρα πολυ...να σας πω τι πηρα ή θα με βρισετε ή να τα πω στο τοπικ μοδας...μπα θα τα πω εδω και βριστε με...

λοιπον πηρα...

-3 μπλουζοφορεματα

-1 παντελονι τυπου κολλαν

-1 παντελονι πιο φυσιολογικο

-1 μπλουζα για το φυσιολογικο παντελονι

-1 μπουφαν

ολα αυτα τα πληρωσα 180 ευρω...πως σας φαινεται καλα δεν ειναι για τοσα ρουχα...

τωρα θελω μια φουστα και κανενα παπουτσακι...αυτα και θα ειμαι κομπλε για ολο το χειμωνα...πω πω μιλαμε δεν ειχα τιποτα απο ρουχα...

αυτα τα ψωνιστικα μου νεα...

εφαγα και ενα σουβλακακι χτες μη με μαλωσετε με κερασανε τα διδυμα...αλλα ηταν με κοτοπουλο και αλλαδωτη πιτα, χωρις τζατσικι και χωρις πατατες...και ειπα οχι στο κομματι με το γαλακτομπουρεκο που ηρθε μπροστα μου...για να δειτε οτι καταβαθος αγωνιζομαι και εγω...:rolleyes:

παω τη μαρια σχολειο...

σας φιλω γλυκα ... τα λεμε αργοτερα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!!!

σημερα θα εχω τον μικρο εδω ....λογο σεμιναριου δασκαλας......λιζακι καλημερα.....ενα φεγγαρι και μενα τα ξυπναγε νωρις...τωρα μονο ο μεσσαιος το κανει ...οι αλλοι κοιμουνται.......υπομονη....πολυ υπομονη!!!!

Μη λες τετοια! Θα΄σαι περδικι ως το Σαββατο! Παρε αλοιφουλα με αρνικα απο το φαρμακειο που ειναι αγνη και αθωα, και κανε επαλειψη. Θα σε βοηθησει

με αρνικα ...ετσι να τη ζητησω.....αλοιφη με αρνικα;;

τωρα βαζω απο χθες ..μυοαναλγητικες καλα το ειπα;;;

μωρε ολα στραβα πανε...η ανιψια μου αμτγδαλιτιδα που κανει το παρτυ...εγω ετσι...βεβαια δεν υπαρχει θεμα....ελπιζω δλδ!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...